Перейти до контенту

„Армія! Мова! Віра!“ — головні цілі ворогів України

„Армія! Мова! Віра!“
— головні цілі ворогів України

 
„Армія! Мова! Віра!“ — головні цілі ворогів України.
Це було очевидно і протягом кривавого ХХ століття, і протягом останніх п'яти років війни, а тим паче це очевидно після реваншу й захоплення влади реваншистами. Владу в нашій країні узурпувала українофобна мерзота, і одразу ж головні удари по Державності та Незалежності України спрямувались в напрямок головних базових цінностей, на яких тримається Держава Україна — у три ключові позиції: Армія! Мова! Віра!


 

Армія!

Українська Армія завжди стояла поперек горлянок ворогам України, й зрозуміло чому. Що москалям, що ляхам на заваді заграбастання України завжди ставали Захисники України — від Запорожських козаків до Дієвої Армії Української Народньої Республіки та Української Повстанської Армії. На зміну Героям Перших і Других Визвольних Змагань кривавого ХХ століття прийшли нинішні Герої Третіх Визвольних Змагань ХХІ століття.

Збройні Сили України — за чверть століття номінально відновленої Незалежності Армія нашої Держави невпинно грабувалась, деморалізувалась, москалізувалась і доводилась до стану небоєздатної. Це практично вдалось зробити! Станом на весну 2014 року ЗСУ були вщент розграбовані!…
Кремль розраховував, що вщент розграбована, змоскалена й деморалізована армія не зможе й не схоче чинити жодного опору під час так званої "русской вєсны" 2014 року (початок війни терористичного квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)" проти України).
Та не так сталося, як москалям бажалося!

Попри значну кількість змоскалених зрадників та "совєтскіх офіцеров", в Збройних Силах України більшість особового складу не зрадили Присязі на вірність українському народові, не втратили Честі й Гідності та постали на захист України!
Оборонятись було нічим… Старі совєтські автомати один на трьох, страхолюдна "уніформа" з совєтсько-россійською та квазіукраїнською символікою, шльопанці замість берц та совєтські кірзові чоботи і, даруйте, совєтські "зековські" чорні трусєля.
Армію почали відроджувати Українці — волонтери з Майдану перекинули свої зусилля на фронт, везли все що могли…

І доки "квартальні" блазні "шутілі" про "эбонітовыє палочькі", про "пєрєдвіженіє ґраніцы", іржали над загиблими Захисниками України, всіляко знущаючись та принижуючи Армію, одночасно тікаючи від повісток до сусідньої РФ, наші Збройні Сили України звитяжно боронили Україну від другої за чисельністю армії Світу!
Практично голіруч…

Це наша Армія провела найдовший у військовій історії Рейд у глибокий тил противника — визволення з оточення у "поясі смерті" українських військ вздовж неконтрольованого українсько-россійського кордону: Зеленопілля, Ізваріно, Савур-Могила…

Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко та чисельні волонтери змогли в умовах війни відродити Збройні Сили України буквально з попілу! І вже скоро наша Армія стала однією з найсильніших Армій Європи та Світу!
Реформа ЗСУ, якій невпинно ставили палки в колеса, все ж просувалась. Новий український однострій, наближений до стандартів НАТО і водночас з даниною Дієвій Армії УНР у новій українській символіці та автентиці, нові українські назви військових підрозділів, новий офіційний Марш нової Армії — „Зродились ми великої години…“
Військові Паради до Дня відновлення Незалежності України в 2017 і 2018 роках! Грандіозні й величні Паради, якими вшановано всіх Захисників України й показано міць Збройних Сили України. Чи буде Парад-2019 — це вже невідомо тепер…

Збройні Сили України, наша звитяжна Армія, яка з Гідністю й Честю боронить Україну від підступного й нелюдяного ворога!
Звісно ж Українська Армія, яка може дати відсіч, стоїть поперек горлянок ворогам! Звісно ж корчами корчило і вкурвлювало ворогів від військового Параду! Та що там, навіть від Тризубу УНР на шевронах ворогів корчами корчить! Від червоно-чорного Визвольного Прапору УПА ворогів корчами корчить! Так само, як чисельних ватніків корчами корчить при зустрічі з військовими, як маршрутчіки кидаються на учасників АТО за посвідчення УБД, як звідусіль шиплять "уставшиє ат вайны" — "мы вас туда нє пасылалі! ватэта нє наша вайна! а вы бандеравскіє каратєлі!" Бо ворогів, недолюдків, ватяних фуфайок та іншу нечисть завжди корчами корчить від справжніх козаків, вояків і Захисників України!

