Перейти до контенту

88-мі роковини Голодомору-геноциду — 10.5…

88-мі роковини Голодомору-геноциду
10.5…

 
10.5…
10.5 мільйонів Українців стали жертвами Голодомору…
10.5 мільйонів Українців, з яких 4 мільйони дітей, яких під час Голодомору вбив штучним голодом сталінський комуністичний тоталітарний совєтський окупаційний режим.
Національний Музей Голодомору-геноциду наводить ці страшні цифри…
2021 року — 88-мі роковини Голодомору-геноциду Українців…


Національний Музей Голодомору-геноциду, Інститут дослідження Голодомору Національного музею Голодомору-геноциду, Національна академія правових наук України, Інститут української мови НАН України, Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, до 88-х роковин Голодомору-геноциду Українців презентують фільм “10.5”.

До уваги Вельмишановнього Панства — трейлери до фільму “10.5”.




📽 В основі фільму “10.5” — результати комплексних судових експертиз щодо Голодомору-геноциду 1932—1933 років.

🔸 Протягом останніх трьох років над ними працювали Національна академія правових наук України, Інститут української мови НАН України, Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, Інститут дослідження Голодомору Національного музею Голодомору-геноциду та експерти з усієї України.

🔹 Комплексна судова історико-лінгвістична експертиза визначила власну назву злочину геноциду, вчиненого в 1932—1933 роках сталінським комуністичним тоталітарним совєтським окупаційним режимом проти Української Нації, — Голодомор.

🔸 Комплексна судова статистично-криміналістична експертиза встановила, що під час вчинення злочину геноциду в 1932—1933 роках на території совєтської квазіреспубліки "УССР" та на українських етнічних теренах і місцях компактного проживання Українців в "СССР" сталінський комуністичний тоталітарний совєтський окупаційний режим знищив 10 мільйонів 500 тисяч Українців…

🔹 Комплексна судова історико-криміналістична експертиза встановила, що під час вчинення злочину геноциду в 1932—1933 роках на території совєтської квазіреспубліки "УССР" та на українських етнічних теренах і місцях компактного проживання Українців в "СССР" сталінський комуністичний тоталітарний совєтський окупаційний режим знищив 10 мільйонів 500 тисяч Українців, з них 4 мільйони українських дітей…

Відтак, сталінський комуністичний тоталітарний совєтський окупаційний режим у 1932—1933 роках вчинив геноцид Українців з метою ліквідації національно-визвольного руху, нищення Української Нації та недопущення відновлення Української Держави…


У підготовці Ваших заходів до 88-х роковин рекомендуємо використовувати матеріали сайту Музею Голодомору:
Історія Голодомору
Визнання Голодомору геноцидом
Єдиний реєстр жертв Голодомору
Інтернет-посилання
Публікації
Архів
Тема Голодомору в мистецтві
Фільми про Голодомор
Виставки

З метою вшанування пам’яті жертв геноциду та збереження усної історії Голодомору ви також можете:
— передати до музею спогади про Голодомор Українців, які вижили, інформацію про місця поховання жертв Голодомору, дитячі притулки в 1932-1933 роках та імена жертв Голодомору;
— кожна установа може взяти на тимчасове експонування одну з пересувних виставок Музею Голодомору;
— вшанувати пам’ять жертв Голодомору 27 листопада 2021 року на території Національного музею Голодомору-геноциду;
— долучитися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті» вдома 27.ХІ.2021 о 16.00;
— допомогти музею розповсюдити інформацію про історію Голодомору: поставити вподобайку на сторінці Музею в соцмережах: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube; поширити інформацію про Голодомор і Музей, про заходи до 88-х роковин Голодомору з хештегом #Голодомор #Holodomor #Голодомор88 #Holodomor88 #МузейГолодомору #Holodomor Museum

Першоджерела інформації:
© Національний Музей Голодомору-геноциду
© Національний Музей Голодомору-геноциду
© Національний Музей Голодомору-геноциду
© “10.5”
© “10.5”
© “10.5”