Перейти до контенту

Наступ реваншистів на декомунізацію

Наступ реваншистів на декомунізацію
Найменування проспектів Бандери і Шухевича в Києві "скасував" сумнозвісний "окружний адміністративний суд"

 
Наступ на все українське розпочався!
Сумнозвісний "окружний адміністративний суд" міста Києва "скасував" рішення Київради про перейменування проспектів "московскоґо" і "ватутіна" на честь Степана Бандери і Романа Шухевича.
Аналогічне "повернення" проспекту "ґєорґія жукова" в Харкові дало старт наступу реваншистів на декомунізацію і десовєтізацію, а "повернення" совєтських назв в столиці закріпило цей наступ українофобів!
Відтепер по всій Україні так звані "суди" і "судді" розпочнуть широкомасштабний наступ на все українське та почнуть масово повертати совєтські назви топонімів, скасовані згідно Закону України про декомунізацію.
Це наслідок провалу судової реформи…


 
Втім, можна нескінченно розповідати про "не реформовані Порошенком суди" і т.п., але треба бути сліпим, щоб не бачити, що саме нинішній "презєдент", його оточення з ОПУ (чи ОПГ) і всі, хто його підтримує — несуть пряму відповідальність за московський реванш, який на наших очах розгортається у внутрішній і зовнішній політиці. При Порошенкові "судді" боялись зайвий раз і носа випхати, не те що ухвалити якусь антидержавну ухвалу!
Нині саме "суди" стали головним інструментом реваншистів.

Як передає «Новинарня», про це 25.VI.2019 повідомив депутат Київради від фракції “Свобода” Юрій Сиротюк.

“…Окружний адмінсуд міста Києва. Суддя Чудак Олеся Миколаївна, до речі, суддя що переслідувала Майданівців, скасувала рішення Київради щодо перейменування проспектів Степана Бандери і Романа Шухевича в Києві”, — написав Сиротюк на своїй сторінці у Facebook.
“Але як би не чудив Адмінсуд, проспектам Бандери і Шухевича в Києві бути. Попереду апеляція, а якщо потрібно — і Верховний Суд. Ми не дамо нікому зневажати наших героїв!” – наголосив Сиротюк.

Юрій Сиротюк зазначив, що позивачем у цій справі виступає громадська діячка пророссійського спрямування єлєна бєрєжная, мати покійної депутатки від "партії рєґіонов" іріни бєрєжной.

Про-українську сторону представляв адвокат Дмитро Біловчук.

Справа про перейменування проспектів тягнеться ще з жовтня 2016-го (для Бандери) та липня 2017 року (для Шухевича). "Незаконне", на їхню думку, рішення Київської міської ради оскаржують пророссійські громадські організації "антіфашисткая правозащітная ліґа" та "єврєйская правозащітная ґруппа", представницею яких у суді виступає коллабораціоністка єлєна бєрєжная.

Справжній Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко не міг не відреагувати на чергову атаку реваншистів.
Пряма мова.

Вчора суд ухвалив рішення повернути в Києві проспекту Бандери стару назву. Так само розчерком пера "ліквідовано" проспект Шухевича. Дійдуть до того, що будуть повертати ідоли лєніна в українські міста. Вони забезпечують повернення в Україну політиків часів Януковича.
Зв'язався з нашою командою в Київраді, щоб вже на першій сесії підняти знову це питання, щоб дати по рукам горе-суддям.
Ми не дамо реваншистам перейменувати Україну в "УССР"! Ми захищатимемо імена українських героїв так само, як захищаємо Українську Державу!

Про це справжній Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко наголосив під час IV Форуму місцевих громад у Трускавці.

Пані Уляна Супрун, як вихованка «Пласту», в якому виховувались також Провідники Степан Бандера і Роман Шухевич, також прокоментувала огидний наступ реваншистів на українську національну пам'ять.

