Перейти до контенту

„Нам нє а чєм ґаваріть!“

„Нам нє а чєм ґаваріть!“

 
Там Хуйло і ХуйлоКум вигадали "тєлємост" під назвою “Нада паґаваріть!”
Неначе ґопнікі із падваротєн: "Э! Слыш, братан, падайді, нада паґаваріть!"
З огляду на 100 і 5 років Великої Війни проти України, з огляду на 13 тисяч вбитих кацапами Українців за ці 5 років війни, з огляду на події останніх місяців, а тим паче, з огляду на останні показові розстріли військових медиків на лінії фронту, відповідь россійсько-фашистським аґресорам та їх подільникам може бути лише одна:
„Нам нє а чєм ґаваріть!“


 
За останній місяць ХуйлоКум мєртвєчук взяв під контроль третій інформаційний канал в Україні. Один із проектів ХуйлоКума — тєлє-анал "NewsOne" заходився було готувати разом із россійсько-фашистським пропаґандонським теле-аналом “Россия-24” (заборонений в Україні) "тєлємост" під назвою “Нада паґаваріть!”.

Технологія Хуйла і ХуйлоКума запустити телевізійний міст з російськими вбивцями — це елемент інформаційно-психологічної спецоперації, кінцева мета якої — переконати Українців, що "россіянє – братья", що ніякої війни нема, що це "кієвская хунта за дєньґі США і НАТО абстрєліваєт ґарада дамбасса чьтоб раскалость братскіє народы" — і така технологія насправді має на меті розколоти та знищити Державу Україну, перетворити її на колонію терористичного квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)".

Все це відбувається у відповідності до певного усталеного в "русском мірє" ритуалу, якій складається з чітко визначених ролевих дій і семантичних конструкцій, метою якого є продемонструвати своє домінування і нав’язати жертві почуття провини (за невиконання "варавскіх панятій") та "вдячності" (що не вбили остаточно).

З ким вам, недолюдки, “Нада паґаваріть”???
Може вам, недолюдкам, “Нада паґаваріть” з тисячами вдів і з тисячами сиріт? Може вам, недолюдкам, “Нада паґаваріть” з матерями, що почорніли від горя? Може вам “Нада паґаваріть” з мільйонами біженців і переселенців? Може вам, недолюдкам, “Нада паґаваріть” з пораненими та назавжди скаліченими ветеранами розпочатої вами підлої війни?
Чи може вам, недолюдкам, “Нада паґаваріть” із душами Захисників України, яких вбивали ваші "іхтамнєты"?

Справжній Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко з цього приводу наголосив, що „Телемости з вбивцями українського народу є неможливими“, та від імені своєї партії «Європейська Солідарність» зробив заяву.
«Європейська Солідарність» наголосила, що даний проєкт — це безумовна леґалізація пропаґандистського россійського контенту через українські мас-медіа, яка трактується як дії, що створюють реальні загрози національним інтересам, суверенітету і територіальній цілісності України.
«Європейська Солідарність» нагадала, що згідно указу Президента України Петра Порошенка №549/2015 від 2.VIII.2015 "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" телеканал “Россия-24”, який входить до структури Федерального державного підприємства "Всєроссійская Ґосударствєнная Радіовєщатєльная Компанія" ("ВҐТРК") і який фінансується з бюджету терористичного квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)", знаходиться під санкціями в Україні. Тобто, щодо каналу діє норма про обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.
«Європейська Солідарність» нагадала ініціяторам та прямим виконавцям цього "телевізійного шоу", що умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності підпадають під кримінальне розслідування.
Це безперечна провокація з боку кремля. Це ще один механізм впливу на Українців під час виборчої кампанії. Мета москви проста — через буцім-то розмови "про мір" завести до Верховної Ради України якомога більшу кількість пророссійських депутатів, аби політично закріпити реванш у стінах Верховної Ради.
«Європейська Солідарність» резюмувала: "Телемости з РФ можливі тільки тоді, коли останній чобіт російського військового покине територію України!"

