Перейти до контенту

Віче на Майдані — Токмак

✠ Віче на Майдані ✠
ТОКМАК

 
6.Х.2019 по всій Україні пройшли Віче на Майдані — всеукраїнська народна акція „Ні капітуляції!“
Запорожський край вийшов на Майдани сказати рішуче НІ капітуляції України! В містах Запорожжя, Мелітополь, Бердянка, Енергодар і Токмак 6.Х.2019 відбулись Віче на Майдані.
Токмак не лишився осторонь і на Центральний Майдан міста вийшли свідомі патріотичні містяни, волонтери та Захисники України аби рішуче висловити „Ні капітуляції!“


 
На Центральному Майдані в Токмаку пообіді 6.Х.2019 була неймовірна атмосфера, попри холодну погоду. В рамках всеукраїнського Народного Віче на Майдані „Ні капітуляції!“ Токмак також вийшов на Віче проти капітулянтської політики зє-окупантів та запровадження так званої "формули Штайнмаєра" — фактичної капітуляції України й втрати Державності.
І нехай вийшло всього трохи більше півсотні свідомих патріотичних містян — зате це дійсно справжні Українці!
І, так, в Токмаку теж був клясичний Майдан: зграйка тітушок кучкувалась за рогом будинку культури та по одному висовували писки з-за "йолок", немов шакали з хащів, сиділи "на кортах", спостерігали. З ґанку "міліції" теж спостерігала купка "міліціянтів", не помічаючи зграйку тітуханів.
Втім, на Майдані ніхто з Вельмишановного Панства не звертав уваги ані на правоохоронців, ані на зграйку тітушок. На Майдані була неймовірно дружня атмосфера!

Прикметно, що Віче на Майдані було самоорганізване і позапартійне — жодних партійних прапорів, тільки Державні Прапори України і Визвольні Прапори УПА.
Учасники мітингу: громадські активісти, ветерани АТО і представники ГО «Хортицький полк», волонтери ГО «Таврійські скіфи», керівник районної організації ОУН і патріотичні свідомі містяни, які тримали в руках плакати "Україна понад усе!" "Ні формулі Штайнмаєра", "Ні капітуляції!". Також були присутні представники місцевої преси.

Мешканці Токмака, які вийшли на акцію, у своїх виступах висловилися про ганебність капітулянтської політики "прєзєдєнта" зєлєнскоґо, про те, що так звана (насправді неіснуюча) "формула Штайнмаєра" є спробою повернути Україні окуповані території виключно на умовах і в інтересах Москви, і за нею Україна отримає некерований анклав, підпорядкований суміжному терористичному квазідержавному утворенню "РФ (россія-фашистская)". Так звана "формула Штайнмаєра" насправді є реалізацією "боснійскоґо сценарія", котрим марить з 2015 року путін, і втілення цього "боснійскоґо сценарія" з так званою "фєдєралізациєй" перетворить Україну на аналог Боснії-Ґерцеґовини (ця країна на вимогу Москви погодилась на аналогічні умови й отримала терористичне квазіутворення "Српска Крайна" (аналог "днр"\"лнр"), й відтоді Боснія-Ґерцеґовина має дві столиці: Сараєво та "Істочноє Сараєво", подвійний уряд, чотири президенти і чотири прем'єр-міністри, рахуючись з окупантами в усьому, і саме ці фактори не дають змогу Боснії-Ґерцеґовини розпочати вступ до Євросоюзу).
Пропонований сценарій є спробою під виглядом мирного процесу приховати капітуляцію України й розпочати так звану "фєдєралізацию" — втілення давно омріяного путінського "боснійскоґо сценарія" для України.
Учасники Віче на Майдані переконані, що реалізація неіснуючої "формули Штайнмаєра" буде реалізована за російським сценарієм — не на користь суверенітету України, за який під час війни на Донбасі поклали свої життя тисячі українських патріотів, із них шестеро — наші земляки…

Ветерани визвольної війни за Україну згадали своїх полеглих бойових побратимів та нагадали присутнім про надзвичайно важкі умови на лінії фронту. Керівник районної організації ОУН пан Дмитро Лаба наголосив, що хлопцям під обстрілами доводиться буквально вгризатись у скелясті пагорби, будуючи шанці, бліндажі та укріплення — і тепер всі ці позиції треба лишити ворогові, а самим, немов мішеням, відійти у чисте поле, та ще й у зиму?

