Перейти до контенту

Блазень тішить перевертнів

Блазень тішить перевертнів

 
Так званий "новоізбранный прєЗЄдєнт", ще не обійнявши найвищої державної посади, продовжує руйнувати всі державні інституції.
Маріонеточне створіння (чи такі ж голограмні "люді із штаба") вже заходилося запитувати "мнєніє прастова народа" щодо зміни Символів Держави: Прапору України, Гербу України і Славня України, бо ж хочуть "чьто-та пазітівнає, новає, яркає".
Зеленій шмарклі варто нагадати, що є Конституція України, в якій чітко визначено Державні Символи України, а також є відповідальність за наругу чи спробу зміни Державних Символів України.
Окрім того, перевертання Прапору під час війни означає готовність здати Державу ворогові!


 

ДОВІДКА: заклики до перевертання Прапору, зміни Славню України чи Гербу є порушенням ст.338 КК України "Наруга над Державними Символами України".
Наруга над Державними Символами — злочин, передбачений 338 статтею КК України, що полягає у публічній нарузі над Державними Символами України.
Об'єктом злочину є авторитет Держави Україна, який підривається в разі ПОСЯГАННЯ на один із Державних Символів України: Державний Прапор України, Державний Герб України або Державний Гімн України.

Кремль стартує руйнацію української Державності ще до інавгурації "новоізбранноґо прєЗЄдєнта".
Головною зовнішніх і внутрішніх метою ворогів Держави є повне знищення інституту Президента України і всіх гілок влади! Перетворення України на "боснійскій сценарій" — це коли державу Боснія-Герцеговина за участі Кремля "утюжилі" серби-братушкі з молодими добровольцамі ґіркіними, а потім перетворили на "фєдєрацию" з квазіутворенням "српска крайна", з двома "століцамі" і чотирма "президентами".
Тож, мета — перетворення України на "страну-404".

Вже зараз йде руйнація інституту Президентства України, активно намагаються знищити інститут Парламентства України.

Вже блаЗЄнь-голограма через своїх "вєрных жён" лєнку і дмітрія разумкова передає охлосу побажання перенести керівний орган Держави з Адміністрації Президента "в какой-то офіс, ґдє нєт всєх ватэтіх трізубов, сімволікі і роскоши", бо ж бачте, в будівлі Адміністрації Президента України "ґнєтущая чёрная аура і злыє духі"!
Отже, Тризуб і державні символи України категорично не влаштовують українофобного любімца публікі!
Славень „Ще не вмерли України ні слава, ні Воля“ також не влаштовує нових "любітєлєй публікі", позаяк "слішком мрачный"!
Не влаштовує блазня та його господарів і Державний Прапор України!
І ось тут зі старої кремлядської шухляди витягнули одну з улюблених кремлядських ідей про "перевертання прапору по фен-шую"!

Варто нагадати, що попри загальновідоме словотворення "жовто-блакитний", ніколи офіційно Прапор України не мав такого розташування кольорів, і жовте поле завжди було знизу.
Міфи про “перевернутий” прапор істориками й геральдистами давно розвінчані, як і чисельні маніпуляції навколо історичних чорно-білих світлин, на яких блакитне поле Прапору виглядає світліше за жовте поле. Прапор України на історичних світлинах дійсно до 1940-х років виглядав з темним нижнім і світлим верхнім полем, що було обумовлено специфікою передачі кольорів в тодішній фотоґрафії. Аналогічно галицький герб із Золотим Левом на синьому тлі передавався передавався на фотокартках як темний лев на білому полі, хоча насправді поле було синє, а лев жовтий. (В публікаціях, позначених посиланнями, все докладно розтлумачено на прикладах, з публікацією чорно-білих і кольоризованих світлин).
Проте, блаЗЄнь вирішив потішити "секту перевертнів"!

Звісно ж, такі поняття, як Національний Прапор України та гідне поводження з Державним Прапором України для українофобів, що майже дорвалися до влади, нічого не означають. Як і Конституція України, де чітко визначено Символи Держави та Закон, що передбачає відповідальність за паплюження державної символіки.

І вкотре варто підкреслити:
перевертання Прапору під час війни означає готовність здати Державу ворогові!

Варто нагадати, що просуванням ідеї "переверни прапор" з початку 1990-х років займається безпосередньо хуйлокум мєртвєчук.
Абсолютно не дивно, що маріонеточний блазень висловив таку ідею.
Було би дивно, якби не висловив.

Системна руйнація всіх гілок влади, яка вочевидь відбувається вже зараз, є небезпекою №1, проти якої мають об’єднатися всі здорові сили українського суспільства.
Не лише 25%…

© «Porohivnyçä»
2019.V.9


ОНОВЛЕННЯ 12.V.2019

Андрій Смолій

ЗНИЩИТИ ПАРЛАМЕНТАРИЗМ?!

Спочатку вони знівелювали інститут президенства. Тепер взялися розвалювати парламентаризм.

"ЗЄ-Команда" запустила "відеопетицію".
Вам ще не смішно? Мені хочеться плакати.
Так, це знущання над поняттям петицій в Україні.

Такий собі Руслан Ханумак ходиться по місту та розпитує людей про те чи треба розпускати парламент.
А тепер ближче до сюру, який відбувається: Руслан Ханумак лідер команди "Заінька" в "Ліґє Смєха".
Ще раз: ЛІДЕР ЯКОЇСЬ "Заінькі" ВИРІШУЄ ЧИ РОЗПУСКАТИ ПАРЛАМЕНТ! У воюючій державі.

За задумом "віртуальної" команди, "якщо відео набере мільйон переглядів та лайків/дизлайків", то "ще не президент" Зеленський розгляне фейк-"петицію".

Спочатку вони чотири місяці знущаються з президенства України. Тепер вирішили вбити парламентаризм.
І це у воюючій Державі!

А тим часом потирає руки одна людина. В Кремлі. І це путін.
Адже воююча держава без інституту президенства, без парламенту, з фейково-віртуальною командою — це програш. Швидкий та блискавичний. Ще не страшно?
Скоро буде…

© Андрій Смолій