Перейти до контенту

Страсбурзька змова — ганьба ПАРЄ! Європа вкотре віддала Україну на поталу ворогові…

Страсбурзька змова — ганьба ПАРЄ!
Європа вкотре віддала Україну на поталу ворогові…

 
В ніч на 25 червня 2019 року в ПАРЄ повернули терористичне квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" — без будь яких наслідків для аґресора за 5 років війни проти України і перший після ІІ Світової війни переділ кордонів Європи всупереч міжнародним конвенціям. Також з РФ знято всі санкції…
Європейські політикани зрадили європейським принципам!
Європейські політикани продались за "бізнес с россієй".
Європейські політикани витерли ноги об пам'ять загиблих за ці 5 років війни Українців і навіть пасажирів збитого россійськими фашистами авіалайнера МН17…

Як і 100 років тому, в 1919-му, Європа віддала Україну на поталу лютому ворогові, на подальше пошматування і знищення, щоб не перейматись далі проблемами України і не дратувати "русскоґо мєдвєдя"! Комфорт, спокій і бізнес для європейських політиканів виявилися важливіше європейських принципів і власного інстинкту самозбереження. Європейські політикани вважають, що Страсбурзька змова "уміротворіла" хуйла так само, як в 1938-му Чемберлен і Делад'є "уміротворілі" гітлера? Потім Європа уклала угоду зі сталіним і після 1945-го половина Європи на півстоліття опинилось в совєтській окупації!

Європа не вивчила уроки Історії…
Ганьба Парламентській Асамблеї Ради Європи!
Ви хотіли миру, але отримаєте і ганьбу і війну!
Історія не пробачає невивчених уроків!…


 

Європа віддала Україну на пошматування…
вкотре…

100 років Великої Війни, в якій найбільше страждала і страждає Україна…
Ціна Незалежності занадто велика заплачена — втрата Першої Незалежності, втрата величезних теренів Соборної України як на сході, так і на заході, а головне — втрата десятків мільйонів життів Українців — страшна ціна за помилки сто років тому…
Страшна ціна мовчання Європи й Світу…
Таким було для України криваве ХХ століття…

ХХІ століття, схоже, не краще…
Майдан, початок чергової війни кремля за можливість утримати в рабському ярмі Україну, або знищити…
Зараз в Раді Європи головує Франція…
Ясно-понятно…

1919 року Франція теж розмальовувала мапу повоєнної Європи на свій розсуд, "головувала" в Раді Антанти і проводила ганебну Паризьку мирну конференцію у Версалі.
1919 року делегація дипломатично визнаної Української Народньої Республіки підготувала увесь необхідний пакет документів і прибула на Паризьку мирну конференцію, але Українців …тупо виставили за двері!
Бо французькі політикани вже мали свої плани: пошматувати терен Соборної України між своєю улюбленицею Польщею та "єдіной нєдєлімой россієй". "Тигр європейської політики" Жорж Клємансо вже розмалював мапу повоєнної Європи на свій старчєско-маразматичний розсуд.
Щоправда, владу на россії захопили большевики, але це не знітило французів: "А какая разніца, бєлиє ілі красниє? Ву компране?"

В 1921 році з мовчазної згоди Антанти терен дипломатично визнаної Соборної України було пошматовано між Польщею і ніким не визнаним терористичним квазідержавним утворенням "Совєтская Россія"…
Це так Франція помстилась Україні за Берестейський Мир!
Ач, Українці вирішили покласти край Першій Світовій війні і уклали першу мирну угоді тієї війни та ще й проголосили Незалежність! Без відому Франції! Кошансаль!
За ганебний Версаль Франція згодом отримає від поки що невідомого німецького єфрейтора Адольфа Гітлера. І вся Європа отримає…

А за 19-м роком завжди приходить 33-й рік…

Коли Україна в нерівній борьбі
Вся сходила кров'ю і слізьми стікала
І дружної помочі ждала собі,
Європа мовчала…

(Олександр Олесь 22.VII.1931)

