Перейти до контенту

Син Провідника УПА пан Юрій Шухевич закликав підтримати Верховного Головнокомандувача України

Син Провідника УПА
пан Юрій-Богдан Шухевич
закликав підтримати Верховного Головнокомандувача України

 
Син легендарного Головнокомандувача УПА Романа Шухевича пан Юрій-Богдан Шухевич закликав Українців згуртуватися, бо тільки національній єдності запорука нашої перемоги, та підтримати на президентських виборах чинного Верховного Головнокомандувача України Петра Порошенка.

„Міняти Головнокомандувача під час війни — неприпустимо!“

 
У спеціяльному зверненні для українських телеканалів пан Юрій-Богдан Шухевич заявив, що змінювати Головнокомандувача під час війни неприпустимо.

Юрій Шухевич: В даний момент змінювати Головнокомандувача – неприпустимо

Закликаю всіх українців об’єднатись задля перемоги!

Опубліковано Порошенко2019 Понеділок, 25 березня 2019 р.

 

— Ми живемо в дуже складний час — в час війни з Россією — і в даний момент міняти Головнокомандувача — це просто неприпустимо. Це може нас привести до катастрофи.
Ми повинні згуртуватися, бо тільки в єдності запорука нашої перемоги. В національній єдності.
В цей складний час закликаю вас полишити всякі емоції, полишити розбрат і об'єднатися всім в ім'я майбутньої перемоги.
— Юрій-Богдан Шухевич — 23.ІІІ.2019

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

Ю́рій-Богдан Рома́нович Шухе́вич (нар. 28 березня 1933, с. Оглядів, нині Радехівського району Львівської області України) — український політичний діяч, народний депутат України VIII скликання, член Української Гельсінської Групи, політичний в'язень у 1948–1956, 1958–1968, 1972–1988 роках, син Героя України Романа Шухевича. У 1990-х роках став організатором і головою УНА-УНСО. У серпні 2006 року Президент України Віктор Ющенко присвоїв Юрію Шухевичу звання Героя України.

Лиш за те, що Юрій-Богдан є сином Романа Шухевича, з 15-річного віку постійно був політичним в'язнем в таборах терористичного квазідержавного утворення "СССР", де загалом мусив провести 34 роки свого життя.

Юрій Шухевич, Герой України, був головою політичної партії Українська Національна Асамблея та Головним командиром Української Народної Самооборони (УНА-УНСО) з 2006-го до 2014 року.

2014 року на запрошення лідера "радикальної партії" ляшка пан Юрій-Богдан Шухевич погодився стати фактично іміджевим обличчям "радикалів", хоча ті всього лиш використовували легендарне ім'я живої легендарної постаті. Будь-які спроби самостійного прийняття рішень паном Юрієм викликали істеричну реакцію ляшка, а відмова минулого року від свого імені оголосити імпічмент Президенту України Петру Порошенку призвела до заяв ляшка про те, що "Шухевича можуть вбити з провокаційною метою".

Ініціатор «Проекту Закону про правовий статус та вшанування пам'яті борців за Незалежність України у ХХ столітті». Після його прийняття ВР України 9 квітня 2015 року, підписання Верховним Головнокомандувачем і Президентом України Петром Порошенком 15 травня 2015 та публікації 20 травня він набув чинності 21 травня 2015 року.
Вояки УПА тепер мають статус борців за Незалежність України у ХХ столітті.

За це звернення лідери "радикальної партії" ляшка миттєво облили брудом пана Юрія-Богдана Шухевича.
Проте, свідомі Українці чудово розуміють, що у порівнянні з паном Юрієм Шухевичем всі разом взяті "радикали" не варті абсолютно нічого, бо існують вони лиш за рахунок утримання з боку ахмєтова.

Пан Юрій-Богдан Шухевич лишається вірний тому ж принципу, що й його легендарний батько!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

2 коментарі до “Син Провідника УПА пан Юрій Шухевич закликав підтримати Верховного Головнокомандувача України

  1. Сповіщення: Не проґавте Державність і Незалежність України!… – ПОРОХІВНИЦЯ

  2. Сповіщення: „Шанс з Великої Літери…“ – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментувати не дозволено.