Перейти до контенту

«ПОРОХІВНИЦЯ» — 1 рік

«ПОРОХІВНИЦЯ» — 1 рік

 

Рік тому було створено блоґ-майданчик «Порохівниця».

 

5.VII. минулого року пані Світлана Кашпіровська і пан Олег Петрук запустили блоґ-майданчик «Порохівниця».
За рік було створено багато цікавих матеріялів. Публікації з історії України, життєписи видатних Українців і присвяти видатним особистостям, публіцистика, освітні матеріяли, публікації про культуру і мистецтво України: українські прислів'я і приказки, цитати, огляд українських кіно і музики. Звісно, приділялась увага і поточним подіям — від війни РФ (Россії Фашистської) проти України до "Євробачення", актуальним та гарячим питанням — від глобальних політичних подій до мовного питання і боротьби за нашу рідну українську мову та культуру.
Та навіть за рік опубліковано лише дещицю з безмежного українського світу культури та історії...

Уклінно вдячні всім нашим читачам — постійним і гостям, нашим авторам. Саме для Вас, вельмишановне панство, для Українців, створюється цей інтернет-ресурс.

Свої для своїх про своє!
Маємо порох з перцем!

 

«Порохівниця» буде існувати надалі.
І надалі будуть публікуватись цікаві матеріяли, в першу чергу на історичну тематику.
Днями у нас відбулась невеличка ротація серед адміністрації: творці ресурсу, пані Світлана та пан Олег передали функції адміністрування головному писарю «Порохівниці» (себто, керування переймає Дмитро Дзюба), як основному співавторові. Втім, вельмишановні читачі не помітять цієї ротації. Звісно ж, пані Світлано та пан Олег лишаються співавторами «Порохівниці».
Також ще попрацюємо над зміною дизайну. Першого разу зміна дизайну була вимушеною, через те, що "злетів" шаблон, нещодавно відбулась зміна з причин пошуку нового обличчя для ресурсу. Можливо, буде повернуто наш традиційний і звичний "вишиванковий" дизайн, але для початку варто ознайомитись з пропонованими шаблонами, щоби обрати для нашої вишиваночки найбільш оптимальну форму.
Користуючись нагодою, хочу подякувати пані Світлані та панові Олегу за створення справжнього українського ресурсу, за натхнення і терпіння. Вітаю з першою річницею створеного Вами ресурсу та обіцяю гідно продовжити нашу спільну справу.
«Порохівниця» залишиться таким же домашнім, свійським і душевним українським ресурсом.
Свій для своїх про своє!

 

© Dmytro Dzŭba
Tokmak, Zaporožžya, UKRAЇNA
2017.VІI.07
© «Порохівниця»