Перейти до контенту

Проект „зє“ — довготривала технологія москви по демонтажу Державності України

Проект „зє“ —
довготривала технологія москви
по демонтажу Державності України

 
Андрій Смолій

„Головною метою "кварталу" було посіяти зерно розбрату в українському суспільстві, розділити Україну на сорти, а будь-яку проукраїнську владу показати нікчемною.“

Не менше 15 років знадобилося кремлівським силам, щоб вивести "свого" кандидата на такі високі позиції. Пам‘ятаєте коли "квартал" став таким популярним? Я пам‘ятаю. Це 2004-2006 роки. Якраз в цей період відбувається Помаранчева Революція — важливий етап в державотворенні. Українці вже тоді хотіли позбутися пут московського ярма. Саме тоді прокремлівськими оліґархами була запущена технологія по знищенню Державності — на обрій вийшов "квартал-95".
Вже з початку 2000-х основною темою "кварталівців" було знущання над Україною, нашою Державністю, мовою, культурою…
Принижувались як правило мешканці Західної України, висміювались Гуцули, мешканці питомо україномовних регіонів. На противагу всьому "нікчёмно-украінскому" було "вєлікоє россійскоє" — найкраще, найліпше, сильне.

Вже тоді їм вдавалося. Українці, зазомбовані "кварталамі" обрали дві-тричі засудженого януковича. Проте ні, у 2013-2014 роках спалахує Революція Гідності, починається війна… Поступово країна відходить від "русскоґо міра". Закривається "лавочка" з россійськими каналами, кіно, гастролерами.
Ми починаємо вчити свою історію, знімати свої фільми, чути свою музику.
Проте, россійська пропаґанда, яка роками вигодовувала нових "слуг" зробила своє: ми бачимо наскільки ефективно відбулася кампанія по зомбуванню громадян України вже через так званий проект "слуґа народа".

Відверті маніпуляції, просування найгірших ідей кремлівської пропаґанди, демонстрація України як "fail state" ("страна-404"), були основою серіалу "слуґа народа".

Через призму серіалу нам закинули зєлєнскоґо, який насправді є таким самим оліґархом, багатієм з офшорами та віллами (в "московском ґородкє" в Італії), мільйонами баксів на рахунках і "Range Rover"’ами. Але люди наскрізь просякнути московською пропаґандою вже не зважають. Россійська ФСБ-машина десятками років працювала над головною зброєю ХХІ століття — інформаційною. Вона доведена до досконалості. Її мета — проникати глибоко в мозок людей, діставати їх найбільші фобії, працювати з травмами дитинства та зрештою досягати результату. Так діє терористичне квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)"*. Понад 90% підтримка аґресивної політики путіна у 2014 році — це наслідок цією інформаційної війни. Сьогодні вона апробована в Україні.

Мета кремля нині — розділення України, деморалізація, знищення мови та культури, національне приниження — все як в останньому сезоні "слуґа народа". Подивіться! Це наша майбутня реальність.
Ні мови, ні НАТО, ні армії, ні безвізу, ні власної історії.
Зрештою, можемо втратити Державу.

Терористичне квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" вже хоч зараз готова по частинах заковтувати нас назад в імперію.
Саме РФ потрібен сценарій з "РФ-ререндумамі", відмовою від власної ідентичності, і зрештою — знищення Державності України…

Ви думаєте це казки? Ні.
Звісно, РФ не буде робити цього за місяць чи два. РФ не буде вводити війська чи атакувати з повітря. Досить буде повернути все назад, до точки неповернення, у 2013 рік. Досить буде щоб "новыє ліца" поступово відмінили всі україноцентричні закони та зупинили наш поступ до цивілізації.
А далі… лише "квартали", "свати", "ґалубыє аґанькі", охлобистіни, таможеный саюз, амністія бойовикам і терористам квазіутворень "днр\лнр"… і зрештою розвал та знищення України…

Вже за три тижні така перспектива може стати реальністю…

Так, ми ще можемо це зупини. Ми мусимо!
Не заради цього останні 100 років Україна мужньо боролася з совєцько-московським окупантом. Не заради цього ми поклали мільйони життів у боротьбі за Незалежну та Вільну країну.

Ми маємо зберегти Україну!
Ми маємо зупинити ворога!

Ми маємо об‘єднатись, мобілізуватись та зробити все від нас залежне. А далі — робитимемо все, щоб ставати кращими!

