Ілюстрації Alighieri Dante
Ілюстратор Alighieri Dante створює постери та ілюстрації, присвячені національно-визвольній війні за Незалежність України.
До Дня відновлення Незалежності України ілюстратор Alighieri Dante створив серію ілюстрацій “Бути Незалежним це…”
Увазі Вельмишановнього Панства найцікавіші постери ілюстратора.
Схід та Захід України сидять разом в окопах та прикривають спину один одного. Північ, Південь, Захід та Схід разом це і є справжня Соборність, коли ми можемо покластися один на одного в бою. Справжній живий ланцюг Соборності відбувається зараз по всій лінії фронту, звільняючи нашу Україну від російських загарбників.
Синьо-жовтий прапор — це більше, ніж просто кольори.
Це наша історія, наша боротьба, наш дух, який не зламати.
Прапор України об’єднує усіх Українців — від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня. Носити свій прапор з гордістю — це знати, що за цими кольорами стоїть мільйон сердець, мільйон мрій, мільйон надій.
Ми єдині, ми сильні, ми вільні.
Бути незалежним — це не просто слова! Це безмежна любов до рідної землі, яку ми готові захищати до останнього подиху. Це сльози матері, яка чекає доньку чи сина з фронту, і гордість батька, який знає, що його дитина бореться за свободу і Незалежність України.
Ми всі єдині в цій боротьбі, і кожен з нас — частинка великого серця України. Наша Незалежність — це наш прапор, що майорить у вітрі свободи. Ми будемо боротися до кінця, бо вільна Україна живе в кожному з нас!
Наша Воля кривава. Наша Воля побита. Наша Воля переможе.
Наша Воля добра.
Ми добровольці.
Кохання і Воля.
Це, мабуть, єдині дві речі, які варті того, аби за них віддати життя.
Це ті дві речі, за які ми віддаємо свої життя сьогодні.
Українські жінки, ніжність яких переплетена зі сміливістю, стоять на передовій у нашій боротьбі за Незалежність. Їх беззаперечний героїзм та невразлива сила — це не лише витоки національної гордості, але і ключові елементи, які ведуть нас до перемоги над росією.
Знову сходить сонце над цим Світом, в якому не закінчуються геноциди…
І як всім відомо, непокаране зло повертається…
Щодня росія здійснює геноцид українського народу.
Цивілізований Світ повинен збільшити підтримку Україні, щоб Українці змогли знищити корінь зла та захистити Світ від геноциду…
Цей мак не просто так. Цей мак кожного з нас. Ми носимо його щоб пам’ятати про жертву наших дідів і бабусь, батьків і матерів, тих, кого забрала невпинна лють війни. Мак — нагадування про те, що ми мусимо зробити все, аби помилки минулого не повторювались у майбутньому…
Українські воїни стоять на захисті Цивілізованого Світу, відстоюючи нашу Незалежність та демократичні цінності від російської агресії. Їхні зусилля та жертви на війні з тиранією в наш час є продовженням боротьби за свободу, яка розпочалася сотні років тому.
Ми завжди повинні боротися за те, в що віримо, і захищати те, що нам цінне.
ППО — це справжні ЛЕВИ!
Українці вдячні ППО ЗСУ за невпинний захист.
Незалежність — це спільна справа.
Бути незалежним — це не лише носити зброю на фронті. Це бути сильним і робити все можливе, щоб підтримувати наших Захисників. Кожен з нас може стати частиною великої справи, допомагаючи там, де це найбільше потрібно.
Бути волонтером — це дарувати тепло і турботу тим, хто тримає небо над нашими головами.
З початку російсько-української війни волонтери з усього Світу допомагають українським воїнам наближати перемогу та знищувати ворога!
Коли ми об'єднуємо зусилля, коли кожен з нас робить свій маленький внесок, ми стаємо непереможними.
І разом ми обов'язково переможемо.
Серце переповнюють емоції за тих, хто вистояв і продовжує протистояти російській окупації Криму. Гордість за кожного, хто відчайдушно бореться за свободу і Незалежність. Ми повинні пам'ятати, що наш спротив переросте у рішучий збройний опір, бо свобода і Незалежність — це те, за що ми готові встати і боротися до останнього подиху.
Бути незалежним — це ставати тінню, яка здатна підірвати ворожі плани зсередини. Кожна диверсія на тимчасово окупованих територіях — це крок до нашої свободи, до того, щоб показати ворогу, що ми не скорилися і не скоримося.
Ми не дамо ворогу спокою, ми будемо чинити спротив, ми будемо боротися, поки не звільнимо всі наші землі.
Незалежність — це дія, це спротив, це сила, яка живе в кожному з нас, бо наша воля не підкориться нікому.
Бути незалежним — це готовність діяти заради свободи. Кожен з нас може стати очима і вухами для Сил оборони України, кожен може допомогти виявити ворога та наблизити перемогу.
Коли ти бачиш окупантів і доповідаєш про їхню дислокацію, ти стаєш частиною великої справи. Ти допомагаєш нашій армії наносити точні удари, захищати нашу землю, наших людей, наше майбутнє.
Бути незалежним — це не боятися діяти, коли вирішується доля твоєї батьківщини. Кожен з нас — герой, який бореться за Незалежність України — нашої рідної країни, — навіть у тилу ворога.
Мистецтво це не лише естетичне задоволення, але й зброя, що спроможна подолати ворога. Нехай наша творчість буде щитом, захищаючим нашу культуру і свободу.
І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люди на землі… А орків, Ні!