Перейти до контенту

Йолка-2021 і “зє-маґія”

Йолка-2021 і "зє-маґія"

 
У кожного псевдоукраїнського режиму є своя Йолка!
Йолку-2014 запам'ятав увесь Світ, бо простояла вона майже рік!
Йолка-2021 вже теж встигла відзначитись, спочатку скандалами з капелюхом, потім пожежею і рештою недолугостей.
Ну, які "правітєлі", така і Йолка, зрештою.
Головна Ялинка країни 2021 року обіцяла бути неординарною й надзвичайно казковою та справді магічною.
Але щось пішло не так…
Що не так з Йолкою-2021?


Цьогоріч організатори новорічних святкувань “Folk Ukraine” обрали тематику “Казковий ліс”, щоб "відволіктися від ковідних часів".
Відволікти вони й справді змогли.
Стала сі "зє-маґія"!

Насправді, сама по собі "магічна" концепція і задум були доволі файні. Особливо, якщо поглянути на презентаційні ілюстрації. 30-метрова штучна ялинка на величезному казковому пні-будинку з віконцями, куди можна зайти й поласувати смаколиками, навколо казкові ельфи та лісові мешканці, звірятка — все, як і має бути в казці. Головна Ялинка і менші ялинки навколо у магічних капелюхах, немов з Гоґвортсу, створювали такий собі казковий магічний ліс, а як відомо, під час Різдвяних Свят можуть відбуватись різні дива, в тому числі й магічні. Зрештою, Різдвяні Свята це не лише релігійний контекст святкування — для діточок Різдвяні Свята першочергово означають Різдвяну казку!
Концепція обіцяла бути справді казковою і магічною.
Але, як завжди, щось пішло не так.

Спочатку галасу наробив відьмацький капелюх на верхівці Головної Ялинки замість традиційної Віфлеємської Зірки.
І все б нічого, якби не коментарі організатора Добруцького з “Folk Ukraine”, схожі на марення одного прєзєдєнта: спочатку йшлось щось там про казочки і магію, діточок і звіряток, "жолуді, грибочки, шишечки", бо "потрібна казка", а завершилось все "ковідними часами".
Так стривайте, якщо в країні пандемія і "зє-правітєльство" повводило купу вкрай недолугих обмежень (котрі абсолютно не долають пандемію), то про які масові гуляння може йти мова?
Втім, народ вимагав "зрєліщ", але зняти чортового капелюха, й зрештою на вимогу публіки магічного капелюха зняли.
Капелюх, як з фільму про Гаррі Поттера, широкій публіці не сподобався.

Організатори вирішили облаштувати різдвяні містечка на Софійській та Контрактовій площах столиці попри пандемію коронавірусу.
І почали готуватись до відкриття Йолки.

Хоча на презентаційних ілюстраціях магічна концепція виглядає магічно, реальність виявилась суворішою. І справа не в капелюхах, які прибрали, бо навіть без них ще можна було якось врятувати магічну концепцію.
Проте, замість казкового лісу з чарівними ялинками навколо головної красуні, чомусь вийшла традиційно-жлобська совєтська Йолка, навколо якої у коло виставили "ярмарочниє лоточкі".
Получився базарь )))

Все ж мало бути не так!
Особливо, якщо врахувати немалий кошторис цього об'єкту!
Новорічне дерево — штучна конструкція з металевого каркасу й пластикової мішури, оздоблена гірляндами та іграшками, — коштує 7 000 000 ₴ (сім мільйонів гривень) — і це тільки одна головна штучна Йолка! Невідомо, скільки мільйонів пішло на решту всього, і з яких бюджетів!
Але, в цьому ж і полягає ця сама Зє-маґія!

І хоча на вимогу "обєспокоєной абщєствєнності" клятого капелюха зняли, проте, Йолку й половину Софійської площі накрив гігантський капелюх-"шатьор" з гірлянд, що спускались з верхівки Йолки — щось середнє між магічним капелюхом і шатром цирку.

Ну, позаяк країною керує маріонетковий клоун, то нічого дивного…

Відкриття Зє-Йолки відбувалось звісно ж помпезно, бомбезно, шикарно, квартально, за участі маріонеткового прєЗєдєнта — все, як і має бути в цирку! І не страшний був той коронавірус, яким щодня лякає зє-режим, штрафуючи за маски, — на праздєнствє цьому прєзєдєнт і лєнка були без намордніків, бо їм можна. Натовп теж зібрали добрячий. Музичкою вже грав "русскій блатняк" — всьо як і під час шабашу влітку на цьому ж місці…
Україна у нас одна… І “ушльопкі” одні й ті ж…

"Йолочька, зажґісь!"
І йолочка зажґлась!
Це, вибачте, організація заходу за десяток мільйонів?
Добре що ніхто не постраждав від пожежі та швидко загасили, хоч і обірвалось кілька гірлянд з того шатрового циркового куполу.

До речі, зверніть увагу на світлинах на Дзвіницю Софії Київської.
Лазерні написи з бидлячіми пожеланіямі!!!

“Пошлість в найгіршому прояві. Це примітивніше, ніж борди з зізнаннями в коханні, написи на парканах і привітання з днем народження по радіо…” — зазначила пані Ірина Геращенко.

Так-так, ви не помилились: зєльоні клоуни за бабло продавали зєбілам і малороссам можливість "атправіть паздравлялачку" на стіни Дзвіниці Софії Київської. Не на будь-яку іншу будівлю, а саме на святу для Києва і киян Дзвіницю Софії Київської!
Покоління покручів і манкуртів, виховане на "квартальном бидлоюмаркє", залюбки платили вочевидь немалі кошти та радісно "паздравлялі друґ дружку". (У новорічну ніч буде те саме, як не гірше!)

Схоже, розташована під Дзвіницею гірлянда запалала вогнем від сорому…

Різдво завжди ненавиділи вороги України, намагаючись спаплюжити або взагалі знищити! Це тому що кацапи ненавидять Різдво і навіть не мають колядок та щедрівок. Совєти намагались знищити Різдво, чєкісти вбили творця “Щедрика”, совєтські окупанти забороняли Українцям святкувати Різдвяні Свята, ну й манкурти, як і належить нечисті, завжди намагались зіпсувати та спаплюжити Різдвяні Свята.
Ось і нині, коли владу захопила нечисть, ми бачимо як ця нечисть паплюжить все, до чого дотягується своїми ратицями: державні інституції, здобутки Революції Гідності, Різдвяні Свята і решту всього українського та людяного вони намагаються спаплюжити.

Складно скажати, як довго буде тривати ця наруга над Україною…
Попередня нечисть 73 роки знущалась над Україною!
Чверть століття знущаються вилупки тої нечисті!
Зараз у них реванш! Ейфорія!
І це якийсь страшний сон…

Dem’än Dzüba
© «Porohivnyçä»
2020.ХІІ.19

1 коментар до “Йолка-2021 і “зє-маґія”

  1. Сповіщення: Нескінченні реалії нашої “реáл-полíтік” – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.