Перейти до контенту

Український правопис “скасовано” “портновським судом”!

Український правопис
"скасовано" "портновським судом"!

 
Дожились!
Український правопис "скасував" ручний "суд" ренеґата портнова!
Днями цей же "портновський суд" зазіхнув на Історію України, зобов'язавши переписати підручники історії, та "заборонив" відзначати пам'ятні дати відомих Українців…
Тепер ренеґати "скасували" український правопис!
Що завтра? "Запрєтят" українську мову?…
Потім "запрєтят" Україну?…


ОАСК — ручний суд ренеґата портнова — "скасував" постанову Кабміну, якою затверджувався новий український правопис.
Суд задовольнив …позов учениці 7-го класу з Херсона!
Інтереси школярки у особі "адвоката" дмітрія ільчєнко представляла ГО "Правова держава" такого собі "адвоката" ростіслава кравца. Саме цю організацію використовує "судья" волк, щоб подавати позови в інтересах ренеґата портнова та решти реваншистів.
Про рішення "портновскоґо суду" відзвітував так званий "адвокат":

Знову ОАСК, знову наступ на Україну та українське…
"…позов був направлений на захист української мови від її спотворення на користь регіональних діалектів", — говорить підставна пика, що обслуговує московські інтереси в Україні та подала позов щодо скасування нового українського правопису.
Як цікаво звучить.
Про які ж такі діалекти віщає цей "організм"?
Якщо вже на чистоту, то всі мови підживлюються ресурсами власних діалектів — це нормально!
Але українська, за версією "найрозумніших", має бути якоюсь особливою?
Хоча, звісно, цей правопис не про діалекти — це точно. І повноцінного правопису по суті не вийшло.
Але не в тому справа…
Найгірше зараз те, що забагато тупого "насєлєнія" сприймає цю ситуацію як: "да, правільно, нада защітіть укрАінскій от западенскіх діалєктов", "язик должен бить укрАінскій, а нє галіцкій".
Чомусь на захист "літературної довершеності" української мови завжди стають ті, хто нею не послуговуються…
Таке слушне питання ставить захисник української мови з Одеси пан Сергій Бригар

Так звані "укрáінскіє СМІ" буквально шаленіють від такої "новості"!
Заголовки рясніють портновськими нарративами та змагаються у пекельності.
Втім, навряд чи хто зможе переплюнути "УПячку"!
"УПячка" і заголовок і картинку смачну ставить!

"УПячка" не пробиває дно — "УПячка" не має дна!


Ґуґл видає "на-гора" "смачні" заголовки "наших-ненаших" ЗМІ з присмаком українофобії й зневаги до української мови.

Уряд збирається оскаржити рішення ОАСК щодо скасування нового українського правопису.
Про це повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць, повідомляє пресслужба Мін’юсту у Facebook.

"Сьогодні, 28 січня, Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною та скасував постанову Кабміну про запровадження нового українського правопису. У зв’язку з цим хочу повідомити, що ми вважаємо незаконним відповідне рішення ОАСК та оскаржуватимемо його в апеляційній інстанції", — повідомила Коломієць.
Вона зазначила, що на те, аби подати апеляцію, уряд має 30 днів.

Нагадаємо, нещодавно ОАСК зобов'язав Міністерство освіти переглянути подання історії в шкільних підручниках, а також заборонив КМДА відзначати пам'ятні дати відомих Українців. Попередньо ОАСК відзначався численними рішеннями на користь корупціонерів та став ідеальним інструментом реваншу і дискредитації українських цінностей.

Сьогодні ОАСК скасовує український правопис, а завтра скасує українську мову і Українську Державу.

Хто такий ренеґат портнов?

Рух Опору Капітуляції публікує ДОСЬЄ на ренеґата портнова.

Реваншист портнов потрапив до нашої рубрики "#Лапті_реваншу. Персоналії".
Нещодавно ручний суд портнова — ОАСК — ухвалив два резонансні і відверто шкідливі для України рішення:
— про перегляд підручників з історії для 5-11 класів;
— заборону КМДА святкувати пам’ятні дати низки видатних українців.

