Перейти до контенту

#Наш_Парад-2019

#Наш_Парад-2019

 
Так зване "прєЗЄдєнт" скасувало військовий Парад до Дня відновлення Незалежності України 24 серпня.
Воно й зрозуміло — адже Збройні Сили України відродив справжній Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко! А показувати гідні досягнення України та збройну міць української Армії кремлядська маріонетка не зможе — і "хазяєва" не дозволять блазню, та й сам чотирикратний дезертир одразу наклав би у штанці, щойно Захисники України вигукнули б над Майданом наше бандерівське гасло „Слава Україні! Героям Слава!“ або заспівали би Славень ОУН і Марш нової Армії „Зродились ми великої години…“
Зелена шмаркля сказала "тєпєрь дєнь нєзавісімасті будєт в новам фарматє"! З трікалорамі рф?…


Зрештою, з одного боку, воно й на краще, бо не личить Захисникам України віддавати честь якомусь безчесному уклоністу й дезертиру, наркоману й маріонетковому блазню — це було би справжнє приниження для Захисників України! Втім, блазєнь й так принизило Армію у будь-якому випадку: і скасуванням Параду "з метою економії 300 мільйонів гривень", і популістською обіцянкою "лучше раздать прємію по тысячє солдатам".

Захисники України нагадали блазню, що справжній Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко не лише відродив Армію та проводив щорічно Парад до Дня відновлення Незалежності України, аби вшанувати Захисників України, але й учасникам Параду також виплачувались преміяльні на додачу до гідних заробітніх плат вояків, які також збільшив Порошенко. І подачки від дезертира Захисникам України не потрібні! Тож, цього року Захисники України вирішили витратити власні торішні преміяльні для організації власного військового Параду на честь Дня відновлення Незалежності України!
Дійство, вже організоване ветеранами війни, отримало назву #Наш_Парад-2019…


 

П'ять років підряд на День Незалежності ми бачили військовий парад. П'ять років ми бачили нову й нову Армію. Ми бачили як, крізь спротив "совєтскоґо офіцерья", змінювались совєтські назви частин на українські, змінювалась символіка і автентика — тепер у нас на шевронах українські символи. Тризуб Дієвої Армії УНР і українські назви підрозділів Армії, на честь українських героїв! Ми бачили як совєтсько-россійське "ВДВ" перетворилось у ДШВ в беретах марун. Сіроманці. Арта. Танкісти. Суходільна і Морська піхота. Ми бачили як на зміну совєтсько-россійському "дубку" приходили мазепинка і укропіксель. Новий український однострій. Нова українська символіка і автентика. Однострій, наближений і до стандартів НАТО, і водночас, символікою вказує на спорідненість з Дієвою Армією Української Народньої Республіки, віддаючи данину Героям Визвольних Змагань.
Техніка. Вітчизняні БПЛА. "Вулкан" замість АКС. "Верба". "КрАЗ"и, "Богдани" і "Гаммери".
Протягом п'яти років війни ми щороку бачили під час військового Параду, як зміцнюється наша українська Армія! Ми віддавали шану нашим Захисникам України, й це було моральною підтримкою Захисникам. А Захисники, крокуючи коробками по Хрещатику, віддавали Честь!…
За Україну! За її Волю! За Честь і Славу, за Народ!…
✠ Парад Незалежності України 2018 — „Марш нової армії“ став, певно, найкращим за новітню історію!
Світлини та відео минулорічного Параду ще й досі публікуються у віртуальному просторі. А ґрандіозна спільна світлина Армії з Порохом, з результатом діяльності Верховного Головнокомандувача за його спиною — ця світлина застовбурилась в кожному пості про Парад, і в кожній ватяній голові також!
Цього літа ми побачили би те, що вже бачили — Збройні Сили України — нову українську Армію, яку відродив справжній Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко!
Армію, яка на чолі з Порохом зупинила россійсько-фашистську навалу!
Саме через це параду не буде!


