Перейти до контенту

„Жовта камізелька для Маню“

„Жовта камізелька для Маню“

 
У Франції тривають "дні россійской культуры" — "бунт жёлтых жилёток, бессмыслєнный і бєспощадный"!
Схоже, Президент Франції Емманюель Макрон дещо розгубився, хоча ще в "дні побєдобєсія" Маню разом з плєшенфюрером в Пєтєрбурґє цьомкався і переконував Світ, що ̶"̶Р̶о̶с̶с̶і̶я̶ ̶ц̶е̶ ̶Є̶в̶р̶о̶п̶а̶"̶,̶ ̶а̶ ̶Х̶у̶й̶л̶о̶ ̶з̶о̶в̶с̶і̶м̶ ̶н̶е̶ ̶Х̶у̶й̶л̶о̶ "Россію нужно вєрнуть в Європу", а "Владімір Владіміровіч і чєловєк хороший і політік нічєво"!
Втім, недовго тривав "пєтєрбурґскій вальс-бостон" маленького Маню і "бабушкі с орґанамі дєдушкі" — в цьому тандемі плюгавий дєдушка вирішив показати домінуючу роль молодому партнеру і, як любитель рольових ігрищ, накинув на плечі Маню жовту камізельку, з хижою посмішкою прошепотівши: "а тєпєрь наґнісь!"
Ось бачте, до чого доводить геронтофілія замішана на симпатіях до "русскоґо міра"! Прямо, якийсь "оккупай-ґєронтофіляй" і "шпілі-вілі в жёлтых жилётках"!


 

Даруйте, вельмишановне панство, за такий іронічний вступ, проте за подіями у Франції не вдається спостерігати без гіркої іронії, згадуючи як ще навесні, в ті самі травневі "дні побєдобєсія", Емманюель Макрон з серйозним виразом обличчя вів "партнёрскій діалоґ" з плюгавим "вошьдём" террористичного квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)".
Перед тим як поїхати й постелитися "скатёркой" перед терористом №1, Президент Франції Емманюель Макрон спочатку за рік до цього приймав у Версалі Хуйла, а перед тим як їхати до чєкіста на рандеву, Маню дав розлоге ексклюзивне інтерв'ю французькому виданню "Journal du Dimanche", яке записав журналіст Франсуа Клемансо (це не deja-vu, це не deja-vu).

Згадаймо ці „Откровєнія Емманюеля“

„Откровєнія Емманюеля“

„Il nous faut tisser avec la Russie des liens culturels, scientifiques, géopolitiques pour traiter des crises internationales qui nous concernent tous.“
„Ми повинні будувати культурні, наукові та геополітичні зв'язки з Россією для боротьби з міжнародними кризами, які зачіпають нас усіх.“

„Poutine a été marqué par l’humiliation née des événements autour de la chute du Mur de Berlin et de l’URSS“
„Путін ознаменувався приниженням, викликаним подіями навколо падіння Берлінської стіни та СССР“

„Russie est dans l'Europe même si la Russie n’a presque jamais connu la démocratie.“
„Россія знаходиться в Європі, хоча Росія ніколи майже не знала демократії.“

„L'objectif de Macron est d'arrimer la Russie à l’Europe et non laisser la Russie se replier sur elle-même.“
„Метою Макрона є повернути Россію в Європу, а не дати Россії замкнутись в собі.“

Отже, на європейській арені у нас намалювався новий французький "миротворець", молодий "тигр європейської політики" — наслідувач політики старого "тигра європейської політики" Жоржа Клемансо (Президент Франції у 1919 році, розмалювавший на свій розсуд мапу повоєнної Європи).
Тож, Емманюель Макрон буде вершити "dialogue stratégique historique" — "історичний стратегічний діялог"! З Хуйлом!
Макарон по-флотскі! Хуйломакарон!
Даруйте за суб'єктивну емоційність…
«Порохівниця», на щастя, це не ЗМІ — "стандартов ВВС" не дотримуємось.
Поглянувши на ці „откровєнія Емманюеля“, постало ряд питань, втім, всі вони риторичні…

