Перейти до контенту

Ак’яр: “Крабова пастка” — Бавовна ЗСУ по штабу “чф-рф”

Ак’яр: “Крабова пастка” — Бавовна ЗСУ
по штабу "чф-рф"
💥🔥💥 ✠ 🇺🇦 ✠ 💥🔥💥

 
Ак’яр цього “Оксамитового сезону” яскраво запалює вогники Надії — вогні Бавовни ЗСУ! 💥🔥💥
13.Ⅸ.2023 Бавовна ЗСУ влучно завітала у Ак’яр (Севастополь) — це була унікальна спецоперація ССО ЗСУ зі знищення ворожих кораблів "чєрноморскоґо флота рассійскай пєдєрациі".
Сіроманці ССО і Боги Артилерії ЗСУ вирішили — “гулять так гулять”, “згорів сарай – гори і хата” — та й поцілили 22.Ⅸ.2023 прямісінько у "святая-святых" — у штаб "чєрноморскоґо флота рассійскай пєдєрациі"!
А там якраз зібралось "высшее камандаваніє" на традиційну "пятнічную пьянку", що зветься у них "сєкрєтноє совєщаніє". І під фанфари вєсьолой матросской "эх, яблочко" все "высшее камандаваніє чф рф" нестройними рядами ціляком і запчастями відправилось на концерт кабздона! 🤣
В яблучко! 🎯


Боги Артилерії ЗСУ знають, як добре готувати "копчені" "руzzкіє кораблі"!
Огляди запальних ночей в Криму, і зокрема — в Ак’ярі (Севастополі):
Оксамитова Бавовна ЗСУ — “Бархатний сезон”-2023 в Криму
Ак’яр: Бавовна ЗСУ запалює Севастополь
Ак’яр: подробиці спецоперації ЗСУ
Вперше в історії війн крилаті ракети вразили підводний човен.
Вперше в цій війні знищено першу ворожу найновішу субмарину!
А по тому ЗСУ показали, як знищувати штаб ворожого флоту!

“Крабова пастка”
💥🔥💥 ✠ 🇺🇦 ✠ 💥🔥💥

22.Ⅸ.2023 в Сєвастополє нішто нє прєдвєщало бєды…
Прямо срань, прямо с раннєґо утра ґєнєрал-полковнік романчук спєшил на очєнь важноє і сєкрєтноє пятнічноє совєщаніє в ШтабЪ Чєрноморскоґо Флота!
У высшеґо камандаванія намєчалась традіционная пятнічная пьянка — "вєдь послє попаданія в кораблі укры точно нє посмєют болєє біть по Сєвастополю! Зарплату і повышеніє до командующеґо ВҐ"Запорожьє" обмыть вєдь надо!"
С такімі мыслямі ґєнєрал-полковник романчук сєл в свой служебный автомобіль і покатіл к Штабу, бодрєнько напєвая сєбє под нос "эх, яблочко, куды ты котішся, попадьош назад, нє воротішся"…
Нє знал ґєнєрал-полковнік романчук как он блізок к істінє…

22.Ⅸ.2023 вдень на окуповане місто Ак’яр (окупаційна назва Сєвастополь) знову і вкотре прилетіла Бавовна ЗСУ.💥🔥💥
Хоча окупанти й намагались "димовой завєсой" задимити Севастопольську бухту, ось тільки не вгадали з ціллю Бавовни.
Ціллю був штаб "чєрноморскоґо флота рассійскай пєдєрациі"!
Ціль була успішно уражена кількома ракетами!
Ціль знищено!

22.Ⅸ.2023 пообіді Збройні Сили України завдали успішні ракетні удари по штабу "чєрноморскоґо флота рф" в окупованому Ак’ярі (Севастополі).
Внаслідок ударів штаб "чф рф" зруйновано.

Спецоперація ЗСУ називалась “Крабова пастка”.
Спільна спецоперація Сил Спеціальних Операцій і Повітряних Сил України.
Бійці ССО передали дані ПСУ для завдання удару. Спецпризначенці зауважили, що зухвала і кропітка робота Сил Спеціальних Операцій дозволила "вчасно і точно" вразити штаб "чф рф" під час проведення наради керівного складу "чф рф" в окупованому Ак’ярі (Севастополі).

Сіроманці тихо прийшли, тихо пішли — а у рф-окупантів — мінус штаб "чєрноморскоґо флота"!