Європа мовчала… А Україна від Голодомору вмирала…
1933 року на асамблеї Ліги Націй нарешті вдалось підняти питання про Голодомор в Україні…
Але Ліга Націй дружньо відвернулась, зробивши вигляд, що не чує і не бачить ніякого Голодомору в Україні!
Невдовзі, в листопаді 1933-го терористичне квазідержавне утворення "СССР" нарешті отримало "прізнаніє Амєрікі" — Президент Рузвельт нарешті визнав "СССР" як "страну", завдяки брехливим статейкам журналіста "The New York Times" волтера дюранті на прізвисько "сталінський пес". Совєти закатали фешенебельну звану вечерю в Нью Йорку! В цю мить в Україні від голоду щохвилини помирало 17 Українців, щодоби помирало 25 000 Українців…
За свої статейки "сталінський пес" дюранті отримав "прєстіжную пулітцеровскую прємію" від "короля жовтої преси" пулітцера — "за сприяння миру".
Нині "пулітцерівський комітет" відмовляється відкликати нагороду, а "The New York Times" вважає волтера дюранті одним зі своїх кращих журналістів…
Це все, що треба знати про журналістику.

Вже 1934 року СССР було прийняте до Ліги Націй, де пробули до 1939 року, доки за напад на Фінляндію терористичне квазідержавне утворення СССР не було виключене з Ліги Націй. Це було єдине сміливе і останнє рішення імпотентної міжнародньої організації.
Після Другої Світової війни сталін зробив висновки і наполіг на утворенні нової міжнародньої організації, котра цілковито відповідала би інтересам сталіна — так була утворена "ООН імєні сталіна". СССР в ООН було представлено як, власне, СССР, і як "нєзавісімыє страны-аснаватєльніцы": РСФСР, УССР і БССР з правом вето. Тобто, Совєти мали 4 права вето в ООН! Після розпаду СССР право вето в ООН лишилось лише у РФ.
Всі гібридні війни кремля у ХХ столітті завжди прикривались в ООН правом вето. Ядерний шантаж Світу і Карибська криза, коли хрущов гамселив туфлями по трибуні і верещав що покаже "кузькіну мать", всі проксі-війни СССР від В'єтнаму і Анголи до Грузії і України — все це завжди прикривалося в ООН, прикривалося армією пропаґандистських журналістів по всьому Світові і нескінченними багатомільйонними грошовими потоками.
А, і ще "ґолубі міра""как же бєз ґолубєй міра"!

А Європа мовчала… І вкотре мовчить…

Прокляття 19-го року повторюється…

Одночасне deja-vu 19-го і 38-го років…

Голова української делегації в ПАРЄ пан Володимир Ар’єв інформував:
Volodymyr Ariev 24.VI.2019 20:59
„Українська делегація б‘ється як завжди. Під дикі воплі російських пропагандистів, які в коридорі захлинаються в ненависті до нас. Дебати в ПАРЄ ми виграли. Більшість виступів за нас. Але більшість, яка голосує, сидить тихо. Вони опускають очі, вони намагаються мало говорити з нами — вони розуміють, що неправі, але є директива…“

Пані Ірина Геращенко із залі Парламентської Асамблеї Ради Європи цілу добу вела прямі репортажі від імені української делегації, членкинею якої вона є. Пряма мова.

Iryna Gerashchenko 24.VI.2019 14:38
„Зараз в РЄ головує Франція. Показовий виступ Амелі де Моншалєн, державного секретаря з європейських справ при міністрі з питань Європи та МЗС. Жодної згадки про кризу, що її фактично переживає Рада Європи. Жодної згадки про Україну. Наш колега Олексій Гончаренко поставив запитання про порушення РФ принципів організації ПАРЄ, про утримання моряків. Відповідь: "в РФ були все ж випущені затримані журналісти, тому це прогрес і вони все ж показують , що шанують право. А щодо моряків, то ми, президент Макрон працюємо на найвищому рівні, він говорив про це з Путіним. Але головне — ми не можемо залишати росіян без ЕСПЛ!" (Європейська спілка з прав людини) Занавєс…“

„…Але це дає нам шанс забезпечити доступ до Європейського суду з прав людини для 140 мільйонів росіян!“
— Dr. Andreas Nick — голова німецької делегації у ПАРЄ

Ну що ж…
Україну Європа вкотре зрадила й віддала на пошматування…
Зате "європєйцы спаслі 140 мілліонав рассіян"!!!
Адже рассіянє для Європки куди важливіше якихось там Українців…
Вау! "Кокоє блаґородство!"

