Перейти до контенту

„Країна перетворилась у кабаре“

Країна перетворилась у кабаре

 
Є такий відомий фільм-клясика, м'юзикл «Cabaret» 1972 року. 8 Оскарів, добірка світових шлягерів, сузір'я акторського складу, талановитий Джоел Ґрей і незрівнянна Лайза Мінеллі. Композицію „Money, Money“ напевно чули всі.
Кабаре у м'юзиклі виступає метафорою деґрадації окремої особистості та всієї нації під тиском наступаючої на Європу коричневої чуми нацизму…

В Україні теж відбулось "кабаре" — "95 квартал" називається.
Тільки на відміну від Веймарської Німеччини, деґрадація суспільства відбувалась не перед війною, а під час війни. Коли для свідомих Українців була війна за Україну, а для решти "насєлєнія" не було ніякої війни, бо ж — "ватэта нє наша вайна!" І за 5 років війни щоденна невпинна трансляція в режимі нон-стоп цього "квартального кабаре" в усьому медія-просторі — телебачення та інтернет — призвела до того, що "насєлєніє" так сильно "усталі от вайны", що вимагали лише одного — "міра" і ще більше "кабаре", невпинного "кабаре" з "прікольным прєзєдєнтом" і безмежної халяви!
"Хлєба, зрєліщ і халяви!"
„Money, Money, Money“…


 

♪ II► «Cabaret» — „Money, Money“

„Гроші обертають Світ,
Увесь цей Світ, увесь цей Світ.
Гроші обертають Світ,
Навколо цілий Світ…“

Дія фільму «Cabaret» відбувається у Веймарській Республіці в 1931 році, незадовго до приходу до влади Гітлера.
Основна сюжетна лінія пов'язана з Американкою Саллі Боулз — співачкою в берлінському кабаре «Kit-Kat Klub». Саллі знайомиться з Брайаном Робертсом, письменником, Англійцем, який нещодавно приїхав до Німеччини, та намагається спокусити його, але безуспішно. Брайан пояснює, що "ніколи не користувався успіхом у жінок", і в результаті вони стають друзями. Саллі знайомиться з розпусним багачем, бісексуалом Максиміліаном, який у результаті спокушає і її, і Брайана.
Подальші стосунки набувають драматичного оберту.
Любовна драма відбувається на тлі наростання впливу нацизму у Веймарській Німеччині.
Якщо на початку фільму нацисти ледь помітні (одного штурмовика навіть викидають з клюбу як хулігана), то в міру розвитку сюжету люди в нацистському однострої й з нацистською символікою поступово заполоняють кадр. На момент завершення фільму вони — основна частина публіки в кабаре…

Приблизно так і в Україні під "квартальний" регіт розростались зелені метастази ЗЄ, за якими сховались справжні "зєлёныє чєловєчкі" — россійсько-фашистські окупанти!
Щоправда, різниця між берлінським «Cabaret» і "квартальним кабаре" разюча! Якщо «Cabaret» Веймарської Німеччини хоч і слугує метафорою деґрадації суспільства, але не йде ні у яке порівняння з деґрадацією нашого суспільства! Та й незрівнянні Лайза Мінеллі й Джоел Ґрей все ж Актори, а не оті огидні й мерзенні квартальні блазні!
І якщо в тій же Німеччині поява нацизму мала певні передумови (несправедливий Версальский мир, приниження, непомірні контрибуції, бідність та економічна криза), то в нашому випадку вперше в історії людства вдалось провести масове зомбування і окупацію за допомогою купки третьосортних клоунів-блазнів і пари пустих обіцянок-цяцянок!
І 73% від 40-мільйонного народу віддали все, включно з країною, навіть не за 30 срібляників, а просто за "прікольнава прєзєдєнта" — пусту маріонетку-блазня з рукою торґовца прєлою мацою зі сраки!
Такої кількості лохів ще ніде не було!
Німці, повіривши нацистам, хоча б йшли воювати й помирати за свою країну, у сподіванні повернути честь, принижену несправедливим Версальським миром.
А наші "малороссы" просто обісралися і впали на коліна перед плюгавим хуйлом, скиглячі "дайтє нам сєріал про сватов і смєшнова прєзєдєнта!"
73% біологічного сміття…

