Перейти до контенту

„Українці своїх не кидають“

✠ „Українці своїх не кидають“ ✠
Свободу Кіборгу генералу Марченку!

 
Справжній Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко надав 18,5 мільйонів гривень на викуп бойового генерала-кіборга Дмитра Марченка, взятого в заручники зє-коллаборантами.

В той час, коли зє-коллаборанти й кремлівські окупанти захоплюють в заручники Захисників України, вимагаючи нереальні застави, справжній Верховний Головнокомандувач і V Президент України викупляє з полону захопленого бойового генерала ЗСУ.
Заставу за генерала Дмитра Марченка, якому прокуратура закидає "закупівлю неякісних бронежилетів" для ЗСУ, внесуть уже 17.ХІІ2019. Гроші зібрали під час благодійного концерту „Українці своїх не кидають“, який організував гурт „OT VINTA“.
#FreeMarchenko


11.ХІ.2019 сумнозвісний антиукраїнський "печерний суд" (Печерський райсуд Києва) заґратував на два місяці бойового генерал-майора Дмитра Марченка. Начальнику Головного управління розвитку і супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Дмитру Марченку так зване ДБР інкримінує "закупівлю неякісних бронежилетів".

Ганебне судилище над генералом Марченком — це помста тим, хто захищав мирне небо над Україною, переконані в "Європейській Солідарності" — "Уклоністи кошмарять військових".

Генерала Марченка, лише задля того щоб догодити Зеленському, кинули до в'язниці за завідомо сфальсифікованими звинуваченнями.
За Марченка готові були внести всю суму застави (76000000 грн.) відразу після ганебного судилища "суду", але Марченко відмовився.
Він пояснив це тим, що не має права на таку "розкіш" доти, поки хоча б один з його підлеглих, які також були кинуті "по-бєзпрєдєлу" у в'язницю, буде знаходитися у неволі.
Саме такі рішення приймають справжні командири та воїни-захисники. Але ...
ПОКИДЬКАМ МАЛОРОСІЙСЬКИМ НІКОЛИ НЕ ЗРОЗУМІТИ ЩО ТАКЕ ЧЕСТЬ, МУЖНІСТЬ, ЗВИТЯГА ТА ВІДВАГА.

«Миротворець»

Кремлядський режим Зє-коллаборантів розпочав справжні сталінські репресії проти Захисників України!

За бойового генерала Марченка "печерний суд" призначив нереально фантастичну заставу в розмірі 76 000 000 ₴!
28.ХІ.2019 Апеляційний суд Києва зменшив генерал-майору Збройних сил України Дмитру Марченку суму застави із 76 до 20 мільйонів гривень та залишив його в СІЗО.
Фактично, режим зє-колаборантів захопив в заручники бойового генерала ЗСУ!

Застава для кіборга Марченка:
на благодійному концерті сім'я Порошенків внесла понад 18 мільйонів

Українці, Захисники України, волонтери — всі сконсолідували зусилля для спільнокошту на виручку бойовому генералу-кіборгу.
Більше 3 тисяч людей за три дні взяли участь у марафоні зі збору коштів для визволення генерала Дмитра Марченка.
Гурт „OT VINTA“, фронтменом якого є відомий художник Юрій Журавель, організував благодійний концерт „Українці своїх не кидають“, а проведено цей невеличкий концерт було у прозорому офісі "Європейської Солідарності".
На благодійному концерті вдалося зібрати понад 1,5 мільйонів гривень. Решту, 18,5 мільйона ₴ справжній Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко від імені своєї родини.

 

„Сьогодні ми захищаємо Україну від спроби переписати історію, оббрехати воїнів, нав’язати інші цінності та обдурити людей.
Ми не будемо миритися зі спробою розправи над патріотами. За своїх ми будемо битися, бо ми б’ємося за правду. І нічого в них не вийде!
Щиро дякую кожному, хто не залишився осторонь акції і долучився до збору коштів на підтримку кіборга Дмитра Марченка.
Разом – ми сила!“
— Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко

 

„Хтось очікував, що в умовах тотального терору, який організований проти волонтерів, добровольців, наших воїнів, які захистили Україну від російської агресії, нас зламають. Але ми не дамо їм на це жодного шансу. Бо правда з нами, Господь з нами!
Більше 3 тисяч людей за три дні зібрали понад мільйон гривень для визволення генерала Дмитра Марченка. Кожен дав скільки зміг. Решту додала наша родина.
Захищаючи генерала Марченка – ми захищаємо Україну! Дякую за небайдужість всім, хто не залишився осторонь і долучився до збору коштів. Слава Україні!
— Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро ПорошенкоВетеран війни із Запорожжя Валерій Прозапас прокоментував виплату застави за взятого в заручники бойового генерала Марченка:
„Вони хотіли принизити всі ЗСУ показовим утриманням генерала Марченка в СІЗО.
Порох не допустив.
Заплатив заставу.
Як раніше власним коштом відновлював систему ППО, будував житло, купував снайперські системи тощо.
Не задля вдячності, тим більше тепер, коли знає точно, що її не буде.
Була честь служити при такому Головнокомандуючому.
А може ще доведеться.“

© Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко
© Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко
© «5 канал»
© «Миротворець»