Емманюель Макрон переймається тим, що руйнування СССР, бачте, "принизило" Кремль і лічно полковніка Хуйла. Біднесенький плюшенфюрер, він "принижений", шо ви понімаєте, його пожаліти треба й дати йому те, що він хоче.
Така ж була "політіка уміротворєнія" ще одного "приниженого" фюрера: Гітлеру і Австрію віддали, й Чехо-Словаччину на пошматування, аби лише перестав верещати й погрожувати "принижений" фюрер.
І тут те ж саме.
Адже розпад СССР це ж "вєлічайшая ґєополітічєская кака-строфа вєка"!
А ви? Ви що, не розумієте, що "РФ(россія-фашистская)" дуже "страждає від приниження" після падіння Берлінського Муру, після "втрати" окупованої половини Європи, після краху СССР, після "втрати" країн Балтії, Грузії, України — це ж "таке приниження" для Кремля, для чєкістів, для рассєян!
Вам шо, жалко того Криму?
Злі ви, бандеровці!
Хунта!

Тому, на арену виходить супермен, миротворець і просто няшка Маню — Емманюель Макрон, який поверне нарешті Россію в Європу! Макрон разом з чєкістами Кремля буде "боротись з терроризмом", і буде "мочіть в сортірах"!
Те що Кремль власне й тероризує терактами Європу і Францію зокрема всі ці 5 років війни — "мамкін синок" Емманюель, схоже, не дотумкує своїм зніженим версальским мозком. Маню буде вершити "dialogue stratégique historique" — "історичний стратегічний діялог"! Маню прагне "спасті Россію", щоб бува кривава імперія "нє замкнулась в сєбє", не зачахла в депресії, бідолашна.
Маню обов'язково "вєрнёт Россію в Європу"!
У-ті путі, наш "мамкін спасатєль"!

А "возвращать Россію в Європу" Емманюель Макрон збирався з Кримом чи як?…
Це теж було питання риторичне…

Після цього інтерв'ю хуйлоСМИ РФ і лягушкоЗМІ буквально злилися в екстазі "лямур-тужур" до Хуйла, і розквітла квіточками "французская вєсна"!
Маленький Маню ще не здогадувався, що після кожної "французької весни" завжди приходить "руссцкая осєнь"!
З багном, лайном і "русскім міром"!
Це коли п'яний кацап в шапкє-ушанкє вдирається до Парижу з верещанням "вы нам сцукі єщё за бородіно нє атвєтілі!", розбиває символ Франції під Тріумфальною Аркою, сере посеред Лувра, пісдцикає Ейфелеву Вежу і з натовпом собі подібних абырвалґов стрімголов мчить грабувати паризькі бутіки та мацати парижанок за все підряд!
Ось вам і "l'amour-toujours"!
"Любітє руссцкіх — полюбітє і руссцкій мір!"

"Руссцкая осєнь в Паріже"

Доки "миротворець" Маню розстилався перед плюгавим чєкістом в Пєтєрбурґє, в самій Францій в ці ж травневі дні запустилась онлайн-петиція, "ініциірованная водітєлєм-женщіной с трєбованієм снізіть цену на топліво". До жовтня "прізыв оставался нєзамєчєнным", аж доки цю вимогу не опублікувала газета ̶"̶К̶о̶м̶с̶о̶м̶о̶л̶ь̶с̶к̶а̶я̶ ̶П̶р̶а̶в̶д̶а̶ ̶в̶ ̶П̶а̶р̶і̶ж̶е̶"̶ "Parisien".

11 листопада 2018 року Франція приймала гостей на урочистості, присвячені 100-річчю офіційного завершення Першої Світової війни. Звісно ж, Макрон запросив і плєшенвошьдя Хуйла, хоча квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" — це вже друге квазідержавне утворення на уламках Россійской Імпєріі, що не дожила до офіційного завершення І Світової війни аж рік з ґаком і по її завершенню россійські представники взагалі не запрошувались у Версаль на повоєнний переділ Європи. Квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" взагалі ніякого стосунку до І Світової війни не має, позаяк, по-перше, утворилося в 1991 році, а по-друге, оголосило себе "правопрєємніцей СССР"!
Власне, незрозуміло, чому взагалі запросили москалів на ці урочистості, адже саме Россійская Імпєрія роздмухала Велику Війну 1914 року, яка все ще триває…
Цей нюанс вкотре підкреслює, що Європа за ці 100 років так і не вивчила очевидних уроків Її Величності Історії, позаяк все ще якшається та заграє з тими, хто останнє століття тримав Європу в лещатах Великої Війни…
Саме москалі вже понад сотню років тримають Європу у полум'ї Великої Війни…

На урочистостях плєшенвошьдя Хуйла зустрічали холодно й посміювались над його карликовим зростом і туфлями на височенних підборах. А зря! Воно ж мстиве!