Чим закінчується “Нада паґаваріть!” нагадав і пан Віталій Гайдукевич.
Уроки історії у нас не люблять вчити, і населення забуло, що після 19-го року завжди приходить 33-й рік…
Це коли вже не буде чого "намазать на хлєб", а їсти ви будете власних дітей…

Українців обурила ідея проведення такого "телешоу"!
Обурення покотилось не лише соцмережами, а буквально на ранок свідомі Українці вийшли з акціями протесту.
Свідомі Українці чудово усвідомлюють, нащо ворогові "наводіть мосты".

Втім, так званий "прєЗЄдєнт", у черговому "відосіку", де воно чомусь белькотало "языком" окупантів і вбивць, чомусь вбачає у хвилі обурення Українців "прєдвыборный піар", і саме тому протестуючих Українців воно пообіцяло "жорстко зупиняти за спроби радикальних дій", бо ж, мовляв, "ані раскалывают страну па нацианальнаму і языкавому прінципу".
Тобто, не кремлядські пропаґандони Хуйла і ХулоКума знищують Україну, а свідомі Українці?
(З етичних міркувань черговий блювотний "відосік прєЗЄдєнта" не публікується.)

Зрештою, через добу після оголошенного "тєлємоста" хуйлокумівський тєлє-анал "NewsOne" скасував проведення скандального телемосту “Нада паґаваріть!” через "інформационную кампанію протів журналістав NewsOne і уґрозу нападєнія на тєлєканал".
Проте тєлє-анал "NewsOne" не визнав, що сам факт планування подібного телемосту — є порушенням чинного законодавства України.

„Телеміст має бути між передовою і рештою країни. Отут справді треба поговорити. Бо воюють одні, а втомилися від війни чомусь інші.“ — зазначив професор Кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Львівського Національного Університету ім.І.Франка Тед Лещак.

„Шановні, "нада паґаваріть" не тільки з НьюсВаном, а й з Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, яка ліцензує діяльність ворожих інформагентів, а прикриття забезпечують баришівські суди портнова.“ — зауважив бльоґер Іван Гонта.

Генпрокуратура України повідомила про реєстрацію провадження про замах на скоєння державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України. На допит викликані генеральний продюсер "NewsOne" та власник каналу. Готується подання до суду про арешт активів.
Чекаємо на розгляд справи й не забуваймо — реваншисти так легко не здадуться.

Це не перший і не останній випад проти нашої Держави. Далі провокацій ставатиме дедалі більше. І державні органи мають вже зараз реагувати на існування величезних загроз в інформаційній війні проти України.

Вся відповідальність за вибохонебезпечну ситуацію в країні та пророссійський реванш лежить на так званій "Зє-Командє", що дорвалась до влади, а вірніше — тимчасово окупувала державну владу в країні.
За "Зє-Командой" стоять зеки з "партіі рєґіонав" і ХуйлоКум з Хуйлом.

Постер — © Олег Кіналь

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

 
„Нам нє а чєм ґаваріть!“
Українцям нема про що "ґаваріть" з ворогом!
Українці — миролюбна нація, але коли до нас приходять з війною, зривають та перевертають наш блакитно-жовтий Державний Прапор і топлять Стяг в крові — він перетворюється у звитяжний червоно-чорний Стяг Оборони УПА!

„Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!“
— Василь КУК — останній Головнокомандувач УПА

„Нам нє а чєм ґаваріть!“ "Ідітє домой — водкі нєт!"
Українці не хочуть "наводіть мосты" зі вбивцями — Українці будуть наводити артилерію в бік вбивць і загарбників!

Гарний кацап — мертвий кацап!
Побачив кацапа — вбий! Доки кацап не вбив тебе!

„НАМ НЄ А ЧЄМ ҐАВАРІТЬ!“

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

 

В матеріялі використані джерела:
© Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко
© «Європейська Солідарність»
© «Myrotvorets News» \ © Андрій Янковський