Перейти до контенту

✠ «Шлях Перемоги» — газета ОУН

«Шлях Перемоги»

 
Часопис «Шлях Перемоги» — офіційний друкований орган Організації Українських Націоналістів (Степана Бандери), перший номер якого вийшов у Мюнхені 28.ІІ.1954.
«Шлях Перемоги» — одне з найстарших і найповажніших українських видань державницького спрямування в Україні і Світі.


 

Триває передплата тижневика "Шлях Перемоги". Нагадуємо, що газету можна передплатити тут http://presa.ua/shljah-peremogi-ukraina.htmlЕлектронну версію газети передплачуйте за посиланням http://smartpress.com.ua/search?search_text=30504#ми_читаємо_шлях_перемоги"

Опубліковано Книгарня "УВС" Середа, 9 листопада 2016 р.

 
Триває передплата на всеукраїнську тижневу газету «Шлях Перемоги» — одне з найстарших і найповажніших українських видань державницького спрямування в Україні і Світі.

Колектив часопису «Шлях Перемоги» оголосив передплату на 2019 рік та звернувся до постійних і майбутніх читачів:
„Дякуємо Вам, що були з нами в цьому році і запевняємо, що редакція та адміністрація нашого тижневика у вкрай несприятливих умовах намагалися зробити все можливе, щоби газета була цікавою та корисною і щоби Ви її отримували вчасно. Також дякуємо меценатам-добродіям, завдяки яким значна кількість учасників Визвольних Змагань, зокрема ветеранів УПА та сучасних Захисників України могли отримувати видання ОУН в цьому році. Не впевнені, що зможемо й надалі забезпечувати цю категорію читачів за благодійні кошти, тому просимо вас заздалегідь подбати про передплату тижневика.“

Варто зауважити, що 2018 року найстаріша й найповажніша газета УОН опинилась перед загрозою закриття через здорожчання паперу і послуг типографій.
«Порохівниця» долучається до заклику і зі свого боку робимо невеличку інформаційну підтримку.

Організація Українських Націоналістів (ОУН) заснована 3.ІІ.1929 у Відні.
Часопис «Шлях Перемоги» виходить з 28.ІІ.1954.
«Націоналістичний Портал» — офіційна інтернет-сторінка ОУН.
АРХІВ часопису «Шлях Перемоги»
«Архів ОУН» («Українська Інформаційна Служба» — Лондон) зберігає архівні матеріяли ОУН.

Перший номер часопису «Шлях Перемоги» вийшов 28 лютого 1954 року в Мюнхені як офіціоз Організації Українських Націоналістів (бандерівців).
В еміґраційний період газета пропаґує націоналістично-ревізійні ідеї визвольної боротьби, відстоює позиції Антибольшевицького Блоку Народів, ґлорифікує УПА як учасника у Другій Світовій Війні проти націонал-соціалізму і большевизму.
Також вміщуються статті про деталі боротьби ОУН, УПА, УГВР у період з 1942 по 1956 роки. Газета мала сторінку для молоді під назвою „Ідея і чин“, сторінку для жіноцтва — „Голос Об'єднання Жінок ОУВФ“, окрему музичну сторінку „Наша музична енциклопедія“ (редактор М. Михайловський). Претендувала на інтеґральний пресовий орган української націоналістичної еміґрації.

У власному домі «Шляху Перемоги», крім редакції, містилась друкарня «Цицеро», бюра Українського Визвольного Фронту й Антибольшевицького Блоку Народів. Українське Видавництво. «Шлях Перемоги» видає політичну й наукову літературу, белетристичні й мемуарні твори — серед інших: „Перспективи української революції“ Степана Бандери, „Мої спомини про недавнє минуле, 1914 — 1920“ Дмитра Дорошенка, „Нарис історії ОУН“ Петра Мірчука, „Літопис Української Повстанської Армії“ у 20 томах, „Поезія з-за колючих дротів“, біографічні спогади учасників Перших і Других Визвольних Змагань та багато іншого.

Протягом десятиліть боротьби за визволення України тижневик «Шлях Перемоги» був чи не основним виданням, яке інформувало українство за кордоном про визвольний чин ОУН і УПА, про події в окупованій Україні, про мету і завдання, що стояли перед Українською Нацією в період совєтської окупації та московського поневолення.

Протягом років газету в еміґрації редаґували такі визначні особистості як Данило Чайківський, Петро Кізко, Дмитро Штикало, Анатолій Бедрій, Мирослав Стиранка, Степан Ленкавський, Володимир Косик, Степан Галамай, Андрій Гайдамаха, Ярослав Бенцаль, Ярослав Сватко, Григорій та Андрій Васьковичи, Ростислав Єндик, Зенон Пеленський, Мирослав Кушнір, Іван Вовчук, Віктор Андрієвський, Ярослава Стецько, Ярослав Гайвас, Роман Рахманний, Микола Фреїшин-Чировський, Володимир Леник, Леонід Полтава. На сторінках видання друкувалися зокрема документи ОУН, АБН. Серед авторів — Степан Бандера, Ярослав Стецько, Степан Ленкавський, Дмитро Донцов, Петро Мірчук та інші відомі громадські діячі, митці й науковці.