Учасники Віче на Майдані переконані, що, проведення виборів на Донбасі можливе тільки після деокупації окупованих теренів України — виведення звідти окупаційних російських військових і техніки, а питання врегулювання проблематики Донбасу можливо вирішувати тільки разом з поверненням окупованого Криму Україні. Також не може бути й мови про амністію терористів з терористичних квазіутворень "днр"\"лнр".

Під час Віче на Майдані в Токмаку було прийнято й підписано Звернення до Токмацької міської ради з вимогою скликати у найближчий робочий тиждень позачергову сесію, де буде розглянуто і підтримане спільне звернення до Президента України щодо політичної ситуації, що склалася навколо реалізації так званої "формули Штайнмаєра".
Ніхто з місцевої влади на Віче, звісно ж, не прийшов. Нардеп від "слуґі народа", обраний у Раду від Токмака, також попри обіцянку, не з'явився.

текст Звернення мовою ориґіналу

ЗВЕРНЕННЯ
щодо політичної ситуації, котра склалась навколо реалізації так званої "формули Штайнмаєра"

Ми, громадські організації, ГО «Токмацьке об’єднання воїнів АТО», Токмацьке відділення ГО «Хортицький Полк», ГО «Таврійські Скіфи», обурені та занепокоєні з приводу ситуації, котра складається навколо проблематики окупованого Російською Федерацією Донбасу та Криму, а саме реалізації так званої "формули Штайнмаєра". На наше переконання, такий підхід є нічим іншим, як спробою повернути Україні окуповані території виключно на умовах та в інтересах Москви. Більше того, у разі реалізації запропонованих положень Україна може отримати політично некерований анклав, котрий безпосередньо впливатиме не на ключові державні рішення, а насправді буде нічим іншим, як рупором та представником інтересів Москви. Також процес повернення окупованого Донбасу в лоно України за цією "формулою" може остаточно та безповоротно винести за дужки питання окупованого Криму, а в подальшому і його визнання російським.

Керуючись логікою захисту національних інтересів та пам’ятаючи про ту високу ціну, котру Україна платить за прагнення будувати власну державу, наголошуємо, що окупований Донбас може бути повернутий в лоно України виключно на наших позиціях. Тобто, місцеві вибори в окупованому Донбасі можуть бути проведені тільки після безумовного виведення абсолютно всіх російських військ і техніки під ретельним наглядом відповідних міжнародних організацій. Питання врегулювання проблематики окупованого Донбасу може йти виключно в пакеті з питанням повернення Криму, будь-які інші сценарії є нічим іншим, як спробою закамуфлювати під мирний процес капітуляцію перед противником.
Також не може бути і мови про амністію терористів "ДНР" і "ЛНР" у будь-якій її формі. Не можна допустити щоб бойовики, які вбивали наших військових та мирних жителів України, залишилися безкарними.

Окремо слід наголосити на так званому "Нормандському форматі", який, на наше переконання, сьогодні набирає обрисів інструменту змови проти України та слугує алгоритмом вирішення проблематики Донбасу й Криму на шкоду національним інтересам України. Нагадаємо, що шлях до Другої світової війни відкрила в 1938 році так звана "Мюнхенська змова", через яку тодішні великі держави прагнули досягнути миру будь-якою ціною. Ціна, як відомо, була більш ніж жахливою.

У разі реалізації цієї ганебної "формули", послаблення, а то й відміна міжнародних санкцій щодо російського агресора буде лише питанням часу. А це, у свою чергу, тільки переконає ворога в правильності його дій та сприятиме нарощуванню агресії з можливістю подальшого збройного захоплення українських територій і можливого початку справді великої війни, з катастрофічними непередбачуваними наслідками не тільки для України, а й для Європи та світу загалом.