Удари по ворожому штабу нанесено крилатими ракетами “Storm Shadow”.
“Деталі проведення стануть відомі, коли це буде можливо, а результат — десятки ліквідованих і поранених окупантів, серед яких вищий керівний склад ворожого флоту. Далі буде!” — повідомили Сіроманці ССО.

ШтабЪ Чєрноморскоґо Флота — святая святых!

Для ватяних сєвастопальцев "ШтабЪ Чєрноморскоґо Флота" — святая святых!
Кацапи, як з "камандаванія чф рф", так і "сєвастопальцы", свято вірили, що "ґорад руzzкой баєвой славы, ґорад-ґєрой сєвастопаль" — нєпакалєбім і нєпакабєлім!
Окупований Ак’яр, він же Севастополь, на "рф" завжди вважався "тріжды раждьонным ґородом-ґєроєм руzzкой боєвой славы" і "нєпріступной крєпостью" — саме такий ореол цьому місту створила совєтсько-россійська квазіімперська ідеологія й пропаґандистська міфотворчість. З цієї ж причини Севастополь, як "нєпакалєбімая і нєпакабєлімая" "калыбєль чєрнаморскаґа флота", є головною базою "чєрноморскоґо флота рассіі" ("чф рф") та після окупації й анексії-2014 миттєво отримав статус "ґород фєдєральноґо значєнія рассійскай підарациі".
Кацапи свято вірили, що "нікто нє пасмєєт ударіть па сєвастопалю!" 🤡
Тим паче, кацапи абсолютно не вірили, що "ударіть па сєвастопалю пасмєєт" Армія України!

Армія України не лише "пасмєла ударіть па сєвастопалю", а ще й посміялась одразу після перших влучних ударів по ворожих локаціях в акваторії Севастопольської бухти. Західний Світ з острахом чекав реакції крємля на таку “зухвалість” ЗСУ, адже хуйло трясло чахлими мудямі й ядерним металобрухтом, погрожуючи "іспєпєліть мір" в разі ударів по базі "чф рф" в Севастополі.
Але ніц не сталось ані після першої Бавовни ЗСУ по Севастополю, ані після чисельних подальших запальних і влучних Бавовн по всьому Ак’яру.
А Бавовна ЗСУ в Ак’ярі завжди найяскравіша! 💥🔥💥

Ну а "штабЪ чєрноморскоґо флота" — не така вже й "святая святых"!
Боги Артилерії ЗСУ по-нашому це нечисте місце "посвятили!" 💥🔥💥
З вогником! 💥🔥💥

Люди, які знають місто Ак’яр (Севастополь) [укладач матеріялу знає місто] можуть зазначити, настільки ювелірно точними були удари ЗСУ!

"Штаб чєрноморскоґо флота" знаходиться в самому центрі міста, у кільці центральних вулиць, на Центральному Пагорбі. На найвищій точці пагорба стирчить гігантський істукан лєніна й показує клєшнєю "сьєбастопальцам" в бік "памятніка утопленим кораблям""наkуй топиться в бухтє – ето туда!"
Ось під цим гігантським істуканом лєніну й знаходиться "святая святых" — "штабЪ чєрноморскоґо флота рассєі"! А трохи нижче — висотка міської ради, у окупантів це "заксобраніє". Ще нижче — площа Нахімова, Ґрафская прістань і той самий "памятнік утопленим кораблям".
Центральний Пагорб із заходу омиває Адміралтейська бухта, зі сходу омиває Північна бухта, де той самий "сєвморзавод", куди прилітала Бавовна ЗСУ 13.Ⅸ.2023.

«Planet Labs» зафіксував, як виглядав штаб "чф рф" 21 та 22.Ⅸ.2023.
Кадри показав Брейді Африк — аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва.
На супутникових знімках видно, що будівля штабу була серйозно пошкоджена.
Дим і руйнування видно аж із космосу.

Попри брехні окупантів "сбіваніє хєраічской ПеВеО" і "нічєво нє попало" — таки "попало", і не просто "попало", а ще й як "попало"!
Місцеві мешканці й окупанти всіляко поширювали фото\відео прильотів.
Ці візуалізації Бавовни по штабу "чф рф" миттю облетіли Інтернет!

Найбільш недолуго виглядали рашистські пропаґандони, котрі заперечували влучання у штаб "чф рф", попри очевидні відео цих влучань.

