Перейти до контенту

Фрау Штазі і Макрон пропонують “діалоґ” з РФ

“Die Großen Scheiße Troika”
Фрау Штазі і Макрон пропонують "діалоґ" з РФ

 
Деякі європейські політикани тишком-нишком таки зливають Україну!
Канцлерка Німеччини Анґела Меркель і президент Франції Емманюель Макрон вкотре запропонували "діалоґ с россієй" і запросили плюгавого хуйла на самміт ЄС.
Нєстарєющая камсамолка фрау Штазі і улюбльонний в плюгавого дєдушку ляґушонок Маню все мріють "вєрнуть рассєю в Європку".
“Die Großen Scheiße Troika” вже заскучали одне без одного?
ЄС вже перетворилось на ЄСССР?


Європа знов зливає Україну?

Спочатку виникли підозри: а чи Європа знов зливає Україну?

Невдовзі постало питання: Європа злила Україну кремлю?
Позаяк, 31.Ⅲ.2021 проти України відбулась фактична сепаратна угода РФ, Франції і Німеччини за участі “Великої Трійки” — “Die Großen Scheiße Troika” — Меркель, Макрон і хуйло!
Україну перетворили з суб’єкту на об’єкт міжнародної політики.
Фактично відбулись сепаратні перемовини щодо долі України…

Ще невдовзі постало питання: Європа таки зливає Україну?
20.Ⅳ.2021 Макрон в Парижі запропонував "кластерний план миру".
Не без участі фрау Штазі Меркель!

Водночас, фрау Штазі унд хєрр Хуйло танзен ґаз-танго. І вже давно!
“Frau Stasi und Herr Huilo tanzen den Gastango”
Після сепаратних перемовин “Шайзе-Тройкі” почалась активна взаємна діяльність між РФ і ФРН щодо завершальної фази "Сєвєрноґо Потока 2".

І ось нарешті Фрау Штазі-Ріббентроп зняла маску!

„Пріґласітє, пріґласітє
дєдушку в Брюссель…“

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель під час перемовин з президентом Франції Емманюелем Макроном запропонувала запросити "прєзідента РФ" владіміра путіна до Брюсселю на саміт глав держав Європейського Союзу.
Цю пропозицію миттєво підтримав президент Франції Емманюель Макрон.

Про це повідомляє «Financial Times» з посиланням на власні джерела.

„ФРН і Франція закликали до нової стратегії ЄС, яка передбачає більш тісні контакти з Москвою. Ця ідея прозвучала після саміту в Женеві між Джо Байденом і путіним“, — йдеться у матеріалі видання.

Меркель хоче, щоб лідери ЄС розглянули можливість запросити хуйла на саміт голів держав ЄвроСоюзу.

У матеріялі «Financial Times» також зазначається, що такий розвиток подій став несподіванкою для деяких європейських країн.
Джерела «Financial Times» також повідомили, що посли Німеччини та Франції на зустрічі в Брюсселі в середу зробили несподіваний хід для інших учасників, внісши нові пропозиції щодо відносин з РФ.

„Знайомі з перебігом дискусій джерела повідомили, що постпреди, що представляють Берлін і Париж, на зустрічі в Брюсселі в середу застали зненацька інші європейські столиці, висунувши нові пропозиції з приводу відносин із Кремлем“, – пише «Financial Times».

Меркель офіційно виступила за "діалоґ с россієй і путіним"

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель вважає, що "існує необхідність будувати діалог" з "прєзідентом РФ" владіміром путіним. Про це вона заявила під час виступу з урядовою заявою у Бундестазі. Окрім цього вона наголосила на тому, що "вважає необхідним виробити єдині механізми відповіді на політику Москви".

За словами канцлерки Німеччини Меркель, Європейський Союз "має сформулювати порядок спільних стратегічних інтересів з россією, зокрема у сферах безпеки та захисту клімату". Також, Меркель наголосила, що, на її думку, ЄС має розробити власні формати діалогу із Російською Федерацією.

Лідери ЄС відкинули ідею запросин хуйла

Лідери Європейського Союзу відкинули ідею провести офіційний саміт хуйла!
Таку пропозицію раніше на зустрічі глав ЄС висунули канцлерка Німеччини Анґела Меркель та президент Франції Емманюель Макрон.
Ідею німецької лідерки підтримали лише колеги з Франції та Австрії.

„Ми шукаємо формати й умови діалогу з Росією. Нам не вдалося домовитися щодо швидкої зустрічі з керівництвом РФ, але важливо зберегти діалог і продовжувати працювати над цим питанням. Я б хотіла зробити сміливіший крок. Будуть розроблені формати та умови для переговорів із россією. Але не на рівні лідерів“, — заявила Анґела Меркель.