Вимагаємо від Токмацької міської ради скликати в найближчий робочий тиждень позачергову сесію на якій буде розглянуто і підтримано наше спільне звернення до Президента України щодо політичної ситуації, котра склалась навколо реалізації так званої "формули Штайнмаєра".
 

„Історію творить пасіонарна меншість!“
Її Величність Історія доводить, що Історію творять саме активні інтелектуали, пасіонарії — а таких людей завжди меншість, позаяк більшість суспільства є пасивною і, на жаль, далеко не освіченою.
Люди вийшли на Майдан. В невеличкому місті Токмак Майдан може й невеличкий був, та суті це не змінює — вийшла якраз ця активна пасіонарна та інтелектуальна меншість. Пасивна і неосвічена більшість воліла обливати брудом в соцмережах цей невеличкий Майдан. Так само, як ті тітушки, що по черзі виглядали з хащів.
Та це не означає, що по всій Україні лиш одиниці свідомих громадян. Великі міста, такі як Запорожжя чи Дніпро набирали понад тисячу учасників Віче, а в столиці Майдан зібрав понад 30 тисяч (попри заявлену втричі меншу цифру від авакянської "міліції"). Сотні тисяч Українців по всій країні вийшли сказати рішуче „Ні капітуляції!“
І це лише попереджувальний Майдан!
14 жовтня буде ще більш велелюдний Майдан!
В історії на захист Держави завжди ставали найактивніші, їх чисельність була значно менша за інші верстви населення, яке сиділо по хаткам на припічках, та чекали пришестя окупантів. І активні, патріотично налаштовані завжди рятували Державу. А ось хто ті пасивні невігласи, котрі стадно обливають брудом Майдан? Покручі, манкурти, понавезені окупанти й вороги України, котрі сидять на диванах під телевізорами й чекають на "асвабадітєлєй" та "русскій мір"
"Історію творить меншість! Не ті 73%, а ці 25% свідомих громадян України, які вийшли сьогодні на Майдан!" — зазначив наприкінці Віче пан Володимир Тарасенко.
І з цією тезою важко не погодитись.

Всі присутні учасники Віче підписали Звернення.
До підписантів долучився також один з журналістів, який висвітлював подію, пан Віктор Халамівський.
Місцеві журналісти Віталій Голод, Людмила Арман та її син Михайло Арман висвітлили подію у місцевих медія фоторепортажем.
Пан Віктор Халамівський оперативно виклав відеорепортаж.

 

 


Ну і звісно ж, Майдан був "проплаченим", а "рошенки наколоті" 🙂
Всім роздали "по 400 грн одной купюрой", на ній Гетьман Порошенко!
Порох цукерки роздавав, пунш розливав!

Віче на Майдані пройшли по всій Україні.
Українці вийшли в кожному обласному центрі, в деяких областях у двох містах, і лиш на Запорожжі вийшло одразу аж 5 міст, що й не дивно, з огляду на прифронтове розташування області між двома окупованими територіями України.
На мапі нижче вказано місця, де проведено Віче на Майдані.

«Просвіта» Запорожжя, «Європейська Солідарність Запоріжжя» і спільнота «Запорожжя підтримує Петра Порошенка» допомогли активно поширити інформацію про Віче на Майдані в Токмаку спільнотами Запорожського краю. Ґречна вдячність за поширення.
Оргкомітет Руху Опору Капітуляції «Захисти Україну» вніс в перелік льокацій Центральний Майдан Токмака.
Окрема подяка «Просвіті» Запорожжя за фінансування в соцмережі реклямного посту анонсу Віче на Майдані в Токмаку.
Пан Олексій Мосейко витратив власних пару десятків гривень — і в Токмаку вата запалала! 😀
Ґречна подяка Вам, пане Олексію!
Ви "заґжглі" так "зажґлі"! 😀
Ще довго тут буде вата палати!

© Дмитро Дзюба
© «Порохівниця»
6.Х.2019
Відеорепортаж: © Віктор Халамівський
Фоторепортаж: © Людмила Арман, Михайло Арман
© «Токмак»
© «ТокмакІнформБюро»