Перейти до контенту

Масштаб катастрофи Української Нації

Масштаб катастрофи Української Нації

 
Оцініть прогрес і масштаб катастрофи Української Нації…
Біля 10% зрадників і малорóссов в 1708 році і 90% сьогодні, через 300 років…


 
Виктор Федорончук

Теперешнім подіям можна легко найти аналог в історії України.

Батуринська різанина. 1708 рік.

Каральні дії московських військ із захоплення і знищення столиці Гетьмана Мазепи Батурина і його мешканців, що були проведені 2 листопада 1708 року. Під час цих дій були вирізані всі мешканці міста, незалежно від віку і статі. За різними оцінками загинуло від 11 до 15 тисяч батуринців. В історію України ці події увійшли під назвою "Різанина в Батурині". Саме місто було пограбоване, в тому числі і православні храми, а потім, за наказом Мєньшикова, було спалене, а церкви знищені.

Тогочасні газети так описували події у Батурині — "Страшна різанина", "Вся Україна в крові", "Жінки і діти на вістріях шабель". Такими назвами виходили провідні газети Франції — "Gazette de France", "Paris Gazette", "Lettres Historique", "Mercure historique", "Clef du Cabinet". Вони писали, що "страшний цар жадібний до крові в Україні… Всі мешканці Батурина, незважаючи на вік і стать, вирізані, як наказують нелюдські звичаї московитів"; "Вся Україна потопає в крові. Меншиков показує жахи московського варварства".

Мєньшиков, скориставшись "допомогою" прилуцького полковника Івана Носа, який вказав таємний хід, увірвався з військами у резиденцію Гетьмана Мазепи — місто Батурин, і порівняв місто із землею…
Полковник Іван Ніс, рятуючи себе від суду за зраду, вночі відрядив до Мєньшикова свого старшину Соломаху, який вказав таємний хід до фортеці.
За цю зраду Іван Ніс 14 листопада 1708 року отримав жалувану грамоту на полковницький чин від царя Пєтра І.

Тоді — один полковник з декількома поплічниками здав Батурин, щоб врятувати тільки своє нікчемне життя.
Хто сьогодні виконує роль Носа — всім і так зрозуміло.

Сьогодні — не менше 70% населення України вибрали своїх представників, які мають здати всю Україну кремлівському карлику. І 20% — яким "какая-разніца".

90% населення України — це і є той колективний "Ніс", який здачею України і решти 10% свідомих Українців надіється виторгувати собі мир взамін на зраду.
Поки Армія успішно захищала Державу Україну — "простой народ" вирішив, що краще здатися, капітулювати, просити миру на колінах. І проголосував за тих, хто на їх думку може це найкраще зробити.

Біля 10% зрадників і малорóссов в 1708 році і 90% сьогодні, через 300 років…
Оцініть прогрес і масштаб катастрофи Української Нації…

© Виктор Федорончук

Юрій Олегович

Коли я чую, що "Украіне нужен мір", пригадуються мені страшні часи Батуринської трагедії, 310-ті роковини якої цього року. Був там такий собі полковник Ніс, який так бажав миру, що вказав Меншикову на підземний хід. Пам'ятаєте, який мир настав? - вирізали ціле місто, 16 тисяч - дітей, жінок, старих та вояків. По всій Україні пронісся страшний вихор страт. А тих, кому "пощастило" - висилали до Сибіру, на Соловки та до Архангельська. А потім, в оточеному драгунами Глухові провели страшну виставу на три дії - колесували очільників козацької держави, проголосили анафему Мазепі і - здогадались? - саме так! - провели ВИБОРИ!. Гетьманську булаву, за режисурою царя, вручили полохливому 62річному Іванові Скоропадському, і той склав присягу на вірність Петрові. Так почалась ера нащадків Івана Носа, яка після Полтавськї битви на цілі століття наперед визначила долю козацької України як однієї з провінцій хижої імперії.
Невже Носи відберуть наш сьогоднішній шанс? Невже не зрозуміло, що ми отримаємо від цих миротворців? І який "мир" запанує на нашій землі?
P.S. На додачу — кілька коментарів під цією картиною від тих, що "адиннарот""Картинка порадовала! Называется "Уже скоро.", "хорошая картина, правильная".

© Юрій Олегович