Перейти до контенту

Еспанія: сталін повернувся, як у 1936-му?

España: ¿stalin regresó, como en 1936?
Еспанія: сталін повернувся, як у 1936-му?
сталіна повісили на брамі Валенсії та потягали по Мадриду

 
Deja-vu, але факт: у 2020-му, як колись у 1936-му, перед Civil la Guerra, на будівлях в Еспанії з’являються гігантські транспаранти з пикою сталіна та схвальними комуняцькими гаслами на честь кривавого виродка.
Як стало відомо, 23.VIII.2020, що є Міжнародним Днем Чорної Стрічки та Європейським Днем Пам’яті жертв сталінізму і нацизму, в Мадриді та Валенсії пройшли несанкційоновані акції так званої "Partido Marxista-Leninista" ("PML")"партії маркса-лєніна" та "іспанскіх антіфашистов", під час яких ліваки вшановували сталіна!

Аналогічні події у 1930-х відбувались перед початком Civil la Guerra — "ґражданской войны" — гібридної війни Совєтів проти Еспанії (1936—1939), але тоді від перетворення на "Іспанскую ССР" Еспанію врятував Каудільйо Фрáнко! Проте, після смерті Фрáнко, за кілька десятиліть відбувся фактичний реванш "рєспубліканцев", і нині всі здобутки та ім’я Франсіско Фрáнко спаплюжені й втоптані в багно провладними марксістами-соціялістами.
Мало того що Королівство Еспанія фактично узурповане соціялістичним режимом "PSOE", мало того що навіть Короля-Емеріта Хуана Карлоса І вигнали з Королівства Еспанія, так тепер ще й сміливо попіднімали свої голови всі промосковські сили, від каталонських сепаратистів, до всіляких "марксістів-лєніністів-сталіністів" та "антіфашистов".
Чуєте — як засмерділо кривавим "русскім міром"? Отож…
Що ж, Еспаніє, готуйся розділити долю України…


23 серпня 2020 року на історичній брамі Торрес-де-Серрано у Валенсії посеред недільного дня, на превеликий подив туристів, раптом розгорнувся величезний транспарант з мордою джуґашвілі-сталіна і написом “En defensa de Stalin. Héroe de la clase obrera” (“На захист сталіна. Герой робітничого класу”).
Водночас, у Мадриді перед Національним Музеєм Королеви Софії та під статуєю Короля Альфонсо XII в парку Ретіро ці лівацькі виродки тягали транспаранти з пикою сталіна і гаслом “Antifascistas españoles adelante hasta vencer” (“Іспанські антифашисти вперед до перемоги”).
Цікаво, з якими "фашистами" в Еспанії "борютца" місцеві "антіфашисты"?

Еспанські ЗМІ вже традиційно не надали уваги цьому інциденту, позаяк вони там такі ж, як у нас "укрáінскіє ЗМІ" — вщент контрольовані провладними марксістами-соціялістами й транслюють всіляку кремлядську пропаґанду. Воно й не дивно, адже владу в Еспанії фактично узурпувала соціялістична марксистська партія "PSOE" (Partido Socialista Obrero Español — Іспанська Соціалістична Робітнича Партія — буквально — "партія рабочіх і крєстян Іспаніі") на чолі з Педро Санчесом — це такий "іспанський" Зє!
Так-так, це саме ті марксісти-соціалісти, котрі в 1930-х роках привели до Еспанії совєтських окупантів. Тоді теж все так сáмо починалось — з демонстрацій, "пєрвомаєв" з портретами сталіна, з пролєтарскіх гасел, з моря кривавих прапорів із серпами-молотами. Потім, "под чуткім руководством совєтскіх товаріщєй" Еспанія була втоплена в совєтській пропаґанді, в безлічі совєтських плакатів, всюди на стінах вивішували та вимальовували просто гігантські морди сталіна.