Меркель і Макрон вважають, що зустріч з хуйлом допомогла би "відновити діалог із Москвою". Адже 2014 року Євросоюз заморозив саміти з РФ через її аґресію проти України.

Переговори у Брюсселі були напруженими, визнала Меркель. Її ідею, окрім Макрона, підтримав лише канцлер Австрії Себастьян Курц. Тож пропозиція була вилучена з остаточного комюніке після переговорів.

Україні насправді пощастило, що напередодні європейського саміту — саме у той день, коли Меркель оголосила про свою ініціативу — у Брюсселі перебували зі спільним візитом очільники МЗС України, Молдови та Грузії (так зване "асоційоване тріо"). Вони полетіли туди, щоби переконувати європейців, що наші три держави заслуговують на новий формат відносин з ЄС.

По факту довелося також "гасити пожежу". І зустрічі з європосадовцями, у тому числі з очільником зовнішньополітичної служби Жозепом Боррелем, точно не були зайвими: на них Україна могла донести своє різко негативне ставлення до такої ідеї, та пояснити, наскільки серйозною є небезпека, що Росія сприйме це як ще один доказ своєї безкарності.
У підсумку Жозеп Боррель під час дискусії на саміті ЄС, зрештою став на бік України.

На бік України — на відміну від 2019 року — став майже увесь ЄвроСоюз. Знайшлось лише 5 держав ЄвроСоюзу, лідери яких підтримали ініціативу Меркель. Це перш за все президент Франції Макрон, який є давнім прибічником концепції "діалогу та конструктивних відносин" з РФ (згадаймо, зрештою, про 2019 рік у ПАРЄ — Страгбурзька змова).
Відтак, в ЄвроСоюзі очільники 6 держав відкрито діють на боці путіна!

Не здивувала позиція канцлера Австрії Себастіана Курца, який вважає, що "ЄС потрібен спільний форум для діалогу з россією".
Пропутінський канцлер Австрії Себастьян Курц взагалі неабияк зрадів пропозиції канцлерки Меркель.
Мир в Європі можливий тільки з Росією, а не проти неї! Я радий, що ми можемо бачити рух в напрямку діалогу з Росією. Я не вітав саміт Байдена з Путіним, але так, я вважав, що має відбутися розмова між Євросоюзом і Росією. Географічно ми знаходимося ближче до Росії, ніж США, і ми не можемо обмежитися тим, щоб спостерігати, як Росія і США ведуть діалог”, — вважає канцлер Австрії Себастьян Курц.
Канцлер Австрії єдиним з лідерів ЄС поїхав на економічний форум на РФ на початку червня 2021-го, де захищав санкції ЄС, запроваджені проти режиму алєксандра лукашенка у "БССР" (Білорусі), але утримався від прямої критики на адресу владіміра путіна.
Президент Болгарії Румен Радев гаряче підтримав відновлення відносин з лідером РФ, пояснивши, що це "питання амбіцій ЄС як глобального гравця" і додавши, що "сім років санкцій не допомогли" (риторика – один в один як у 2019!).
Прем’єр Італії Маріо Драгі також виступив "за", пояснивши, що "россія надто важливий економічний та політичний гравець, щоби не вести з нею діалог".
А от п’ятий союзник Меркель здивував – ним виявилася прем’єр Данії Метте Фредріксен, яка пояснила, що також виступає за діалог за всіх умов.

Натомість, очільники країн Балтії та Польщі сказали категоричне "ні" відновленню переговорів із Кремлем. Там нагадали, що РФ і далі вдається до атак проти європейських держав та не забрала свої війська з території України.
Здивування викликає передусім через те, що Данія загалом є другом нашої держави, та й інші північні держави ЄС були на боці України. Так, джерела європейських ЗМІ наголошують, що під час емоційної дискусії на саміті одним з наших ключових захисників був прем'єр Швеції Стефан Льовен.
Також за Україну активно вступилися Польща та балтійські держави — Литва, Латвія, Естонія.
На окрему увагу заслуговує позиція прем’єра Нідерландів Марка Рютте.
Він відразу повідомив колегам: якщо є велике бажання зустрітися з російським диктатором, то нехай це роблять президенти Євроради та Єврокомісії. Нідерланди не блокуватимуть таку зустріч, але сам він не сяде за один стіл з Путіним.
Те саме Рютте повторив публічно, коли проходив повз журналістів, що висвітлювали саміт. Хтось із них спитав навздогін про причину відмови, і Рютте коротко відповів: „MH17“.
Президент Румунії Клаус Іоганніс заявив, що рано говорити про саміт із РФ.
Категоричне "ні" заявив і екс-президент Франції Франсуа Олланд, який був присутній під час важких мінських перемовин і засвідчив для Історії, як хуйло погрожувало "раздавіть" Україну та кричало й верещало на Верховного Головнокомандувача і Президента України Петра Порошенка.
„Я за один стіл з путіним не сяду!“ — наголосив Франсуа Олланд.