Та, на жаль, загравшись у демократію під час війни, наша Держава допустилась найбільшої помилки — під час війни було проведено "вибори", внаслідок чого владу в Україні захопили промосковські коллабораціоністи й реваншисти, українофоби і ватніки.
Перший удар прийняла на себе Армія…

Головним приниженням стало те, що офіційно посаду Верховного Головнокомандувача ЗСУ зайняв чотирижди уклоніст і українофоб, котрий всіляко принижував Армію в своєму "кварталє"! Блазень-маріонетка, зелена шмаркля і сцикло, як це ходяче наркоманське непорозуміння звуть самі військові.

Звісно ж, маріонетка не може приймати самостійні рішення, воно лиш озвучує рішення тих власників, що смикають за ниточки маріонетку з кремля.
Тому першими "пріказамі" цього ґовнокомандіра було "скасування" військового Параду до Дня відновлення Незалежності України 24 серпня, а далі була ЗАБОРОНА стріляти на лінії фронту — “Просто пєрєстать стрєлять!”

Реваншисти, котрі захопили владу в Україні, прирекли Захисників України на фактичний розстріл і знищення з боку окупаційних россійсько-фашистських військ.
Що ж… "Ви сдєлалі нас вмєстє!"

Як довго протримаються Захисники України і як швидко вони залишать нікому окрім них не потрібну лінію фронту?
Це питання риторичне…

Удари по Армії України здійснюють звідусіль! І здійснює їх саме кремль руками своїх чисельних приспішників не лише всередині тепер вже вщент окупованої України, але й в країнах Євросоюзу.
Справа нацгвардійця Марківа в Італії — яскраве тому свідчення! Вивернуте навиверт "правосуддя" Павіанського суду покривало вбитого під Слов'янськом італійського бойовика, диверсанта і можливо снайпера під виглядом "журналіста", котрий воював у складі пророссійської італійської "інтербріґады" та вистежував українські позиції. Псевдо-"журналісти" разом з россійськими провідниками були вбиті внаслідок прицільного обстрілу з боку россійської позиції — тобто, вбили їх "свої" ж! Але 24 роки в'язниці "за вбивство журналіста" отримав Захисник України Віталій Марків!
Перший український політв’язень в ЄС
„Кожен із нас — Марків!“ — наголошують бойові побратими в ЗСУ…

Як скоро в окупованій Україні "баришевські суди" почнуть карати Захисників України за захист Держави? Як скоро Захисники України перетворяться на "каратєлєй і ваєнных прєступнікав"? Це теж риторичні питання… Адже "Павіанський суд" надихнув нашу сєпарню і вони вже мріють карати Захисників України, а всілякі портнови відкрито пишуть погрози й заклики до "зачісткі і ліквідациі бандеравцев і майданутых"!
Ну що ж. Нехай спробують!
Як би пуп не розв'язався й срака не відпала!
Бо не завжди так відбувається, як москалям бажається!
Доведено Історією!

Мова!

Українська мова теж завжди стояла поперек горлянок окупантам.
Протягом сотень років окупації України українська мова зазнала кілька сотень заборон…
І москалі і ляхи з однаковим завзяттям намагались знищити українську мову і Українців, особливо у ХХ столітті, коли Україна була пошматована між Польщею і терористичним квазідержавним утворенням "РСФСР\Совєтская-Россія\СССР". Саме через заборону української мови переслідувалась мета стерти українську ідентичність, тобто, перетворити Українців на покручів і манкуртів без пам'яті про власне коріння, без рідної мови, без самоідентифікації. В Польщі це була "пацифікація", а Совєти влаштовували Голодомор…

