Перейти до контенту

Реванш “антімайдана” в річницю Майдана

Реванш "антімайдана" в річницю Майдана

 
17.Х.2020 Національний Музей Революції Гідності оприлюднив заклик не називати Майдан і Революцію Гідності "державний переворотом" й розтлумачив, чому згідно законодавства події Майдану-2014 не були державним переворотом, а були Революцією Гідності.
І миттєво кремлядський маріонетковий режим зє-коллаборантів відреагував: до Національного Музею Революції Гідності вломилися з обшуком нео-чєкісти "ДБР" ("державне бюро репресій"), викликали на допити лідерів Майдану у справі про "державний переворот" за поданням котрогось з риґівських поплічників, і відкрили "дєло" про "державний переворот".
Тобто, у 2020 році Майдан і Революцію Гідності вже відкрито названо "ґосударствєнным пєрєваротам" — як про це й мріяв кремль!…

„У нас обшук!
У ці хвилини саме відкрили і проводимо міжнародний науковий форум, готуємо заходи до річниці Революції Гідності…“

З такого тривожного короткого повідомлення розпочав день 19.ХІ.2020 Національний Музей Революції Гідності…
Саме на 19.ХІ.2020, до річниці Революції Гідності, планувався науковий форум „Революція Гідності: на шляху до історії“…
Проте, о 7-й ранку і до Національного Музею Революції Гідності, й до дому директора музею увірвались з обшуками нео-чєкісти "ДБР" ("державного бюро репресій")

За два дні до річниці Майдану, о 7-й ранку затемна слідчі СБУ та поліції увірвалися додому до генерального директора Національного Музею Революції Гідності пана Ігоря Пошивайла, потім до офісу, щоб "знайти" документи щодо будівництва Меморіалу Небесній Сотні, котрі доступні онлайн – на платформі публічних закупівель "Prozorro".

Директор Музею пан Ігор Пошивайло розповідає:
— На заувагу слідчим "У нас же не 1930-ті роки", ухмилочка — "30-ті, 30-ті"
Думав відкривати міжнародний науковий науковий форум „Революція Гідності: на шляху до історії“. Але о 7 ранку увірвалися до хати з обшуком слідчі поліції та СБУ з обшуком. Так само зранку ці ж хлопці заблокували роботу двох приміщень Національного музею Революції Гідності. Вилучено носії інформації (неправомірно) і документацію по фінансово-господарській діяльності.
Такі дії у переддень Дня Гідності та Свободи, коли основні заходи з відзначення річниці Майданів і резонансні заяви-звернення — на Музеї, це — ВИПАДКОВІСТЬ?

Слідчі висувають обвинувачення в тому, що не здійснювалися роботи із спорудження меморіалу, на які підрядник отримав фінансування. Утім – півтора роки тому на початку планованих робіт їх проведення було заборонено за рішенням Печерського районного суду Києва за поданням Генеральної прокуратури! Досі арешт ділянки Генпрокуратура не зняла, а продовження робіт загрожує кримінальним покаранням.

З другого боку, інші правоохоронні органи починають кримінальне переслідування музею за виконання рішення суду та приписів прокуратури.

Упродовж двох років музей системно інформує органи влади та громадськість про ситуацію, яка склалася, але на такий результат розгляду наших звернень про потребу увічнення пам’яті про Героїв Небесної Сотні ми не сподівалися.

Команда Музею Майдану не припиняє роботу по організації подій на вшанування Революції Гідності, хоч і перебуває під моральним тиском через обшуки.

Національний Музей Революції Гідності виступив з офіційною заявою щодо обшуків.

19.ХІ.2020 Національна поліція разом із представниками Служби безпеки України провела обшук у приміщенні Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції Гідності, компанії генпідрядника у будівництві меморіалу ТОВ “Спеціальна науково-реставраційна проєктно-будівельно-виробнича майстерня “Україна-Реставрація”, а також у помешканні генерального директора музею Ігоря Пошивайла.

