Перейти до контенту

„IMAGINARIUM“ Олега Шупляка в Еспанії

„IMAGINARIUM“ Олега Шупляка
в Королівстві Еспанія

 
Олег Шупляк — "Український Сальвадор Далі", як називають всесвітньо відомого художника, власне, на батьківщині Сальвадора Далі, в Королівстві Еспанія проводить експозицію двовзорів під назвою „IMAGINARIUM“.

Експозиція картин геніяльного майстра проходить в Мадриді з 8-го по 31 січня 2020 року в приміщені культурного центру Едуардо Уркуло (Centro Cultural Eduardo Úrculo), що знаходиться за адресою: Madrid, calle Montoya 10. Близько metro Ventilla.
Експозиція зорганізована Ініціятивною групою Спілки Української Молоді (СУМ) в Королівстві Еспанія.

Офіційна афіша експозиції „IMAGINARIUM“

8.І.2020 відбулась презентація експозиції „IMAGINARIUM“, було присутньо немало Українців-діяспорян Еспанії, жваву зацікавленість виявили й Еспанці.

Олег Шупляк


Пан Олег Шупляк щиро дякує за організацію виставки: Ініціативна Група Спілки Української Молоді в Іспанії, Embajada de Ucrania en el Reino de España, Centro Cultural Eduardo Úrculo, а також спонсорам: "MEEST SPAIN", магазину "Caprichos del mundo", перевізнику "Grandes Tour", авіалінії "Fly UIA", "AntArtStudio", за музичний супровід Софія Каяк.
Особлива подяка ініціаторам Orest Antoshkiv та Maria Antoshkiv Pshenyshnyak.

Невеличке відео з експозиції запрезентувала в соцмережах пані Олександра Федорук з Мадриду.

Також Маестро відвідав найбільшу в Європі українську суботню школу „Дивосвіт“ (Мадрид).
За за запрошення і гостинність пан Олег Шупляк вдячний також панові Оресту Антошківу за організацією зустрічі з учнями та педколективом школи української суботньої школи „Дивосвіт“ (Мадрид), та її директрисі, пані Наталії Бондаренко.
Джерела матеріялу:
© Олег Шупляк
© «Oleg Shupliak Art»
© Олег Шупляк
© «Oleg Shupliak Art»
© «Українці в Іспанії»
© Embajada de Ucrania en el Reino de España
Відео: © Oleksandra Fedoruk