Нині відбувається таке собі одночасне deja-vu 19-го і 38-го років…
✔ Ганебний Версаль.
✔ Мюнхенська змова.
✔ Страгбурзька змова.

"Дивна війна" перейшла у фазу "уміротворєнія"!
Ось тільки минулого разу, в 1938-му, Чемберлен і Делад'є "уміротворялі" Гітлера Мюнхенською змовою, віддавши йому на пошматування дітище Антанти і серце Європи — Чехо-Словаччину.
Схоже, Чехо-Словацький сценарій таки чекає й на Україну. Питання лиш в тому, чи долучиться Польща до ласих шматочків "всходніх кресів"? Аби "повернути креси" до стану 1921 року. Втім, це буде залежати виключно від РФ — якщо вже пообіцяли віддати Галичину і Волинь Польщі, а Закарпаття Мадярщині — то цілком вірогідно…
Чим завершилось "уміротворєніє" герра Гітлера всім відомо…
За два роки навчені у Псковє і Ліпєцкє аси "Люфтваффе", заливши повні паливні баки совєтським паливом, бомбардували Лондон і Ковентрі, а товаріщ сталін, задоволено осмикуючи френч, хіхікав у вуса.
Франція здалась за тиждень, а "вєлікій палководєц і друґ товаріща тухачєвскоґо" Шарль де Голль втік і всю війну переховувався в пісках Сирії, вимагаючи від Чьорчилля й Рузвельта укласти угоду зі сталіним та якнайшвидше звільнити Францію.
Наслідком коаліції Союзників з СССР стала совєтська окупація половини Європи на півстоліття після, з 1945-го до початку 1990-х, доки не зруйнували Берлінський Мур…

Такими були наслідки "уміротворєнія" герра Гітлера.
Якими будуть наслідки "уміротворєнія" Хуйла і ким увійдуть в Історію ці "хуйлові уміротворітєлі" зі своєю Страсбурзькою змовою — покажуть час та Її Величність Історія.
Щось підказує, що все повториться.
Велика Війна триває…

Її Величність Історія не пробачає невивчених уроків історії.

“У стані зомбі відчинили двері агресору”
ПАРЄ скасувала режим санкцій, РФ повертається

У ніч на 25 червня 2019 року Парламентська Асамблея Ради Європи ухвалила "резолюцію про зміну санкційного механізму", в якій запросила терористичне квазідержавне утворення РФ "повернутися до роботи" у ПАРЄ без обмежень права голосу.
Попри безпрецедентне для ПАРЄ нічне голосування, явка депутатів була навіть вищою за звичайну — 190.
За резолюцію проголосувало 118 депутатів, проти — 62, утрималися — 10.

“ПАРЄ у стані зомбі в першій ночі відкрила двері агресору. Завтра битва триватиме далі. За санкції, які залишилися серед можливих. Ганьба”, – написав голова української делегації в ПАРЄ пан Володимир Ар’єв.

Розгляд питання затягнувся до ночі, зважаючи на понад 200 поправок, які подала українська делегація, щоб зупинити або відтермінувати ухвалення ПАРЄ проросійського рішення.
Однак більшість депутатів Асамблеї залишилися на своїх місцях і стоїчно відхиляли технічні та принципові українські поправки більш як 100 голосами.
Остаточне голосування теж було на користь РФ.

Делегації, які підтримали “проросійську” резолюцію повним складом або переконливою більшістю: Австрія, Азербайджан, Андорра, Кіпр, Іспанія, Франція, Ірландія, Ісландія, Норвегія, Сербія, Сан-Маріно, Туреччина, Вірменія (2 “за”, 1 “проти”), Італія (12 “за”, 1 “утримався”), Молдова (2 “за”, 1 “проти”), Нідерланди (5 “за”, 2 “проти” – Пітер Омціг і Петра Стінен), Німеччина (11 “за”, 2 “проти” – Ґюде Єнсен і Константін Кюле), Портуґалія (3 “за”, 1 “утримався”), Словаччина (3 “за”, 1 “проти” – Мартін Полячек), Швайцарія (4 “за, 1 “проти” – Доріс Фіала).