Не менш недолуго виглядали й місцеві окупаційні "власті":
"Центр города перекрыт, общественный транспорт и машины направляют в объезд. Прохожих в центре просят не подходить. В сторону штаба чф рф продолжают ехать пожарные машины и машины "скорой помощи". В жилых домах, прилегающих к штабу флота и на Центральном Холме отключили свет, газ и воду. У штаба несколько часов дым – то белый, то чёрный."

Вочевидь, в штабє "чф рф" обирали нового "отмєрала"! 🤣
Щоправда, 6.VI.2023 звання "отмєрала" отримав новий "командующій чф рф" соколов — уродженець міста Бендери (і як це не запідозрили в ньому "бендеровца"), але оскільки внаслідок ракетного удару по штабу "чф рф" подальша доля "отмєрала" невідома — можливо воно вже справжній "отмєрал"? До речі, звання "отмєрала" соколов отримав саме за ракетні удари по містах України, тож, карма невідворотня!
Втім, "міністєрство убійств рф" ще не повідомляє про ліквідацію свого новоспеченого "отмєрала", як і про решту інших "закобзонених" морячков "высшеґо камандаванія чф рф". Нічого, повспливають! 🤣
Хоча, удар ЗСУ окупанти зрештою визнали.
І навіть "карту ізобразілі"!

ворожа "карта комплєксной атакі"

Українські джерела повідомляють, що внаслідок влучання у штаб "чф рф" щонайменше 9 орків засмажилось, 16 орків недосмажилось — всі з "высшеґо камандаванія чф рф".
Серед смажених-недосмажених ґаспод афіцеров — начальник штабу "чф рф" ґєнєрал-лєйтєнант алєґ цеков та командувач щойноствореного ВҐ"Запорожьє" ґєнєрал-полковнік алєксандр романчук — трішки не дійшли "на концерт кабздона", але стоять у дверях, чекають черги.

Керівник українського Центру глобалістики «Стратегія XXI» Павло Лакійчук розкриває цікавинку: “нагадаю, що було 22 число, п'ятниця. А на "чф рф" це день заробітної платні. Не виключено, що тієї п'ятниці "ґаспада афіцери" в штабі готувалися до традиційної "пятнічной пьянкі". Зважаючи на те, скільки "швидких" їхало туди, "прилетіло" там добре.”

ЗСУ напередодні удару по штабу "чф рф" успішно влучили у таємний командний пункт "чф рф", розташований поблизу села Верхньосадове. Подробиць в Управлінні стратегічних комунікацій апарату Головнокомандувача ЗСУ не розкривають.

Вибухи у штабі та командному пункті "чф рф" взаємопов'язані, зауважує керівник військових програм українського Центру глобалістики «Стратегія XXI» Павло Лакійчук.

— “Спочатку ЗСУ розчистили від російської "пво" "коридор" для поразки російських військових цілей, а тепер б'ють по військових аеродромах, об'єктах тилу та органів управління. Командний пункт у Верхньосадовому — це підземний об'єкт на в'їзді до Севастополя, але він все одно був уражений. Коли безпілотники прилітали у штаб "чф рф" минулого року, частина штабістів перемістилися до Верхньосадового. Зараз куди їм тікати? Є лише один об'єкт — запасний командний пункт у горі Алсу в Балаклаві ("секретна база" для субмарин) . Довгі язики колись казали, що підземний фарватер навіть витримує вибух ядерної бомби? То тепер "ґаспада афіцери" мають можливість це перевірити.”

Удар по штабу "чф рф" може порушити систему управління та координації між різними видами російських військ, задіяними у бойових діях проти України.
А ще удар по штабу "чф рф" порушив мізкові рефлексії "сьєбастопальцев" і мав великий психологічний ефект серед мешканців Севастополя, котрі масово спостерігали за тим, як він палає у центрі міста. Реакції різні — одні, найбільш ватяні й упороті "сьєбастопальци", почали в соцмережах співати хором совєтські пєсні про сєвастопаль, інші почали збирати манатки, а хтось навіть мову згадав!

Севастополь вже скоро буде "с'єбастополь"? 😂
Що за паніка? Ви ж не на “Титаніку”!
Українці щоночі таке переживають…
Ех ви, слабаки!
“Почалося!” 😂

Відомий аудіохуліган Jalsomino створив диво-трек 😂
У доповнення треків від Jalsomino потішив новою джифкою Fill
Одразу видно, що Fill з міста Ак’яр!
Локація — набережна Адміралтейської бухти. 🤣
Філ вочевидь із Ак'яра, бо так ретельно промалював — штаб, позаду стирчить постамент з ратичками істукана лєніна, на задньому плані на обрії — Бомбори і Корабєльная Сторона (це за "Южной бухтой") — це тільки місцевий міг так змалювати, знаючи локації.