"Мстя мстітєльная" не забарилася, і щойно недомірок вилетів з Нормандії, як вся Франція спалахнула бунтом і погромами, що чинив чисельний натовп у жовтих камізельках.

Імпульс акціям протесту дала ініціятива французького уряду запровадити екологічний податок, який автоматично призводив до зростання цін на бензин (+2,9%), а особливо на дизель (+6,5%). Загалом же протягом року ціни на дизель у Франції зросли приблизно на 23% — 1,51 євро за літр, на бензин — на 15%, до майже двох євро.
Чи завдало це болісного удару по портмане середньостатистичного Француза? Спробуємо підрахувати. Загалом підвищення цін на пальне коштуватиме середній французькій родині, яка володіє двома автами, 300-350 євро на рік. Середня місячна зарплатня у Франції — три тисячі євро. Шляхом нескладних математичних дій можна з'ясувати, що підвищення, проти якого так запекло протестують Французи, мало би бути майже невідчутним.
Але протест роздмухався такий, наче вартість бензину витягала з портмане Французів половину місячного прибутку.
Власне, Макрон бажав довести до кінця справу, започатковану ще попереднім Президентом Франсуа Олландом і мета цієї реформи — зниження викидів в атмосферу і стимулювання громадян до того, щоб вони пересідали на гібридні авта, а ще краще — на електромобілі.
Дональд Трамп у своєму Twitter заявив, що таким чином французи протестують проти Паризької кліматичної угоди.
Чудово трафується (шквариться) рудий реднек.
Далі полізе ще більше зашкварних шкварок.

Головними захисниками й агітаторами "руху жовтих камізельок" стали дві одіозні політичні особи Франції: лідерша правого "Національного фронту" Марін Ле Пен та лідер ультралівої "Лівої партії" Жан-Люк Меланшон.
Що поєднує цих двох марґінальних політиканів із нібито протилежних кінців спектру політичних векторів? Дві речі: нелюбов до Європейської Унії та ніжне-ніжне ставлення до Кремля. Обидві партії виступають за скасування антироссійських санкцій та за тіснішу співпрацю з Москвою.
Те, що "Національний фронт" отримує фінансування з Москви — вже давно не таємниця. Але й "Ліва партія", своєю чергою, невідомо звідки здобуває гроші. Враховуючи, що Кремль останніми роками щедро фінансує саме євроскептичні, схильні до радикалізму партії у Європі, налаштовуючи їх таким чином ще й лояльно до РФ, логічно припустити, що й Меланшон не погребував россійськими рублями.

Стрімка радикалізація протестів свідчить, що у натовпі працюють провокатори. Французька поліція вже ідентифікувала кількох вандалів як активістів ультраправих і ультралівих. І це при тому, що і перша, і друга партії вдають, що не мають причетності до протестів. Тому можна припустити, що за отриманні від "россійскіх друзєй" гроші Ле Пен і Меланшон оплачують провокативні дії своїх радикалів. А в Кремлі тим часом спостерігають за безладами у Франції (і не лише), попивають французьке шампанське і тішаться своїми успіхами з роздмухування безладів всередині Європи. А пропагандистські хуйлоСМИ РФ тим часом нагнітають істерію.

Роздмухувався протест закликами за допомогою соцмереж.
Британська кібер-безпекова компанія "New Knowledge", повідомила, що заклики до протесту з використанням дезінформації та фейків про брутальність поліції поширювали через мережу з більш ніж 200 твітер-акаунтів, пов'язаних з РФ.
Цю інформацію підтверджує Альянс забезпечення демократії Німецького Фонду Маршала, який стежить за проросійською інтернет-активністю. Серед 600 відомих прокремлівських Twitter-акаунтів найпопулярнішим геш-теґом зараз є #giletsjaunes ("жовті камізельки") і вся увага кремлеботів різко перемкнулась на Францію.

