Перейти до контенту

Степан Бандера і ФСБук

Степан Бандера і ФСБук

 
Риторичним за 5 років війни вже став вислів

— ФСБук забанив!
— Шо? Опять?!?

Цитати Степана Бандери чи Тараса Шевченка з літературним словом "МОСКАЛЬ" в кремлядській "соцсєті" ФСБук (facebook у дівоцтві) просто неможливо, позаяк літературне словом "МОСКАЛЬ" в цій кремлядській "соцсєті" є "запрєщённоє слово"! І Українці за це літературне слово "МОСКАЛЬ" миттєво отримують 30-денний ФСБук-бан!

1 січня 2019…
Уляна Супрун втрапила у ФСБук-бан за Бандеру
Цілий ряд державницьких сторінок втрапили у ФСбук-бан…
«Порохівниця» теж втрапляла в ФСБук-бан за цитування Степана Бандери і Тараса Шевченка… За кобзареве „кохайтеся, чорноброві, та не з москалями“ ФСБук особливо люто банить!
"Каждый ґод мы с друзьямі ідём в баню…"
Щороку одне й те ж…
Українців невпинно блокують за про-українські публікації чи цитати у соцмережах, а особливо в ФСБук, бо в цій кремлядській соцсєті це постійне явище — українофобія!
Не дарма ж кремль з 2011 року мільярди баксів вливає в цю соцмережу…
 
ФСБук (facebook у дівоцтві) вже давно під контролем Кремля, і це вже більш ніж очевидно.
Власне, рівно місяць тому про це йшла мова в публікації „ФСБук — найбільша кремлядська консерва“
Кремлядська соцсєть ФСБук взагалі-то не варта уваги, бо з нею вже давно все зрозуміло.
Втім, черговий 100500-й необґрунтований ФСБук-бан від ФСБук вкотре змусив замислитись про цю огидну кремлядську "соцсєть", альтернативи якій, поки що, на превеликий жаль, немає…
…ага, це я вже говорив в минулому дописі про цю гадську "соцсєть"„Роздуми про ФСБук“
Ні, ну а шо, чи дарма Кремль вкладав мільярди вічнозелених і чи дарма Хуйло Маркушу в пупік цілювало?

Черговий ФСБук-бан "прилетів" за заголовок „З москалями нема спільної мови“ — Степан Бандера — саме таку ориґінальну назву має публіцистика Провідника від 1952 року, яка нині є історичною документалістикою, і в якій Степан Бандера закликав не розводити теревені з нашими одвічними ворогами москалями, позаяк немає сенсу вести розмови з тими, хто прагне знищити нашу Націю.
Вигадувати замість ориґінальної назви історичного документу якийсь "політкоректно-толерантний" заголовок у себе на сайті я ніколи не буду заради того, аби репост не видаляв якийсь там сраний кремлядський ФСБук.
Звісно ж, в описі репосту на ФСБук навмисно НЕ використовувалось "запрєщённоє слово" і замість заголовку було підписано просто — „Публіцистика Провідника“.
Але на сайті «ПОРОХІВНИЦЯ» заголовок поставлено ориґінальний, відповідно, його ж автоматично ґенерує як заголовок публікуємого матеріялу. Саме за це кремлядська "соцсєть" ФСБук і ліпить ФСБук-бан та видаляє з публічного простору репост.
Аналогічно зник такий же репост з офіційної фейсбук-сторінки ОУН(б) «Націоналістичний Портал».
Відтак, опублікувати документально-історичну публіцистику Степана Бандери „З москалями нема спільної мови“ в кремлядській "соцсєті" ФСБук НЕМОЖЛИВО!


Отже, заради чергового експерименту, повторюю "фокус" і публікую на фейсбук-сторінці «Порохівниця» пост зі скріншотом про те, як ФСБук вліпив ФСБук-бан за заголовок „З москалями нема спільної мови“.
Навмисно позначаю геш-теґами facebook, свою сторінку і свій аккаунт.
Зверніть увагу, як доводиться викручуватись, аби оминути якісь там "запрещённыє слова"!
Хоча, як доводить практика, навіть коли немає "запрещённых слов" — ФСБУк-бан все одно "прилетить".

