Перейти до контенту

„19-й рік минув… 19-й рік відбувся…“

19-й рік минув…
19-й рік відбувся…

 
19 рік…
19 рік в історії України був фатальним і 100 років тому, фатальним став і нині…
1919 року Україна фактично втратила Незалежність — низка подій і низка помилок тогочасних політиків призвели до остаточної втрати Державності й Незалежності України в 1921 році…
2019 рік приніс аналогічні події й нині Україна зависла над прірвою втрати Державності й Незалежності…
Цього разу Україна може втратити Державність і Незалежність не просто остаточно, а назавжди…
Історія повторюється, якщо народ не вивчив уроки історії…

В останній день жахливого 19 року ХХІ століття варто озирнутись назад не лише на цей важкий рік, але й на всі 100 років цієї Великої Війни проти України… Озирнутись аж до 19 року ХХ століття, навіть до 1914 року, щоб провести паралелі та аналогії…
Тож, Вельмишановне Панство, замість привітань і традиційного вже для «Порохівниці» оглядового дайджесту публікацій за рік минулий, наразі буде огляд століття від 19 до 19 року…
Бо наступний 20-й рік буде вже не просто важким, а страшним…
А після 19-го року завжди приходить 33-й рік…


Події 2019 року є прямими аналогіями подій 1919 року.
По-перше, ворог все той же — московія! І неважливо, як вона зветься — Россійская Імпєрія, РСФСР \ Совєтская Россія \ СССР чи РФ россія фашистская — це все одне й те ж терористичне квазідержавне утворення на москвинських багнищах з ордою орків-недолюдків.
По-друге, наш народ, як і 100 років тому, кинувся на популістичні обіцянки-цяцянки!

Обіцянки-цяцянки

"Зємлю крєстьянам! Заводы рабочім!" — верещав владімір лєнін.
"До основанья всё разрушить і наш новый мір пастроіть! Разжечь міравой пажар!" — волали большевікі, розповідаючи зі зброєю в руках "уставшему от войны прастому народу" про "мір любой ценой".
"У буржуєв забрать, бєднякам раздать!" — немов молотом по кувадлу гамселив з пролєтарскім размахом головний меседж большевіков і цей меседж чудово, немов новенькі цвяхи, заходив в голови народних мас.
"Всё отобрать і подєліть!" — ця шаріковська теза стала головним стимулом для тих, хто йшов у "красную армію" замість захисту рідної країни від совєтських окупантів — бо можна ж було не працювати, а просто відбирати, "експропрііровать" тодішнім жаргоном большевіков, або "отжимать" нинішнім жаргоном Хуйла.
Большевізм дарував неосвіченому населенню примарну надію на "халяву".
Щоправда, наслухавшись у 19 році обіцянок-цяцянок про "халяву", вже у 33 році народ їв власних дітей з голоду…

Через 100 років бажання "халяви" лиш посилилось — в уяві сучасного "общєства потрєблєнія" збудувалась така собі "піраміда масла, каторую можна намазать на хлєб" і наш "уставший от войны прастой народ" на п'ятому році війни вирішив обрати собі блазня-маріонетку замість Верховного Головнокомандувача, щоб "упасть на колєні" й здатися московським загарбникам, бо ті знову пообіцяли їм "мір любой ценой"!
А ще "Всё отобрать і подєліть!"

Єдиною відмінністю 19 року ХХ століття від 19 року ХХІ століття є наявність інтернету та інформаційне море, в якому буквально втопили сучасне суспільство. А 100 років тому не було інтернетів, телевізорів та ЗМІ, а було лиш кілька газет на всю Україну і пропаґандистські листівки большевіков. Малоосвічене населення отримувало інформацію з цих, переважно антиукраїнських "засобів масової інформації" — зачуханий чєкіст-аґітатор зі-під якоїсь Тулы в кожаной тужуркє і з наганом в портупєє привозив у якесь село кілька затяганих газеток "Іскра" чи стосик большевистських листівок і аґітатор-чєкіст читав цю пропаґанду неписемним селянам, розтлумачуючи обіцяні большевіками принади. А селяни щиро вірили, бо ж "в газеті хіба пишуть неправду"?
Нині ж є інтернет і ціла купа можливостей відфільтрувати хибну інформацію від притомної, достатньо лиш просто вміти думати, але "уставший от войны прастой народ" не вміє і не хоче думати!