Делегації, які проголосували проти резолюції повним складом або переконливою більшістю: Естонія, Грузія, Литва, Латвія, Україна, Польща (9 “проти”, 1 “за” – Кшиштоф Мєшковський), Швеція (4 “проти”, 1 “за” – Ола Мьоллер), Велика Британія (2 “за”, 3 “утрималися”, 7 “проти”).

У низці делегацій думки розділилися: Бельгія (2 “за”, 2 “утримались”), Данія (1 “за”, 1 “проти”), Фінляндія (2 “за”, 2 “проти”), Хорватія (2 “за”, 1 “проти”, 1 “утримався”), Ліхтенштейн (1 “за”, 1 “проти”), Румунія (1 “за”, 1 “проти”), Чехія (2 “за”, 1 “утримався”, 1 – Франтішек Копржива – “проти”).
Єдиний представник делегації Словенії – утримався.

Результати голосування в ПАРЄ прокоментувала присутня там перша заступниця голови Верховної Ради пані Ірина Геращенко:
Iryna Gerashchenko 25.VI.2019 03:08
„Знаєте, хто найбільше мене вразив сьогодні? Голландські депутати. Днями міжнародна слідча група оприлюднила результати трагедії МН17. Встановила причетність росіян до вбивства 298 людей. Сьогодні голландські депутати проголосували за повернення РФ в ПАРЄ. Впевнена чомусь, що вони ніколи не зустрічалися з родинами жертв, не були на похоронах останків…“

Рішення, ухвалене у Страсбурзі, принципово змінює санкційний механізм.
У регламент додається норма, яка скасовує право ПАРЄ накладати ключові санкції на будь-яку національну делегацію, включаючи РФ. Асамблея більше не зможе обмежувати право голосу, право виступу, право участі та голосування у комітетах ПАРЄ — не зважаючи на те, яких порушень припустилася держава та її депутати.

Водночас залишається право повністю відмовити у підтвердженні повноважень делегації окремої держави. Ймовірно, можуть бути схвалені також дрібніші точкові санкції. Але резолюція залишається нечіткою, тож серед депутатів ПАРЄ є різночитання норм документа. Позицію з цього приводу обіцяють узгодити найближчими днями.

Окрема норма рішення дозволяє РФ подати список своєї делегації посеред сесії (за статутом, делегація подається лише перед початком першої сесії року).

Це дозволить РФ, яку тепер не зупинятимуть санкції, вже 25.VI.2019 вранці передати у Страсбург список своїх депутатів. Як відомо, останні три роки РФ відмовлялася брати участь у роботі ПАРЄ, вимагаючи гарантувати відсутність будь-яких санкцій.

Голова української делегації в ПАРЄ пан Володимир Ар’єв наголосив:
Volodymyr Ariev 24.VI.2019 20:59
„Бій триває. І триватиме до середи. Особливо після того, як росіяни завтра вранці зайдуть в цю залу: ми будемо заперечувати їхні повноваження, як у 2014 та 2015. І, так, ми, українська делегація в ПАРЄ, сьогодні єдині, як завжди. Навіть якщо сукупна політична доцільність кількох європейських столиць переїде бульдозером цінності і принципи, ми стоїмо до останнього…“

Українська делегація в ПАРЄ вже заявила, що буде оскаржувати повноваження РФ, щойно вона подасть свій список (у ньому очікуються зокрема псевдодепутати Держдуми, незаконно обрані в окупованому Криму). Якщо це відбудеться, то розгляд даного питання призначать на 26.VI.2019.
РФ вже з 25.VI.2019 відновила роботу в ПАРЄ, не будучи обмежена жодними санкціями.
Наразі, схоже, і це оскаржити не вдалось через спротив депутатів ПАРЄ, тож, українська делегація оголосила бойкот і покинула залю ПАРЄ, аби не знаходитись у одному приміщенні зі вбивцями і окупантами.

