Перейти до контенту

Верховний Головнокомандувач: „Україну обсіли “ґолубі міра” з тінню двоголового орла“

Верховний Головнокомандувач:
„Україну обсіли "ґолубі міра" з тінню двоголового орла“

 
Верховний Головнокомандувач ЗСУ і Президент України Петро Порошенко у своєму щорічному посланні до Верховної Ради України звернув увагу на появу чисельних "ґолубєй міра" з тінню двоголового орла, а також підкреслив, що Україні не варто звертати увагу на намагання "РФ" та пророссійських сил добитися "компромісу" у питанні Криму та Донеччини, адже насправді таке примирення буде на россійських умовах.

 

Верховний Головнокомандувач:
„Фітіль війни — в Москві“

До уваги вельмишановного панства повний виступ Верховного Головнокомандувача ЗСУ і Президента України Петра Порошенка в парляменті:

Послання Президента України до Верховної Ради України
«Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Перша реакція світу на окупацію Криму виявилася напрочуд млявою та беззубою. Та навіть тепер – після тисяч спричинених Росією жертв на Донбасі, після MH17, після Сирії, після Солсбері – на Заході чимало охочих зазирнути Путіну в душу, чи ще не знаю куди.Глибоко помиляється той, хто думає, ніби російська агресія забезпечує нам автоматичну підтримку на Заході. За підтримку треба боротися щодня. За чотири з половиною роки нам вдалося не просто створити і зберегти потужну трансатлантичну коаліцію на підтримку України, а й значно розширити і зміцнити її.

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 20. September 2018

 

Говорячи про європейські країни, Верховний Головнокомандувач і Президент України зауважив, що будь-які поступки Кремлю без відновлення територіальної цілісності України, стануть поразкою права і свободи, програшем демократичної Європи та перемогою "авторитарної Азіопії".

„Перша реакція світу на окупацію Криму виявилася напрочуд млявою та беззубою. Та навіть тепер – після тисяч спричинених Россією жертв на Донбасі, після MH17, після Сирії, після Солсбері – на Заході чимало охочих зазирнути Путіну в душу, чи ще не знаю куди.
Глибоко помиляється той, хто думає, ніби россійська агресія забезпечує нам автоматичну підтримку на Заході. За підтримку треба боротися щодня.
За чотири з половиною роки нам вдалося не просто створити і зберегти потужну трансатлантичну коаліцію на підтримку України, а й значно розширити і зміцнити її.“
— Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко

Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко підкреслив, що мир — це красива й приваблива обгортка, куди можна покласти що завгодно. Тому не варто забувати, що ворог прийшов не по Крим чи Донбас, а по всю Україну, адже без неї неможливо відбудувати імперію.

„І фітіль війни, і ключі від миру знаходяться не в Києві, не в Брюсселі, і не у Вашинґтоні. Вони — у Москві. Мир нам принесе не умиротворення і не згода на умови Россії. До справжнього і справедливого миру нас приведе лише зміцнення обороноздатності країни, посилення армії, укріплення дипломатичного корпусу та посилення єдності всередині країни.“
— Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко

Ми не допустимо реваншу - ніколи Росія не повернеться в Україну

Ми не допустимо реваншу - ніколи Росія не повернеться в Україну. Ми завжди пам’ятатимемо, що заплатили за це дуже високу ціну: 2911 українських героїв віддали своє життя на фронті за саме право нашого вибору. Тому ми будемо діяти рішуче, наполегливо і сміливо. Боротьба за незалежну соборну Україну триває, але ми вийдемо з цієї боротьби переможцями.

Gepostet von Петро Порошенко am Samstag, 22. September 2018

 

„Ми не допустимо реваншу — ніколи Росія не повернеться в Україну.
Ми завжди пам’ятатимемо, що заплатили за це дуже високу ціну: 2911 українських героїв віддали своє життя на фронті за саме право нашого вибору. Тому ми будемо діяти рішуче, наполегливо і сміливо. Боротьба за Незалежну Соборну Україну триває, але ми вийдемо з цієї боротьби переможцями.“
— Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко

Верховний Головнокомандувач ЗСУ і Президент України Петро Порошенко особливо наголосив на тому, що ворог мімікрує і під маскою "ґолубєй міра" намагається вкотре нав'язати Україні свій "русскій мір".

„А тим часом у нас самих всю країну обтикано біґбордами із закликами до компромісу з аґресором, ледве не кожен стовп обсіли "голуби миру", тільки тінь від них — наче від двоголового орла! І хай вас не вводить в оману заспокійливе воркування, бо у дзьобах цих горлиць — насіння миру на россійських умовах“
— Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко


 

Інформація з офіційних джерел:
© Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко
© Адміністрація Президента України
Титульна ілюстрація: © Біндер
Коллаж: © Dem'än Dzüba