Ще одним доказом того, що саме РФ роздмухала заворушення у Франції є те, що в протестах "жёлтых жилєток" бере активну участь ліза пєскова — донька дмітрія пєскова — особистого песика Хуйла.

"Дні россійской культуры во Франциі"

Gilets jaunes — вельми зручний камуфляж, адже жовті камізельки "можна купіть в любом ̶в̶о̶є̶н̶т̶о̶р̶г̶є̶ строймаґє ілі на заправкє". (таку камізельку зобов’язаний мати кожен французький водій, аби вбирати її під час аварійної зупинки авта).
Отже, спочатку протестували проти плянів підвищення цін на бензин. Влада Франції скасувала підвищення, проте протести продовжилися, підключились …студенти, школярі й вчителі, що протестують проти реформи освіти… Щоправда, частина заарештованих за розбій "студентів" виявилась руссцкоязычнымі ґопнікамі із падваротєн Пєтєрбурґа і Падмасковья — тітушня.
Скільки тисяч кацапів-гопніків у жовтих камізельках бігає нині теренами Франції — достеменно невідомо.
Ну а тепер "жёлтыє жилёткі" "протестують" проти уряду і Президента Франції Емманюеля Макрона.
Протести стрімко переросли в суцільні погроми та мародерство.
Серед натовпу постійно чутно кацапські матюжжя.
 

Мародерство росіян у Парижі

Чотири роки тому нищили "Метро" у Донецьку, тепер магазини у Парижі...Чітка російська мова:0:24 "Мне надо позвонить, мне нужно сделать телефонный звонок" 0:47 "Молодец, молодец, давай, давай, - Хорошая работа, иди!" 0:52 "Твою мать, Мофо" ... "С наступающим"

Опубліковано Український інформаційний простір Неділя, 9 грудня 2018 р.

 
Широкого поширення в соціальних мережах набувало відео, де чутно як "жёлтыє жилёткі" спілкуються кацапською.

1.ХІІ.2018 "жёлтыє жилёткі" серйозно пошкодили символ Франції і Парижу — Тріумфальну Арку та музей, розташований в ній, повідомляє французьке видання "Le Figaro".
Розмальовані стіни, пошкоджене півторастолітнє декоративне оздоблення Тріумфальної Арки. Також були пошкоджені статуї, які прикрашають Арку, зокрема, статуя Маріанни — символ Французької Республіки.
Чи міг собі уявити це Макрон, потискаючи у Версалі й Пєтєрбуґє закривавлені рученятка Хуйла? Навряд чи.
І це лише початок.


Французька поліція намагається якось зупинити безлад, але безуспішно. Серія масових арештів також не дала результатів, радше навпаки. А кількість руссцкоґаварящєй тітушні лише почала збільшуватись, і під виглядом "студентів" вони палять автівки, громлять вітрини крамниць та грабують їх, супроводжуючи все це відбірним кацапським матюжжям.

Власне, кремлядські вуха й хвости особливо й не приховуються.
Прикладів можна навести безліч, фото-відео-матеріяли легко переглянути у відкритих інтернет джерелах, позаяк кацапи завжди діють помітно й не особливо приховуючись, навіть навпаки.
Зґрая оскаженілих "протестуючих" в "жёлтых жилётках" з верещаннями "Suuuka blяdь! Бандеравцы!" завзято гамселили табличку Культурно-інформаційного центру України на будівлі української Амбасади.

Не переймаючись, "жёлтыє жилёткі" показово демонструють "трікалор днр".
СБУ оприлюднила знимку, на якій з "трікалором днр" позують аґенти РФ у Франції Сорлін Фабріс і Ксав'є Моро, громадянин РФ з 2013 року.