А потім Еспанію втопили в крові "terror roja"… І могли вбити просто за вигук патріотичних гасел „¡Arriba España!“ („Уперед, Еспаніє!“) і „¡Viva la España!“вбити, як хлопчика Еухеніо
Совєтські окупанти та місцеві коллабораціоністи вбивали просто за любов до рідної Еспанії, за гасла „¡Arriba España!“ і „¡Viva la España!“ точно так, як нині в Україні вбивають за гасло „Слава Україні! Героям слава!“
І при цьому, всюди, куди не кинь оком, — всюди в Еспанії 1930-х була махрова совєтська пропаґанда і незлічені морди сталіна!

Нині все це повторюється.
Стрімко, дуже стрімко увесь цей кривавий совєтський морок повертається…

Втім, чергова спроба видати чорне за біле не залишилася без відповіді.
За повідомленням «Ucrania del Segura», друг України — еспанський продюсер та колишній міський депутат Валенсії Пабло Хіль (Pablo Gil) написав в газеті «Levante» статтю з чудовою назвою „Colgar a stalin“ — „Повісьте сталіна“, у якій закликав до осуду цього та будь-якого іншого піднесення міжнародного злочинця сталіна, першочергово, зважаючи на проживаючих в Еспанії вихідців з країн Центральної та Східної Європи, українських діяспорян, чиї сім’ї були безпосередніми жертвами злочинів сталінізму, зокрема Голодомору-геноциду, геноциду Киримських Татар, військової аґресії та інших злочинів проти людства.

Серед політикуму Еспанії подія, що сталася у Валенсії, була засуджена лише політичною партією «Vox». У листопаді 2018 року під час партійного заходу в Мурсії лідер партії «Vox» Сантьяго Абаскáль визначив свою партію як "антифашистську, антинацистську та антикомуністичну". «Vox» вважається правою націоналістичною партією, має репутацію "радикальної і популістичної". Тим не менш, «Vox» є єдиною політичною партією Еспанії, що засудила цей "акт пролєтарской любові к товаріщу сталіну".
Зокрема, радник «Vox» Хосе Госáлбес José Gosálbez у своєму Twitter поставив кілька питань, серед яких:
"¿Як можливо, щоб до такого пам’ятника потрапляв банер, а його не виявляли?"
"¿Жуан Рібó (мер Валенсії з партії "Compromís") засудив це?"
"¿У Вежах є охорона?"

Питання риторичні…
Мер Валенсії Жуан Рібó, схоже, прихильник "рєспубліканцев" та ідей "марксізма-сталінізма". Ще 2016 року у валенсійському виданні «Las Provincias» публіцист Пáко Морéно викрив лівацьку химеру мера Валенсії.
Виявляється, 2016-го у Валенсії відбулась дивна "рєконструкция дєтскоґо марша антіфашистов" (навмисно пишеться москвинською транскрибцією, бо очевидно ж, звідки ноги ростуть у всих цих "рєконструкций") — хорове товариство "Micalet" відтворило "Світський республіканський парад Валенсії 1937 року". Це був єдиний парад в "Іспанской Рєспублікє", пафосний і "побєдобєсний", котрим було замінено традиційну Різдвяну Ходу у Валенсії, бо ж Совєти і пролєтарії завжди ненавиділи Різдво, тому постійно намагались змінити якимось своїм шаріковським совковим сурроґатом.
Публіцист Пáко Морéно нагадує, що той "парад" 1937 року у Валенсії був далеким від Різдвяного Свята й тим паче від дитячого заходу. Історичні світлини того часу підтверджують, що захід був суто пропаґандистським, і прославляв виключно Совєти та совєтських окупантів: гігантські портрети сталіна, транспаранти з прославленням сталіна і СССР, вітання "¡Viva la Rusia! ¡Viva Stalin!" Також прославлялись тодішні марксистські партії "Frente Popular" ("народний фронт") і "PSOE" (Partido Socialista Obrero Español — Іспанська Соціалістична Робітнича Партія — фактично, "партія рабочіх і крєстян Іспаніі") — тобто, коллабораціоністи, котрі привели совєтських окупантів до Еспанії. На цьому ж "параді" окрім "рєспубліканской міліциі" було купа совєтських військових, котрі не ховались, а контролювали цей захід (але всі ж знають, що "іх там нєт"!)
Тобто, це був такий же "парад", як нині проводять сєпари "днр"\"лнр" у себе.

