Перейти до контенту

España: Свободу Віталію Марківу

Еспанія: Свободу Віталію Марківу

 
17.VII.2019 Еспанія, Мадрид
«УІС» — Українська Інформаційна Служба ОУН(б)

Українці в Мадриді біля Амбасади Італії в Еспанії вимагали звільнення українського військового Національної гвардії України Віталія Марківа — першого українського політв’язня в ЄС
Новий український політв’язень в країні Європейського Союзу, в країні римського права, як основи сучасних світових правових відносин, — це ганебне явище для Італії…


 

Віталій Марків був засуджений до …24 років ув’язнення за надуманим звинуваченням в причетності до вбивства італійського "фотожурналіста" Андреа Роккелі за зфабрикованими та не підтвердженими даними.
Українці вимагали не тільки справедливого нового розслідування, але й негайного звільнення. Новий український політв’язень в країні Європейського Союзу, в країні римського права, як основи сучасних світових правових відносин, — це ганебне явище для Італії. Пояснення українськими діяспорянами несправедливості рішення суду в італійському місті Павія зацікавленим особам було з розумінням сприйняте Еспанцями, навіть гвардійцями й поліцейськими, які толерантно поставилися до маніфестантів.

Маніфестація розпочалась і закінчилася виконанням Славня України, заклики до звільнення Віталія Марківа лунали еспанською і українською мовами. Наприкінці маніфестації Голова громади Юрій Чопик вручив листа зі зверненням від української громади Послу Італії в Еспанії сеньйору Стефано Санніно, який пообіцяв передати інформацію до Риму і надати відповідь. Також було передано світлини Міністра внутрішніх справ Італії і заступника прем’єр-міністра Італії Матео Сальвіні на "Красной площаді" в Москві з написом "Армия Росии", яке маніфестанти підписали:
"Як таке може бути, коли російська армія вбиває невинних людей на Сході України, в Сирії та присутня тепер у Венесуелі? То ж куди прямуєш, Італіє?"

Міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні

12 липня 2019 року "суд" в італійському місті Павія "визнав винним" і засудив до 24 років ув'язнення бійця Національної гвардії України Віталія Марківа, обвинуваченого у причетності до загибелі італійського "журналіста" Андреа Роккеллі під Слов’янськом у 2014 році.
Таким чином, уперше за кордоном, зокрема, в країні ЄС, засудили українського солдата, який обороняв Україну від россійсько-фашистського аґресора.
При цьому, варто зауважити, що італійський "суд" категорично не брав до уваги жодних доказів, відкидав свідчення офіційних представників України, не зважав на причетність загиблого італійського журналіста до пророссійських нео-нацистських організацій Італії та вочевидь міг бути шпигуном чи навіть снайпером-найманцем, що під прикриттям "журналіста" вбивав Українців, та й поруч з італійцем був россійський перекладач. Крім того, українські військові підкреслюють, що Віталій Марків, озброєний під час бойових дій лише стрілецькою зброєю, ніяк не міг би вбити з міномета, позаяк італієць загинув від вибуху міни, що прилетіла з россійських позицій. До того ж, саме "журналіст" Андреа Роккеллі був членом італійської "інтербріґады" в складі бойовиків "днр", котрі в ці ж дні збили український гелікоптер над горою Карачун 29.V.2014, внаслідок чого загинули генерал Сергій Кульчицький і ще 11 вояків особового складу ЗСУ…

Вирок Марківу — це спецоперація РФ!
І сумнівів в цьому — жодних!…

„Я – звичайний солдат і патріот своєї країни!“
— Віталій Марків у заключному слові

В залі суду, вщент заповненому Українцями у вишиванках, які прийшли підтримати Віталія, всі присутні перебували у шоковому стані, хтось з жінок почав плакати, коли на Захисника України вдягали кайданки.
Коли безпідставно засудженого Захисника України виводили із зали суду, проходячи повз Українців Віталій вигукнув "Слава Україні!" і всі Українці відповіли "Героям слава!"…

17.VII.2019 Українці під стінами Павіанського "суду".

Українці, зокрема, українські діяспоряни, щиро разом виступають по всьому Світові з великою підтримкою не лише ув’язненого Віталія Марківа, але й всіх політв’язнів та українських моряків, які безпідставно ув’язнені на території терористичного квазідержавного утворення "РФ(россія-фашистская)".
«ЄС» у Страсбурзі бореться за звільнення в’язнів кремля і нацгвардійця Марківа.

Вельмишановне Панство!
Поширюйте в еспанських та італійських спільнотах української діяспори — ми, свідомі Українці, нині мусимо консолідуватись, щоб показати Світові, що Україною не можна нехтувати…
Свободу Марківу! 🇺🇦

© «Націоналістичний Портал»
Офіційний портал ОУН (бандерівців)
© «УІС» — Українська Інформаційна Служба ОУН(б)
2019.VII.18

1 коментар до “España: Свободу Віталію Марківу

  1. Сповіщення: ✠ Віталій Марків виправданий!!! – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.