Перейти до контенту

Президент України і Перша Пані України

Президент України і
Перша Пані України

 
Протягом п'яти років війни Українці мали можливість пишатись не лише здобутками Держави наперекір цій війні, але й чудовою парою, яка стала взірцем для багатьох.
Президент України та Перша Пані України! Державник і Берегиня!

Свідомі Українці ДЯКУЮТЬ Верховному Головнокомандувачеві і Президенту України Петру Порошенку та Першій Пані Марині Порошенко за роки Гідності, коли ми пишались першими обличчями Держави й не соромились! Ви — зразок любові, взаємопідтримки і справжнього українського патріотизму.
Свідомі Українці вірять в Україну вільних і заможних людей!
„Через рік, так через рік!“


 
Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко зарекомендував себе як справжній державник, захистивши Україну від повномасштабної війни й окупації.
Перша Пані Марина Порошенко за ці роки стала справжнім символом оберігу країни, справжньою Берегинею, взірцем люблячої дружини, Матері і Бабусі.
Взагалі родина Порошенків є прикладом родинної любові, взаємопідтримки і взаємоповаги.
Завжди поруч з Батьками їх діти: доньки Олександра та Євгенія й син Михайло. Старший син — Захисник України Олексій Порошенко з дружиною Юлією вже потішили Петра Олексійовича і Марина Анатліївну онуками: Єлисаветою і Петриком.

Фотографиня з офіційного пулу прес-служби Адміністрації Президента України пані Вікторія Істомина розповіла вже після виборів-2019 доволі цікаву деталь.
Пряма мова:

„Багато хто мене запитував про Петра Олексійовича, і чому я не викладаю фото, які зробила для нього та його родини. Можу сказати наступне, часто показником людини є відносини між найближчими, виховання дітей та відношення жінки до свого чоловіка! Була надзвичайно вражена пані Мариною — стриманість, повага, скромність та відданість своїй родині. Виховані та слухняні діти, не багато політиків можуть цим пишатись, особливо коли їх четверо. А момент котрий найбільше став пояснювальним — я попросила Петра Олексійовича сісти для фото, але до мене підбігли представники його команди й тихенько на вушко сказали, що Петро Олексійович ніколи не сідає, якщо його дружина стоїть. Це чомусь у нашому теперішньому світі здивувало мене найбільше.“

Отже, до уваги Вельмишановного Панства — добірка 55 світлин Президента України і Першої Пані.
Добірка світлин укладалась з відкритих інтернет-джерел.
Ґречна вдячність фотографам прес-служби Президента України Петра Порошенка, усім авторам цих чудових світлин, чиї імена не завжди вказані в медія. Кожен з фотографів лишив неймовірні миті для історії.
Уклінна подяка за ці світлини.