У результаті обшуків вилучено тендерну та проєктно-кошторисну документацію, яка стосується будівництва Меморіалу Героїв Небесної Сотні, та твердий диск генерального директора музею.

За інформацією, оприлюдненою Нацполіцією, обшуки відбулися в межах досудового розслідування “у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України”.

Юрист Національного музею Революції Гідності Дмитро Цвітненко пояснює:
— Підставою для проведення обшуку була ухвала Голосіївського районного суду. Вона оскарженню не підлягає. Ми надали все, що від нас вимагала поліція. Щодо суті обвинувачень, викладених в ухвалі, варто зазначити, що ми не є ініціаторами будівництва. Кабінет Міністрів у постанові 2018 року визначив нас замовником будівництва Меморіалу Героїв Небесної Сотні. На цій підставі через процедуру публічних закупівель було обрано генпідрядника й укладено з ним відповідний договір на будівництво. Після цього за поданням Генеральної прокуратури Печерським районним суд наклав на земельні ділянки арешт, який триває до сьогодні, що унеможливлює будівництво меморіалу. Ми неодноразово і регулярно зверталися до Офісу Генерального прокурора, Держбюро розслідувань та Кабінету Міністрів України з поясненням, що подальше затягування будівництва призведе до втрати бюджетних коштів. Сплату авансу було передбачено постановою Кабінету Міністрів України. А генпідрядник був зобов’язаний закупити граніт для будівництва меморіалу та липи, які має бути висаджено на алеї.

Пан Ігор Пошивайло, директор Національного Музею Революції Гідності:
— Події з обшуками і кримінальним провадженням мають вигляд сюрреалістичних. Спочатку нашому Музею не дали збудувати Меморіал Героїв Небесної Сотні, заарештувавши ділянку, а тепер звинувачують, що ми його не збудували, а кошти, мовляв, зникли. Уся діяльність нашого державного закладу, в тому числі фінансово-господарська, жорстко регламентується законодавством і низкою вищих інстанцій, ми подолали купу перепон, у тому числі бюрократичних, щоб виконати доручення уряду та запит суспільства на гідне вшанування пам’яті загиблих на Майдані. Нині ж дії у переддень Дня Гідності та Свободи сприймаємо як політичне замовлення заткнути рота потужному майданчику критичного осмислення нашої складної історії, утвердження цивілізаційного вибору й демократичних цінностей Українців.

Цього ж дня, 19.ХІ.2020 "ДБР" ("державне бюро репресій") викликало на допити лідерів Майдану й почало розслідувати те, що Майдан нібито був "держпереворотом"!!!

Причому, "дєло" було відкрито ще 1 жовтня 2020 року за заявою одного з найбільш одіозних діячів кримінального режиму кузьміна.
1 жовтня ДБР відкрило кримінальне провадження № 42 020 000 000 001 888 по справі щодо "державного перевороту" у зв'язку з подіями Майдану.

Зокрема, на допит викликають екс-главу РНБО Олександра Турчинова, колишнього спікера ВР Андрія Парубія, міського голову Києва Віталія Кличка, екс-нардепа Сергія Пашинського, колишнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, Тетяну Чорновол.

„Маховик репресій зараз набирає обертів!“
— справжній Президент України Петро Порошенко

Не випадково, що ДБР викликало на допит лідерів Євромайдану саме сьогодні, в переддень річниці Революції Гідності, вважає лідер „Європейської Солідарності“, справжній Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко.

Справжній Президент України Петро Порошенко наголосив, що для мільйонів Українців символом є Революція Гідності, а для проросійських реваншистів символом є те, що саме сьогодні ДБР викликало на допит лідерів Майдану за статтею "державний переворот".
— Це, як відомо, суто кремлівська російська інтерпретація подій — я це знаю, і особисто чув це від путіна, — підкреслив Петро Порошенко.

