Перейти до контенту

Страсбурзька змова: за лаштунками

Страсбурзька змова: за лаштунками

 
Постійний представник України при Раді Європи пан Дмитро Кулеба відкрив залаштунки Страсбурзької змови
В ніч на 25 червня 2019 року в ПАРЄ повернули терористичне квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)" — без будь яких наслідків для аґресора за 5 років війни проти України і перший після ІІ Світової війни переділ кордонів Європи всупереч міжнародним конвенціям. Також з РФ знято всі санкції…
Європа вкотре віддала Україну на поталу ворогові…


 
Дмитро Кулеба
Постійний представник України при Раді Європи

У мене є багато історій про ПАРЄ.

І про те як мене плескали по плечу із словами "А скажи, класно ми придумали аргумент про 140 мільйонів росіян заради яких ми маємо повернути російську делегацію до ПАРЄ? Це ви точно не переб'єте".

І про те як дипломатично провести розмову, в якій тобі з посмішкою кажуть: не треба загострювати, тобі краще змиритися з російським поверненням і просто жити з цим. А ти з такою ж дружньою посмішкою відповідаєш: ні, дорогий мій, це тобі доведеться з цим жити.

І про те як ми виписували тези, які зєлєнскій озвучив на нещодавніх зустрічах з Макроном та Меркель, хоча обидва лідери вже вирішили повертати россіян і дали всі команди.

І про Литовців, Латвійців, Естонців та Грузинів, з якими ми пройшли цей шлях попри спроби нас роз'єднати. Одного посла обробляли аргументом — "навіщо ви підтримуєте їх (Українців), ми з ними все одно домовимося, вони нам не відмовлять".

І про те як сибарити та гедоністи депутати ПАРЄ не розбрелися по ресторанах (як завжди), а вперше в історії ледь не всі сиділи до першої ночі в залі й слухняно тиснули на кнопки під час голосування лише заради того, щоб зламати останні спроби наших депутатів (вони реально молодці) зламати їхній сценарій.

І про те як вчора вночі в пустому коридорі ПАРЄ плакала помічниця одного члена ПАРЄ, який завзято топив за россіян, тому що їй було соромно за шефа.

І як інший член ПАРЄ, який теж завзято топив за россіян, сьогодні здивовано відзначив, що россіяни приїхали якісь нахабні і почали своє тріумфальне повернення з провокації — номінували одіозного Слуцького на віцепрезидента ПАРЄ.

Коротше, історій багато. Але головне — майбутнє.

Моя особиста позиція така — ми маємо відповісти не лише словом, а комплексом конкретних дій. Відповісти не емоційно і поспіхом, а зважено і цинічно.

Сьогодні міністр Павло Клімкін викликав мене на консультації до Києва, де ми якраз будемо фіналізувати план подальших дій. Виклик посла на консультації щодо майбутніх параметрів участі України в Раді Європи — таке ми робимо вперше з 1995 року, коли вступили до організації. І це чіткий сигнал.

Не можу достеменно сказати, що зрештою буде, але напевно знаю, що три ключових правила залишаються незмінними:
— Спираємося на реальність.
— Нас б'ють, ми б'ємо.
— Граємо до кінця.

А ви не журіться. Світ жорстокий. Це факт. Але іншого світу у нас немає. Треба просто бути сильним, мати здоровий ґлузд і вигризати у цьому світі своє. Особливо після того як щось вигризають з тебе.

© Dmytro Kuleba
Постійний представник України при Раді Європи

P.S.:
У свою чергу так званий "прєЗЄдєнт" мало того що проіґнорував звернення української делегації перед цією ключовою сесією ПАРЄ (а саме Голова Держави має безпосередні обов'язки відповідати за дипломатичний фронт), так воно ще й замість подяки стійкій українській делегації накинулось зі звинуваченнями на очільника МЗС України Павла Клімкіна "за неузгоджену ноту", скеровану МЗС України до РФ у відповідь на відмову кремля звільнити полонених українських моряків. Огидний блазень накинувся на очільника МЗС України за різку ноту протесту замість засудження РФ за те, що терористичне квазідержавне утворення проіґнорувало вимогу Міжнародного Трибуналом безумовно звільнити всіх полонених українських моряків!
Це вкотре доводить, що до влади в Україні дорвались коллабораціоністи кремля.

1 коментар до “Страсбурзька змова: за лаштунками

  1. Сповіщення: Істерика “прєЗЄдєнта” щодо ноти МЗС України – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.