Перейти до контенту

“ЄС мусить дати Україні перспективу вступу” — Карл фон Габсбурґ

Карл фон Габсбурґ
“ЄС мусить дати Україні перспективу вступу”

 
“ЄС мусить дати Україні перспективу вступу.”
З таким закликом 11.І.2021 звернувся до європейських політиків у промові про майбутнє Європи “Rede zur Zukunft Europas” в день свого 60-річчя Карл фон Габсбурґ — титулярний Імператор Австрії, голова Дому Габсбурґ-Лотаринґен, Президент Пан’Європейської Унії, з якої народилась Європейська Унія, депутат Європарламенту від Австрії.


Європейський Союз повинен змінити свою політику сусідства щодо України на конкретну політику щодо перспектив членства.
Про це заявив Президент Пан’Європейської Унії і Пан’Європейського руху Австрії та онук останнього австрійського Імператора Карл фон Габсбурґ у своїй промові про майбутнє Європи “Rede zur Zukunft Europas”.
Карл фон Габсбурґ виголосив промову з нагоди свого 60-річчя.

Карл фон Габсбурґ також підкреслив важливість членства в ЄС для шести балканських країн південно-східної Європи, яке відповідає інтересам безпеки Європи. Якщо Європа вийде з балканського регіону, інші держави, першочергово РФ, матимуть більше можливостей представляти свої інтереси в Південно-Східній Європі.
„Інтереси цих суб'єктів не збігаються з інтересами Європи в галузі безпеки.“

Стосовно України Карл фон Габсбурґ наголосив:
„Ми також повинні дивитись на схід, де така країна, як Україна з Євромайданом або Революцією Гідності чітко дала зрозуміти, що громадяни цієї країни мають своє майбутнє в Європі, а не під російським домінуванням.“
„Немає сумнівів, що в усіх цих країнах все ще існують серйозні проблеми, наприклад, у сфері верховенства права та корупції, але це європейські країни. Той, хто серйозно сприймає європейське об’єднання, повинен зробити можливим приєднання кожної європейської країни до Європейського Союзу. Ось чому я також виступаю за зміну поточної політики сусідства щодо України в конкретну політику щодо перспективи членства.“

Тому Карл фон Габсбурґ наголосив, що Європейському Союзу потрібна європейська зовнішня політика.

„EU muss der Ukraine Beitrittsperspektive geben“
— Oberhaupt der Familien Habsburg

Die Europäische Union muss ihre Nachbarschaftspolitik gegenüber der Ukraine in eine konkrete Beitrittsperspektivenpolitik ändern. Das erklärte der Präsident der Paneuropabewegung Österreich und der Enkel des letzten österreichischen Kaisers in seiner „Rede zur Zukunft Europas“ Karl von Habsburg. Die Rede hielt er anlässlich seines 60. Geburtstages, die Veranstaltung wurde online durchgeführt.

Karl von Habsburg betonte auch die Wichtigkeit der EU-Mitgliedschaft für sechs Länder Südosteuropas, was den Sicherheitsinteressen Europas dient. Wenn Europa sich aus der Region zurückziehe, dann bleibe anderen Mächten, darunter Russland, mehr Spielraum, um ihre Interessen in Südosteuropa zu vertreten:
„Die Interessen dieser Akteure decken sich nicht mit den sicherheitspolitischen Interessen Europas“.

In Bezug auf die Ukraine betonte Carl von Habsburg:
„Wir müssen aber auch in Richtung Osten blicken, wo ein Land wie die Ukraine mit dem Euromaidan oder der Revolution der Würde, wie es auch genannt wird, klar gemacht hat, dass die Bürger dieses Landes ihre Zukunft in Europa und nicht unter russischer Dominanz sehen. Zweifellos gibt es in all diesen Ländern nach wie vor große Probleme, beispielsweise in den Bereichen der Rechtsstaatlichkeit und der Korruption, aber es sind europäische Länder. Wer die europäische Einigung ernst nimmt, muss es für jedes europäische Land möglich machen, der Europäischen Union beizutreten. Deshalb trete ich auch dafür ein, die jetzige Nachbarschaftspolitik gegenüber der Ukraine in eine konkrete Beitrittsperspektivenpolitik zu ändern.“

Deshalb betonte Karl von Habsburg, dass die Europäische Union eine europäische Außenpolitik braucht.