П'ятий Президент наголосив, що справа про так званий "державний переворот" — це логічне продовження дій так званої "влади" після того, як псевдо-президент Зеленський віддав правоохоронні і судові органи під контроль реваншистам.

— Це погроза збанкрутілої влади кожному з мільйонів активних учасників Революції Гідності — і обшуком у музеї, і допитом у справі про переворот. Все це свідчить про те, що реванш із несвідомого вже зараз перетворюється в усвідомлену державну політику, — сказав п'ятий Президент.

— Ми бачимо, як маховик репресій по відношенню до проукраїнських політиків, до добровольців, до волонтерів зараз набирає обертів. Але ми точно не налякаємось, ми точно нічого не боїмося, і ми точно переможемо, — зазначив Петро Порошенко.

„В Україні відбувається реванш анти-Майдану!“
— справжній Президент України Петро Порошенко

— Хіба не показово, що саме напередодні річниці початку Євромайдану, як знущання над його учасниками, з Януковича було знято заочний арешт? Так само ганебно-символічним було звільнення беркутів, яких судили за розстріл Майдану. З лави підсудних їх зняв особисто Зеленський, причому на вимогу Путіна. Замели сліди. Виконавці на волі, частина з них в Росії, і вони вже ніколи не викажуть замовників. А це гарантує безкарність тим, хто дав команду вбивати людей. Це ланцюжок коронавірусу влада не може розірвати. А ланцюжок між виконавцями та замовниками вбивств на Майдані Зеленський розірвав — і кінці у воду. І це, на жаль, не єдиний приклад повзучого реваншу.
Про це лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко заявив у Львові.

Петро Порошенко провів зустріч з родинами Героїв Небесної Сотні у Львові 19.ХІ.2020, доки в Києві реваншисти проводили обшуки в Національному Музеї Революції Гідності та оголошували Майдан "державним переворотом".

— Вклоняюся подвигу Героїв, який буде назавжди закарбований не тільки у серцях українського народу, а й українській історії. На ньому будуть виховуватися покоління Українців. Ми у неоплатному боргу перед родинами, які втратили своїх рідних. Наше завдання — завершити справу, яку розпочали Герої Небесної Сотні і не дати реваншу статися.

„Свідомі та спрямовані на знищення пам'яті про Героїв Небесної Сотні.“

Так обшуки правоохоронців у Музеї Революції Гідності охрестила ініціативна група постраждалих і поранених на Майдані. Спільну заяву майданівці оприлюднили у Facebook, повідомляє "5 канал".

„Спочатку видали беркутівців-убивць Росії, потім було призначено адвоката Януковича Бабікова на керівну посаду в ДБР. Зараз брудними руками СБУ та Нацполіції намагаються знищити ту титанічну роботу, яку провели директор і весь персонал Музею Майдану задля зведення Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні. Ще раз хочемо наголосити, що чинна влада і президент Зеленський, зокрема, не тільки нічого не зробили щодо вшанування пам'яті наших загиблих побратимів, а й намагаються знищити те, що вже зроблено!“ – сказано в заяві.

Родин Героїв Небесної Сотні також виступили з офіційною заявою:

„Сьогодні, в переддень річниці початку Революції Гідності режим Зеленського вкотре продемонстрував свою зневагу до її здобутків і в черговий раз поглумившись над подвигом народу, що виборював своє європейське майбутнєє.
Після скандалів із включення до списків обміну та передачі іншим країні-агресору осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів під час Революції Гідності та щодо яких не було винесено судових вироків та тих, які не відбули визначене судом покарання, повернення до країни та широку популяризацію в медійному просторі українофобів О.Лукаш, А.Портнова, перетворення правоохоронних органів в репресивну машину проти політичних опонентів, в нас не залишилось іллюзій щодо пана Зеленського та його команди.
Ми, представники Родин Героїв Небесної Сотні, вважаємо сьогоднішні обшуки в Музеї Революції Гідності та оприлюднення інформації про допит лідерів Майдану актом плюндрування пам’яті наших рідних.
Закликаємо всі патріотичні проукраїнські сили до об’єднання для посилення тиску на владу на усіх рівнях задля недопущення сповзання нашої країни до диктатури, нівелювання здобутків Революції Гідності, відстоювання європейського вектору розвитку нашої країни.“

