Перейти до контенту

Україна 2020: патріотизм проти сепаратизму

Україна 2020: патріотизм проти сепаратизму

 
На шостому році війни, в умовах фактичної окупації всієї України зє-коллаборантським режимом, коллабораціоністи й сепаратисти різного штибу сміливо попіднімали свої голови.
Безкарність породжує вседозволеність.
Доки свідомі Українці з останніх сил підтримують Захисників України, всіляка наволоч безкарно коїть злочини.
Щоденних прикладів можна перераховувати нескінченно: від паплюження меморіяльних дошок до вандалізму на могилах полеглих Захисників України, від нападів на волонтерів та Захисників України, до вбивств…
Для порівняння — останні приклади гідного виховання юних Українців і негідної поведінки негідників…


В попередній публікації „Різдвяні візерунки …війни…“ наведено чудові приклади гідного виховання юних Українців — справжніх свідомих патріотів, юних козачат.

В місті Токмак на Запорожжі Іванко Жуковський і його друг Микита Мосіяш з Харкова в різдвяні канікули плетуть маскувальні сітки для Захисників України. Микита приїхав в Токмак на Різдвяні Свята. Разом з батьками та волонтерами хлопчаки виконують нудну й монотонну роботу, бо знають, що ця маскувальна сітка не лише захистить, але й врятує життя нашим Захисникам, а це набагато важливіше, аніж тинятися без діла по вулицям.
Юні волонтери з Токмака постійно допомагають своїм батькам — волонтерам, які активно підтримують Захисників України всим, чим можуть в міру своїх сил та можливостей.

Микита Мосіяш (Харків) та Іванко Жуковський (Токмак)

Мама одного з хлопчиків, пані Дарина Жуковська, зауважує:

— Маскувальні сітки дуже потрібні нашим військовим хлопцям, які в зоні ООС. Ось і ми плетемо для наших військових маскувальні сітки. На канікулах можна не тільки відпочивати, а й допомагати.
Разом до перемоги!!! Слава Україні!!!
© Дарина Жуковська

Свідомі Українці є і на півдні й на заході України.
В Дрогобичі Ярослав Задорожний і Василь Лукавський в Різдвяні Свята колядували, як і решта дітей, проте наколядовані гроші вирішили не ділити навпіл щоб витрачати на свої потреби, а принесли 1500 гривень у місцевий волонтерський штаб, щоби передати на допомогу пораненим Захисникам України.

Ярослав Задорожний і Василь Лукавський (Дрогобич)

Про це повідомила пані Леся Пашко на сторінці „Дрогобич SOS — допомога армії“

Натомість, в Кривому Розі, (це там де є 95 квартал, звідки походить блазень-маріонетка зє-коллаборантського режиму), було скоєно напад на базу волонтерів — сєпари розтрощили приміщення та викрали передачі для фронту. Волонтери прийшли в свій штаб забрати посилки з речами для українських бійців. Двері в приміщення були прочинені, а замок зламаний. До того ж на вікні були злегка зігнуті прути ґрат.

9.І.2020 у Кривому Розі на вулиці Лермонтова обікрали базу волонтерів "Криворізької асоціації учасників бойових дій та учасників АТО". Про це повідомляє ресурс «Дніпроград».

Злочинці винесли приготовані необхідні речі для бійців. Це, в основному, одяг і їжа. Також зловмисники захопили з собою процесор і несправний монітор. Іншу оргтехніку організації мародери не взяли.

„Якесь дурне, влізло, наплювало у душу, перевернуло все верх дном, порозбивало банки з аджикою, забрало оргтехніку, якісь крупи, цукор, олію, чай, цукерки. Але… про шо воно думало? Як піднялася рука забрати те, що збиралося по крихтам, яке так чекають діти там де бомблять не феєрверками, а з "ґрадів"…“, — йдеться в дописі волонтерів.

На місце злочину викликали "правоохоронців", зараз триває слідство. Члени волонтерської організації написали заяву в поліцію для подальшого розслідування.

Подібні мародерські напади на волонтерські центри й штаби відбуваються ледь не щодня по всій Україні!…

Окремим кричущим питанням стоїть вандалізм!
Україну накрила хвиля організованого антиукраїнського вандалізму, а особливо з весни 2019 року, коли владу захопили зє-коллаборанти!
Щодня відбуваються акти вандалізму: заливаються фарбою, нівечаться, підпалюються, розбиваються і руйнуються меморіяльні дошки Захисників України, підпалюються могили та руйнуються пам'ятники на могилах полеглих Захисників України!…
Жоден вандал не затриманий і не покараний!
Достатньо набрати в пошуковику запит "вандалізм АТО" і пошукові системи видадуть сотні світлин понівечених могил, пам'ятників та меморіяльних дошок, але жоден з цих випадків не розслідуваний, у жодному з цих актів українофобного вандалізму вандали не отримали покарання.
Безкарність породжує вседозволеність!

Так звані "правоохоронці" абсолютно не розслідують і не бажають розслідувати жоден акт антиукраїнського вандалізму! Хоча почерк вандалів однаковий по всій країні: однакова червоно-брудна фарба, однаково замазують обличчя на пам'ятниках, однаково розбивають та нівечать меморіяльні дошки й пам'ятники на могилах… Інколи вандалів на гарячому затримують свідомі Українці, але в таких випадках винними "за самосуд" стають якраз ті, хто затримав вандала, а самого вандала мєнти просто відпускають!
Не буде дивно, якщо вандалів покривають мєнти!

Від так званих "правоохоронців" авакяна толку мало, позаяк мєнти у переважній більшості й самі є сєпарами, тож, зазвичай мародерські напади на волонтерські центри лишаються просто нерозслідуваними. А буває й таке, що за нападами стоять ті самі мєнти, або ж мєнти починають переслідувати волонтерів з метою "отжать" автівку абощо… Так само, як і вандалів-тітушок скоріш за все покривають мєнти.
Про що казати, коли мєнти ніколи не розслідують напади на волонтерів і Захисників України, ветеранів війни, — побиття та вбивства…

Зате криміналізоване угрупування "міліція" із захватом переслідують волонтерів і Захисників України, бойових ветеранів визвольної війни за Україну…
Особливо завзято пси авакяна взялися за переслідування свідомих Українців після того, як режим зє-коллаборантів оголосив війну Захисникам України
Показові судилища у шитих білими нитками "дєлах" тривають. Щоб доставляти в "суд" полонених зє-коллаборантами Захисників України, в центр столиці зганяють цілі роти мєнтів зі спецзасобами та технікою! Таку б завзятість та проти реальної злочинності!
Мєнти найбільше бояться Захисників України!

"Мєнторóссія"?
Україна, Київ, 10.І.2020 — Захисник України і россійсько-фашистські приспішники

Це Україна, 2020 рік — шостий рік війни…

Джерела:
© «Дніпроград»
© Леся Пашко „Дрогобич SOS — допомога армії“
© Дарина Жуковська