Варто віддати належне українській делегації в ПАРЄ — дипломати гідно боролись за Україну на дипломатичному фронті, проте, сили були нерівні…

Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко щодо Страгбурзької змови в ПАРЄ

„Лише за місяць ми побачили наступ реваншистських сил.
5 років ми тримали міжнародну солідарність. Мало хто уявляв, як це було важко. Увесь Світ тримав єдність і санкції проти РФ. Лише місяць пройшов, а вже вчора вночі були скасовані санкції ПАРЄ. Таке враження, що РФ не є аґресором, а Крим не є анексованим, а Донбас окупованим. А 3 тисячі життів українських воїнів і 13 тисяч життів Українців нічого не варті. Не зважаючи на те, що наші народні депутати, об’єднавшись, билися в Страсбурзі, але вони виявилися покинутою "9 ротою" — без дипломатичної допомоги держави.
Нам потрібно об’єднатися і не дати РФ перемогти на дипломатичному фронті — скасувати санкції ЄС, НАТО і Великої Сімки.“
Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко

Страсбурзька змова

П’ять років тому через анексію Криму, розв’язання війни на Донбасі, чисельну кількість жертв серед українців, ПАРЄ позбавила РФ права голосу і виключила її представників зі своїх керівних органів, після чого кремль змушений був прибрати свою делегацію зі Страсбургу.

РФ не зробила жодних висновків: не припинила агресію, не звільнила Крим та Донбас, не визнала свою відповідальність за збиття “Боїнга” МН17 та хімічну атаку в Солсбері, не звільнила заручників та військовополонених.
Жодних вимог міжнародного співтовариства не було виконано!

РФ продовжує політику насилля, вбивств та терору. Більше того, ситуація тільки погіршується — швидкими темпами відбувається мілітаризація Криму, аґресія поширюється на Чорне та Озівське моря, захоплені українські кораблі та військові моряки. Вздовж українсько-россійського кордону сконцентроване багатотисячне військове угруповання, готове до наступу. І на цьому фоні наші європейські "друзі" приймають рішення щодо повернення делегації РФ до ПАРЄ, вимоги якої були по-хамськи проіґноровані кремлем.

Понад 80 років тому аналогічна зрада європейських цінностей, принципів та здорового ґлузду відбулася в Мюнхені, коли європейські лідери погодилися віддати на поталу Гітлеру Чехо-Словаччину. Всі спроби потурати аґресору та заплющувати очі на його злочинні дії, мали страшний зворотній наслідок. Мюнхенська змова відбулася в 1938 році, через рік знахабнілий від безкарності Гітлер розв‘язав Другу Світову війну — найкривавішу та найтрагічнішу війну в історії людства.

Історія повторюється і Страсбурзька змова стала в один ряд з ганебними Мюнхенськими подіями. Їі наслідки можуть бути такими ж згубними для миру в Європі і Світі… На жаль, історія нічому не вчить…

Ми вдячні країнам Балтії, Грузії, Польщі та іншим небагатьом європейським депутатам, які підтримали Україну і не голосували за це ганебне рішення.

Як і в 2014 році, ми повинні розуміти, що треба розраховувати лише на свої сили, на свою Армію, на свій народ. Зміцнювати свій оборонний потенціал, та захищати свою Україну. В 2014 нам було важче, але ми вистояли, вистоїмо і зараз!

Олександр Турчинов

Франція знову
"за єдіную-нєдєлімую-рассію"!

Пан Тарас Чорновіл зі своїх джерел повідомляє інформацію про те, що події в ПАРЄ все ж є саме Страсбурзькою змовою, і Франція знову "зіграла першу скрипку", як і рівно 100 років тому, в 1919-му…
Далі пряма мова.

