Перейти до контенту

✠ “Національна героїчна спадщина України” — презентація молодих художників

✠ “Національна героїчна спадщина України”
презентація молодих художників

 
22.Х.2020 в Харкові у “Книгарні «Є»” відбулася презентація творчих робіт молодих художників “Національна героїчна спадщина України”.
Молоді й надзвичайно талановиті художники в жанрі портретного живопису вельми потішили полотнами з видатними постатями Перших Визвольних Змагань, героїв-визволителів та захисників Незалежності України.
Після успіху першої виставки відбулась презентація в “Книгарні «Є»”.
Вернісаж створили й організовували молоді талановиті харківські художники Сергій Коваль, Єгор Лободинський та їх побратими.


В Харкові триває вернісаж творчих робіт молодих художників “Національна героїчна спадщина України”, і 22.Х.2020 відбулась презентація в “Книгарні «Є»”.
Пані Вікторія Склярова зазнімкувала чудовий репортаж, де художники Артем Селіванов, Сергій Коваль і Єгор Лободинський розповіли за свої роботи. На презентації були представлені творчі роботи когорти молодих художників — Серж Коваль (Serj Koval), Єгор Лободинський, Влад Здор (Vlad Zdor), Дмитро Чаус, Артем Селіванов (Artem Selivanov), Артем Азаров і Віктор Лисенко.

Виставка тепер мандрує Харковом — і це лише початок!
Додались нові роботи, нові учасники і плани.
Попереду нові виставки!

Вельмишановне Панство, запрошуємо до перегляду світлин та відео з презентації творчих робіт молодих художників “Національна героїчна спадщина України”, і 22.Х.2020 відбулась презентація в “Книгарні «Є»”.

 

 

Саме на таку молодь вся Надія лишилась!
Паростки Українства! Просто неймовірні молодці!
Творіть! Творіть, бо таких свідомих Українців одиниці нині лишилось…

Історико-освітній майданчик «Порохівниця» щиро бажає молодим талановитим художникам творчих успіхів, натхнення і реалізації всіх задуманих планів!

Джерела:
© Єгор Лободинський
© Victoria Sklyarova