Перейти до контенту

День Незалежності. Відродження.

День Незалежності. Відродження.

 
25-та річниця відновлення Незалежності…
Варто та й час зробити висновки. Власне, висновок тут короткий – 25 років Незалежності на папері, фактично ми лише ТРЕТІЙ рік боремося за неї, відвойовуємо кров’ю… І боротьба ця страшна і надзвичайно тяжка. Підступна війна нашого одвічного ворога і окупанта, винесла на поверхню неймовірну кількість прихованих та явних прихильників "русскава міра" і виявила величезну, колосальну роботу Москви та її агентів по знищенню всього українського, передусім мови та культури, і закінчуючи сферою обслуговування. Одним словом – на всіх рівнях! І тут в Москви немає неважливих ділянок – абсолютно все має бути зросійщене, звучати російською, вкарбоване в мізки "русскім язиком" навіки!


 

Не треба бути семи п’ядей в чолі, щоб зрозуміти: у війні, що почалася навесні 2014, нам можна, перемогти,   лише згуртувавшись монолітом, разом відкинути все, що прямо чи опосередковано сприяє окупації та працює на ворога, а отже, проти нас. Бо на даний момент від Незалежної Української Держави маємо лише назву.

На жаль, робота в цьому напрямку ведеться, як мокре горить і в цьому величезна провина лежить на байдужості населення, виплеканій, викоханій "русскім міром", суть якого: "народ бидло, а царь, вождь, прєзідєнт - вєлік"! Звідси й "какаяразніца" і "всьо-равно", "адіннарод" і "мижебратья" і тому подібна пропагандистська робота, що ведеться звідусіль "русскім язиком" і найперше, з екранів телевізорів. Яскравим показником того, що Незалежність наша існує лише на папері, є "русскій язик", яким просякнуте все суспільство і всі сфери діяльності.
До 2014 року Україна була абсолютною колонією Російської Федерації.
Майдан розбудив свідомість, а війна розбудила гнів народу і лише тепер триває боротьба за справжню Незалежність.

Для мене яскравою ілюстрацією справжній ситуації в Україні, стала Олімпіада в Ріо-де-Жанейро. За 25 років в нас найгірший результат! Спортсмени суціль російськомовні, як і ведучі репортажів, їхня риторика і поведінка є зконцетрованим показником стану нашого суспільства. Ситуація сумна і вимагає негайних заходів з боку влади і патріотичного пробудження громадян України.

Отож, поки що ми святкуємо бутафорний День Незалежності 24 серпня, хоча справжній День Незалежності і Визволення настане в День Перемоги над РФ і "русскім міром".

© Світлана Кашпіровська
© «Порохівниця»