У 1992 році газета «Шлях Перемоги» починає виходити в Україні — спочатку у Львові (редактор Ярослав Сватко), а з 1997 року — в Києві (редактор Марія Базелюк). З 2009 головний редактор «Шляху Перемоги» — відомий історик та публіцист Віктор Рог.
Нині серед авторів тижневика відомі історики Володимир Сергійчук, Володимир Косик, Роман Коваль, Геннадій Іванущенко, Микола Посівнич, Юрій Щур, Олександр Сич, Володимир В’ятрович, Іван Патриляк, публіцисти Ігор Лосєв, Андрій Левус, Ярослав Сватко, Юрій Сиротюк, Віктор Рог, Леонтій Шипілов, Олег Романчук, Ростислав Мартинюк, Олег Баган та інші.

Часопис «Шлях Перемоги» й надалі є органом ОУН(б), виходить щотижня, публікує аналітичні статті, матеріали з історії національно-визвольної боротьби, рецензії на книги, інтерв’ю з політиками, митцями, науковцями, ідеологічні та аналітичні тексти, актуальні репортажі.
«Шлях Перемоги» за ідейним спрямуванням послідовно заступає ідеологію українського революційного націоналістичного визвольного руху і стоїть на українських самостійницьких позиціях. В сучасних умовах газета продовжує бути на передовиці суспільно-політичних подій, приниципово відстоює національні інтереси Українців, вісвітлює погляди та позиції патріотичних державницьких сил України.
Передплачують часопис не лише в Україні, а і в європейських країнах, США, Канаді, Австралії, Англії та Аргентині.
У США «Шлях Перемоги» друкується під назвою «Національна Трибуна».

В умовах війни квазідержавного утворення "РФ(россія фашистская)" проти України, з огляду на реальну глобальну геополітичну загрозу з боку квазідержавного утворення "РФ(россія фашистская)" усьому Світові, а також з огляду на внутрішні виклики національній безпеці України, «Шлях Перемоги» здійснює інформування Українців як в Україні, так і за кордоном про суть і першопричини цих небезпечних процесів, подає думки відомих експертів, суспільно-політичних діячів, журналістів з цих питань, сприяє донесенню історичної правди про український національно-визвольний рух.

Зараз газета є одним із важливих захисних форпостів України в інформаційній війні з кремлядськими пропаґандистами й московськими загарбниками із квазідержавного утворення "РФ(россія фашистская)".

Передплати «Шлях Перемоги» — стань на захист українських інтересів в інформаційному просторі!

Передплатний індекс 30504

Передплата електронної версії «Шлях Перемоги»

Редакція часопису «Шлях Перемоги» звертається до читачів часопису із закликом вчасною передплатою та щедрими пожертвами активно підтримати подальший безперебійний вихід єдиного друкованого голосу Організації Українських Націоналістів (бандерівців), адже кожен передплатник, кожна гривня пожертви зміцнюють нашу впевненість, що газета потрібна у цей складний і переломний для української перспективи час, що вона і надалі буде нести слово правди про наше минуле і про сучасний стан в Україні, вироблятиме надійний політичний орієнтир, формуватиме націоналістичний світогляд поколінь і даватиме гідну відсіч україноненависникам.

Звертаємось до українських патріотів в Україні та за її межами із проханням популяризувати наше видання, передплатити його для себе, для близьких і рідних, для бібліотек і навчальних закладів, жертвувати на пресовий фонд.

«Націоналістичний Портал» Організації Українських Націоналістів (справжньої, заснованої 3 лютого 1929 року у Відні) публікує вельми цікаві матеріяли, ще більш цікавинок містить «Архів ОУН» («Українська Інформаційна Служба» — Лондон).

«Націоналістичний Портал» має АРХІВ часопису «Шлях Перемоги»


Видавничий фонд ОУН пропонує унікальні книги з історії України, ідеології українського націоналізму, спогади членів ОУН-УПА, патріотичну, історичну та художню літературу: Визвольні Змагання, спогади учасників національного Українського Визвольного Руху, Січові Стрільці, Євген Коновалець, боротьба за Незалежність України повстанцями УПА у ІІ Визвольні Змагання, Літопис УПА...
Вибрати книги можна як на офіційному сайті ОУН «Націоналістичний Портал» в розділі "Література", так і на сторінці Книгарня «УВС».
Ціни вказані на офіційних сторінках.
Докладніше — «Українська Видавнича Справа».

Кожне Ваше придбання книг, підписка на часопис — це фінансова підтримка, камінчик в інформаційний мур безпеки України, а також допомога Захисникам України в нинішніх ІІІ Визвольних Змаганнях.
20% коштів отриманих від продажу книг направляється для потреб АТО.

Передплачуйте «Шлях Перемоги», газету, що стоїть на захисті українських інтересів! Купуйте науково-просвітню історичну публіцистику. Тільки володіння історичними знаннями зруйнує заскорублу кацапську "красную плєсєнь", що метастазами вкрила за роки совєтської окупації Україну.

Україна має лиш один шлях — «Шлях Перемоги»!

© «Порохівниця»