Перейти до контенту

Справжній Президент України вшанував Героїв Небесної Сотні

Справжній Президент України
вшанував Героїв Небесної Сотні

 
Героїв Небесної Сотні 18.ІІ.2021 вшанували справжній Президент України Петро Порошенко і Перша Пані України Марина Порошенко.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні — тих, для кого Україна, Свобода і Гідність були понад усе.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні — тих, для кого Україна, Свобода і Гідність були понад усе. Тих, хто мав вогонь у серці. Тих, хто під захистом дерев’яних щитів і озброєний лише бруківкою вийшов проти снайперських куль. Тих, хто загинув, щоб ми могли самі вирішувати, як жити на власній вільній землі.

Зараз, коли ворожа п’ята колона всередині України знову штовхає нас в обійми одвічного ворога, особливо важливо не забувати ціну Свободи і Гідності!

Слава Україні і Слава її Героям!
Ми пам’ятаємо…

 

Сім років пройшло з того трагічного ранку 18 лютого, коли Україна втратила десятки своїх найкращих синів та доньок. І через сім років судять не вбивць і не тих, хто віддавав накази вбивати Українців, на знищення шляху країни в Європу, а тих, кого катували, проти кого здійснювали замахи на життя.
Достатньо красномовний приклад Тетяни Чорновол, яка пережила замах, вижила під час подій на Майдані. Сьогодні ця влада намагається запроторити її за ґрати. А разом з нею багато інших добровольців і волонтерів, які боронили і боронять нашу державу, нашу честь і гідність.

Чому так трапилося? До влади повернувся Антимайдан. Коли люди януковича і його поплічника портнова увійшли до владних кабінетів. Як вони туди потрапили? Зусиллями пана Зеленського. Як вони отримали контроль над правоохоронною та суддівською системою? Зусиллями пана Зеленського. Яким чином руйнується справа Майдану, коли за вимогою путіна, за вказівкою пана Зеленського з-під варти звільняються вбивці — співробітники "Беркуту" — і віддаються путіну, щоб зруйнувати справи Майдану. Це — позиція теперішньої влади.

Вчора владна більшість проголосувала дуже важливу і правильну постанову Верховної Ради, де Революція Гідності визнається однією із головних державотворчих подій. А шана і повага до життів Героїв Небесної Сотні закарбовується, здавалося б, навіки. Але судити треба за справами, а не словами. Фундаментом Революції Гідності були європейські цінності, до яких, на жаль, влада не має жодного відношення. Це свобода слова, верховенство права, демократія.
Але я оптиміст і твердо вірю в Україну і український народ, у співпрацю з нашими партнерами у Європі і США, які, можливо, втратили довіру до української влади, але точно не втратили віри в Українців.

«Європейська Солідарність» здатна захисти наш рух вперед до ЄС та НАТО. Наш рух вперед по дорозі цінностей, яку започаткувала Революція Гідності.
Разом — до перемоги!

Слава Україні!

© V Президент України Петро Порошенко
© V Президент України Петро Порошенко
© V Президент України Петро Порошенко