8.ХІІ.2018 Служба Безпеки України звинуватила квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" в розпалюванні вуличних протестів у Франції:
Протягом останніх років Москва наполегливо намагалася взяти під контроль європейські радикальні громадсько-політичні структури. Щорічно на території РФ за безпосереднім організаційним і фінансовим сприянням російських спецслужб проводилися так звані "конференції лідерів правих партій Європи", "міжнародні консервативні форуми", збори "глобального революційного альянсу", де ідеологи "русскоґо міра" Александр Дуґін, Серґєй Ґлазьєв та інші озброювали іноземних представників теорією силового повалення європейських демократій. Для набуття "революційного досвіду" радикалів з Європи сотнями вербували для терористичної діяльності у складі НЗФ та спеціально вивозили під виглядом фейкових спостерігачів на псевдовибори в анексований Крим і окупований Донбас.
Сьогодні ті ж самі радикали під прапорами так званої ДНР та під кураторством співробітників ФСБ і ГУ ГШ ЗС РФ складають вже "практичний іспит".
За спиною мирних мітингувальників вони вдаються до організації безладів та актів насилля у Франції. Але за інформацією СБУ россійські спецслужби мають організувати аналогічні провокації у Бельгії, Німеччині, Іспанії, Болгарії та інших європейських країнах.
Міжнародні кордони не є перепоною для російської гібридної агресії. Брудними методами Кремль руйнує європейську стабільність, бо бачить у ній загрозу для себе.
Цікава інформація щодо "жовтих жилетів" з прапором фейкового утворення під назвою "ДНР" на фото.
Ліворуч — Сорлін Фабріс — функціонер так званого "інтеґрационноґо комітєта Россія-Донбасс", що створений та фінансується ФСБ РФ; член т.зв. "міжнародного" аналітичного центру "Катехон", який діє під егідою К.Малофєєва та очолюваного ним "Фонда Святітєля Васілія Пєрвозванноґо". До наглядової ради "Катехону" входять ідеологи россійського "євразійства" Сєрґєй Ґлазьєв (т.зв. "радник президента РФ") та Алєксандр Дуґін (лідер "Мєждународноґо Євразійскоґо Двіженія"). Праворуч — Ксав’є Моро — член ОО "Восток Франция — Солидарность Донбасс", яка підконтрольна ФСБ РФ; засновник так званого "Європєйскоґо центра стратєґічєскоґо аналіза "Стратпол" (складова "п’ятої колони" РФ у Франції); фейковий "наблюдатєль" на псевдовиборах в ОРДЛО; протягом 17 років проживає в РФ, громадянин РФ з 2013 року.

9.ХІІ.2018 Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив про початок розслідування втручання Кремля в масові акції протесту "жовтих камізельок".

Франція вкотре плигнула на ті граблі, на які неодноразово вже плигає протягом всього ХХ століття, з 1919 року починаючи — це граблі з бажанням плигнути на двоє граблів! 😀
Саме так! Хитро…мудрість французьких політиканів і бажання й жабку з'їсти, й на пуфік м'який сісти завжди приводили на ці чарівні граблі з опцією побажання поплигати на двох граблях.
Франція завжди стояла враскарячку між Москвою й Заходом, так вже повелось з пост-наполеонівських часів.
Якщо коротко: французькі політикани і Клемансо зокрема у 1919 році розмалювали на свій розсуд мапу повоєнної Європи. Через два десятки років за це дорого заплатить вся Європа і увесь Світ, але спочатку відгребе Франція, бо через знову ж таки недолугість французьких політиканів Франція буде злита Гітлеру за тиждень, Шарль де Голль буде вдавати з себе генераліссімуса десь далеко в Сирії, чекаючи доки Британія, Канада і США звільнять Францію, але Союзники поспішати не будуть.
Втім, перед Другою Світовою війною Франція найширше застрягла враскарячки між СССР і країнами Заходу, бо дуже вже хотіли і з Совєтами дружити, і "грати першу скрипку в Європі".
А сталось все через Іспанію! Так-так, саме через Іспанію, позаяк Совєти роздмухали гібридну війну проти Іспанії, а через Францію суходолом перекидували таємно ешелонами зброю, танки та "іхтамнєтов" зразка 1936 року — "інтербріґады"! Причому, Франція вдавала вигляд, що взагалі нейтральна і нічого подібного не відбувається. Англія і США робили вигляд що не знають, лише Іспанія палала у вогні війни! А коли Іспанія нарешті захистила себе і Каудильйо Франко надрав сраки совєтським окупантам та їх поплічникам, і коли вся ця "красная плєсєнь" почала тікати через Францію, кидаючи ешелони зі зброєю, СССР почав вимагати від Франції контролю за ешелонами, повернення назад усіх ешелонів і зброї та виплату штрафів за затримку! І Франція з 1939 по 1940 виплачувала Совєтам штрафи за ешелони з недобитими танками, затримані до відправки кораблями з Гавру й Дюнкерка, і платив Париж Москві аж доки війська Верахту не пройшли під Тріумфальною Аркою!
Після ІІ Світової доплатили решту "штрафів" Совєтам!
Ось так і стояла Франція враскарячку між Совєтами і Заходом все своє життя.
І нині також стоїть рачки-враскарячки, даруйте знов за евфемізм.

