Роздуми про „Стандарты ВВС™“

„Стандарты ВВС™“

 
Вислів „Стандарты ВВС™“ вже давно перетворився в мем, що характеризує рівень сучасної "журналістікі".
Черговим яскравим свідченням є заголовок, котрий майорів в День Героїв України і у 80-ті роковини загибелі Провідника ОУН Євгена Коновальця. Спочатку здалось, що такий огидний заголовок могло "накрєатівіть" якийсь псевдоукраїнський сайтик-помийка на кшталт BBCCNN, але все виявилось набагато банальніше — заголовок „Як Кремль вбив Коновальця шоколадними цукерками“ належав "укрáінской рєдакции" „ВВС“!
Такі вони „Стандарты ВВС™“...

 
Ще раз, вельмишановне панство, в роковини загибелі Провідника замість вшанування і шанобливого ставлення, замість акценту на тому, що тодішнього Провідника української Нації чєкісти зухвало вбивають ВИБУХІВКОЮ в центрі Роттердаму, міжнародне видання друкує знущальний заголовок „Як Кремль вбив Коновальця шоколадними цукерками“!
Склалось враження, що "укрáінская рєдакция" „ВВС“ просто таки мріяла написати заголовок „Як Кремль вбив Порошенка шоколадними цукерками“, або „Як Кремль вбив шоколадними цукерками шоколадного президента“...

Ох, вибачаюсь, за тиждень товаріщі з „ВВС“ все ж вирішили замінити заголовок, щоб не акцентуватись на шоколаді, тому ...написали „Як Кремль убив Коновальця коробкою цукерок“...
Ще краще! Блюзнірство вже аж через край!
„ВВС“ вважають, що так стало ще дотепніше, "смєшнєє"?
"Ахаха, смєлый чєкіст коробкой конфет убіл Коновальца. Вот подошёл і по ґоловє бахнул коробкой конфєт! Смєшно же!"
Зухвале вбивство, терористичний акт, загибель Провідника української Нації — все це в день 80-х роковин знівельовано блюзнірськом заголовком, який переписали на ще більш блюзнірський!
ЦЕ ВСЕ, ЩО ТРЕБА ЗНАТИ за "укрáінскую рєдакцию" „ВВС“!

БІльш огиднішою і мерзеннішою є хіба що "хробацька журналістика"!

...Вшанування полеглого за Україну Провідника починається і завершується одразу під огидним заголовком — це взята з УНІАН світлина портрету Євгена Коновальця у вишитому рушничку... Все, на цьому вшанування завершується.
А далі йде публікація такого собі "письменника і краєзнавця" Станіслава Цалика.

Пан Цалик вочевидь не історик, проте навіть краєзнавці, що пишуть на історичну тематику, мають бути обізнані на історичних питаннях хоча б поверхнево...
Натомість, автор видає набір загальновідомих тез про "спєцопєрацию НКВД" саме з кремлядського джерела — з "мємуаров" вбивці Провідника, того самого "Павлуся Валюха", аґента СМЄРШ Павла Судоплатова.

Чи може бути об'єктивним та чесним у висвітленні подій той, хто власне і вбив Євгена Коновальця?
У своїх "мємуарах" Павєл Судоплатов понаписував за "спєцопєрацию по ліквідациі" доволі багато і яскраво, бо ці "мємуари" писались саме як пропаґндистська зброя Кремля на довгі роки вперед. Тож, звісно, правди в судоплатовской писанині не так вже й багато. Можливо розмова зі сталіним і була, але ось неодноразових зустрічей чєкіста з Коновальцем, "ґлубокоґо довєрія" з боку Провідника аж до "ходілі вмєстє в лазню" і "он относілся ко мнє как к сыну" — ось це вже відверта судоплатовська брехня, яку з року в рік тиражують кремлядські псевдоісторики і, на жаль, деякі з українських істориків та, відповідно, чисельні медія.

Чисельні свідчення побратимів Провідника і наближених до нього людей з ОУН спростовують судоплатовські побрехеньки.
Судоплатов не входив у число наближених до Коновальця людей, не зустрічався з Коновальцем так часто, як пише, а було всього дві зустрічі, і не було того епізоду на могилі Симона Петлюри, де буцім-то "Павлусь" набрав у хустиночку землі "щоб повезти на Україну", що за "мємуарамі" Судоплатова "сільно впєчатліло Коновальца". Насправді ж, Судоплатов був присутній на цвинтарі, де відбулась перша зустріч, але навіть не мав уявлення, чому саме на цьому цвинтарі призначено зустріч і біля чиєї могили в оточенні охоронців стояв Провідник. Лише згодом аґент НКВД дізнався, що то була могила Симона Петлюри.
Про все це є чисельні спогади побратимів з ОУН.
Читайте матеріял „Убивство Євгена Коновальця“

Схоже, що краєзнавець Станіслав Цалик зовсім не знайомий зі спогадами ОУНівців, і трактує лише кремлівське висвітлення за канонами "совєтской історіолоґії" (вибачте), хоч і робить це українською мовою. Також будемо вважати, що "іскусний заґоловок" все ж не є "крєатівом" краєзнавця.
Вочевидь писаки на „ВВС“ банально знайшли десь в мережі текст, бо треба було "хоть что-то поставіть", зібрали звідусіль світлин, "чьтоб разбавіть", вишенькою на торт "скрєатівілі заґоловочєк" — все, "пшло в номєр"!
Саме такі і є „Стандарты ВВС™“!