Показовою світлиною валенсійського "параду" 1937 року є світлина з дітьми, яким дали тримати транспарант з написом: "¡Vivan los niños del mundo entero y especialmente los niños soviéticos que ayuden fraternalmente a los niños antifascistas de España!" — "Хай живуть діти всього світу, а особливо совєтські діти, які по-братські допомагають антифашистським дітям Іспанії!"
На цій світлині праворуч, позаду дітей, щоб вони нікуди не порозбігалися, стоїть "смотрящій" чєкіст в "чёрном кожанном плащє".

Цей косплей на "парад рєспублікацев" нинішній мер Валенсії Жуан Рібó не лише дозволив, але й вітав з муніципального балкону зі словами "ваше ім’я, Свобода, Рівність і Братство приносить нам старі спогади. Добрі спогади та моменти, коли історія Людства робила важливі кроки вперед". (це була дослівна цитата)
Тобто, гібридна окупація Совєтами в 1936-му році з точки зору мера Валенсії "приносить добрі спогади".
Він точно мер Валенсії, а не Харкова? Бо звучить: "ґєпа, допа і рібó"!

Власне, з початку війни проти України, кремль активізував і гібридну війну проти Еспанії, тому всі ці промоскальскі кремлядські акції в Еспанії відбуваються ледь не щодня!
І акція 'En defensa de stalin' ('на захист сталіна') відбувається щороку з 2014-го — з року початку війни "правопрєємніцы СССР", терористичного квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)". І сплеск каталонського сепаратизму, і активність всіх цих лівацьких "партій", марксістов-лєніністов-сталіністов та різних "антіфашистов" — все це забурлило в Еспанії водночас з подіями в Україні.
В Еспанії кремль мріє "повторіть" події 1936-го року.
Кремль веде свою гібридну війну.


Окрім відверто лівацьких ЗМІ існують ще десятки й сотні всіляких лівацьких комуняцьких сайтиків, бложиків, тощо.
Ось, до прикладу, такий собі "Universidad Obrera" спокійнісінько вихваляють товаріща сталіна ко дню 9 мая — афіша анонсує сталінську акцію 'на захист сталіна' у тій же Валенсії. А ось вже "Agenda Roja Valencia" того ж 2019-го пише хвалебні оди товаріщу сталіну"товаріщ сталін трубку куріл, простой кітєль носіл, кніжкі дєнно і нощно чітал, в тєатр ходіл, дєтєй любіл", — пише такий собі "письменник і літературознавець", директор фонду "Caballero Bonald" Карлос Мануель Лопес Рамос.

Аналогічна кремлядська пропаґанда здійснюється в усих еспаномовних країнах Латинської Америки, тільки зі ще більшим розмахом! Втім, і в самій Еспанії з 2014 року шквал інформаційного бруду з кремля не менший.

Махрова совєтська пропаґанда сталінізму в дусі 1930-х шурує повним ходом в Еспанії прямо зараз, у 2020 році, коли надворі ХХІ століття!

На цих і подібних сайтиках в режимі нон-стоп транслюються всі кремлядські нарративи: "проклятая Амєріка, ґєйропа, украінская Хунта, іспанская Хунта, бандеровєц Порошенко, крававый діктатар Франко, нацисти, фошызды, дайош Іспанскую Рєспубліку" — все як завжди.

