Перейти до контенту

Петро Порошенко вшанував Пам’ять Героїв Крут

Петро Порошенко
вшанував Пам’ять Героїв Крут

 
Справжній Верховний Головнокомандувач і V Президент України Петро Порошенко вшанував Пам’ять Героїв Крут, підкресливши, що ці юнаки показали взірець жертовності й справжнього патріотизму всім поколінням Українців, а також наголосив, що захищати Україну мають не діти, а добре підготовлені Збройні Сили, позаяк Сильна Держава неможлива без сильної Армії.
„Ми засвоїли цей урок. Більше жодних пацифістських ілюзій!“


[пряма мова]
ПЕТРО ПОРОШЕНКО

Їм виявилося не однаково. І вони не питали розгублено "какая разница?".
Герої Крут були такими юними, їм би — жити й жити! Та залишилися нездійсненими мрії, недописаними — поеми, недоведеними — теореми, недолюбленими — дівчата, і ненародженими – діти. Але всім поколінням Українців ці хлопці показали взірець жертовності й справжнього патріотизму…

Деякі політики і досі трактують ті події більшовицько-українською війною. А насправді то була війна проти України, яку вела Росія і в червоній, і в білій своїх іпостасях. Не тільки ж муравйов у 1918-му, а ще й дєнікін у 1919-му. І путін в 2014-му…

Захищати країну мають не діти, а добре підготовлені Збройні Сили. Сильна Держава неможлива без сильної Армії. Ми засвоїли цей урок. Більше жодних пацифістських ілюзій!

Ми за мир, але боронимо свою Вітчизну так, як належить справжнім патріотам. За нами — правда, що за нами — наші родини, наші мами, наші кохані жінки, наші рідні діти. За нами — Україна!

© Петро Порошенко
Справжній Верховний Головнокомандувач і V Президент України