Справжніх свідомих Українців лишилось лише 25%…

Якщо одразу після Майдану коллабораціоністи й зрадники поховалися й потікали з країни на РФ, то протягом 5 років війни, завдяки зусиллям вщент продажної "журналістики", "судам" та коллабораціоністам, котрі встигли перефарбуватись і потрапити у постмайданну владу, поступово реваншизм оговтався й почав піднімати голови.
„Money, Money, Money“…

А тим часом з телеекранів розросталась метастазами майбутня зєлёная партія "слуґа народа" — в режимі нон-стоп крутився "95 квартал", розважальні шоу типу "рассмєши коміка", українофобний сєріал "слуґа народу"
Це "квартальне кабаре" дригало ногами невпинно й цілодобово!
І доки на Майдані розстрілювали Небесну Сотню — в "кварталє" шутілі про "эбонітовыє палочкі", доки гинули перші військовослужбовці на лінії фронту — в "кварталє" шутілі про Армію та "пєрєдвіґалі ґраніцу", доки Україна потопала в крові — в "кварталє" шутілі перед москалями і смєшилі масковскіх братьєв шуткамі про прастітутку Україну…
Власник цього українофобного поганського "кабаре", оліґарх-злочинець каломойскій вдавав з себе "патріота", обіймаючи посаду голови Дніпропетровської ОДА. Та після того як оліґарх-злочинець завів у пастку Іловайського котла півтисячі справжніх патріотів України на розстріл россійсько-фашистським окупантам, Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко позбавив оліґарха-злочинця важелів влади. Щоправда, не вдалось посадити чи бодай позбавити оліґарха-злочинця від інших важливих і дієвих інструментів — телеканалів і медія-ресурсів. Бо журнашлюшки наші й західні здійняли таке волання про "ущємлєніє свабоды слова", що вуха закладало!
Внаслідок цього проти України було задіяно потужну і аґресивну інформаційну війну в першу чергу з медіяресурсів "торґовца прєлою мацой", якому належить "95 квартал" і нинішній маріонеточний "прєзєдєнт".

Мало того що кремлядська пропаґанда невпинно цілодобово "мочила" Україну в глобальному медіяпросторі на увесь Світ своїми "раша-тудей" та купленими пачками "журналістов" західних медія-ресурсів, так ще й всередині України практично всі "журналісти" працювали на кремль та своїх власників-оліґархів.
„Money, Money, Money“…
А деякі хробацькі журнашлюшки насті станко взагалі водили ворожих диверсантів на українські позиції на лінії фронту, і журнашлюшкам за це нічого не було! Бо будь-які питання до журнашлюшок заглушувались потужним верещанням "медіаспільноти" про "наступ на свабоду слова"!
„Money, Money, Money“…

Всі 5 років війни активність так званих "журналістів" була на максимумі, і щодня, в режимі нон-стоп, псевдоукраїнська "недорогенька журналістика" аж на ультразвук переходила у верещанні тих чи інших "скандалов-расслєдованій" та істерик про ніби-то "узурпацію влади клятим баригою".
Зрештою, населення України ТАК накручене антиукраїнською і антидержавною пропаґандою, що розгрібати ці наслідки доведеться десятиліттями…
Але одразу після "пабєды" блазня-маріонетки на президентських виборах-2019 вся так звана "медіаспільнота" немов води в роти понабирали! Або лайна, хто їх знає, що вони там пхають у свої чорні роти.
І справжня стрімка узурпація влади, що відбулась з квітня 2019-го, лишилась чомусь непоміченою для "медіаспільноти".
„Money, Money, Money“…
„Money, Money, Money“…

Дуже схожою до діяльності "журналістів" виглядає й діяльність "соціологів"!
За останній роки від всіх цих "рейтингів" та цифр вже блювотні рефлекси виникають. Причому, дивина — саме ті цифри, котрі так старанно вимальовуються протягом якогось часу та в'їдливо й настирливо вбиваються у голови "пересічних" — саме ці цифри зрештою стають офіційними результатами "виборів"!
Цифру "73%" КМІС малювало ще на початку війни в соцопитуваннях щодо кількості "руссцкаґаварящіх байцов в акопах"! Та де тільки не малювалась ця цифра, навіть у відеороліку блазня на стадіоні карлікове створіння виходило з дверей №73 й це "соупадєніє" потім активно стоп-кадром тягали по РФ-соцсєтях ОК і ВК, в яких стирчить наше ватяне насєлєніє. І раптом, о чудо-расчудєсноє! — саме 73% набрав "прєзєдєнт"! Це ж треба, "кокоє соупадєніє"!
Так само, ледь стартували незаконні антиконституційні "передчасні" парламентські вибори — миттєво КМІС і центр разумкова намалював 50% віртуальній "партіі" "слуґа народа" з офісом і скупленими по 6 мільйонів за голову "дєпутанамі". (Це теж чисто "соупадєніє" що екзитпол малює контора папашки дмітрія разумкова — говорящої голови "прєзєдєнта". Ну, так буває, "дєті за радітєлєв нє в атвєтє" і всьо такоє…)
І треба ж було трапитись такому "чуду" — таки ж набрали саме ту кількість відсотків, яку так старанно вимальовували чисельні "соціологічні" контори!
Магія? Ні. „Money, Money“…

