Перейти до контенту

Чому Захід боїться Порошенка?

Чому Захід боїться Порошенка?

 
Чому Захід боїться Порошенка?
Чому США і європейські політикани бояться Порошенка?
Чому Анґела Меркель та інші європейські політики в кулуарах і позаочі називають Порошенка “Бульдог” і “Танк”?
Зрештою, чому Ⅴ Президент України Петро Порошенко так сильно не влаштовував колективний Захід, що на вимогу Заходу в Україні під час війни пройшли "вибори"-2019, внаслідок яких Порошенко був усунутий з політичної арени…
Чому?

Ні для кого, хто цікавився цим питанням, не є таємницею, що кандидатура зєлєнскоґо була узгоджена із Заходом, і в першу чергу зі США.
Не те, щоб Захід підтримав маріонеткового блазня кремля.
Але це була краща для них кандидатура, ніж Порошенко.
Чому?

По-перше, наполегливий Порошенко дратував США.
Ⅴ Президент України Петро Порошенко, з точки зору США, забагато вимагав.
Насамперед, Ⅴ Президент України Петро Порошенко нагадав США про "гарантії", надані за "будапештським меморандумом" в обмін на третій ядерний арсенал. США не люблять, коли їм нагадують про їхні обіцянки і "гарантії". США не люблять взагалі згадувати "будапештський меморандум"!
У 1990-х роках США тиском і погрозами змусили Україну віддати москві третій за обсягом ядерний арсенал, балістичні ракети і стратегічні бомбардувальники. Тобто, замість того, щоб взяти щойнопроголошену Незалежну Україну під крило НАТО й отримати контроль над третім ядерним арсеналом Світу, США натомість вщент роззброїли Україну, віддали третій ядерний арсенал і ще купу озброєнь москві, тим самим посиливши РФ до максимуму, а натомість США надали Україні пустопорожні "гарантії".
2014 року, коли РФ окупувала і анексувала український Крим, порушивши ними ж підписаний "будапештський меморандум", інші підписанти цього "документу", зокрема, США, заявили, що це був лише "меморандум без зобов'язань""просто узєлок на память"!…
Дякуємо, США, ми запам'ятали…

Отже, коли Ⅴ Президент України Петро Порошенко нагадав США про "гарантії", надані за "будапештським меморандумом", США зробили все можливе, щоб прибрати Порошенка з політичної арени. Тим паче, що всю свою каденцію Ⅴ Президент України Петро Порошенко нагадував США про "гарантії", надані за "будапештським меморандумом", і постійно просив виконати хоча б якісь зобов'язання та хоч якось допомогти Україні у війні…

21 липня 2014 року Ⅴ Президент України Петро Порошенко заявив, що є підстави звернутися до Конґресу США про надання Україні статусу головного союзника поза блоком НАТО. Обидві палати Конґресу — Сенат США (Верхня палата) і Палата представників (Нижня палата) підтримали “Акт підтримки свободи в Україні 2014” щодо надання Україні озброєння та статусу союзника поза блоком НАТО. Президент США Барак Обама повинен був вирішувати, наобіцяв позитивне вирішення питання й навіть введення миротворчого континґенту ООН на Донбас. Тож, Порошенко сміливо оголосив про це в Україні. Але під час наступної зустрічі, Обама відмовився від своїх обіцянок, заветував надання Україні озброєння та статусу союзника поза блоком НАТО, вийняв червоного фломастера і обмалював всих навколо червоними лініями!

Натомість, Обама надав статус союзника поза блоком НАТО …Тунісу!
Вочевидь, для США всі ці кувейти, катари, бахрейни, туніси, омани і прочіє чуркєстани набагато важливіші "союзники" — адже там є нафта!

США одразу самоусунулись та дистанціонувались від "конфлікту".
США у 2014 році змусили Україну сідати за стіл переговорів з терористами, хоча колись саме США кричали, що "з терористами не ведуть переговорів". Але Україну змусили в "норманському форматі" сісти за стіл переговорів з хуйлом в мінскє. На щастя, у України був Порошенко, який хоч і мусив виконати вимогу Заходу, але діяв на свій розсуд, і зміг виграти для України час задля посилення обороноздатності й відродження Армії.
Певно, саме за це Порошенка й прибрали з політичної арени на вимогу США.
Заважав…

По-друге, Захід злякався національно-патріотичного руху України!
США і ЄвроСоюз злякалися зростання національно-патріотичного руху!
Майдан налякав європейських політиканів "націоналістичністю"!

Ⅴ Президент України Петро Порошенко у внутрішній політиці робив ставку саме на національно-патріотичний рух.
ЄвроСоюз не бажав отримати ще одну країну, яка не захоче грати у "європейському оркестрі", але захоче грати партію-соло з національно-патріотичною свідомістю. Тим паче, що ця проблема торкалася такого чутливого для ЄвроСоюзу моменту, як стосунки з РФ.
Не лише Майдан налякав європейських політиканів "націоналістичністю", а ще й кремлядська пропаґанда невпинно залякувала лівацький ЄвроСовок "нацистамі і бандеровцамі".

Найбільше західні політикани боялись гніву крємля, а ще боялись, що наполегливий Ⅴ Президент України Петро Порошенко продавив би вступ України в НАТО, а може і у ЄС у найближчі 4-5 років.

США категорично проти вступу України до НАТО!
США не бажають псувати стосунки з РФ.

2019 року Курт Волкер відверто визнав, що США не підтримають Порошенка на "виборах"-2019. Про це дуже швидко стало відомо всьому нашому "політичному бомонду", і всі сахнулись від Пороха у різні боки. З ним залишились лише ті, кого ми всі добре знаємо — незмінні 25%.

Захід зміг усунути Пороха з політичної арени.
Захід всіляко вимагав від Порошенка проведення виборів під час війни.
Захід наголошував, що "побоюються, щоб Порошенко не узурпував владу".
Що ж, zє-узурпацію 2019 року, схоже, Захід не помітив…

Дякуємо, США і Захід, це ми теж запам'ятали…

Власний матеріял