СБУ наголошує, що "російські спецслужби мають організувати" аналогічні провокації у Бельгії, Німеччині, Іспанії, Болгарії та інших європейських країнах". Та вони вже давно роздмухують безлад і хаос в Іспанії, Німеччині й тій же Франції, тероризують Бельгію, Нідерланди, здійснюють хімічні атаки у Великій Британії…

"Бунт жёлтых жилёток — бессмыслєнный і бєспощадный"

У Франції з-під "жёлтых жилёток" постійно виринає кремлядська символіка разом з кацапськими матюжжями, так само, як це відбувається в акціях каталонських сепаратистів в сусідній Іспанії, хіба що там набагато більше "флаґов СССР, днр-лнр".

Роздмуханий РФ "протєст жёлтых жилёток" охопив всю Францію, а також перекинувся на сусідні країни: миттєво активізувались каталонські сепаратисти в Іспанії, вдягнувши й собі жовті камізельки, активізувались підбурювані Кремлем "протєсты жёлтых жилёток" в Бельгії та Нідерландах — хоча в цих країнах ніхто не піднімає податок на паливо.

• Королівство Іспанія

Як і в 1936 році, з 2014 року Кремль розпочав гібридну війну проти Іспанії, причому, за тим же сценарієм, що і в 1930-х роках: розбурхування каталонського сепаратизму, активна марксистська пропаґанда, підйом марксистських лівих партій, збурення ненависті до "кровавоґо діктатора" Каудільйо Франсіско Франко і "ностальґія за Рєспублікой" — це та невдала спроба утворити "Іспанскую ССР".
Нині знову демонстрації каталонських сепаратистів майорять "флаґамі СССР", та "трікалорамі Іспанской Рєспублікі і днр\лнр", сєпари тягають портрети маркса, сталіна і плєшенвошьдя — все, як 80 років тому, тільки замість сталіна хуйло і дії керуються не через "Комінтерн", а через Інтернет.
Варто зазначити, що посаду прем'єр-міністра Іспанії зайняв Педро Санчес — лідер тієї самої марксистської партії "PSOE" ("партія рабочіх і крєстьян Іспаніі"), яка й привела у 1936 році совєтських окупантів!
Тож, прем'єр-марксист вимагає негайно "знищити всі здобутки кривавого диктатора Франко" (а це все навколо, включно з національними святами і ключовими символами Іспанії) та зпідтишка сприяє каталонським сепаратистам.
Кремль сподівається на реванш і мріє "павтаріть" 1936 рік в Іспанії…
Іспанія: “гаряча осінь” сепаратистів Кремля

Сепаратистькі рухи вже роздмухались не лише в Каталонії, але активно роздмухуються в південній автономії Андалусія.
Поєднує "жодним чином не пов'язаних між собою" обидва сепаратистських рухи всюдисутність безлічі прапорів СССР, прапорів марксистської "PSOE", участь всіх ліваків, анархистів та правих в цих сепаратистських маршах, що й свідчить про інспірований зовні з боку Кремля гібридний сценарій роздмухування війни в Іспанії, як це робилося 80 років тому.

Час від часу й дедалі частіше каталонські сепаратисти влаштовують безлад та заворушення в тих чи інших містах, Королівська Поліція Іспанії не панькається й відстрілює гумовими кулями сепаратистів, жорстко затримує й добряче гамселить. Можливо лише це поки що й стримує від більш сміливих дій сепаратистів, котрих постійно підбурює Кремль.
Абсолютно всі Іспанці й половина етнічних Каталонців не сприймають каталонський сепаратизм, чудово усвідомлюючи, що повторюється 1936-й рік і фінансує та підбурює сепаратистів Кремль. Час від часу, після чергових гучних провокацій з боку сепаратистів, у відповідь Іспанці виходять велелюдною ходою, і це не кількатисячна купка, а стотисячні марші виключно під національними прапорами Іспанії! Іспанці співають Славень Королівства Іспанії, патріотичні пісні, підтверджують єдність всієї Іспанії і можуть співати й танцювати до пізньої ночі.
Якщо, звісно, з сутичками не лізуть сепаратисти й кремляді.