Інформацію щодо того, що обшуки проводить СБУ, підтвердив і народний депутат України від "Європейської Солідарності" пан Володимир Ар'єв, поставивши перед СБУ питання руба:
— Післязавтра річниця Революції Гідності. Сьогодні – обшук СБУ в Музеї Революції Гідності. Вилучають документацію. Співпадіння? Вимагаю від Служби безпеки України негайно надати публічні пояснення своїх дій! Бо смердить від цього обшуку! — написав парламентар у своєму аккаунті в соцмережі.

Співзасновниця фестивалю “Під Покровом Тризуба” пані Марина Мірзаєва:
„Непокаране зло готується до реваншу і не гребує у цьому нічим — ні підготовкою до річниці, ні брутальною поведінкою відносно працівників Музею.
Канали мєдвєдчука вже давно наповну голосять про "майданутих", які мають бути покарані за "державну зраду".
"Чекісти" — інакше не можна назвати тих, хто чинить сьогодні обшуки у Музеї.“

Варто зауважити, що тези про "державну зраду" в ЗМІ та по соціальних мережах почали розноситись та зростати в геометричній прогресії з початку листопада, досягаючи апоґею в переддень чергової річниці Майдану і Революції Гідності.
Саме тому Національний Музей Революції Гідності виступив напередодні із закликом щодо неприпустимості використання терміну "державний переворот" по відношенню до Революції Гідності.
Оприлюднений в соцмережі заклик буквально атакували сотні бот-аккаунтів та ватніків!
„Десятки коментів за хвилину, до сьогоднішніх і давніших постів! При чому коментують люди без друзів, без аватарів і без постів, або по-простому боти, котрі пишуть за методичками і отримують за це гроші.“ — резюмують у Національному Музеї Революції Гідності

Вишенькою на торті дня 19.ХІ.2020 стало оголошення про "пабєду" карикатурного ескізу Великого Гербу України, бо зє-коллаборанти раптом стрімко заходились "опікуватись" Державною Символікою!

Скасування арешту Януковича, обшуки в Музеї Революції Гідності, виклик на допити учасників Майдану у справі про ”державний переворот”, паплюження Державної Символіки України…
Всі ці події синхронно відбуваються напередодні Революції Гідності і свідчать про цілеспрямовану операцію спецслужб РФ спільно з нашими коллаборантами і реваншистами з метою дестабілізації ситуації в Державі.
Агенти россійського впливу усвідомлюють, що українське суспільство не змириться з переглядом результатів Революції Гідності і готове до акцій громадянського спротиву. Реваншисти йдуть ва-банк!
Й саме тому необхідно нарешті довести Майдан до логічного завершення та знищити всі ці метастази "русскоґо міра" разом з їх носіями! Фізично знищити!

Тільки так ми зможемо врятувати Україну!

Джерела інформації:
© Національний Музей Революції Гідності © Національний Музей Революції Гідності
© Національний Музей Революції Гідності © Національний Музей Революції Гідності
© ГО «Родини Небесної Сотні» © Юлія Цепун
© Петро ПОРОШЕНКО © Петро ПОРОШЕНКО
© «5 канал» © «5 канал» © «5 канал» © «5 канал»
© «Експертний Корпус»
© Софія Федина
© Володимир Ар'єв
© Maryna Mirzaeva

1 коментар до “Реванш “антімайдана” в річницю Майдана

  1. Сповіщення: Наруга над Державною Символікою України – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.