Цими ж днями „ВВС“ дало статтю такого собі Пола Вуда, в якій стверджувалось, що в червні минулого року зустріч Порошенко-Трамп відбулася, фактично, завдяки хабару в 400 або 600 тисяч баксів. Мовляв, "інфа 100%, злили в АП".
Щоправда, Радник Президента України і пластун куреня „Лісові Чорти“ з української скаутської організації „Пласт“ Ярема Дух за 4 роки роботи з іноземними журналістами вперше чує про такого Пола Вуда. Вікіпедія каже, що цей "журналіст" раніше писав про Близький Схід, а його твіттер, важливий інструмент для багатьох іноземних журналістів, мертвий від 2013 року. Пан Ярема Дух "по-доброму заздрить — адже налагодити такі стосунки із джерелом в АП, при цьому не написавши жодної новини про Україну, гідне подиву та захоплення"!

Як бачимо, не лише "укрáінская рєдакция" „ВВС“ вміє "крєатівіть по стандартам ВВС™""амєріканская рєдакция" „ВВС“ вміє не гірше.
Нічого дивного, з часів сталінського "журналіста" "The New York Times" Волтера Дюранті геть нічого не змінилось, радше навпаки — метастази кремлядської пропаґанди в усьому Світі зросли до неймовірних розмірів. Якщо у 1930-ті роки на Заході була жменька продажних сталінських журнашлюх, то у ХХІ столітті це сотні і тисячі, це цілі медіяхолдінґи і корпорації...
Кожен західний "журналіст" чи "колумніст", що нині пише в західних медія про Україну — або працював у Москві, або був колись на РФ, або, даруйте за каламбур, "цей колумніст є коммуніст"...

Перша заступниця голови Верховної Ради України та Уповноважена Президента України з мирного врегулювання і питань обміну полоненими пані Ірина Геращенко також згадала про „Стандарты ВВС™“. Допис пані Ірини цікавий тим, що характеризує саме керівників "кієвскоґо офіса укрáінскай рєдакциі" „ВВС“. Виявилось, мадам із „ВВС“ навіть не знає, які посади обіймає пані Ірина Геращенко. "Вы занімаєтєсь абмєнам плєнных? А каґда слєдующій абмєн?" Ніби мова йде про обмін старої білизни на нову в готелі. Так це питання ставила не журналістка-стажувальниця, а очільниця офісу міжнародної інформаґенції!
Ось вам і рівень „ВВС“, „Стандарты ВВС™“...

Пані Ірина Геращенко прокоментувала фейк „ВВС“ про першу зустріч президентів України і США, котрий всіх свідомих Українців просто обурив. Пряма мова:
«В червні 2017 року відбулася продуктивна і повноцінна зустріч, під час якої сторони обговорили низку запитань, в тому числі питання економіки, двосторонніх взаємин, Донбасу, безпеки, заручників (хоч ця тема більш докладніше обговорювалася на зустрічі з віце-президентом Пенсом). Й перша телефонна розмова президентів, яка відбулася відразу після інавгурації Трампа, й перша зустріч минулого червня, й наступні зустрічі організовувалися виключно через дипломатичні шляхи і контакти, завдяки великій роботі нашого посольства в США, професійності Валерій Чалий, нашого ключового лобіста в США, наполегливості нашого міністра закордонних справ Павла Клімкіна і зовнішньополітичного радника президента К.Єлісєєва.
Візит президента Порошенка в Вашингтон минулого червня був дуже вдалим, й один з результатів візиту — це Javelin, які вже в Україні. Тоді й про них говорили і Білому Домі, і в Пентагоні. Можливо, досить запускати брудні фейки й принижувати двосторонні взаємини України і США, й діалог на найвищому рівні?»

Та скільки б не спростовували офіційні особи Держави всі ці кремлядські фейки, які продукуються в промислових обсягах, немов штамповані "жиґулі", все одно, на превеликий жаль, перемагає кремлядська пропаґанда...
Тому що інформаційний простір Світу захопив Кремль!
„ВВС Украина“ керується з офісу в Москві. Як і ФСБук!
Всілякі "правозащітниє орґанізациі" на кшталт "гАмнесті ІнтернационалЪ" чи "Рєпортёры бєз яіц" (даруйте за використання інтернет-мемів — люди вже їх так називають) — це також прокремлядські лівацькі організації, яких наплодилось нескінченна кількість, і всі хочуть їсти ґранти...
Ну а у вирі інформаційної, гібридної та Великої Війни ось вже понад 100-ліття знаходиться Україна...

"Нє чітайтє совєтскіх ґазєт" — казав колись герой твору відомого українофоба (втім, і цей твір було вкрадено у європейців). Тож, вельмишановне панство, уважно фільтруйте інформацію сучасного медіяпростору, майте СВОЮ голову на плечах і не забувайте про Волтера Дюранті та „Стандарты ВВС™“.
ЖУрнашлюх Дюранті зробив все, щоб Україну заморили Голодомором, а ніким не визнане квазідержавне утворення "СССР" нарешті визнав у листопаді 1933 року президент США Франклін Рузвельт. Пулітцерівську премію Дюранті отримав саме за статті, що заперечували Голодомор в Україні! І сталінський Пулітцерівський комітет відмовляється відкликати цю нагороду, а сталінська газетка "Нью-Йорк Таймс" пишається своїм Пулітцерівським номінантом Волтером Дюранті.
„Стандарты ВВС™“ мають на меті остаточне знищення України як Держави...

℗ Dmytro Dzüba
2018.V.27
© «Порохівниця»