Перейти до контенту

El Reino de España apoya a Ucrania

Королівство Іспанія підтримує Україну
El Reino de España apoya a Ucrania
🇪🇸🇺🇦

 
Королівство Іспанія продовжує послідовно підтримувати європейський вибір, суверенітет, Незалежність і територіальну цілісність України.

Про це повідомляє Амбасада України в Королівстві Іспанія з посиланням на офіційне повідомлення Міністерства Закордонних Справ і співпраці з Європейською Унією Королівства Іспанії.

Hace 5 años tenía lugar uno de los acontecimientos que han marcado no solo la historia de Ucrania, sino la reciente historia europea. Maidán representa los valores que compartimos en Europa: un estado de derecho que tenga a los ciudadanos como verdadera razón de ser. En una fecha tan señalada, España quiere honrar la memoria de todas aquellas personas que perdieron la vida en defensa de sus libertades y abrieron un horizonte democrático para Ucrania y sus ciudadanos.

П'ять років тому відбулася одна з подій, що ознаменувала не тільки історію України, але й новітню європейську історію. Майдан представляє цінності, які ми поділяємо в Європі: правовий стан, який мають громадяни як справжню причину буття. У таку виражену дату Іспанія хоче шанувати пам'ять усіх тих людей, які втратили життя на захист своїх свобод і відкрили демократичний горизонт для України та її громадян.

Джерела:
© Embajada de Ucrania en el Reino de España
© Амбасада України в Королівстві Іспанія
© Ministerio de Asuntos Exteriores, Unión Europea y Cooperación
© Міністерство Закордонних Справ і співпраці з Європейською Унією Королівства Іспанії