„Військовий Парад до Дня Незалежності — це в першу чергу можливість віддати шану і повагу Збройним Силам України! І ми проводили його у найважчі роки…“
— Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко

Скасування військового Параду до Дня відновлення Незалежності України — це ляпас Державі Україна і ляпас Збройним Силам України! Це перша показова дія, що свідчить про удар по Державності й Незалежності України! Скасуванням Параду маріонетковий кремлядський блазєнь нівелює та принижує Збройні Сили України під час Визвольної Війни за Незалежність.
І це не дивно — адже недарма реваншисти всадили маріонетку на найвищу державну посаду — саме для того, аби зруйнувати Державність і Незалежність України!

За Україну! За її Волю! За Честь і Славу, за Народ!…
А що ж народ? А "простой народ" зрадив Захисників України й переважною більшість проголосували за реванш! Бо їм, бачте, Державу "на хлєб нє намажеш"
За Україну віддавали життя Герої Перших Визвольних Змагань, від відомих до тисяч нині забутих…
За Україну віддавали життя Герої Других Визвольних Змагань, ті що ОУНівці і бандерівці, і яких все ще бояться окупанти!
За Україну віддавали життя Герої Третіх Визвольних Змагань — нинішньої національно-визвольної війни…
І завжди у спину нашим Захисникам стріляв власний народ…
Так було і в 1919 році, так сталось і в 2019 році…

Спочатку окупанти скасували Парад до Дня відновлення Незалежності України, а завтра що, "скасують" і Незалежність України?
Питання риторичне…

Очільниця Військового телебачення України та радіо "Армія FM", підполковник ЗСУ Яна Холодна прокоментувала скасування Параду і наголосила на десятці арґументів за проведення військового Параду:
1. Це повага до Армії!
2. Це вшанування загиблих Захисників України…
3. Це демонстрація сили, в тому числі і ворогові.
4. Це демонстрація озброєння.
5. Це привернення уваги громадськості, зокрема і міжнародної.
6. Це віра в нашу Армію (найкраща реклама не тільки ЗСУ, а й інших структур зі сфери безпеки)
7. Це незабутні спогади (з власного досвіду) і гордість!
8. Це єднання армії і народу.
9. Це патріотично.
10. Це нагадування, що в країні війна (особливо тим, хто від неї "втомився").
„Новина про те, що параду не буде, трохи спантеличила. Перше питання: як?
Мені премія не потрібна. Якщо прийде, перерахую дитині загиблого воїна або на потребу Армії. Для мене Парад не вимірюється грошовим еквівалентом…“

„Контроверсійним стало рішення скасувати проведення військового параду з нагоди 28-ї річниці (відновлення) Незалежності України. Нагадаю, за минулі роки, крім вшанування наших захисників, Президент Порошенко перетворив парад, у якому поряд із українськими військовими брали участь бойові розрахунки партнерів та союзників, на потужний зовнішньополітичний інструмент. Дуже добре читалася в Москві присутність на трибуні з українським керівництвом високих гостей із країн-союзниць та США, зокрема міністра оборони Меттіса чи радника з питань національної безпеки Болтона. І якщо ми говоримо про креативне стримування россійської агресії, то тим паче не варто звужувати наявний у нас інструментарій…“ — підкреслив український дипломат, Назвичайний і Повноважний Посол Костянтин Єлісєєв.

„У воюючій державі є багато червоних ліній за які не повинен заступати жодний державний службовець. Однією з таких ліній є проведення військового параду на День Незалежності. Відмова від його проведення — це демонстрація слабкості, бажання капітуляції, відмова від шани воякам. Наступний крок — це відмова від самого Дня Незалежності. Це звучить жорстко, але це так в умовах війни.
Питання не в грошах. Є речі, які не можна купити. І вшанування наших воїнів одна з них.
Нічого не заважає виділити додаткові кошти на премії і одночасно провести парад. Це було б правильно, але натомість шану протиставили грошам. Мабуть просто деяким людям важко зрозуміти поняття поваги та шани і вони все вимірюють у вічнозелених купюрах. Але слава Богу таких людей у нас менше ніж тих, що розуміють, що таке честь та гідність…“
— наголошує очільниця Міністерства у справах ветеранів, пані Ірина Фріз.

