Перейти до контенту

Україна не отримала ПДЧ в НАТО у 2008 через Меркель та Саркозі

Віктор Ющенко
Україна не отримала ПДЧ в НАТО у 2008 через Меркель та Саркозі

 
Україна не отримала ПДЧ в НАТО у 2008 через Меркель та Саркозі.
Про це заявив Ⅲ Президент України Віктор Ющенко в етері «Україна 24».
Україна 🇺🇦 і Сакартвело 🇬🇪 не отримали План дій щодо членства в НАТО (ПДЧ \ MAP NATO) через позицію Франції та Німеччини.


Україна і Грузія (Сакартвело) мали отримати ПДЧ в НАТО влітку 2008 року, напередодні россійсько-грузинської війни. Але саме Німеччина у особі Меркель і Франція у особі Саркозі завадили отриманню ПДЧ в НАТО для України і Сакартвело.

— „Не було б російсько-грузинської війни. Нас відділяло тоді буквально три місяці до того... коли путін ще керованим був, коли на путіна можна було впливати. У мене багато розчарувань було в той день. Бо ту резолюцію, яку Альянс роздав... Навіщо тоді саміт скликати, якщо виноситься таке рішення?“ — із сумом зауважив пан Ⅲ Президент України Віктор Ющенко.

Ⅲ Президент України Віктор Ющенко розповів подробиці кулуарних розмов під час того самміту НАТО.
Віктор Ющенко наголосив, що Меркель назвала причиною своєї позиції те, що "лише третина" Українців підтримували тоді рух в НАТО, хоча в тій же Еспанії за НАТО було лише 17% населення, тоді як в Україні — 31%.

— „Ми зібралися — семеро-восьмеро президентів — і пішли до Меркель. Саркозі покинув зал, не захотів спілкуватися. А з Меркель відбувся дуже короткий, хвилин на п’ять, діалог. Вона каже: „пане Президенте, одна з проблем, яка нас зупиняє, це те, що на сьогодні лише третина Українців поділяють проєкт НАТО.“
Я їй відповів: „Коли я заступав на посаду, 14% Українців поділяли інтеграцію до НАТО. Зараз — 31%. Коли ви приймали Еспанію 🇪🇸. В Еспанії 17% населення поділяло входження країни до НАТО. А ми хочемо лише ПДЧ“.
Для мене аргументи, які Меркель висловила тоді, до сьогодні не прийняті та неприйнятні“ — наголошує Ⅲ Президент України Віктор Ющенко.

Ось так Європа постійно зливає Україну під кремль!






© «Radio Lemberg»

До уваги Вельмишановнього Панства на публіцистичному історико-освітньому майданчику «Порохівниця» серія публікацій з висвітленням цієї теми:

Європа знов зливає Україну?

EUSSR… Може це не той ЄвроСоюз?…

Ⅲ Світову війну зупинять санкції?

Україну перетворили з суб’єкту на об’єкт міжнародної політики

Європа злила Україну кремлю?
(Сепаратна угода РФ, Франції і Німеччини проти України)

Чергова “озабочєнность” Європи

Європа зливає Україну? Париж: “кластерний план миру”

ЄС пристосовується до РФ

Європа злила Україну і не буде вводити нові санкції проти РФ

ПАРЄ: Санкції за Державний Прапор України, прострілений окупантами РФ

Усі гріхи Анґели Меркель

“Frau Stasi und Herr Huilo tanzen den Gastango”

Фрау Штазі і Макрон пропонують “діалоґ” з РФ

За кулісами поразки Меркель: як Євросоюз зірвав ідею Берліна про “діалоґ з путіним”

У ЄС після Майдану не хотіли підписувати асоціацію, бо боялися РФ

Петро Порошенко щодо домовленостей США і Німеччини про “Nord Stream 2”

Чому Захід боїться Пороха?