До речі, Вельмишановне Панство, помітили як однаково кремль корчами корчить що від Каудільйо Фрáнко, що від Петра Порошенка? „Franco i Petro“ — це порівняння було все ж доречним. І бандерівською Хунтою вони теж недарма нас обзивають, порівнюючи з Хунтою Каудільйо Фрáнко.
Совєти завжди демонізували тих, хто зміг гідно дати їм опір: Степан Бандера, Франсіско Фрáнко, Петро Порошенко зрештою…
Десятиліттями лівацькі й кремлядські пропаґандони різнокаліберного штибу лякали увесь Світ патяканням про "крававава діктатора" Франко, хоча, куди вже кривавіше диктатора, аніж джуґашвілі-сталін? Навіть просте еспанське слово "Junta", що буквально означає "рада", і всі місцеві ради Еспанії нині також звуться хунтами, — навіть від слова Хунта на пост-совєтському просторі ватніки серуть цеглою, даруйте за прямоту.
Та чи така страшна та Хунта Каудільйо Фрáнко, як її десятиліттями вимальовував кремль?
Еспанія в 1936-му опинилась в таких умовах, коли Європа і Світ відвернулись від неї так само, як в 1919-му відвернулись від України… Фрáнко усвідомлював, що він сам-на-сам з ворогом. І в таких умовах, щоб врятувати Еспанію від совєтської окупації, без диктатури неможливо було обійтись. При цьому, довелось лавірувати між Гітлером і Муссоліні з їх "дружбою", бо ті теж мали "види" на Еспанію, як на плацдарм. Але Фрáнко вдалось зробити все можливе, щоби Еспанія не приймала участі в ІІ Світовій війні (як і в І Світовій), і негласно Фрáнко сприяв союзницьким військам Альянтів на Середземноморському театрі бойових дій.
Чи був Фрáнко диктатором? Так, був — особливо для сєпарів-"рєспубліканцев" Фрáнко був непримирим диктатором, і правильно робив! Бо як ще ставитись до тих, хто привів совєтських окупантів?
Саме тому нинішні "іспанскіє марксісти-социалісти" так ненавидять Каудільйо Фрáнко! І кремль все ще люто ненавидить Каудільйо Фрáнко!
Бо Фрáнко не дозволив сталіну заграбастати Еспанію!
Кремляді ненавидять тих, хто добряче надер сраки москалям!

В Еспанії, як і в Україні, як і в будь-якій іншій країні Європи та Світу, діє ціла розгалужена мережа кремлядських пропаґандонських ЗМІ різними мовами. Особлива увага приділяється основним мовам Світу. Еспанська мова є четвертою поширеною мовою у Світі! Еспаномовна кремлядська пропаґанда розрахована не лише на Еспанію, але й на країни Латинської Америки, а це сотні мільйонів людей! А в наскрізь соціялістичній Еспанії з машстабами кремлядської пропаґанди так і взагалі повний швах!

В Еспанії, як і в Україні, як і в будь-якій іншій країні Європи та Світу, діє ціла розгалужена мережа всіляких юнацьких та молодіжних рухів і організацій лівацького, комуняцького толку з ідеологіями марксизму-лєнінізму-сталінізму та путінізму.
Кремль робить ставку на молодь, тому найактивніше лівацькі ідеї поширюються в студентському середовищі, в університетах, в соцмережах.
Наприклад, у 2018-му цю з акцію 'на захист сталіна' організовували в університетах Мадриду і Ґранади! Після втручання, захід скасували, але перенесли на інший час і місце. Тобто, вони все одно проводять ці акції, хоча б на хвильку, але вивішують ці транспаранти й банери, щоб встигнути зазнімкувати і викласти у свої групи в соцмережах для звітності перед тим хто фінансує — перед кремлем!
І щораз проти цих акцій виступає всього лиш одна партія «Vox» та поодинокі громадські діячі. Решта, схоже, у захваті від цих пик сталіна, лєніна, маркса, енґельса, від сєрпасто-молоткаскоґо красноґо флаґа СССР, а деякі вже готові, як в 1936-му, дряпати на стінах "¡Viva la Rusia!"

Еспанія, 1936 рік: про-совєтський "рєспубліканєц" перекреслив гасло „¡Arriba España!“ („Уперед, Еспаніє!“) та вимальовує костурбатий совєтський сєрп-і-молот з підписом "¡Viva la Rusia!"

