Перейти до контенту

Ватніки на Запорожжі вже “празднуют пабєду”!

Ватніки на Запорожжі
вже "празднуют пабєду"!

 

В день голосування 31.ІІІ.2019 в місті Токмак на Запорожжі ватніки вже "праздновалі пабєду", вивісивши з балкону трікалор квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)", а потім ще швендяли з ним по центру міста в АТБ за пойлом. В місцевих группах-пабліках пишуть, що викликали поліцію, ті, буцім-то, затримали сєпарню, але, з огляду на те, що місцева мєнтовка самі сєпарня, то, скоріш за все, відпустили.
В коментарях "мнєніє народа" поділилося — половина активно захищали "рєбят, каториє за мір", але зрештою всі місцеві аборіґєни зійшлися на тому, що "Порох ва всём вінават".


 
В місті Токмак на Запорожжі стався зухвалий інцидент: на балконі однієї з міських п'ятиповерхівок вивісили російський прапор — про це вже написали «Факти» та деякі обласні медія.

Про це стало відомо з повідомлення в місцевих групах у соцмережах з повідомлення мешканця Токмака Євгенія Бойко, який, вочевидь, мешкає у будинку навпроти. Автор публікації каже, що трікалор РФ з'явився на балконі по вулиці Гоголя, 54 (поруч з готелем «Весна»). Чоловік з балкона голосно закликав перехожих до "русскоґо міра" і "ТНР" (вочевидь, "Токмакской народной рєспублікі"). Причому, за словами Євгена Бойко, свідками цієї сцени були багато перехожих містян. Люди реагували по-різному: хтось просто посміхався, хтось робив вигляд, що те, що відбувається його не стосується, хтось намагався сперечатися з любителем "русскоґо міра". В соцмережах подейкують, що любітєль "русскоґо міра" верещав з балкона "Давай, зєля, мочі укропов! Пабєда будєт за намі!"
Однак викликати поліцію здогадався лише автор повідомлення…

Попри затримання сепаратистів з "тріколором РФ", вочевидь, їх просто відпустили.
На офіційному сайті ГУ НП України в Запорізькій області ніде не зафіксовано ані цього злочину, ані факту затримання злочинців. Отже, виходить, місцеві мєнти просто відпустили коллабораціоністів.
Власне, нічого дивного. Мєнти в місті і області лишились незмінними мєнтами та сепаратистами, хоч і хмінили їм вивіски над райвідділками…

Секретом Полішинеля є той факт, що на вщент змоскаленому Запорожжі відсоток ватніків, совків і сепаратні зашкалює і майже дорівнює кількості донбасской вати.
По тим же соцмережам, особливо в кацапських "ґомноклассніках" і "вконтактах" місцева вата аж захлинається від щастя! Втім, і по ФСБук також легко знаходяться ватніки за пошуком опублікованих, поширених чи відповідними радісними емоціями вподобаних постів щодо цього акту коллабраціонізму. Ось, наприклад, аж з фуфайки вискакує такий собі ̶с̶є̶м̶і̶к̶р̶ы̶л̶ы̶й̶ ̶п̶я̶т̶і̶х̶у̶й̶ іван сємікрыл

Не виключено, що подібні акції могли мати місце в сусідніх Мелітополі або Бердянці, не кажучи вже про місто Запорожжя.
Тим паче, що "ватная сталіца Мєлітопаль" вже неодноразово розмахувала трікалорамі, а відсоток голосів за чинного Верховного Головнокомандувача по Мелітополю чи не найнижчий в області.
Певно, мелітопольці мріють повернути собі статус "ворота Крыма"!
Токмак розташований рівно посередині між окупованими теренами Криму й Донеччини.
Більмак — взагалі ключ до “крымскоґо корідора”
Запорожський край, коли хто забув мапу України, розташований між Кримом і Донеччиною.

Про реванш "Пшонноґо Паханата" тут взагалі ніколи не переставали мріяти!…

Так що не дивуйтесь, Вельмишановне Панство.
Реванш ближче, аніж ми гадаємо!