Вельми файно про це розповідають старі ґеоґрафічні мапи!
Так-так, не дивуйтесь, Вельмишановне Панство, ґеоґрафічні мапи, як і словники української мови початку ХХ століття, вміють добре розмовляти й розповідати вельми цінні історичні факти. Головне, вміти читати мапи.
Найбільш красномовними є мапи України Степана Рудницького і Володимира Кубійовича.
Ці ґеоґрафічні мапи і атляси України початку ХХ століття можуть розповісти ну дуже багато цікавих фактів та довести головні злочини москалів і ляхів — геноцид і етноцид Українців! Саме тому москалів і ляхів вкурвлюють до нестями ці ґеоґрафічні мапи, так само як мова і Армія України. Бо це вагомі й неспростовані докази злочинів проти України і Українців.

До уваги Вельмишановного Панства — етноґрафічна мапа України від Кубійовича станом на 1932 рік. Зверніть увагу яким великим був етнічний терен Українців! Від Карпат і до Кавказу! Від рідної для Кубійовича Лемківщини до Кубані і Підкавказзя, від Підляшшя до Східної Слобожанщини, та окремі ареали на Поволжжі. Це той етнографічний терен, де мешкали Українці і звучала українська мова, з різними діялектами, але українська мова!
Що сталось після 1932 року? Голодомор…
Вже після 1933 року ця мапа була неактуальна…

Власне, будь-які мапи вміють говорити.
Красномовною з сучасних мап є саме та мапа рідної россійської мови перепису населення 2001 року, котру в якості арґументу "защіты руссцкаґаварящєва насєлєнія" використовують окупанти України та реваншисти.
Фактично, це мапа поширення метастаз "русскоґо міра"

Порівняйте етноґрафічну мапу Кубійовича з мапою метастаз "русскоґо міра"
Саме так знищується українська мова…

„Нації вмирають не від інфаркту…
Спочатку їм відбирає мову…“
© Ліна Костенко

Після Майдану і Революції Гідності питання захисту української мови стало одним з пріоритетних. Українізація, декомунізація і десовєтізація попри шалений спротив реалізовувались та просувались.
Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко спирався саме на три базових ідеї відродження України: Армію, мову і віру. Було оголошено десятиліття української мови. Збулась і багаторічна мрія Українців — українська мова конституційно закріпилась як єдина державна мова України!

Втім, після прийняття Закону України про державну українську мову всі українофобні вороги не на жарт збудились! Кремль аж тричі скликав надзвичайні слухання Радбезу ООН з приводу української мови! Мадярщина й собі збудилась, підбурювана кремлем. Ну а внутрішні "прінципіальна руссцкаґаварящіє" окупанти взагалі казяться й корчаться у корчах!

Вже після того як до влади дорвались кремлядські "зєлёныє чєлавєчкі" — ледь не щодня кидають гучні заяви про перегляд Закону про державну мову. По-перше, тому що Зє-окупанти всі "прінципіальна руссцкаґаварящіє", а українська мова ламає їх "узкаґаварящіє чєлюсті"! Закон вимагає, щоб держслужбовці говорили українською мовою, але ж, як казав Ґалахвастов: "Зачєм же?" Тож, Зє-окупанти й реваншисти будуть цілити окрім Армії ще й в українську мову!

Від української мови ворогів України корчить немов нечисть від ладану!
А кажуть "мова не важлива". Важлива!
Українська мова має значення!

Віра!

Віра для Українців важлива.
Віра в серці й душі. Віра у себе. Віра у перемогу.
Віра у релігійному сенсі також є однією з головних цінностей України.
Більшість громадян України є вірянами різних конфесій. (Варто зауважити, що на західних теренах України віряни більш щирі у своїх релігійних почуттях, хоча це авторське суб'єктивне спостереження).

Позаяк український етнічний терен століттями був розділений між різними окупантами, це наклало й свій відбиток на релігійну мапу сучасної України. Греко-католики і римо-католики на заході, православні на решті теренів. Втім, справжнє православ'я Київської Русі чотири сотні років тому замінило псевдорелігійне московське "православіє".
Сотні років Українці були позбавлені власної церкви та мусили ходити у московські "церкви". Московські псевдорелігійні сектанти "прєдавалі анафємє" Гетьмана Мазепу та насаджували свої московські метастази через свою "церкву", користуючись релігійністю Українців, перетворюючи їх на "малороссов".