Тарас Чорновіл 25.VI.2019 19:12
„Воно заявляє, що розчароване поверненням РФії в ПАРЄ…
(так званий "прєЗЄдєнт" заявило про розчарування, мовляв, воно з Макроном і Меркель домовлялось, і тут вдруґ… — примітка «Порохівниці»)
Цинізм аж зашкалює! Та ти ж сам усе це погодив під час своїх минулих візитів. Учора мав робочі зустрічі у Варшаві, а в неділю мав дуже цікаву розмову. Людина,з якою поспілкувався, дуже добре поінформована про секрети французької політики й знає аж надто багато з перших рук. Говорили лише про французький візит, німецького не заторкували, хоча там, схоже, ситуація була аналогічною. Так от, мені чітко сказали, що візит мав деякі передумови. Адміністрація зєлєнскоґо дуже просила про зустріч і не висувала зі свого боку жодних умов та пропозицій. І умови виставили зеленому. Його погодилися прийняти й продемонструвати особливу прихильність для відповідної телекартинки. За це він мав погодити ряд поступок.
Так от, згода на перехід до прямих переговорів із сепаратистами, відмова від активної позиції у ставленні до Європейсько-рашистських відносин і політики санкцій, сприйняття як доконаного факту повернення РФії в ПАРЄ та ще кілька деталей — це і є ті рішення, які мав гарантувати зєлєнскій, щоб отримати таку "прихильність" у Парижі (напевно й у Берліні).
Мені дуже переконливо сказали, що адміністрація зєлєнскоґо здала всі пункти. І те, що зовнішньо-політичний блок пристайка тихенько мовчав у манжетку, а МЗС відбулося беззубою заявою, теж багато про що говорить. Це майже, як під час недавнього обстрілу артилерією наших позицій. Тоді заборонили стріляти у відповідь. Зараз я щойно вернувся й ще не знаю, чи прямо забороняли нашим дипломатам підтримувати українську парламентську делегацію в ПАРЄ, але їм уперше не надавали активної підтримки.

(Тобто, як бачимо, саме у Франції "прєЗЄдєнту" поставили якраз ТІ УМОВИ, які потрібні кремлю! Отже, Макрон в Пєтєрбурґє в грудні 2018-го недарма виціловував плюгавину Хуйлу! А до того — 29.V.2017 у Версалі! Тобто, все це Макрон, Франція і "ґазпром-лоббі" Німеччини вирішили за спиною у Порошенка! Україну злили кремлю Франція і Німеччина!… — примітка «Порохівниці»)
„…А тепер про майбутнє. Раша не просто буде тепер вільно почуватися в ПАРЄ, вона буде представлена у вищому керівництві диким україноненависником Слуцкім. Наша делегація пішла не демарш, вона буде лише на одному засаіданні ПАРЄ при розгляді своєї апеляції. Після того ми відмовляємося від участі в органі, в якому розтоптані принципи. Але зараз настають для делегатів у ПАРЄ канікули, А восени у нас уже буде новий парламент, у якому Зеленський мріє створити самостійно більшість, у крайньому випадку прикуплять мажоритарників. І та коаліція й сформована нею делегація до ПАРЄ в повному обсязі виконають обіцянку зєлєнскоґо. Вони вже не будуть робити демаршів, вони спокійно визнають призначення Слуцького, а в січні вони спокійно приймуть введення в рашистську делегацію й направлення в ПАРЄ депутатів обраних в окупованому Криму. Вони (росіяни) це вже чітко проанонсували. І це буде фактичним (де-факто) визнанням законності анексії Криму.
А якщо дивитися більш глобально, то одним із підсумків першого (тільки першого) місяця зеленого президенства — це цілковита втрата антипутінської коаліції (вона вже зникла без сліду, залишилися 2-3 країни, які повністю чи частково готові підтримувати Україну). А ще — це остаточна втрата суб'єктності України. Ми тепер тільки об'єкти чужої політики. І якщо хтось думає, що це надто згущені фарби, то почекайте до осені, коли в путіна-зеленського-олігархів будуть у руках ще й уряд та більшість у Раді. Спробуйте мене покритикувати за надто чорну картинку не сьогодні, а тоді.
Вибачайте за тональність, але це направду критично — наше зебільне насєлєніє робить саме такий сценарій невідворотним. Я щось трошки пожив у цій країні й уявляю, як можна боротися зі владою. Але коли ви опиняєтеся в умовах глухого СССР, де "народ і партія єдіни", то виникає лише перспектива дисидентства. Це ще не відбулося, ще будуть вибори Ради, ще може статися чудо й зелені балансуватимуть на межі бар'єра, а усяким голосистим і урядовим розтягувачам голосів виборців стане розуму стримати амбіції, ще може статися так, що коаліцію будуть формувати навколо "Європейської Солідарності"… Теоретично ще все може статися, але поки ми шаленими темпами йдемо в протилежному керунку. А до 21 липня мусимо поборотися…“

