Перейти до контенту

✠ “Національна Палітра” в гостях у нацгвардійців

✠ “Національна Палітра”
в гостях у нацгвардійців

 
22 червня 2021 року в розташуванні 5-ї Слобожанської бригади Східного оперативно-територіального об'єднання Національної Гвардії України відбулося відкриття виставки “Національна героїчна спадщина України” — “До 100-річчя Державної Соборності” від творчого об’єднання “Національна Палітра”.
Виставку присвячено до 100-річчя Української Революції 1917—1921 років, до 100-річчя Державної Соборності та до 25-річчя Конституції України.


Прес-служба 5-ї Слобожанської бригади НГУ повідомляє.
У 5 Слобожанській бригаді відкрилася виставка картин сучасних художників.
Напередодні 25-ї річниці Конституції України у 5 Слобожанській бригаді відкрили виставку картин сучасних українських художників з творчого об’єднання “Національна Палітра”. Це живопис на тему української історії різних років та портрети військових діячів, що боролися на Незалежність України.
Понад 40 робіт від 11 сучасних митців представлені на експозиції у клубі 5 Слобожанської бригади. Під час творчої зустрічі з військовослужбовцями автори робіт презентували свої картини та розповідали про історію їх написання.


„Ідея зібрати однодумців та написати картини на тему української історії з’явилася в мене ще у 2018 році. Тоді, разом з декількома художниками ми написали близько 10 картин. Зараз робіт вже понад 40 і ми проводимо виставку вже у другій частині Національної гвардії“, — зазначив художник і організатор творчого об’єднання “Національна Палітра” Єгор Лободинський


„Найбільше сподобалося пояснення художників, що розповідали про тонкощі написання роботи. Усі картини написанні з душею і мають великий сенс та символіку“, — солдат Данило Карпенко.

„Підтримка сучасних митців у закріпленні національної свідомості молодого покоління гвардійців та їх національно-патріотичного виховання безцінна. Виставка картин буде тривати у бригаді до кінця липня і кожен військовослужбовець може відвідати її у вільний час“, — розповів заступник командира 5 Слобожанської бригади по роботі з особовим складом підполковник Олег Фомін.


Одразу після 5 Слобожанської бригади експозиція відправиться до міста Яремче, де буде презентована глядачам у Музеї етнографії та екології Карпатського краю.

Решта попередніх виставок творчого об’єднання “Національна Палітра” на історико-освітньому майданчику «Порохівниця» до уваги Вельмишановнього Панства — за гештеґом “Національна героїчна спадщина України”

Матеріял укладено з відкритих джерел:
© «Національна Палітра»
© 5 Слобожанська бригада НГУ
© 5 Слобожанська бригада НГУ
© Єгор Лободинський

1 коментар до “✠ “Національна Палітра” в гостях у нацгвардійців

  1. Сповіщення: ✠ “Національна Палітра” — 1 рік мандрівної виставки – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.