УІНП: брошура „Україна 1932-1933. Геноцид голодом“

„Україна 1932-1933. Геноцид голодом“

 
Український Інститут Національної Пам’яті підготував до 85-тих роковин Голодомору інформаційну брошуру „Україна 1932-1933. Геноцид голодом“.

 
Видання знайомить читачів із історією Голодомору 1932-1933 років, яку мають знати не лише в Україні, а й у всьому Світі, та пояснює, чому Голодомор є геноцидом і чому таким його має визнати світове співтовариство.

Брошура апелює до Українців і світової спільноти, змушуючи замислитися про причини і наслідки трагедії українського народу, спричиненої тоталітарним большевицьким окупаційним совєтським режимом.

Завантажити брошуру українською, англійською, іспанською, французькою та німецькою мовами у якості для перегляду або друку можна за посиланням:

➔ Українською

➔ In English

➔ En Español

➔ En Français

➔ Auf Deutsch

Щоб безоплатно отримати інформаційні брошури у друкованому вигляді для шкіл, музеїв, закладів вищої освіти, військових частин тощо, потрібно виконати кілька простих кроків.

Над виданням працювали Український Інститут Національної Пам’яті, Національний музей „Меморіал жертв Голодомору“, Міністерство закордонних справ України та Міністерство інформаційної політики України.

Ми пам’ятаємо! Ми сильні!
#Голодомор85 #Holodomor85

Першоджерело інформації:
© Український Інститут Національної Пам’яті — веб-сторінка „85-ті роковини Голодомору“
Оприлюднено 2018.ХІ.2

 

Надзвичайно мудре рішення видати брошуру українською, англійською, іспанською, французькою та німецькою мовами.
Ось тут УІНП просто молодці!

1 вересня 2018 року, за 85 днів до Дня Пам’яті жертв Голодомору, який цього року відзначається 24 листопада, Україна і Світ розпочинають вшановувати загиблих під час геноциду 1932-1933 років Українців.

УІНП стартували міжнародну інформаційну кампанію „85-ті роковини Голодомору. Україна пам’ятає! Світ визнає!“
В рамках кампанії передбачено проведення низки заходів, зокрема: Міжнародного форуму „Україна пам’ятає! Світ визнає!“, міжнародної акції „Запали свічку пам'яті“, відкриття виставки „Україна 1932-1933. Геноцид голодом“, поширення соціальної реклами та брошур про Голодомор.

Також на веб-сторінці „85-ті роковини Голодомору“ будуть опубліковані матеріали, що стосуються теми Великого голоду: статті, ґрунтовні дослідження, наукові праці, фотографії, документи та інше.

Гасла цьогорічної інформаційної кампанії:
„Ми пам’ятаємо! Ми — сильні!“ — для України.
„Україна пам’ятає! Світ визнає!“ / „Ukraine remembers, the World acknowledges!“ — для Світу.

День Пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років у 2018 році припадає на 24 листопада. Цього дня передбачається проведення громадської акції „Запали свічку“. О 16:00 пам’ять жертв геноциду українського народу вшанують хвилиною мовчання. Кожен охочий може згадати загиблих Українців та запалити свічку на своєму підвіконні.