Окружний адміністративний суд міста Києва вкотре довів, що не має нічого спільного зі справедливим судочинством.
Вчора суддя ОАСК Чудак скасувала рішення міської ради про перейменування проспекту Московського на проспект Бандери і проспекту Ватутіна — на Шухевича. Виглядає, що цій судді хочеться якомога більше московського в Україні.

Роман Шухевич був головнокомандувачем Української Повстанської Армії, поклав своє життя на те, щоб зробити державу Україна можливою, і був убитий совєцькими спецслужбами

Степан Бандера все життя боровся за свободу Українців. І все життя був небезпечним для ворогів діячем українського визвольного руху. Він був в‘язнем польських тюрем та нацистських таборів, його вбив кілер совєцького КҐБ…

Показово також, що рішення про скасування перейменування ухвалювала суддя, яка вже встигла “відзначитися” й іншими "рішеннями". А сам "суд" давно полюбився тим, хто хоче отримати “необхідне рішення“. Це той самий "суд", що фактично зробив можливим штурм Майдану. Це той самий "суд", що поновив на посаді Романа Насірова. Той самий суд, що заблокував роботу Міністерства охорони здоров’я України на тиждень. А "судді" Окружного адмінсуду вже двічі, як якісь школярі, які бояться отримати двійку, масово “хворіли“, щойно наставав день іспиту у Вищій кваліфікаційній комісії суддів.

"Русскій мір" завдає ударів на всіх фронтах — від ПАРЄ до університетів, від проспектів Києва до вулиць Харкова. Відсутність верховенства права і корумповані всевладні "судді" — його невід‘ємний елемент. У цій боротьбі — не буває неважливих справ і не може бути закривання очей на зловживання суддями. Тому вже незабаром рішення Окружного адмінсуду буде оскаржене.
Імена Бандери та Шухевича далі будуть в Києві — столиці Держави Україна.

Директор Українського Інституту Національної Пам'яті Володимир В'ятрович так коментує ситуацію:

Що таке реванш?
Це не лише тригери, як з перейменуванням "назад" проспекту генерала Григоренка у Харкові на м’ясника Жукова, чи одномоментне повернення судом на мапу Києва проспектів Московського (Бандери) та Ватутіна (Шухевича).
Це те, що лежить в основі цих символічних актів.
Постсовковий "русскій мір".
Він всіма силами втручається в наш простір.
"Судом" "скасовує" вимоги будувати наші міста комфортними.
Щоб було щільно, тісно, без парків, скверів і спортивних майданчиків. Щоб ми й далі проводили кілька годин на добу в транспорті до садочка чи школи. І не мали часу озирнутися, тим паче — часу на на громадянську активність.
Судом визнає винними за висловлення своєї думки.
Бо двоє людей, які виходять із плакатом на вулицю, одна з яких — 16-річна дівчина, мають бути визнані "винними". Бо ж може вийти 2 мільйони! А поліцейські, які відвезли у відділок і морально тиснули на дитину, не повідомивши батьків, були "у праві". Вони будуть шановані, а матір, яка "погано виховала" — засуджена. Це не сарказм, і ця справа також розглядається в "суді"
5 років змін — це дуже мало, — багато чого ми, суспільство і влада, не встигли.
Але вектор був зрозумілий.
Бо, попри недореформований суд, Мінрегіон ввів обмеження висотності забудови і зобов’язав будувати школи поруч, а об’єкти доступними для інвалідів (так, "це нікому не треба", за "рішенням" "суду", звісно).
Ми вже звикли до повної свободи висловлення політичної чи громадянської позиції.
Тепер ми знову бачимо вектор.
І цей вектор — не у майбутнє, а у минуле.
А рух в минуле під пропагандою "нового" — один із найстрашніших кейсів в світовій історії. Кажу це як фахівець-історик.
Символи мають значення. Бо вони уособлюють зміст і притягують однодумців.
Або Москва — або Україна.
Або минуле — або майбутнє.
Вибір за нами. Не забуваймо — нас прикривають.
Поки що…