ЦВК у нас як ОСБЄ — сліпі й з тростинками!
ЦВК також на останніх двох "виборах"-2019 впритул не бачила жодних порушень! Їх можна перераховувати нескінченно, немов список Шиндлера, але всі порушення лишились або непоміченими, або чомусь "законними". Таким чином, у новий, простибоже, "парламент" зайшли відверто та відкрито коллабораціоністські, українофобні, антидержавні, пророссійські та фактично россійські сили! Шарій, трясця! Махровий сєпар, наркєт і педофіл, котрого розшукує Інтерпол, буде у Верховній Раді отримувати щорічне державне фінансування у кілька десятків мільйонів гривень з кишень платників податків!
Ви зробили це разом! Ма-лад-ці!
А ЦВК не помітила жодних порушень!
„Money, Money, Money“…

Конституційний Суд України всупереч Конституції України "вирішив" що проведення "передчасних" чи то пак, "позачергових виборів" чомусь "конституційне", хоча приводів для розпуску парламенту взагалі не було жодного! Каденція Верховної Ради VIII скликання завершувалась, восени мали бути чергові парламентські вибори.
Але "зєлёныє чєлавєчкі" поспішають!
Тому, після "пабєды прєзєдєнта" всі "суди" в країні наче показились і запрацювали в режимі скажених принтерів! Включно з "суддями" Конституційного Суду, котрі отримують найвищі в країні і Світі оклади у кілька сотень тисяч гривень, аби не спокушались на хабарі. Та навіть безпрецедентно високі оклади "суддів" не спрацювали, схоже.
„Money, Money, Money“…

Та що там казати за наших.
Он-де, ПАРЄ раптом осліпло й втратило пам'ять настільки, що провернули Страсбурзьку змову та повернули РФ до ПАРЄ!
Тепер ПАРЄ можна сміливо називати ПАРЄбріком!
Особливо якщо поєднати ПАРЄ і БРІКС.
„Money, Money, Money“…
У плюгавого Хуйла багато „Money, Money“…

Та й західна, світова "медіаспільнота" недалеко від нашої пішла.
Протягом 5 років війни західні "журналісти" писали й говорили про "civil war in the Ukraine" за участі якихось "rebels", а "Crimea is russia!"
„Money, Money, Money“…
"Стандарти ВВС"…

Найбільше цвяхів у труну Держави Україна позабивали саме продажні журнашлюшки! Слово "журналіст" віднині є символом продажності, а їх діяльність рівнозначна воєнним злочинам! І робили вони це просто заради бабла!
Всі, всі хто приймає участь в гібридній війні проти Держави Україна — всі отримують „Money, Money“…
Це ж так просто!

Звісно, "простой народ" теж хоче „Money, Money“…
Але "простой народ" отримає дулю з маком.
73% охлосу були використані в якості презєрвативу!
Після використання кондом зазвичай жбурляють у смітник!
Адже тепер всі ви прєзєрв… "прєзєдєнты"!

„Money, Money“ отримає "торґовєц прєлою мацой"!
Ваші гроші! Лохів завжди мають на гроші!
А ви і є лохи!

Епоха Гідності скінчилась…
Почалась епоха негідників…

Україну перетворено у "кабаре"!
"95 квартал", "вєсёлый пєсєц"
Окупанти перетворили країну на ЗЄмбабве!
Ви "сдєлалі це разом"!
І невідомо тепер, коли й чи вдасться взагалі знову відвоювати справжню Незалежність Держави Україна, і якою ціною…

„Гроші обертають Світ,
Увесь цей Світ, увесь цей Світ.
Гроші обертають Світ,
Увесь цей клятий Світ…“

1 коментар до “„Країна перетворилась у кабаре“

  1. Сповіщення: 2019: з Днем відновлення Незалежності України?… – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.