Про невивчені уроки історії взагалі годі й згадувати!

Втім, на відміну від 1919-го, нині далась взнаки фактична 100-річна совєтська окупація України…
Це століття тому на етнічних теренах Соборної України мешкало якихось мільйон-півтора кацапів, а нині метастази "русскоґо міра" не просто поширились — метастази "русскоґо міра" поширюються далі — вже як би не півтора десятка мільйонів кацапья в Україні!
Це століття тому наївні та довірливі Українці щиро вірили в популістичні обіцянки большевіков, позаяк не мали достатньо знань, освіти та джерел інформації. Ну й до того ж, століття тому було вдосталь причин для розквіту соціялістичних ідей в масах — вкрай низький рівень життя, велика прірва між багатими та бідними верствами населення, втомленість від Великої війни (як тоді назвали Першу світову війну, хоча, вона так і не завершилась і все ще триває). Століття тому дійсно були вагомі причини для розквіту соціялізму в масах як в Європі, так і в Україні. Але ж частина найбільш інтелектуально розвинутих людей одразу усвідомили всю хибність соціялістичних ідей, марксизму, а тим паче, химерність совєтського большевізму! Усвідомили й почали опір! Але криваве ХХ століття винищило більшу половину Українців: три хвилі Голодомору, війни, совєтська окупація, понавезені в Україну тисячі москвинів, москалізація й асиміляція, заборони української мови, знищення української історії, знищення української інтеліґенції в таборах ҐУЛаґу — все це призвело до того, що нині переважна більшість населення України змоскалені, асимільовані й перетворені в малорóссов — манкуртів і покручів.

Насаджені десятиліттями совєтської окупації метастази совєтчіни, кацапізму й марксистських та большевистських ідей нині вилізли таким явищем як "зєбілізм" — бажання "халяви". Причому, на відміну від дійсно важких умов сторічної давнини, нинішнє населення не жебрає у холодних оселях без електрики, вугілля й дров при каганцях, а, даруйте, в супермаркетах охлос чубиться у натовпах та салютіками кожну гулянку в ганделиках відзначають ледь не щотижня, встигаючи злітати двічі на рік в Єгипет та на ті самі Мальдіви. Тобто, причин для розквіту революційно-соціалістичних ідей немає, є просто ненажерлива маса ходячих шлунків з одвічним бажанням "халяви", вкрай низьким інтелектом і айфонами останньої моделі.
І саме для охлосу була створена у віртуальному просторі та на телеекранах "піраміда масла, каторую можна намазать на хлєб", і натовп жадібно проковтнув цю наживку!
Москва задіяла проти України ту ж зброю, що й століття тому.

У вирі Великої Війни

На жаль, соціялістичні ідеї 100 років тому були в загальному світовому тренді, тож, і в "уставшей от войны" Європі відбувались всілякі соціялістичні революції та перевороти, до влади приходили соціялісти різного штибу.
Нині в Європі, як і століття тому, теж сплеск популізму, соціялізму, марксизму та інших проявів лівацтва. Хоча, це вже наслідки поширення кремлядських метастаз по Світу. Століття тому причини сплеску лівої ідеології були, звісно, інші.

В Україні, як і в Європі століття тому, з миті падіння Россійської Імперії, владу також сформували соціялісти. Спочатку вони проголошували всього лиш автономію у складі Россійской Рєспублікі, але одразу після большевицького "откябрьскоґо" заколоту в Пєтроґрадє Центральна Рада нарешті проголосила IV Універсалом про Самостійність Української Народньої Республіки.
Совєти, щойно захопивши владу в Пєтроґрадє, першим ділом оголосили війну УНР в листопаді 1917 року.
Власне, з листопада 1917-го ця совєтська війна проти України й не припиняється.
Втім, війна проти України фактично почалась у 1914-му…

Велика Війна, 100 і 5 років Великої Війни проти України…
В 1914-му Велика Війна роздмухалась в тому числі й через острах царя Ніколая-ІІ втратити Україну — "столп Россійской Імпєріі"! Окрім загарбницьких амбіцій, окрім бажання окупації половини Європи, насамперед царь Ніколай-ІІ найбільше боявся втратити саме "Малорóссію — столп Россійской Імпєріі"!

100 і 5 років вже Україна знаходиться у вирі цієї Великої Війни…

Уроки історії

1919 рік став переламний і з нього почалась поступова втрата Незалежності України.

