Перейти до контенту

2019: з Днем відновлення Незалежності України?…

2019: з Днем відновлення Незалежності України?…

 
З Днем відновлення Незалежності України…
Х`тілося би дуже привітати з Днем відновлення Незалежності України усіх нас, Вельмишановне Панство, та якось не вдається підібрати ані вітальних слів, ані святкового настрою…
Ще минулого року Українці впевнено відзначали День відновлення Незалежності України, віддавали шану Захисникам України, які крокували військовим Парадом по Хрещатику і Майдану…
Цього року все спаплюжено…
Україна 5 років впевнено боролась за Незалежність у національно-визвольній війні проти россійсько-фашистского квазідержавного утворення, але "простой народ устал от войны", обрав собі блазня, попадали на коліна перед загарбником і всі перемоги та досягнення п'яти років були перехреслені лиш за кілька місяців…
Народ зрадив власну Державу Україну…
Народ не вивчив уроки Історії…

Відтак, тепер невідомо, коли Україна відновить справжню Незалежність і коли ми зможемо святкувати належним чином такі свята, як День Національного і Державного Прапора України 23 серпня, День відновлення Незалежності України 24 серпня, День Соборності і Незалежності України 22 січня, День Конституції…
Для початку нам необхідно вибороти Незалежність України…


 
Її Величність Історія вчить, що вона нікого нічому не вчить!
Даруйте, що це не патетичне святкове привітання, яким традиційно щороку прийнято вітати. Не на часі…
З дозволу Вельмишановного Панства, екскурс у історію та трохи роздумів з приводу всього того цирку, бардака і бардєля, що відбувається.
Україну перетворили на "кабаре"!…
Події останніх місяців, а тим паче, останніх днів, не дозволяють вдягати рожеві окуляри й вітати зі святом, право на яке ми ще не заслужили…
Так, не заслужили!

Свободу не дають — свободу беруть!
Незалежність треба виборювати! Відновлена в 1991 році Незалежність України майже чверть століття була лиш формальною, позаяк Україна одразу була позбавлена головного — правонаступництва від Української Народньої Республіки — Держави, яка втратила Державність рівно 100 років тому. Саме від УНР сучасна Україна має мати правонаступництво, позаяк саме від цієї Держави було відновлено Незалежність, Самостійність, Державність і суверенітет 24 серпня 1991 року, під час розпаду терористичного квазідержавного утворення "Союз Совєтскіх Социалістічєскіх Рєспублік". Не від квазіреспубліки "УССР", а від УНР сучасна Україна отримувала відновлення Державності й Незалежності, позаяк квазіутворення "УССР" не було Державою! Але тодішні коммуністичні керманичі "УССР", зокрема, так званий "перший президент" кравчук, зробили все можливе, аби правонаступництво від УНР не було офіційно задекляровано й зафіксовано в Конституції України, хоча кравчук перейняв Державні Клейноди від останнього Президента УНР в екзилі.
Чверть століття Україна була Незалежною лиш формально, лишаючись фактичною колонією москви!…

І лише Майдан та Революція Гідності, викликані внаслідок узурпації влади прокремлядськими кримінально-оліґархічними окупантами, поклали край цій тривалій проксі-колонізації.
Коли Українці вийшли на Майдан боротися за власну Гідність і за Україну, терористичне квазідержавне утворення "РФ(россія-фашистская)", котре постало на уламках терористичного квазідержавного утворення "СССР", розпочало війну проти України!
Ось ця нинішня війна і є національно-визвольною війною за справжню Незалежність України!

Україна провела ХХ століття у вирі Визвольних Змагань.
Ⅰ Визвольні Змагання 1917 — 1921 років…
Ⅱ Визвольні Змагання 1939 — 1960 років…
Ⅲ Визвольні Змагання 2014 — …
Велика Війна триває…

Незалежність Україна втратила 100 років тому…
Ще на ганебній Паризькій мирній конференції у Версалі французькі політикани фактично викинули за двері як цуценят делегацію вже дипломатично визнаної Української Народньої Республіки! Не допомогли й прихильність Британії та США, бо Франція вважала себе "першою скрипкою", а українофобний "тигр європейської політики" Жорж Клемансо на свій розсуд розмальовував мапи повоєнної Європи!
Все це заклало підвалини для Ⅱ Світової війни…

1919-го Українська Народня Республіка вже фактично втратила Самостійність і Державність, так і не довершив Акт Злуки Соборної України включенням Кубані й Криму до складу Української Соборної Самостійної Держави…
Остаточно Україна втратила Незалежність і Державність в березні 1921 року, після кривавої згоди Антанти на пошматування дипломатично визнаної Української Народньої Республіки між Польщею і ніким не визнаним терористичним квазідержавним утворенням "Совєтская Россія".
Так Франція помстилась Україні за укладання першої мирної угоди у Великій війні — Берестейського Миру…

Франція діяла так тому, що перебувала в ейфорії від "перемоги" у Ⅰ Світовій війні. І воліла приховати, хто ж насправді роздмухав найжахливішу в історії людства війну, жертвами котрої стало понад 20 мільйонів людей, та ще 20 мільйонів життів по офіційному завершенню війни в Європі забрав вірус нетипового грипу "іспанка".
Адже Велику Війну роздмухали саме Россійская Імпєрія і Франція!
Це президент Франції домовлявся з царьом Ніколаєм-Ⅱ про підготовку Сараєвського вбивства Ерцгерцоґа Австрійського Франца Фердинанда з метою розпалювання Великої війни в Європі, бо Франція прагнула реваншу й повернення "в родную ґавань" Ельзасу і Льотаринґії, а Россійская Імпєрія прагнула не втратити Україну, заграбастати Галичину і рештки польских теренів, що перебували під Німеччиною, вийти на Балкани та до теплого Середземномор'я, пошматувавши Австро-Угорщину й просунувшись максимально на захід вглиб Європи. Інтереси Россійськой Імпєрії та Франції співпали 105 років тому.