Втім, не варто думати, що ЄС відмовив Анґелі Меркель лише через те, що "прозрів" щодо неможливості поступок на адресу РФ.

Меркель шкодує, що ЄС відкинув її ініціативу

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель висловила жаль, що її колеги з Європейського Союзу відкинули пропозицію про відновлення самітів на вищому рівні з так званим "прєзідентом РФ" владіміром путіним.
Про це вона сказала на брифінгу за підсумками саміту ЄС.

Меркель відкинула аргумент критиків, таких як прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, який сказав, що запрошення на саміт ЄС "прєзідента РФ" владіміра путіна буде “незаслуженим подарунком путіну”.

Водночас канцлерка додала, що вважає позитивним моментом, що обговорення франко-німецької ініціативи буде продовжено.

Меркель зазначила, що президент США Джо Байден провів "дуже серйозну розмову з путіним" (ха-ха-ха), і їй здавалося, "що це було нагородою для президента росії".
„Це обговорення показало мені, що, можливо, з європейської точки зору недостатньо, щоб про такі переговори розповідав президент Сполучених Штатів“, — сказала канцлерка.

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель зауважила:
„Багато країн ЄС ведуть діалог з россією на двосторонній основі. Я не бачу переваги в тому, щоб кожен робив це на двосторонній основі, а ми, як союз, не вели такі діалоги.“.

„Це не те що ви подумали!“

25.Ⅵ.2021, посли Німеччини та Франції в України відвідали Міністерство Закордонних Справ України для обговорення ініціативи про відновлення самітів ЄС—РФ.

Українська сторона наголосила, що така ідея суперечить санкційній політиці ЄС, ухваленій у відповідь на агресію РФ проти України. Вона підриває європейську солідарність на тлі ескалації РФ ситуації на тимчасово окупованих територіях та кордонах України, а також не заохочує Москву до виконання Мінських домовленостей.

За інформацією МЗС України у відповідь європейські дипломати зазначили, що ініціативу розглядали лише для обговорення у контексті стратегії ЄС щодо РФ на засіданні Європейської ради 24.Ⅵ.2021. У кінцевому результаті цю пропозицію не підтримали.

Посли підтвердили, що "Німеччина і Франція є незмінними друзями України" (ха-ха-ха), продовжують "докладати зусиль для відновлення територіальної цілісності і суверенітету України" (ха-ха-ха).

Сторони домовилися, що "подібні питання будуть обговорюватися з Україною перед їх оприлюдненням" (ха-ха-ха).

Кандидати у канцлери Німеччини поки не бачать Україну в НАТО та ЄС

Схоже, після падіння Берлінського Муру, не ФРН поглинула "ҐДР", а радше совєтська "ҐДР" поглинула ФРН.

Кандидати у канцлери ФРН від Християнсько-демократичного союзу Армін Лашет і від Соціал-демократичної партії Олаф Шольц не вважають за можливе набуття Україною найближчим часом членства в ЄС та НАТО.
Про це кандидати у канцлери ФРН розповіли в етері телеканалу «ARD».

Так, Шольц сказав, що наразі Брюссель стоїть перед необхідністю завершити процес інтеграції з Західними Балканами, що "триватиме багато років". До того ж, на його думку, спочатку потрібно реформувати сам ЄС, адже всім відомо, як важко досягати рішень в колі навіть 27 членів.

З Києвом нині, на переконання кандидата-есдека, треба встановити взаємини тісного партнерства.
При цьому, за словами Шольца, стосовно перспективи членства України в НАТО "питання не стоїть" зараз на порядку денному, і додав, що "треба бути чесними та реалістичними".

Лашет у свою чергу погоджується, що "членство в ЄС можна легко обіцяти, але реальність інша". Він звернув увагу на те, що в такому разі мають діяти однакові закони як у Берліні, так і в маленькому містечку на сході України, що у найближчій перспективі неможливо.
Пряма мова Лашета: "Я не бачу можливості, щоб 27 країн наразі були в змозі прийняти таку велику країну, як Україна. Теоретично - "так", але в реальності - "ні".
Він заявив, що "Берлін підтримує Україну, зокрема, Німеччина разом з Францією робить все з точки зору забезпечення безпеки України" (ха-ха-ха).

При цьому Лашет назвав "неправильним" розглядати можливість постачання зброї Україні, адже "постачання зброї Україні дискредитує позицію Німеччини як члена Нормандського формату, Мінського процесу", оскільки в такому разі, мовляв, "Німеччина стає учасником конфлікту".