Це до 1919 року Армія Української Народньої Республіки дивувала звитягою.
Це до 1919 року розділена між впавшими імперіями Україна змогла злучитися у одну єдину Соборну Україну, навіть Кубань і Крим вже були на черзі до приєднання, лишались формальності.

Це до 1919 року Українці успішно чинили опір чисельним окупантам, як польським, так і совєтським. І в 1919-му році також звитяжно чинили опір українські війська.
Попри те, що вже Різдво 1919 року українські вояки зустрічали у доволі складних та скрутних умовах — Захисники України вірили у перемогу України, були ще впевнені у своїх силах, готові боротися далі й ще не були виснажені та деморалізовані… Це через два роки, кому ще пощастить, будуть з честю віддавати свої життя за Україну в останньому бою під Базаром, так і не ставши на коліна перед совєтськими окупантами…

Це у 1918-му, після Берестейського Миру Українці змогли зібратися й дати відсіч совєтським окупантам та буквально за місяць звільнити майже всю Україну і від "красных", і від "бєлых", просуваючись аванґардом перед німецькими військами на схід — від Полісся до Слобожанщини та Запорожжя: Сарни, Коростень, Київ, Гребінка, Лубни, Полтава, Харків — рейд у тисячу кілометрів всього за місяць, кіннотою й бронепотягами. В Харкові Армія УНР розділилась на Донецьку й Кримську групи та вирушили звільняти схід і південь України. Це Запорожці Болбочана бліц-кріґом звільнили Запорожжя і майже увесь Крим від "красных" і "бєлых". Це Запорожці Болбочана і Січові Стрільці Василя Вишиваного влаштовували Парад Соборної України у звільненому місті Запорожжя та козацьке свято на Великому Лузі…

Натхненні перемогами українського війська Українці радо підхопили українську ідею Самостійної і Соборної України, радісно вітали українізацію, але…
Голова Центральної Ради Винниченко страшно злякався успіхів полковника Болбочана!
Лівацтво злякалось українства!

Ціла низка подій та помилок тогочасних політиків і політиканів стали причинами втрати Державності й Незалежності України.

Уряд соціялістів на чолі з Винниченком, наробив цілу купу помилок!
Покруч владімір віннічєнко — це такий собі зєлєнскій зразка 1919 року, теж владімір, тільки вельми слизький та хитросракий. Не клоун, на відміну від шмарклі, але теж палкий любитель большевізма та Россії, до 1917 року жив у Москві й був письменником-соціялістом.
Винничєнкова вина — це цілий ворох дуже серйозних дій проти України. Саме віннічєнко верещав що "Україні не потрібні ніякі армії", саме віннічєнко доклав максимум зусиль для знищення обороноздатності України, для руйнації Армії УНР, для деморалізації війська.
Саме віннічєнко наказав повипускати з тюрем большевіков у Києві в ту мить, коли київські студенти на станції Крути сміливо стали на захист столиці від багатотисячної орди "красноармєйцев", й доки відбувався бій під Крутами, звільнені віннічєнком большевікі миттю організували большевістський "січневий заколот" на "Арсеналі"
Ця вихватка віннічєнка ледь не коштувала втрати Незалежності, адже саме в ці дні в Бересті відбувались складні перемовини з Осередніми Державами, укладався перший мирний договір Великої Війни, і саме від подій в Києві залежало дипломатичне визнання Незалежності України! Українській делегації вдалось переконати сторони перемовин, що Україна це незалежна держава, просто приховавши той факт, що в ту мить з Києва вже тікала Центральна Рада, бо саме віннічєнко випустив большевіків! (Так само, як нині режим зє-колаборантів повипускав з тюрем россійсько-фашистських терористів і бойовиків, всіх без виключення!)
Саме любитель большевіков віннічєнко фактично злив Україну большевікам, після чого втік до Франції, потім прийняв запрошення Совєтів очолити квазіреспубліку "УССР", але хитрість і жадібність віннічєнка змусили його торгуватись за вищу посаду в "Совнаркомє", щоб лишитись в Москвє. Зрозумівши, що з Совєтами жартувати не вийде, бо це не м'якотілі урядовці Центральної Ради, віннічєнко встиг вчасно зметикувати і втекти з Москви назад до Франції, де до глибокої старості писав мемуари про те, як він один рятував Україну, а всі йому заважали. При цьому, Совєти хоч і клеймили віннічєнка прізвиськом "буржуазний националіст", але показово вбивати його не стали, на відміну від Петлюри. Совєти вміли дякувати коллабораціоністів та дарувати їм життя.