Як "чєрноморскій флот рф" став флотилією

Історик і письменник Павло Бондаренко наголошує цікаві факти.

За час відкритого вторгнення до України "чф рф" позбувся: мінімум 10 кораблів та катерів, флагманського судна, ремонтної бази, командного пункту, штабу і самого командувача, тіла якого досі знайти не можуть, бо очевидно його просто розпорошило на молекули.

Найцікавіше: згідно до правила, яке існує на "рф" ("успадковане" від "ссср") флотом вважається не просто велике з'эднання бойових кораблів на чолі з адміралом, або — якщо це флот окремого моря — віце-адміралом, а який має у своєму складі корабель 1 рангу, тоннажем не менше 5 тисяч тонн.
Після того, як ракетний крейсер "москва" перейшов у загін дайверів, кораблів такого класу у складі "чф рф" не залишилося. Найбільші — три фрегати проекту "бурєвєстнік" за тоннажем до 4 тисячі тонн не дотягують ("москва" — для порівняння — мав 11,5 тис. тонн повного), решта — "дрібнота".
Таким чином ЗСУ, які взагалі практично не мають власного флоту, якимсь чином спромоглися "опустити" "чф рф" до статусу не флоту, а — флотилії, як камчатська або кольська.

Вишенька на тортику: уперше за останні 110 років "рф" втратила флагманський корабель. У Світі за останні 40 років ніхто не втрачав флагмана флоту. А щоб і флагмана, і командувача флотом, і штаб — це вперше в історії. Принаймні я, друзі, такого не можу пригадати.

І це притому що Україна, повторюся, власного флоту практично не має.
Різноманітні катери, мінні загроджувачи й тральщики не рахуються.
І це унікальний випадок в історії!
Знову ж таки я нічого приблизного не пригадую. Хіба що Друга Світова війна, під час якої той таки "чф" німці розмотали й загнали до чорта на роги. Але тоді попрацювала гітлерівська авіація. У нас і в авіації переваги жодної.
До слова: тепер вже колишній командувач "чф рф" соколов не встиг навіть і 4 місяці насолодитися званням повного адмірала, що йому путін надав за обстріли мирних українських міст. Лише 6 червня поточного року він отримав це звання, але українські “Нептуни” були проти...
P.S.
А нам своє робить. Тримаємо стрій, працюємо, воюємо, навчаємося, допомагаємо ЗСУ та волонтерам і вивчаємо історію. Не ту, що її нам писали 300 років на замовлення кремля "історікі за викликом", а справжні.
Історію знати потрібно. Хто обізнаний — той озброєний.

Як виявилось, і як довела практика, ЗСУ навіть без флоту і авіації ефективно знищують ворожий флот!
Збройні Сили України змогли б набагато ефективніше й набагато більше знищити ворожих цілей, якби Захід вчасно надав хоча б те обіцяне, що наобіцяли, а якби забезбечили Україну всім необхідним ще з 2014 року, то "рф" можна було давно зупинити й перемогти!
Навіть точкові удари ЗСУ довели, що "втарая армія міра" — це навіть не "колос на глиняних ногах" — "вс рф" це одоробло на гівняних ратицях!
Якби Світ мав силу і волю — "рф" можна було знешкодити ще до 2022…

🇺🇦 ✠ 🇺🇦
Віримо в ЗСУ!
Україна переможе!
Слава Україні!
Героям слава!

🇺🇦 ✠ 🇺🇦

Матеріял укладено зі вказаних відкритих джерел.
Укладач матеріялу:
© Dem’än Dzüba
(Tokmak, Zaporožžä, UKRAЇNA)
Dnipro-Sičeslav, Nadporožžä, UKRAЇNA
© «Porohivnyçä»
2023.Ⅸ.22

2 коментарі до “Ак’яр: “Крабова пастка” — Бавовна ЗСУ по штабу “чф-рф”

  1. Сповіщення: Край Запорожжя в рф-окупації: вересень 2023 – «ПОРОХІВНИЦЯ»

  2. Сповіщення: ЗСУ ліквідували ворожий корабель “новочєркасск” – «ПОРОХІВНИЦЯ»

Коментарі закриті.