Народний депутат Сергій Висоцький коментує цю ситуацію:

Ви, друзі, приготуйтесь. Скасування проспектів Бандери та Шухевича судом — це тільки предтеча тому, що гряде.
Поки "портнови" із "богданами" не мають усієї повноти влади, вони використовують суди. Але по справжньому розвернуться після парламентських виборів.
Українські символи та імена — це те до чого вони можуть дотягнутися вже зараз. Насправді це тільки початок демонтажу саме української держави та відновлення держави малоросійської.
Причин для цього є декілька. Перша ірраціональна — наш новий "преЗЄдент" людина совєтська. Можна скільки завгодно казати про політичне позиціонування, баланс виборців із різних регіонів і таке інше. Але підсвідомо людина будує навколо себе комфортний світ. Життя дуже цікава штука — воно завжди виконує бажання. Навіть не осмислені свідомим.
Я не стверджую, що Зеленський сидить і тисне невидиму кнопку, яка контролює Окружний адміністративний суд. Але йому 100% комфортніше жити в денаціоналізованому просторі. Без усіх цих дискомфортний питань національної пам`яті, ідентичності, історичної політики, мовної політики та іншого глибинного державного фундаменту. Смартфон, відосик «95 кварталу», «Свати», "какаяразницанакакомязыке" і все в такому роді. Швидко та нехитро як шаурма. І цією сліпою плямою Зеленського, розуміючи його підсвідомі бажання, вже користуються спритні пацани, які діють раціонально. Той же Портнов, Богдан та інші пасажири рейсів з Москви та Женеви.
Завдання в них різне за суттю, але одне за наслідками. Для Богдана — це капіталізація держави в інтересах обмеженого кола осіб. Тобто, демонтаж ростків неолігархічного устрою, які були закладені протягом 5 років. І для цього він активно користується допомогою таких як Портнов.
У колективного "портнова" та "медведчука" імя яким легіон завдання інше — асиміляція та пацифікація українців на виконання кремлівського замовлення. І Бандера із Шухевичем — тільки початок. З-під нас вибивають стілець антиросійського опору та національної боротьби, але мотузка ще не затягнулася на шиї. Зараз ми якраз знаходимося у миті зависання перед падінням у зашморг. Далі розпочнеться атака на учасників «Революції гідності», армію та добровольців. Судові процеси проти тих, хто обороняв країну 5 років. Із українського військового будуть намагатися зробити вбивцю мирних людей. Із Майданівця — "фашиствующего молодчіка". Тих хто може чинити опір будуть переслідувати. А націю вбивати вірусом капітуляції. Цим будуть займатися "портнови" та "медведчуки" за допомогою "богданів".
Хотіли побачити справжній симбіоз українських бариг із Кремлем — дивіться, його якраз транслюють по 1+1 у «95 кварталі». Головне перестати стріляти. Адже стрільба — це погано для бізнесу. Особливо якщо бізнес — це продаж ковбасної нарізки із власної Батьківщини Кремлю.
Думаєте це апокаліптичний сценарій? Може й так. Але правління Януковича також починалося із атаки на Конституцію та Бандеру. І мало хто бачив у тому передвісник масових протестів, революції та війни.
Але штука ось у чому: всі хто починає будувати замість України Малоросію закінчують однаково. Їх чекає гнів власного народу та зрада Кремля. А Україну тоді чекають нові втрати.
І байдуже де президент ховається під час цих тектонічних процесів від реальності — у справжньому Межигіррі чи у цифровому.
Судячи із всього ми зайшли на нове коло історії…

Що ж…
Варто підготувати шини…

Джерела інформації:
© Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко
© Уляна Супрун
© Громадська ініціятива «Захисти Україну»
© «Новинарня»
© Сергій Висоцький