Головний Отáман Симон Петлюра для Совєтів був значно більшим ворогом, аніж віннічєнко хоча б тому, що соціяліст Петлюра чинив спротив совєтській окупації. З віннічєнком також постійно вів суперечки Головний Отáман. Втім, Симон Петлюра теж вдосталь помилок наробив… Хоча згодом, вже на еміґрації, Симон Петлюра усвідомив свої помилки, проте вже було надто пізно… Надто боявся образити Винниченка, надто довіряв своєму фавориту, напівграмотному невігласу Омеляну Волоху. Саме зрадник Волох доклав максимум зусиль, аби було заарештовано та розстріляно полковника Болбочана — одного з найбільш ефективних полководців Армії УНР…
Арешт і ганебне вбивство полковника Петра Болбочана в 1919 році вщент деморалізувало збройні сили України…
Пізніше Волох вкраде скарбницю УНР і втече до большевіков, а ті його розстріляють у 1937-му, бо такий огидний зрадник як волох і Совєтам не згодився. А ось у України омелька волох вкрав все, що зміг вкрасти — скарбницю УНР з останніми коштами…
В той час, коли вщент розбита Армія УНР, помираючи від тифу, була затиснута у "Трикутнику Смерті" під Любаром з трьох боків поляками, "краснымі" і "бєлымі"
Антанта і "Червоний Хрест" відмовлялись допомагати помираючим від тифу воякам Армії УНР, бодай надати ліки…
А кошти вкрав волох…

Це до 1919 року ще якось вдавалось тримати дисципліну у війську та боронити Україну. А потім вбивство полковника Болбочана вщент деморалізувало бойовий дух тодішніх Захисників України…
Це до 1919 року ще більшість військових отáманів підкорялись наказам Головного Отáмана Симона Петлюри, але національно-визвольна Революція, як і кожна революція, здійняла на поверхню цілу купу пройдисвітів, котрі оголошували себе "отаманами" та "батьками", і поступово в цю "отаманщину" втягувались деякі отамани з війська. Всі ці опереточні отаманчики та "батьки" немов іржа роз'їдали зсередини Самостійність та цілістність України. Один лиш "батько" Махно чого вартий! „Батько“ Махно воював проти Незалежної України в колаборації з Совєтами — сєпар, якщо користуватись сучасною термінологією — такий же шкідливий сєпар, як і омелька волох!
Отаманщина стала однією з головних причин поразки Перших Визвольних Змагань…
Отаманщина й нині час від часу вигулькує…

Всього два роки знадобилось для того, щоб остаточно знищити опір тих небагатьох Українців, які свідомо піднялись на захист України. Так, небагатьох, бо у порівнянні з тими ж Фінляндією чи Естонією, на захист рідної країни від окупантів у нас піднялось лиш 3% населення, тоді як в тій же маленькій Естонії 15% населення постали на захист своєї країни від Совєтів, і перемогли! Естонія лишалась незалежною до 1940 року.

А Україна…
Україна остаточно втратила Незалежність в березні 1921 року, коли з мовчазної згоди Антанти була пошматована між Польщею та ніким не визнаним терористичним квазідержавним утворенням "РСФСР \ Совєтская Россія".

„Зимовий Похід Армії УНР біля Умані“
Художник — хорунжий Армії УНР Теодор Грінченко

Оговтавшись якось після "Трикутника Смерті", Армія УНР зібралась з силами у грудні 1919-го та відчайдушно спробувала врятувати Самостійність Соборної України звитяжним Першим Зимовим Походом — найбільшим у військовій історії рейдом по ворожим тилам окупованої Совєтами України. Перший Зимовий Похід зміг зберегти боєздатність Армії та бойовий дух Захисників України, дати надію…
Проте, вже було запізно…
Другий Зимовий Похід восени 1921 року завершився катастрофою під Базаром, де у останньому бою за УНР полягло та було розстріляно понад півтисячі знесилених Захисників України…
21 листопада 1921 року Українська Народня Республіка була остаточно роздавлена совєтськими і польськими окупантами.
Вже тієї ж зими 1921 року перший привид Голодомору навідався в українські села разом з "отрядамі продразвёрсткі".
Голодомор постукав у шибки сільських хат вже через два роки після 19-го…