Щойно почались заворушення у Франції, миттєво сепаратисти в Іспанії й собі повдягали жовті камізельки та почали блокувати ключові автомагістралі Королівства, в першу чергу у Каталонії. Мета блокування малозрозуміла — блокують заради блокування.
Погляньте на світлину — ця барикада нагадує барикади на автошляхах Донеччини у квітні 2014-го…

• Королівство Бельгія

8.ХІІ.2018 близько 500 людей, одягнених у жовті камізельки, вийшли на акцію протесту в Брюсселі. Вони прямували у бік Європейського кварталу, де розташовані головні інституції Європейської Унії. Проте підхід до нього заблокували правоохоронці. Натовп "жёлтых жилёток" жбурляв у поліцейських пляшки, дорожні знаки та інші предмети. Поліція у відповідь застосувала сльозогінний газ, було затримано близько 100 осіб.

• Королівство Нідерланди

Амстердам, Роттердам, Гаага, Маастрихт, Ейндговен, Гарлем, Алкмар — в цих містах також відбулись акції "жёлтых жилёток", малочисельні у менших містах і більш чисельні в Амстердамі, Роттердамі та Гаазі. Що саме вимагають особи у жовтих камізельках малозрозуміло, власне, вони здебільшого просто зібрались влаштувати безлад і швидко були розігнані поліцією.
Можливо, спроба дестабілізації у завжди стабільно спокійних Нідерландах сталась тому, що Кремль відчуває почуття повної безкарності? Адже після збиття авіалайнеру МН-17, коли загинуло три сотні людей, більшість з яких Голландці, інколи цілими родинами, і деякі будинки лишились пустими після тієї катастрофи, — через 4 роки окрім близьких загиблих вже ніхто про це не згадує… А деякі нідерландські політикани й бізнесмени, пов'язані з россіянами, виступають за скасування санкцій проти РФ. Деякі голландські музичні зірки (й загалом, деякі європейські зірки, актори) залюбки їздять по декілька разів на рік до РФ розважати россіян концертами…
Бабло не тхне кров'ю і смертями…

Схоже, Європейці в більшості своїй взагалі не усвідомлюють, що проти Європи вже 5 рік поспіль відкрито веде війну терористичне квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)"
Не дивно, що Кремль спокійно вже 5 років поспіль організовує і влаштовує всередині Європи теракти й безлади, гинуть Європейці, а європейські політики або відмовчуються, або висловлюють "озабочєнность", а потім знову або вибухає бомба в аеропорту Брюсселя, або вантажівка з кацапоязичними виконавцями розмазує по асфальту натовп десь в Ніцці чи Каннах, або стрілок розстрілює різдвяний ярмарок в європейській різдвяній столиці Страсбурзі, поруч з ПАРЄ…
Кремль знає як і де наносити влучні удари. Влітку — курортна Ніцца на Лазуровому Узбережжі Франції, взимку — різдвяна столиця Страсбург…
У відповідь — знову боягузливе мовчання європейських політиків, і знову безкарність для РФ…

Кремль шалено прагне "павтаріть" 1936-й в Іспанії, сподіваючись таки роздмухати війну.
Хуйло також дуже прагне взяти реванш у Франції та Німеччині. Минулоріч йому не вдалося привести там до влади лояльних до Кремля правителів, тож плєшенвошьдь намагатиметься знову й знову, допоки йому це дозволятимуть нерішучі європейські політики.
Європейські політики, як бачимо, ні кують ні мелють, а тихенько стелють…

Для огляду використано матеріяли відкритих джерел, вказаних гіперлінками в публікації.
© Dem'än Dzüba
© «Porohivnyçä»
2018.ХІІ.17

1 коментар до “„Жовта камізелька для Маню“

  1. Сповіщення: Страсбурзька змова — ганьба ПАРЄ! Європа вкотре віддала Україну на поталу ворогові… – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.