Європа не вивчила уроки Історії…

Останні 100 років, починаючи з 1914-го, Європа і Світ знаходяться постійно у вогні Великої Війни, але за століття Світ так і не усвідомив, ХТО саме роздмухав Велику Війну в 1914-му (і за що саме), і навіть ніхто не усвідомлює та не хоче бачити кривавий ланцюг взаємопов'язаних війни, що одну за одною роздмухувала москва протягом ХХ століття, й продовжила робити це у ХХІ столітті!

У 2014-му терористичне квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" фактично роздмухало ІІІ Світову війну, але Європа, як і в ХХ столітті, боягузливо "протистояла" аґрессії" всього лише якимись там санкціями з метою "задушити санкціями" аґресора з першим у Світі ядерним арсеналом і другою за кількістю армією! Нахабного й безпринципного аґресора, котрий тероризував Європу і Світ всі останні 100 років!
Санкціями, Карл!

…отже, за 5 років війни уся "допомога" Європи виглядає якось так…

Та й то, якби Порох (позивний Верховного Головнокомандувача і Президента України Петра Порошенка) щодня не давав копняків європейським політикам і політиканам — не було би й тих санкцій!
Не пройшло й місяця з тих пір, як Петро Порошенко втратив важелі влади, і все, що напрацьовувалось протягом 5 років, вся їх "європейська єдність і солідарність" — все це посипалось наче картковий будиночок!

В 1919 році у Версалі Європа плакала, що "устала от войны"!
Той факт, що Велика війна у 1918-му спалахнула з новою силою вже на теренах України, Білорусі і Кавказу Європу вже не хвилював — "Європа устала", Європа розмальовувала мапу повоєнної Європи.
За ці 5 років війни РФ проти України Європа теж "устала от войны"!
І хоча війна майже не торкнулася Європи, окрім серії періодичних терактів (про які європейці навіть не усвідомили, ХТО робив ті теракти), — "Європа устала".
Європейська втома від України зумовлена в першу чергу діями самої України — це також зрозуміло!

Зрозуміло, що події промосковського реваншу і в Україні і в Європі — це наслідок так званого "вибору" умовних 73% електорату в Україні.
Вельмишановне Панство — читачі «Порохівниці» — слушно зауважють в коментарях у соцмережі, що Європа не мусить захищати Україну, якщо у нас аж 73% проголосувало за реванш і впало на коліна перед плюгавим хуйлом.
Це зрозуміло! Але є одне але.
Зараз мова йде про те, що Європа не вивчила уроки історії і знову віддала Україну на поталу ворогові… Хоча Україна 5 років поспіль ціною життів 13 000 Українців і 4 000 Захисників України слугувала щитом Європи!… А Європа нас зрадила…
ПАРЄ витерла ноги об десяток тисяч загиблих Українців…

Власне, це було зрозуміло ще коли Макрон в Пєтєрбурґє робив Хуйлу реверанси чи що він там йому робив!
І ось результат!

Жодних обмежень чи санкційних покарань за 5 років війни і зміну кордонів в Європі.
Абсолютно повна безкарність!
Кремль тріумфує!

А як відомо, безкарність породжує вседозволеність.
Європа ще не усвідомила, які міну уповільненої дії заклала під саму себе!

Ця Страсбурзька змова продажних європейських політиканів вилізе Європі таким боком, що 1939-1945-й роки їм будуть здаватися дитячим садочком! Слово ПАРЄбрік вже заграло новими барвами!…

Європа щойно сама поклала свою голову в пащу москальскому "мєдвєдю".
Європа отримає і ганьбу, і війну!

Не Україна зрадила європейські принципи…
ПАРЄ зрадила європейські принципи…

Матеріял укладено на підґрунті історико-освітніх публікацій «Порохівниці», а також з відкритих джерел:
© Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко
© Ірина Геращенко
© Олександр Турчинов
© Володимир Ар’єв
© Тарас Чорновіл
© «Новинарня»
Історико-освітня публіцистика «Порохівниці» в дописі теґована гіперлінками.