Змоскалення через так звану РПЦ здійснювалось століттями. Вже у новітній історії псевдорелігійна секта "РПЦ МП" також була головним інструментом кремля у імперській експансії. В Україні секта "РПЦ МП" мала свій "філіал" під аббревіатурою "УПЦ МП". І як довела нинішня війна, терористична псевдорелігійна секта "РПЦ МП" стала головним "духовним" натхненником россійсько-фашистських загарбників і бойовиків, переховуючи у своїх "церквах" бойовиків, терористів та склади зброї, а часто й московські попи зі зброєю в руках вбивали Українців!
Звісно ж, терористична псевдорелігійна секта "РПЦ МП" не має жодного стосунку до релігї, а тим паче до Віри!
Секта “РПЦ МП” має бути поза законом!

Саме завдяки Майдану і Революції Гідності нарешті збулась ще одна одвічна мрія Українців — вперше за 400 років Україна змогла повернути свою власну Автокефальну Православну Церкву України!
Томос було отримано в Константинополі!
І саме тоді з'ясувалось, що насправді псевдорелігійна секта "РПЦ МП" взагалі не має Томосу і не є православною церквою Вселеньского Патріархату! Тобто, це звичайна шахрайська терористична псевдорелігійна секта чєкістів!

Епопея з отриманням Томосу схвилювала всіх свідомих Українців, незалежно від конфесійних уподобань. Навіть атеїсти щиро переживали за Томос! (як переконаний атеїст, підтверджую, що теж щиро переймався).
Всі свідомі Українці чудово усвідомлювали, що отримання Томосу та Автокефалії дозволить відродити Українську Православну Церкву та нарешті показати справжню суть псевдорелігійної секти "РПЦ".
Незалежна Українська Православна Церква — це не лише релігійне питання, а й насамперед це питання державної безпеки України.
На жаль, діяльність московської терористичної псевдорелігійної секти "РПЦ МП" не була заборонена в Україні.

Відтак, після захоплення влади промосковськими реваншистами перші ж удари окупатнів були скеровані саме на Армію, мову і Томос!
Одразу після президентських виборів колишній "патріарх УПЦ" Філарет відмовився визнавати Томос, хоча він також приймав участь у Помісному Соборі в Константинополі 15.ХІІ.2018, де було створено Українську Православну Церкву, і він з цим погодився тоді. Проте, тепер промосковський священник заявив про "відродження УПЦ" та невизнання Томосу. Що ж, а міг би увійти в Історію, а не вляпатись.

У світському просторі ж були задіяні вже сумнозвісні "баришевські суди".
Звісно ж реваншисти та кремль задіяли скуплених пачками суддів та "суди". Навесні Україні довелось "відбиватись" від московської псевдорелігійної секти у Верховному та Конституційному Судах України. Поки що атаки на Томос вдалось відбити, але московіти продовжують бити по Українській Православній Церкві і Томосу.

„Армія! Мова! Віра!“
— головні цілі ворогів України

„Армія! Мова! Віра!“ — головні цілі ворогів України.
І головна мета цих ударів — Україна! Окупація України!
Москалі день і ніч мріють про заграбастання України, розділ і пошматування України, знищення Українців дощенту, знищення всього українського: української мови, українських вишиванок, української історії — всього українського! І насамперед — свідомих Українців! Покручі й манкурти — "хахлы і малорóссы" — москальких окупантів цілком влаштовують, як безвільні раби без пам'яті й свідомості.
А ось свідомі Українці їм заважають!

Реванш і захоплення влади в Україні дав кремлю надію на остаточну окупацію і знищення України! На жаль, зроблено це було руками 73% голосувавших на "виборах" за "зєлёнава чєлавєчка"

Чим довше протримається кремлядський реванш "зє-команды" — тим більше ударів буде нанесено по Армії, мові і Вірі! А відтак — по Державності і Незалежності України.

Думай.тє!

© Dem'än Dzüba
© «Porohivnyçä»
2019.VII.25