Кремлядська соцсєть ФСБук (Facebook у "дівоцтві") як відомо банить за "запрєщённыє слова", навіть якщо це слово є у назві історичної вже публікації Провідника Степана Бандери (також це частина його найвідомішої цитати). Цікаво, ФСБук ще ліпить ФСБук-бани за прізвище Голови Закарпатської ОДА? 🙂
Це було риторичне питання. 🙂

Отже, вечір Різдва 6.І.2019 приніс адміну Facebook-сторінки «Порохівниця» черговий ФСБук-бан за публікацію публіцистики Степана Бандери 1952 року з назвою, яку в цій кремлядській соцмережі писати заборонено!
Переглянути публікацію на сайті «ПОРОХІВНИЦЯ» можна за коротким лінком:
goo.gl/Npizht
(ориґінальний лінк також містить "запрєщённоє слово"!)
Кремлядська соцсєть ФСБук видалила пост на фейсбук-сторінці «Порохівниця» та репост у адміна сторінки, відповідно, вліпивши черговий 30-денний ФСБук-бан Dmytro Dzyuba.

Вкотре контрольована Кремлем глобальна соцмережа "пабєділа" — "поборолі руссафобєю" і випиляли публіцистику 1952 року зі зверненням Степана Бандери до Українців про те, що з мос.. з ворогами не може бути спільної мови!
"Уря, таваріщі, ФСБук пабєділ бандеравщіну!" 😀

Що ж, вкотре пересвідчуємось в антиукраїнській позиції цієї кремлядської соцмережі.

P.S.: Також стукачики "застукали" до нестями останній пост на фейсбук-сторінці «Порохівниця» з різдвяними привітаннями від Верховного Головнокомандувача та представників Православної Церкви України й Вселенського Патріархату.
Ну, стукачиків доведеться розчарувати — ФСБук-бан адміна не позбавить сторінку від подальших публікацій. Автор сторінки давно вже звик до ФСБук-банів, не вилазячи з них, тож, налякали їжачка голою сракою 😀
Нехай щастить, ватка!

Цікаво, як швидко ФСБук видалить цей пост про ФСБук-бан і вліпить новий ФСБук-бан за пост про ФСБук-бан.
Чуєте, вельмишановне панство, як торохтять прив'язані до мотузки пусті консервні бляшанки?
Це торохтять банки-бляшанки, прив'язані до кремлядського хвоста маркуші сцуКҐБерга!
"Бан бана-бан бана-бан бан-бан!" 🙂
Чуєте? Як дзвінко торохтять ці банки-бляшанки по порєбріку?!
То Маркуша сцуКҐБерг промайнув — чимдуж помчав на поцілювання в пупік! 🙂
Рудий пуцьвіріньок тепер як солоний заяць бігає перед новими "хазяєвамі"!
"Бандеравщіну пабіділ!" 😀

Взагалі-то, кремлядський ФСБук рефлексує на прізвище Бандери як звичайний совєтський "пєчатный орґан", ніби це не глобальна соцмережа, а якийсь Усть-Пєрдюйскій інтернет-форум Ніжнє-Ґовнодавскоґо муніципальноґо района Падмасковья чи ґазєта "Правда"! 🙂
Інколи навіть сама згадка Бандери призводить до ФСБук-бану!
Так, наприклад, було двічі з моєю зовсім маловідомою фейсбук-сторінкою «Tintin Ukraine», яку я створив для популяризації українською мовою найулюбленішого європейського героя коміксів. Дописувачів на сторінці з півсотні, але при цьому, час від часу, видаляється інформація про перший комікс 1929 року „Тінтін в Країні Совєтів“, позаяк саме тоді у своїй першій подорожі намальований бельгійський репортер розповів Європі за Голодомор...
ФСБук не лише видаляє зі сторінки, але й блокує за репост публікацій про "Тінтіна в Країні Совєтів", навіть жодних "запрєщонних слов" немає ні в тексті опису, ні на постері… Перший раз "вхопив" ФСБук-бан, бо дійсно в описі згадав кацапів, але в подальшому, навіть без згадок про кацапів, ФСБук постійно видаляв репост великого і надзвичайно цікавого матеріялу «Порохівниці» „«Тінтін в Країні Совєтів» або Тінтін — бельгійський Бандера“

Уявляєте собі? Просто намальований хлопчик, просто порівняння "бельгійський Бандера", просто згадка про те, що "90 років намальований хлопчик тримає страх і ненависть Кремля" — і за це ФСБук ліпить ФСБук-бани!
Це все, що треба знати про кремлядську "соцсєть" ФСБук.

Хтось зауважить, що, мовляв, це робить автомат, позаяк є список "стоп-слів", які не можна вживати, а тому, автоматично прилітають блокування...
Маячня! ФСБук блокує тільки після того, як якийсь стукач настукає, і "перевіряє" контент не автомат, і не якісь там "модераторы-індусы", а звичайні москалі "із пєтєрбурґскіх падваротєн", котрі останні 5 років сидять в тому самому "дублінском офісє".