„Німеччина не допоможе Україні зброєю, бо так "історічєскі сложилось"!“

Доки фрау Штазі з Макроном намагались запросити хуйла в "діалоґ" на самміт ЄС, посол Німеччини в Україні фрау Анка Фельдґузен пояснила, чому ҐДР, даруйте, Німеччина, відмовляє Україні в постачанні зброї.

Німеччина дуже обережно ставиться до питання надання зброї Східній Європі “з огляду на історію та виховання з ідеєю, що німецької зброї тут ніколи не буде”.

Про це заявила посол Німеччини в Україні Анка Фельдґузен, яка в інтерв’ю забороненому в Україні кремлядськму ЗМІ мєдвєдчука "Зєркало нєдєлі" пояснила, чому Німеччина, один із найбільших світових експортерів зброї, відмовляє Україні в постачанні озброєння.

Зокрема, фрау послиця Анка Фельдґузен заявляла:
“Я говорю про історію, а вона ще дуже присутня в Німеччині в наших дискусіях, і ви ж бачите зараз ці суперечки щодо політики пам’яті. І ми дуже обережні в цих питаннях. Для Німеччини історично Східна Європа — особлива частина світу і з огляду на історичне тло у Німеччині не одне покоління виховувалось з ідеєю що німецьких солдатів, німецької зброї тут ніколи не буде. Ця ідея ніби в ДНК німців. І є дуже мало моїх співвітчизників, котрі, як я, бачили війну тут зараз. Я теж була так вихована.
22 червня була символічна дата — 80-річчя нападу Німеччини на СССР. Для нас усе це дуже складно. І треба знайти і в Бундестазі, і в уряді більшість, аби змінити думку щодо зброї для цього регіону. Це справді складно.”
.

Водночас у відповідь на коментар, що Німеччина продає багато зброї Єгипту та іншим країнам Близькосхідного регіону, які беруть участь у конфлікті у Ємені, фрау Анка Фельдґузен зауважила, що “це не Східна Європа”.

Ось такі подвійні стандарти у продажних кремлядських політиканів Німеччини і ЄвроСоюза!
Навіть продавати зброю Україні Німеччина не буде, бо знайшлась чудова відмазка "німецької зброї тут ніколи не буде"! Але при цьому Німеччина є значним експортером зброї на Близький Схід, бо "це ж не Східна Європа"! Тобто, арабам можна продавати зброю, котра може бути задіяна, скажімо, проти Ізраїлю, але продати Україні зброю, щоб Україна могла захиститись від аґресії РФ — кремлядські політикани ҐДР ніколи такого не дозволять!
А головне ж, знайшлась чудова відмазка, просякнута кремлядськими нарративами!

Зате Німеччина отримала "Nord Stream 2" від "ґазпрём", де працює екс-канцлер ґерхард шрьодер, і фрау Штазі Меркель зробила все можливе й неможливе, щоби трубу добудували!
Зате Німеччина застосовує якісь смішні "санкції" проти РФ.
Та й ЄвроСоюз також окрім смішних "санкцій" ніяк не зупиняє РФ.

Ось такі подвійні стандарти у продажних кремлядських політиканів Німеччини і ЄвроСоюза!
Це якийсь "зламаний" ЄвроСоюз!…
Пригадуєте, як в трилоґії “Назад у Майбутнє” Марті Макфлай потрапив у альтернативне Майбутнє й бігав з питанням “Може це не той рік?”
Спостерігаючи за політикою Євросоюзу останніх років — "réal europolitique", і знаючи історію зародження ЄвроСоюзу та концепції Європейської Унії, постає аналогічне питання “Може це не той ЄвроСоюз?”
EUSSR…

Укладання матеріялу за оглядом ЗМІ:
℗ Dem’än Dzüba
Dnipro-Sičeslav, Nadporožžä
Tokmak, Zaporožžä, UKRAЇNA
© «Porohivnyçä»
2021.Ⅵ.27

Матеріял укладено з відкритих джерел:
© «Financial Times»
© «Прямий» — "Франція та Німеччина планують запросити Путіна на саміт Євросоюзу"
© «Прямий» — "Меркель офіційно виступила за діалог з росією та путіним"
© «Прямий» — "Посли Німеччини та Франції пояснили МЗС України ініціативу щодо саміту ЄС—РФ"
© «5 канал» — "Лідери ЄС відхилили пропозицію Меркель провести самміт з путіним"
© «Прямий» — "Саміт з Путіним: Меркель шкодує, що Євросоюз відкинув її ініціативу"
© «Європейська правда» — "За кулісами поразки Меркель: як Євросоюз зірвав ідею Берліна про "діалоґ з путіним""
© «Українська правда» — "Кандидати у канцлери Німеччини поки не бачать Україну в НАТО та ЄС"
© «Прямий» — "Посол Німеччини пояснила, чому Берлін відмовляє Україні в постачанні зброї"
© МЗС України