„От мені цікаво, з якою швидкістю б настала політична смерть президента Франції, який би придумав скасувати парад на День Бастилії або президента Ірландії, який скасував би парад на День Святого Патріка, заради популізму з економією на грошах? Це при тім, що ані Франція, ані Ірландія оборонну війну проти агресора за свою Незалежність наразі не ведуть, їхні військові не гинуть у війні за Незалежність, а їм усе одно віддають шану. А ми ведемо!…
Я пам'ятаю торік солдата із протезами на обох ногах, який крокував Майданом…
Парад — єдина за цілий рік можливість нагадати на рівні простору столиці, що в нас у країні йде війна, а ми просто зараз воюємо за свою Незалежність. На паради у Францію й Ірландію приїздять дивитися туристи з усього Світу, а ми краще пожеремо на Майдані шаурму, да? На переїзд "офіса прєзєдєнта" в інше місце гроші економити не треба, а на головну традицію Держави — "чо нє?" Люди, якщо ви це підтримуєте, то ви дріб'язкові профани, з атрофованим почуттям цінності спільної справи, які творити таку культуру й Державу за потужністю, якими є хоча б ті ж французька й ірландська, просто нездатні. Ви дрібні торгаші, яких наїбе будь-яка імперія / потужніша держава, що поважає свої традиції.
Сподіваюся, цьогорічне 24 серпня стане початком революції проти Зє!
Зрештою, Парад буде з ним чи без нього…“
— пише пані Ярина Чорногуз.

Дійсно, складно не погодитись з пані Яною…
І хочеться вірити, що Парад-2019 не просто буде, а стане каталізатором нового оберту Революції Гідності, початком кінця реваншистів, котрі дорвалися до влади і окупували державні органи влади, втілюючи стрімкий реванш антиукраїнських сил!
Зрештою, навіть якщо Парад-2019 стимулює встановлення націонал-державницької військової Хунти — якою так лякали всі 5 років кремлядські пропаґандисти — принаймі, наразі тільки Хýнта врятує Україну!

„Насправді скасування припиздентом військового параду цілком логічне, і лягає в його програму капітуляції.
В умовах гібридної війни Парад — це масована наступальна воєнна операція на ідеологічному фронті. При чому завдяки таким людям як Віталій Гайдукевич і його команда раніше кожен Парад був не просто наступом, а наступом із захопленням і укріпленням нового ідеологічного плацдарму.
Концепція "нада пєрєстать стрєлять" і розведення військ не включає в себе наступальних операцій. Тому скасування Параду абсолютно логічне.
Ну що ж, доведеться, мабуть, переходити до партизанки…“
— зазначила пані Уляна Дідич

„Військовий парад — це наша Гідність, наша Пам‘ять, наша сила і мужність. Нам є, чим пишатися!
Це пам‘ять про людей, які віддали життя за Україну. Це засторога ворогу, що ми будемо захищати країну до останнього. Це нагадування всім, що війна — триває. І ми не маємо права про неї забувати.
Ветерани та чинні військові вважають, що Парад має відбутися.“
«Європейська Солідарність»

Захисник України, ветеран Гліб Бабіч записав доволі делікатне відеозвернення:

 

„Честь не продається!“ — зауважив ветеран і Захисник України Валерій Прозапас:

 

Легендарний Командувач Михайло Забродський також записав звернення:

 

Захисники України організують військовий Парад до Дня відновлення Незалежності України. І гідно проведуть. Так, без техніки, але ця хода буде тим більш гідною, що маршування організують самі Захисники України!
За Україну! За її Волю! За Честь і Славу, за Народ!…

Тому що…
„Зродились ми великої години…“

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