Як власник сайту, маю чудовий інструмент для спостереження за трафіком сайту наживо, і завдяки ньому достеменно знаю навіть точний час, коли "прилетів" ФСБук-бан, позаяк на саму публікацію „З москалями нема спільної мови“ 6.І.2019 о 23:26 з "провєркой" зайшли з того самого пресловутого "дублінскоґо офіса ФСБук"!

Звісно ж, я принципово НЕ погодився з таким безпідставним і необґрунтованим ФСБук-баном (а коли вони взагалі буди обґрунтовані?) і "подав апелляцію", після чого через деякий час з іншого дублінського ІР зайшла жива людина на цю ж публікацію на сайті, і "апелляція" буда відхилена із зауваженнями про "нарушеніє правіл ФСБук-саопщєства, разжиґаніє мєжнацианальнай розні, хєйт-спіч, руссафобєя і ватэта вот всё" 🙂


Все це повторюється немов "День Сурка", відтак з ФСБук-банів фактично не вилазиш, на диво якось вдалось тиждень-другий на Різдвяні Свята якось побути "на волі".
Зрозуміло, що "стукають свої" — себто, особи, у яких найбільш "пригорає" вже п'ятий рік від будь-яких публікацій «Порохівниці». Я чудово знаю, хто це, і на дурачків не ображаюсь. Вата є вата.
Всі ці нікчемні ватяні потуги жодним чином не впливають на подальші публікації та їх трансляцію у віртуальний медія-простір.
Доволі цікаво спостерігати за тим, як їх корчами корчить від всього українського, від будь-яких публікацій: про Голодомор, про Визвольні Змагання, про ОУН і УПА, про Провідників — Степана Бандеру, Романа Шухевича та Євгена Коновальця, про Василя Вишиваного, про наші чарівні українські Різдвяні Свята...

Ось, наприклад, "стукачів" на шмаття шматує різдвяне привітання від Верховного Головнокомандувача та представників Православної Церкви України й Вселенського Патріархату.
Це на фейсбук-сторінці стукають, бідосі, у сподіваннях, що ФСБук видалить.
Тактика "заткнуть рот".


Нічого страшного. Видалять, заллється наново. Видалять фейсбук-сторінку? Буде прикро, але створиться нова. Стане зовсім неможливо на кремлядському ФСБук — є Twitter, зрештою — для трансляції згодиться, не велика проблема, коли доведеться пітти з ФСБук.
Сайт «Порохівниця» нікуди не дінеться точно.

«ПОРОХІВНИЦЯ» МАЄ ПОРОХ З ПЕРЦЕМ!
СВОЇ ДЛЯ СВОЇХ ПРО СВОЄ!

Ну а поки, троллимо вату далі 🙂

Dmytro Dzyuba — вельмишановному панству, читачам «Порохівниця», з різдвяними привітаннями із глибокого підпілля ФСБук-бану 🙂

❄ Різдво триває. Славíмо Його!

P.S.:
Як і очікувалось, наш ватяний стукач миттєво стукнув, побачивши слово "москалі" на гумористичній різдвяній листівці.
Звісно ж, ФСБук видалив картинку й відправив мій старий аккаунт теж у 30-денний ФСБук-бан.

Вкотре доведено, що кремлядська "соцсєть" ФСБук є найогиднішою з усіх соцмереж.
І проблема не в стукачах.
(я чудово знаю, що стукає мій біологічний брат-ватнік, позаяк постійно спостерігаю траффік сайту і знаю всі ІР, з яких воно шастає).
Проблема першочергово полягає у відсутності глобальної соцмережі, що не контролюється Кремлем.
Проблема полягає в майже повному вже контролі глобального Інтернет-простору з боку Кремля.
Втім, рано чи пізно все це закінчиться.

А всі ці безґлузді спроби "заткнуть рот" свідчать лиш про страх ворога перед Україною.
Ватніки, у котрих вата замість мізків, керуються лише тваринним страхом і використовують примітивну совєтську чєкістську тактику "заткнуть рот".
Проте, скільки б вата не намагалась "заткнуть рот стукачєством", все одно Українці говорили й будуть говорити Правду.
І ніяка ватяна наволоч не зможе "заткнуть рот" Українцям!
Тому що...

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

Україна переможе!
Україна вже перемогла!

Слава Україні!
Героям слава!

Слава Nації!
Смерть москалям!

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠


© Dem'än Dzüba
© «Porohivnyçä»
2019.І.7