Перейти до контенту

Підтримуємо пані Уляну Супрун!

Підтримуємо пані Уляну Супрун!

 
Пані Уляну Супрун — вихованку „Пласту“ — як відомо, підтримує Організація Українських Націоналістів (бандерівців).
Ще навесні 2017-го офіційний «Націоналістичний Портал» ОУН(б) і заснований Степаном Бандерою часопис «Шлях Перемоги» закликали Українців: „Підтримати Уляну Супрун – підтримати українські реформи!“.
З огляду на цьогорічну брудну інформаційну кампанію та спробу усунути пані Супрун від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я, редактор часопису ОУН(б) «Шлях Перемоги» пан Віктор Рог розповідає які насправді подружжя Супрун.
Цю публікацію оприлюднили майже всі українські діяспорянські медія на Заході, включно з офіційними виданнями ОУН(б): «Шлях Перемоги», «Гомін України» (США), «Українська Інформаційна Служба» (Лондон), «Націоналістичний Портал».
«Порохівниця» залюбки приєднується до спільного чину підтримки.
Ми підтримуємо пані Уляну Супрун!


 

„Люди іншого покрою“

 
Віктор Рог
редактор часопису ОУН(б) «Шлях Перемоги»

Познайомився я з ними років 25 тому. Якось зразу склалися товариські стосунки, відчули себе "на одній хвилі", хоча вони приїхали до Києва з далекої Америки, а я з прикордонної Сумщини. Марко (коріння якого з Конотопщини) і Уляна вже тоді активно волонтерили. Привезли комп’ютери, організували навчання, вишколи, допомагали проводити різні патріотичні акції, допомагали у виборчій кампанії «Національного фронту», працювали по лінії Антибільшовицького Блоку Народів та націоналістичних ЗМІ…

Здавалося б, люди забезпечені, убезпечені, як і багато інших в діаспорі могли жити спокійно, спостерігаючи за тим, що відбувається, пристрасно критикуючи чи зверхньо даючи поради, відкупляючись від настирливих парою доларів. Багато інших… Але ці люди іншого покрою.

Колись Марко видав оригінальну і дуже влучну сентенцію про патріотів з синьо-жовтою і з червоно-чорною свідомістю. Сутність її полягає в тому, що перші можуть бігати у вишиванках, з прапорами, гаслами, співати пісні, але не можуть дивитися глибоко і відчувати щиро, другі — люди ідеї і чину, не можуть байдуже спостерігати, шукають вирішення проблеми, гуртують однодумців і йдуть вперед, долаючи перешкоди. Супруни — "люди з червоно-чорною свідомістю".

Вони одні з перших вийшли на Майдан в листопаді 2013-го. Вони не "селфилися" і не "тусувалися", а знайшли найвідповідніші для себе відповідальні місця і стали промоторами дії. В час кривавого протистояння Уляна і Марко організовували медичну і правову допомогу, були на барикадах, підвозили "гуманітарку", працювали в громадському секторі.

Марко взимку 2014-го неодноразово їздив на Донбас, намагався допомогти місцевим українським структурам, а вже з весни Супруни організували волонтерську кампанію «Захист патріотів», яка займалася медичною та гуманітарною допомогою нашим воїнам. Мені важко навіть уявити, скільком бійцям вони допомогли, скількох інструкторів підготували, скільки життів ними було врятовано. Про «Захист патріотів» можна і треба писати книги і знімати фільми.

Невдовзі Уляна стала керувати Міністерством охорони здоров’я, зібрала молоду команду, розробила проекти реформ і почала їх втілювати, звичайно ж, ламаючи багаторічні корупційні схеми, відчула спротив, але не скорилася, не зігнулася, не зламалася. Здавалося б, навіщо воно їй, ці нерви, ця бюрократія, ці наклепи? Що їй з цього? Чому? Але "людям з червоно-чорною свідомістю" болить Україна. Не за гроші, не за посади, не для слави. Вони не можуть інакше.

Сьогодні розгорнулася безпрецедентна огидна кампанія цькування Уляни Супрун. Вона "лакмусовим папірцем" проявила "хто є хто". В усьому Світі Українці виступили на захист Уляни та її реформаторської антикорупційної політики, адже Уляна виразно продемонструвала, що прогнилу стіну треба ламати, а не перефарбовувати в інші кольори згідно політичної ситуації.

Ми розуміємо, чому і навіщо різномасті корупціонери і реваншисти піднімають голови, обливають брудом, погрожують, сподіваються на відступ чи капітуляцію. Не вийде!