© Андрій Смолій

* ПРИМІТКА:
* терористичне квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" — реальний термін "правонаслєдніцы СССР" — "Рассійскай Фєдєрациі". Терористичне квазідержавне утворення "Совєтская Россія \ РСФСР \ СССР" до 1933 року не визнавалось жодної Державою як країна, і лише після низки пропаґандистських статей журналіста московського корпункту "The New York Times" волтера дюранті, в яких заперечувався Голодомор, в листопаді 1933 року Президент США Рузвель таки визнав країною квазідержавне утворення "СССР", що відкрило Совєтам шлях до Ліги Націй. В цей час в Україні помирало від голоду щохвилини 25000 Українців…
Фактично, терористичне квазідержавне утворення "СССР" можна порівняти з сучасними терористичними квазідержавними утвореннями "Ісламська Держава\ІДІЛ".
Позаяк "визнання" квазідержавного утворення "СССР" в 1933 році вочевидь відбулось під впливом сталінської пропаґанди, і позаяк "РФ" оголосила себе в 1991-му "правонаслєдніцей СССР" — називаємо речі своїми іменами!
* — «Порохівниця» принципово називає терористичне квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" саме таким терміном, а також принципово з маленьких літер транслітераційно пишуться імена москалів, покручів і зрадників, їх висловлювання та їх кацапські назви.

До звернення пана Андрія Смолія варто ще додати нагадування про появу проекту "квартал-95"
Безумовно, це довготривала спецоперація кремля!
І варто нагадати, хто забув, а особливо молоді, яка не знає, як з'явився цей проект.
Ще в середині "ліхіх 90-х", коли до 90% виборців повально голосували за комуністів, вовочка в лосинах стрибав по сценах районних будинків культури на замовлення чергового мажоритарного нардепа в тому чи іншому виборчому окрузі.
Наприкінці 1990-х, попри відновлення Незалежності Держав, що були екс-совєтськімі квазі-"рєспублікамі", на пост-совєтському просторі, котрий був в суцільному полоні "русскоґо міра" те кремлядського телевізійного простору, найбільш популярними шоу були "полє чудєс" та "КВН" ("клуб вєсёлых і находчівых").
В "̶Д̶Н̶Р̶", даруйте, в "КВН" з'явилась така собі українська команда "Запарожьє-Крівой Роґ Транзіт", котрі ще у другій половині 1990-х "вєсєлілі" масквічєй і рассіян шуткамі пра хахлов. Найбільш яскравою "звєздой" були ще юні, гопницького вигляду "пацаны с рабочіх кварталов"вова зєлєнскій і женька кошевой. Вони весело стрибали по сцені та "шутілі" про хахлов, сало, про ґоміков (це завжди "красной нітью" у них в їх сортирному "юмаркє"), чим неабияк втішали москалів!

В 1999 році боріс єльцин, допившись до зелених віників, сказав "я устал, я ухажу! вмєста сєбя я назначаю вот І.О." — і в кремль увійшов "ісполняющій обязанності" (І.О), маладой чєкіст владімір путін.
Приблизно тоді ж, наприкінці 1999-го, початку 2000-го в "КВН" відбувається "нєвіданная дєрзость" — команда "Запарожьє-Крівой Роґ Транзіт" показує …путіна і кучму! До цього "шутіть" над політиками, а особливо з кремля, в "КВН" було негласним табу. Звісно ж, путін був показаний як супермен-развєдчік ФСБ, чєкіст, Штірліц-Ісаєв і серьйозний "політик", а кучма так собі, але теж, позитивно. Висміювали, звісно ж, Україну і Українців.
З цього стендапу почався зліт зєлєнскоґо.

Далі ситуація розгортається наступним чином.
Через деякий час ніби-то виникає конфлікт між керівником "КВН" алєксандром масляковым і командою "Запарожьє-Крівой Роґ Транзіт", яку зєлєнскій перетворює в команду "95 квартал" і вирушає до України. В Україні він і його проект стрімко займають не лише нішу гумористичних шоу, але й місце в телевізійному бізнесі. Не менш стрімко, особливо за часів донбасской кримінальної окупації України, проект "95 квартал" метастазами розростається і займає практично увесь телевізійний простір, рекламний і медія простір — в режимі нон-стоп транслюється безліч "юморістічєскіх" шоу, "студія 95 квартал" знімає українофобні телесеріали, фільми, анімацію, озвучують рекламу, озвучують закордонні фільми та мультфільми — тобто, абсолютно ВЕСЬ телевізійний простір було віддано під "квартал"!
Таким чином нам в телевізійний простір "внєдрілі" свого кремлядського аґента, такого собі "містера Секонда" з фільму "Людина з бульвару Капуцинів".

Ну а далі вже всі знаємо, що відбувалось, і про що у своєму зверненні нагадав пан Андрій Смолій.
Наслідки 20-річної спецоперації інформаційної війни ми бачимо сьогодні…
Втратимо Державу — буде вже не до жартів…