Уроки історії у нас ніхто не вчив і не вчить.
Історія це ж так "нудно", "історія нє арґумєнт" — зауважив в 2019 році один юнак під час дискусії про уроки історії. "Ватэта нє наша вайна!" — наголошував у 2015 році вже колишній друг перед тим як втекти з України кудись чи то на Россію, чи на БССР, щоб раптом "Порох нє заґрёб на вайну".
Як і 100 років тому, захищати Україну охочих багато не знайшлось…

Криваве ХХ століття

ХХ століття створило найстрашнішого монстра — Совєти, і саме завдяки глупству світових політиків у ХХ столітті терористичне квазідержавне утворення "Совєтская Россія \ СССР" не лише отримало дипломатичне визнання в листопаді 1933 року, коли Українці помирали від Голодомору, але Совєти отримали ще й потужний військово-промисловий комплекс, збудований "проклятымі буржуінамі" за кошти й зерно, відібране у Українців.
Ліга Націй не побачила Голодомору в Україні — попри звернення Голови Ліги Нації, її делегати категорично відмовились чути, знати й бачити події в Україні. Совєти щедро платили, а тому Європа осліпла і оглухла одночасно — Європа мовчала
Значну ролю у визнанні терористичного квазідержавного утворення зіграла сталінська пропаґанда для західної авдиторії, здійснювана через продажних західних журналістів, насамперед, через "журналіста" волтера дюранті — керівника московського офісу "Нью-Йорк Таймс". Саме статті дюранті переконали Президента США Рузвельта визнати СССР країною. З цього приводу Совєти закатали такий фешенебельний прийом у "Вальдорф Асторія", що американські буржуї заздрощами заходились! В цей час в Україні щодоби помирало 25000 Українців… За заперечення Голодомору волтер дюранті отримав "престижну пулітцерівську премію", та все ще "Нью-Йорк Таймс" вважає його своїм "кращим журналістом", а Пулітцерівський комітет відмовляється скасувати нагороду.
Тож, нічого дивного, що і в ХХІ столітті сталінська газетка "Нью-Йорк Таймс" відверто працює в інтересах кремля!
Та хіба тільки вона?
А ми дивуємось нині "стандартам журналістікі" — ці "стандарти журналістікі" були закладені ще у 1930-х роках сталінським фінансуванням — тими грошима, що було отримано за відібране у Українців зерно!

Глупство західних політиків сягнуло ще далі — вони пішли на союз зі сталіним попри те, що саме СССР і Третій Райх роздмухали Другу Світову війну! Якщо Вінстон Чьорчиль ще діяв обмірковано та розважливо, хоча й зважував всі дії насамперед з урахуванням інтересів Британії, то прикутий до інвалідного візка Рузвельт просто вже бажав щоб скоріш завершилась ця війна, ну а Шарль де Голль, ховаючись всю війну десь в сирійських пустелях, весь час скіглив, що ситуацію врятує лише сталін!
Тегеран-1943, Ялта-1945 і Потсдам-1945 вирішили долю Світу на багато десятиліть вперед, і тепер ми маємо ООН імєні сталіна, як основний інструмент кремля для впливу на глобальну політику, ми маємо суцільний контроль глобальних мас-медія та інтернету з боку кремля і суцільні кремлядські метастази по всьому Світові.
Фактично, увесь Світ вже давно оповитий метастазами "русскоґо міра"!

100 років по тому

19 рік…
100 років по тому ситуація значно гірша.
Насамперед, тому що Світ оповитий метастазами "русскоґо міра".
Ну а в Україні століття совєтської окупації зробило свою чорну справу. Половина Українців винищено геноцидами. Решта в більшості своїй асимільовані та перетворені на покручів.
В Україні ситуація 2019 року набагато гірша аніж 1919 року…
Глобальна ситуація у Світі теж набагато гірша…

ХХІ століття почалось зі знакової події.
Теракт 9\11 змінив хід історії та дав старт путінській РФ.
Наївно вірити в те, що таку складну операцію могли здійснити якісь таліби у драних штанцях з совєтськими автоматамі калашнікова. Звісно ж, за організацією терактів такого масштабу, за зруйнуванням символів Америки може стояти тільки кремль! І першим про "борьбу с тєррорізьмом" заявив в ту мить саме "маладой чєкіст" з кремля.
На жаль, Америка проковтнула це. Америка і Світ стали грати в гру, нав'язану плюгавеньким чєкістом. Зате тепер США мають кремлядського блазня в президентському кріслі. Як і Україна.
Безкарність породжує вседозволеність.

