Перейти до контенту

❄ Різдвяне привітання Верховного Головнокомандувача і V Президента України Петра Порошенка

❄ Різдвяне привітання ❄
Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко
Перша Пані України Марина Порошенко

 
Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко і Перша Пані України Марина Порошенко прийняли Вифлеємський Вогонь миру від пластунів „Пласту“ та привітали Українців з Різдвом Христовим!

„Пласт“ — колиска Провідників України!
За понад сторічну історію з „Пласту“ вийшла величезна кількість видатних Українців, насамперед, провідники ОУН і УПА Євген Коновалець, Степан Бандера, Роман Шухевич.
Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко давно опікується найстарішою скавтською організацією України.
І саме пластуни з „Пласту“ вже традиційно щороку доставляють в Україну Віфлеємський Вогонь на Різдво!

Справжній Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко та Перша Пані України Марина Порошенко зустріли пластунів з Віфлеємським Вогнем в прозорому офісі „Європейської Солідарності“.

 

„Сьогодні з Мариною отримали велике задоволення від зустрічі з українськими скаутами.

Скаутський рух – це виховання патріотизму і любові до України. Скаутський рух — це виховання справжніх Українців та Українок.

Дякую за святий вогонь, який з Вифлеєму — місця народження Ісуса Христа — сьогодні скаутськими ініціативами та церковними зусиллями був розповсюджений майже в кожну українську родину і в офіс „Європейської Солідарності“.
Дякую скаутам Європи в Україні за те, що вони роблять надзвичайно корисну справу. Вони вірять в Україну так само, як вірю в неї я. Вони люблять Україну так само, як люблю її я. Закликаю українську молодь приєднатися до скаутського руху.

А усіх Українців, які святкують Різдво Христове за григоріанським календарем, вітаю зі Святим Вечором та Різдвом.
Я хочу привітати вас сьогодні, 24 грудня, зі Святвечором. Хочу побажати, щоб ви зібралися в родинному колі, щоб на столі стояли 12 пісних страв, смачна кутя.
Нехай Спаситель подасть щастя кожному дому, а Україні — мир!“
— Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко

Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко зазначив, що пишається тим, що своїм указом встановив 25 грудня вихідним днем, а також побажав кожному здоров'я, а Українській Державі — успіху, що забезпечить її рух до Європи.

„Ми боремося не лише за нашу землю, ми боремося не лише за наш європейський вибір. Ми боремося за правду. І ні в якому разі ми не можемо дозволити будь-кому оббрехати Україну, бо саме на це розраховують наші вороги. Ми точно переможемо, бо з нами правда, з нами Господь Бог і з нами Україна!“
— Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко

Пластуни подякували п'ятому Президенту України за державницьку позицію і зусилля у відстоюванні інтересів нашої Держави.
А у свою чергу Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко наголосив на значному вкладі „Пласту“ у формування української національної ідентичності і європейського майбутнього України.

Перша Пані України Марина Порошенко зібрала і відіслала новорічні подарунки для дітей загиблих героїв.

Різдвяні подарунки для дітей полеглих Захисників України того ж дня почали доставляти в різні куточки України Різдвяні Санти — Захисники України, ветерани війни, які знали особисто батьків цих діточок…

Нарешті Україна святкує Різдво разом з Цивілізованим Світом!

Джерела інформації:
© Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко
© «5 канал»
Світлини прес-служби партії „Європейська Солідарність“

1 коментар до “❄ Різдвяне привітання Верховного Головнокомандувача і V Президента України Петра Порошенка

  1. Сповіщення: Різдвяні подарунки для дітей полеглих Захисників України – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.