Ось які метастази "русскоґо міра" стрімко ширяться Еспанією…

Королівство Еспанія в небезпеці!
Як і в Україні, в Еспанії стрімко руйнуються базові державні інституції, і першочергово намагаються зруйнувати Монархію! А руйнація Монархії означає руйнацію Королівства!
Наслідки можуть бути катастрофічними…

Еспанцям і Українцям в Еспанії варто усвідомити, що проти наших Держав веде гібридну війну терористичне квазідержавне утворення РФ, котре є прямим наступником СССР. І методи кремля однакові що проти України, що проти Еспанії.
У нас дві Держави і один спільний ворог!
А було би непогано, якби було „¡Dos Juntas — uno enemigo común!“
Проте, наразі, ситуація доволі бентежна, як для України, так і для Еспанії.
В Україні всі здобутки Майдану і 5 років Революції Гідності буквально за рік знищено маріонетковим кремлядським режимом зє-коллаборантів! В Еспанії може статись аналогічне. Варто пояснювати це знайомим Еспанцям. Ліваки при владі це погано, бо будь-які соціялісти у владі це автоматично означає що за ними стоїть кремль і впливає на політику у вашій країні.
І ця хвиля вже відверто совєтської пропаґанди свідчить про те, що Світ у великій небезпеці! Королівство Еспанія також у великій небезпеці…
Впаде Монархія і Королівство — повторяться події 1930-х років.
І дай Боже, щоб з’явився новий Фрáнко, який і цього разу врятує Еспанію!
Бережіть Королівство Еспанію, бо втратите все…

© Dem’än Dzüba
© «Porohivnyçä»
2020.ІХ.5

P.S.:
Після поширення цього публіцистичного матеріялу по українсько-еспанським групам в соцмережах, один з користувачів лишив доволі характерний коментар: "Москва далеко, танками не заїдуть"!
Яскравий приклад невивчених уроків Історії!
Хочеться вірити, що людина з такою думкою не є типовим представником так званої "совєтської ковбасної еміґрації" і не належить до безпринципних малорóссов-"заробітчан", котрим "какая-разніца". Хоча, необережна ремарка "це був друг москви" говорить абсолютне невігластво та повне незнання історії.
Що ж до риторики відносно Франко все зрозуміло — людина, як і більшість вихідців з пост-совєтського простору, є банальною жертвою совєтської пропаґанди й не вивчав ретельно історію, не вміє пробити цю вату совєтської пропаґанди та уважніше поглянути на постать Каудільйо Фрáнко. Так само в Україні донедавна переважна більшість ставилась до Степана Бандери, вважаючи його "страшним вбивцею", хоча Бандера не вбив жодної людини.
Ми всі є жертвами 100-річної совєтської окупації, але треба вчитись по краплинці вичавлювати з себе раба, бо ж, рабів до Раю не пускають!
А ось наївна впевненість що "Москва далеко, танками не заїдуть" — це вже згубна помилка! Ніколи не варто недооцінювати ворога!
Довелось нагадати, що в 1936-му совєтські танки й літаки дуже легко і швидко заїхали до Еспанії! Вкупі з ордами совєтських "інтербріґад""іхтамнєтов" зразка 1936 року. І Європа раптом осліпла та ніц не помічала!
Також довелось нагадати про невдячність і забудькуватість народу щодо тих, хто рятував Держави від москвинської окупації. Але від помилок вчить той вчитель, для якого час і простір безмежні…
Її Величність Історія буде вчити на помилках до тих пір, доки людство не вивчить уроки Історії…

Задіяні у матеріялі джерела:
© «Ucrania del Segura»
© «Hispanidad» — "Stalin, de genocida a héroe de obreros… ¡en Valencia!"
© «Levante» © Pablo Gil — „Colgar a stalin“
© «Mediterráneo» — "Homenaje al dictador comunista Stalin en Madrid y Valencia"
© «Mediterráneo» — "La Universidad de Granada cancela 'En Defensa de Stalin'"
© «Las Provincias» — "Fiesta de 1937: Un desfile militar con loas a la URSS, no una cabalgata infantil"