Ознайомитись повністю з промовою “Rede zur Zukunft Europas” можна на офіційному сайті голови Дому Габсбурґів:
“Rede zur Zukunft Europas” — Karl von Habsburg
“Промова про Майбутнє Європи” можна на офіційному сайті «PanEuropa»:
“Rede zur Zukunft Europas” — «PanEuropa»
Також промову “Rede zur Zukunft Europas” у соцмережах оприлюднили офіційні сторінки Пан’Європейської Унії — Paneuropa Bewegung Österreich і Paneuropa Ukraine у перекладі на українську.
До уваги Вельмишановнього Панства історико-освітній майданчик «Порохівниця» пропонує відео і повний текст “Промови про майбутнє Європи” — “Rede zur Zukunft Europas” німецькою і українською мовами:
Karl von Habsburg: “Rede zur Zukunft Europas”

Карл фон Габсбурґ, Отто фон Габсбурґ і маленький Фердинанд фон Габсбурґ

ДОВІДКА
Karl von Habsburg — Карл фон Габсбурґ — титулярний Імператор Австрії, король Угорщини, Хорватії, Богемії, Галичини та Волині, герцоґ Буковини, голова Будинку Габсбурґ-Лотаринґен, син Отто фон Габсбурґа, онук останнього Австро-Угорського Імператора Карла I, батько спадкоємця титулів Ерцгерцоґа Фердинанда Звонимира фон Габсбурґа, двоюрідний онучатий небіж Вільгельма фон Габсбурґа (Василя Вишиваного).

Карл фон Габсбурґ, як і всі вищенаведені Габсбурґи, підтримує Україну.
Те, що не вдалось реалізувати Вільгельму фон Габсбурґу (Василю Вишиваному) і Ерцгерцоґу Францу Фердинанду — реалізував з однодумцями Отто фон Габсбурґ — у 1929 році було створено Пан’Європейську Унію, прообраз нинішньої Європейської Унії.
Отто фон Габсбурґ найдовше керував Пан’Європейською Унією (PanEuropean Union) і доклав вдосталь зусиль для організації та створення Європейської Унії (EU — ЄС), а згодом місце батька посів син — Карл фон Габсбурґ.

Нині Карл фон Габсбурґ та Пан’Європейська Унія постійно підтримують Україну під час війни.
Публікації на підтримку України можна бачити на офіційних сайтах Karl von Habsburg, «PanEuropa Bewegung Österreich» і сторінках «Paneuropa Bewegung Österreich», «Paneuropa.Ukraine».
Історико-освітній майданчик «Порохівниця» під теґом “Pan-Europa Union — Пан’Європейська Унія” також має добірку матеріялів з публікаціями Його Величності Карла фон Габсбурґа на підтримку України.

Приємно бачити, що Карл фон Габсбурґ захищає Україну і закликає Європу прокинутись нарешті!
Справжній син свого батька — Отто фон Габсбурґ також постійно останні роки життя попереджав про зростаючу небезпеку квазідержавного утворення РФ. Є переконання, що спадкоємець титулів Ерцгерцоґ Фердинанд Звонимир фон Габсбурґ також послідовно буде стояти на захисті України, хоча зараз юнак не втручається в політику і є відомим австрійським автогонщиком.
Як і Отто фон Габсбурґ, Карл фон Габсбурґ є засновником низки організацій в Україні, зокрема, радіо «Країна FM» — перше радіо зі 100% українською музикою і контентом.
Вільгельм фон Габсбурґ (Василь Вишиваний) пишався би такими нащадками!

Нещодавно Карл фон Габсбурґ перехворів на COVID-19, але зміг одужати і возз’єднатись з родиною і з сином Фердинандом.

Ґречна вдячність за послідовну підтримку України в Європі голові Дому Габсбурґів, Його Величності Карлу фон Габсбурґу. Наразі, Ви єдина монарша особа Європи, хто постійно й послідовно підтримує Україну у боротьбі за Незалежність і закликає Європу та європейських політиків зглянутись нарешті й надати підтримку та допомогу Україні.
Свідомі Українці вельми вдячні родині Габсбурґів!
Дякуємо!

Матеріял укладено з відкритих джерел:

Карл фон Габсбурґ
© Karl von Habsburg 13.І.2021
На сторінках Пан’Європейської Унії:
© «PanEuropa»
© Paneuropa Bewegung Österreich
© Paneuropa Ukraine

© «Ukrinform»
Укладач матеріялу:
℗ Dem’än Dzüba
© «Porohivnyçä»
2021.І.15