Портнов повернувся в Україну у 2019 році після 5 років втечі із командою януковича, адже був причетний не тільки до корупційних схем, розкрадань земель та нерухомості, а й до вбивств на Майдані.
Ворога потрібно знати в обличчя: детальніша довідка про портнова

Ось чим ми можемо з вами поділитися:

Андрєй Владіміровіч Портнов народився 27 жовтня 1973 року в Луганську. Закінчивши середню школу, в 1990-му портнов пішов вступати до університету, але провалив іспит з іноземної мови. Тоді він в поспіху вступив до військового училища в Лєнінґрадє (нині Санкт-Пєтєрбурґ), звідки його відрахували після першого курсу (він запевняє, що пішов сам), направивши прямо в військкомат. Рік військового училища йому зарахували як строкову службу, так що демобілізувався він вже в 1992-му та повернувся до Луганська. У 1993-му він навіть вступив заочно на юридичний факультет Східноукраїнського держуніверситету.
Наприкінці 1993-го заочник першого курсу юридичного факультету був прийнятий на роботу в Луганську фірму ТОВ «Юрліт ЛТ» юрисконсультом, а через рік він вже працював юристом на АП «Луганська нафтобаза».
Ряд публікацій вказує, що портнов був причетний до луганської організованої злочинної групи (ОЗГ) відомого в області кримінального авторитета 90-х валєрія доброславскоґо (кличка "доброслав, добрік"), убитого в червні 1997 року.

▼ В 2005-му між юлією тимошенко і портновим був укладений "довгостроковий стратегічний союз". Його першим підсумком став дебют портнова в гучній політичній справі: коли тодішній держсекретар Олександр Зінченко звинуватив оточення Президента України Віктора Ющенка в корупції, що викликало скандальну відставку уряду і секретаря РНБО Петра Порошенка, то портнов захищав інтереси Зінченка в суді. По суті, це був гучний політичний фарс: портнов скористався цим, щоб зробити кілька заяв на публіку, зокрема запропонувавши реприватизувати капітали Порошенко.
Прихід в публічну політику на стороні популярної партії дозволило портнову двічі обратися до Верховної Ради за списком БЮТ: в 2006-му році під №66, а в 2007 році під №57. Він став керівником юридичного департаменту БЮТ, в 2008-му навіть заступником голови фракції. Але як не тягнула його Юлія Володимирівна на пост глави Фонду держмайна України (ФДМУ), дістати в своє розпорядження — це хлібне місце портнову не вдалося. Вже на стадії розгляду кандидатури портнова категорично проти був секретаріат Президента, якому керував віктора балога.

▼ На початку 2014 року портнов брав безпосередню участь в розробці "диктаторських законів 16 січня" і здійснював контроль над судовими вироками учасникам Майдану (в основному адміністративними).
Після перемоги Революції Гідності портнов виїхав до Російської Федерації, потім якийсь час жив у Австрії, після обрання зєлнскоґо "президентом" повернувся до України. Проти нього навіть були введені персональні санкції збоку ЄС, які портнов, щоправда, оскаржив.
В часи відсутності портнова в країні активізувалися кримінальні справи проти нього. Йому, зокрема, інкримінували погрози народним депутатам, привласнення коштів Київського національного університету Шевченка та Київського національного економічного університету, зловживання службовим становищем, незаконне збагачення.

▼ СБУ також розпочало провадження проти нього за державну зраду (зокрема, за сприяння окупації Росію Криму).
Разом з тим недосконала реформа органів прокуратури і суддівська реформа не дозволили довести справи проти Портнова до обвинувального вироку — перебуваючи при владі цей діяч розбудував контрольовану мережу судів і суддів, серед яких — судді Печерського суду, Шевченківського суду, Окружного адміністративного суду міста Києва і т.д.
Також Портнов через інших представників режиму януковича, зокрема — через колишнього начальника Головного слідчого управління МВС олега татарова, який зараз є заступником глави офісу зєлєнскоґо, розпочав “юридичну війну” проти постмайданної влади, проти відомих учасників Революції Гідності. Так, портнов і татаров ініціювали справу проти Андрія Парубія (Секретар РНБОУ, голова ВРУ) через буцімто його причетність до пожежі в одеському Будинку профспілок 2 травня 2014 році, в якій загинули проросійські колаборанти. Також зв’язка портнов-татаров захищала (і захищає) родичів нападників на одеського блогера, активіста Сергія Стерненка.

Наразі портнов разом зі своїми партнерами звернути увагу на скасування реформ, які стали можливими завдяки Революції Гідності, та переслідувані політичних опонентів.
Мова не лише про Сергія Стерненка, а й про Тетяну Чорновол, й Андрія Денисенка через колишнього голову Дніпропетровської обласної ради Святослава Олійника і не лише.

© «Вільні Люди»
© «Рух Опору Капітуляції»
© «Еспресо» — "ОАСК скасував запровадження нового українського правопису"
© «Еспресо» — "Скасування нового українського правопису: уряд планує подати апеляцію щодо рішення ОАСК"
© Сергій Бригар
© Рух Опору Капітуляції - ДОСЬЄ на ренеґата портнова

1 коментар до “Український правопис “скасовано” “портновським судом”!

  1. Сповіщення: Ренеґати проти історії України! – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.