Уляна зламала усталені десятиліттями стереотипи, вона своїм прикладом показала, що чиновник найвищого рівня може бути чесним, принциповим, простим і щирим у спілкуванні, результативним.

Ось вона, в скромному одязі, без дорогих прикрас і аксесуарів, без улесливих лакеїв і похмурих охоронців, в метро, пішки чи на таксі поспішає на роботу, спілкується з перехожими і я думаю, а чи потрібне Уляні те міністерське крісло?…

Але я жодної хвилини не задумуюсь, чи потрібна Україні Уляна в цьому міністерському кріслі!

© Віктор Рог
редактор часопису ОУН(б) «Шлях Перемоги»

© «Націоналістичний Портал»
Офіційний портал ОУН (бандерівців)
2019.ІІ.11

 

До цієї публікації варто долучити не менш важливе свідчення.
Широкий загал навіть не знає, що саме пані Уляна Супрун з початком війни опікувалась інструктажем госпіталь'єрів — майбутніх військових санітарів. І саме завдяки пані Уляні Супрун врятовано величезну кількість поранених Захисників України, яким вчасно було надано фахову медичну допомогу.

Сержант Олекса Сокіл дякує за Життя…

Сьогодні чудовий день!

Я мав можливість дякувати.
Дякувати за життя!
Саме так за Життя.
Моє особисте — за те, що вижив, залишився живим, отримавши поранення. Надавши собі першу, домедичну допомогу та отримавши допомогу від Побратимів Дмитра Міщенка та Дмитра Осиченка, яких навчав тому, що можу сам.
Пані Уляна мій перший Інструктор з такмеду, ми зустрілися вперше влітку 2014 року на Сході. Добре пам'ятаю, як вони з чоловіком та морпехом Майком, інструктором Алексом приїхали нас навчати.
Ті знання та навички, що ми отримали для мене найцінніші. Вони стали основою для подальшого розвитку, а головне для виконання головної місії, рятувати Побратимів.

Саме це стало основою для руху вперед.

Я завжди з вдячністю згадую той час, ту підтримку, прості слова, які надихали йти вперед не боятися труднощів, просто робити свою справу, рятувати.
Наші екіпажі працювали там де було гаряче, там де було важко. Ті знання, що ми отримали були неоціненні, від накладання джгутів до вірного завантаження в медевак…
Дякуючи Яні Зінкевич ми робили то, як єдиний організм. Іноді це було на межі можливостей і одночасно це найяскравіші моменти життя!

Для мене Пані Уляна — людина, яку я поважаю та люблю! Людина, яка врятувала моїй мамі, Олені Сокіл, сина…
Дякую від щирого серця — серця, яке вижило.
Дуже радий був бачити та обійняти.

З Повагою, Олекса Сокіл.
Госпітальєр 2014 року.
Сержант ЗСУ 2015-2016 р.

Разом до Перемоги!
Слава Україні!

© Олекса Сокіл

Свідчення звичайного Захисника України вкотре доводять, що пані Уляна — справжній фахівець.
На підтримку пані Уляни висловився також Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко.
Натомість, зубами скрежетять ті, хто роками сидів на багатомільйонних тіньових фінансових потоках: фармацевтична мафія, "врачі"-хабарники, нардепи-коллабораціоністи, всілякі псевдолєкарі богомольці, крадійки боґатырёвы і бахтєєвы, мадам Таміфлю, товаріщ рінат-лєонідовіч "стірол" та решта тих, хто наживався на здоров'ї Українців!

Брудна й аґресивна кампанія проти пані Уляни Супрун з початку 2019 року — чергова ганебна спроба реваншистів прибрати пані Уляну Супрун з посади в.о. Міністра охорони здоров'я України. Добряче всипала перцю фармацевтичній мафії реґіоналів вихованка „Пласту“ пані Уляна Супрун! Недарма пані Супрун підтримують всі проґресивні та свідомі Українці й українські організації, як-то: ОУН(б), Світовий Конґрес Українців, „Пласт“…

Всі свідомі Українці й провідні українські організації Світу підтримують пані Уляну Супрун.
Відомий ілюстратор Андрій Єрмоленко також створив постер на підтримку.
Заохочуємо Українців усього Світу приєднатися до підтримки значної праці Уляни Супрун та Міністерства охорони здоров'я України.

Підтримуємо пані Уляну Супрун!
#підтримую_Уляну_Супрун
#ПідтримуюСупрун
#SupportSuprun

Постер: © Andriy Yermolenko