Франція завжди мріяла про ґеґемонію в Європі, щоб бути "першою скрипкою"! Нині, у зв'язку з Брекзітом, Франція вгледіла шанс "повторіть" спробу знову стати "першою скрипкою".
Щоправда, французи теж не вчать уроки Її Величності Історії. Щоразу всі ці спроби обертались для Франції фіаско!
Ганебний Версальский мир зрештою подарував Франції лиш ганьбу і війну! Хоча ці слова Чьорчилль казав про Британію, але мав на увазі всю Європу, і Францію зокрема, як "першу скрипку"! А велика любов Франції до россіян теж приносила їм лиш ганьбу та витрати.
Саме Франція стала першою у Світі країною, що визнала терористичне квазідержавне утворення "Совєтская Россія", аби мати вигоди.
Саме Франція, попри декляровану "політику невтручання", активно тишком-нишком допомагала Совєтам перекидувати ешелонами танки й зброю та "інтербріґады" ("іхтамнєтов" зразка 1936 року) через свою територію для ведення гібридної війни Совєтів проти Іспанії! Після того як Каудильйо Франсіско Франко надер совєтським окупантам сраки й вигнав їх з Іспанії, Франція за власний кошт так само тишком-нишком вивозила назад ешелони вцілілої техніки, та ще й виплачувала Совєтам "нєустойку" за затримку!
Саме Франція наполягала на "політиці умиротворення" та потурала аншлюсу Австрії, а потім віддала Третьому Райху на пошматування серце Європи — Чехо-Словаччину — "улюблене дітище Антанти" — аби лиш Гітлер не напав на Францію! Але отримали і ганьбу і війну!
Не вивчили французи уроки історії!

Події сторічної давнини нині лякаюче повторюються…
Як і 105 років тому, знову президент Франції за спинами Світу домовляється з Россієй! Знову Франція і Россія вирішують долю Світу…
Ще в грудні 2018-го Еманюель Макрон у реверансах пообіцяв повернути Россію до Європи, бо ж, бачте, на його думку, "Россія найбільш європейська країна" (шо?)… Втім, хто уважно слідкував, той знає, що перші реверанси Хуйлу Макрон робив ще у Версалі в травні 2017-го року! Вже тоді все стало зрозуміло. І весь той "шпіктакль" з "жовтими камізельками" взагалі міг бути спільною грою плюгавєнького дєдушкі і молодого любітєля плюгавєнького дєдушкі. Ну прямо окупай-геронтофіляй, ву компране?

Ні, звісно, наш "уставший от войны простой народ" теж зіграв свою роль, але лиш як необхідна на одну мить масовка. Зрозуміло, що ці умовні "73%" — точно не свідомі Українці, а покручі, хахлы-маларóссы й понавезені окупанти, позаяк століття совєтської окупації й змоскалювання України зрештою й призвело до появи такої кількості інфантильного рабського насєлєнія совєтскіх ґраждан
Але головна проблема — у ключових політичних гравцях на світовій арені!
Мільярди кремля для них важливіше за якусь там Гідність…

Так що, операція по усуненню Порошенка з міжнародної політичної арени була підготована кремлем і Францією ще задовго до президентських виборів 2019-го! І всі подальші події теж є ланками цього старого ланцюга, яким Франція тісно прикована до кремля мабуть з часів поразки Наполеона.

А наш "уставший от войны простой народ"?…
Ну, що ж… Рабів до раю не пускають…

Отже, 105 років тому такими ж літніми днями Франція і Россія домовлялись про роздмухування Великої Війни.
100 років тому в ці дні делегацію УНР викинули за двері ганебної Паризької конференції.
80 років тому відбулась Мюнхенська змова.
80 років тому в ці дні СССР і Третій Райх уклали пакт молотова-ріббентропа.
Кілька місяців тому відбулась Страсбурзька змова!
Ну а днями Макрон і Трамп синхронно оголосили про повернення РФ до G-8.
Історія повторюється…

Тож нам, тим 25% свідомих Українців, варто не про святкування думати чи тим паче, спостерігати за тим цирком-на-дроті, у який перетворюють державні свята і символи Зє-окупанти, а думати про виборювання справжньої Незалежності України й готуватися вже до справжньої війни за Незалежність.
І не лише вчити славень ОУН-УПА „Зродились ми великої години“ та „Молитву українського націоналіста“, але й думати про вишколи, оволодіння зброєю, озброєння, захист та оборону…
Ці 5 років були прелюдією…

Бо плач не дав Свободи ще нікому,
А хто борець, той здобуває Світ…

Війни тривають через глупство людське на жадібність помножене…
Та якщо вже ворог напав, то мета у війні є лиш одна — перемога!
Перемога за будь яку ціну!

Зі святом…

2019.VIII.24
© Dem'än Dzüba
© «Porohivnyçä»