Подальша безкарність РФ ще більш породжувала у них відчуття всесильності й безкарності: війна проти Грузії, війна в Сирії, хвиля безкарних терактів по Європі, війна проти України…

Розстріл Героїв Небесної Сотні серед білого дня в центрі європейської столиці — показовий, в онлайн-режимі чисельних стрімів та "стандартов журналістікі" — це показове масове вбивство Українців лишилось безкарним…
Анексія Криму, "зєлёныє чєловєчкі", "РФ-рєндум" — це теж лишилось безкарним…
Інтервенція на Донбас, обстріли з території РФ і подальше пряме вторгнення РФ на територію України — теж лишилось безкарним…
Збиття пасажирського авіалайнеру MH-17, вбивство трьох сотень людей з усього Світу, в тому числі сотні дітей, які перебували на борту збитого кацапами "Боїнга" — і це теж лишилось безкарним!…
Розстріл Захисників України, оточених в так званому "зєлёном коррідорє" Іловайського котла, попри гарантії випустити з оточення, а також співучасть у цьому розстрілі зє-коллаборантів та оліґарха-злочинця коломойскоґо, бо саме сформовані ним і очолювані нинішнім начальником ГШ хомчаком добровольчі загони з найбільшою кількістю свідомих патріотів України були оманою затягнуті в пастку Іловайська… Всі свої дії коломойскій і хомчак узгоджували з россійськими окупантами, повідомляли де і скільки знаходиться українських військ, маршрути пересування, позиції, тощо, щоб РФ влучніше обстрілювала і вбила якомога більше Захисників України. Аналогічне відбувалось і при виході з Дебальцево.
Схоже, й ці злочини теж лишаться безкарними…
Зате теле-анали "Г+Г" та всіляка "хробацька журналістіка" в режимі нон-стоп розповідали про "барыґу, каторый заманіл в котлы"!

Україна, як і 100 років тому, вщент програла інформаційну війну. Ворожа пропаґанда й тоді виявилась сильнішою, а нині так і тим паче! Століття тому лиш листівками та газетками вдалось вдало поширити совєтські метастази, а нині на озброєнні кремля гігантські інформаційні ресурси! І в глобальному медіяпросторі також! А в українському медіяпросторі так й тим паче!

Коли в 2015 році РФ зрозуміла, що не зможе подолати Україну проксі-війною та "іхтамнєтамі", в хід пішла стара випробувана методика інформаційної війни. Невпинний шквал інформаційного бруду проти проукраїнського Верховного Головнокомандувача і Президента України як через свої інформаційні ресурси та глобальні західні, так і через ніби-то "украінскіє" мас-медія. У тому ж 2015-му відбувся запуск проекту "слуґа народа" — телесеріал для бидла, котрим і було хакнуто країну. У цьому серіалі зовсім неприховано показувалось все те, що РФ мріє зробити з Україною — і зманкуртілому "уставшему от вайны прастому народу" це дуже подобалось! Цей антиукраїнський серіал разом зі "сватамі" невпинно й цілодобово крутили по "1+1" і це дало результат. Новорічне "паздравлєніє" блазня замість новорічного привітання Президента України стартувало процес демонтажу Державності України. І вже навесні 73% проголосували за маріонеткового блазня на найвищу державну посаду!
Нео-большевізм пабєділ!
Стадо обрало жрачку!

Із квітня 2019-го в Україні встановився зє-коллаборантський режим, почався стрімкий демонтаж Державності й Незалежності України, знищення щойновідроджених Збройних Сил України, знищення добровольчого і волонтерського рухів.
Режим Зє-коллаборантів розпочав справжню війну проти Захисників України — арешти та показові судилища над волонтерами, добровольцями і Захисниками України, знищення розслідування розстрілу Героїв Небесної Сотні та справи Майдану…
Простіть нас, Герої Небесної Сотні — це 73% малорóссов забажали реваншу антиукраїнських сил та знищення України… Бо ходячим шлункам дошкуляли справжні свідомі Українці…
Натомість "суди" випускають на волю сепаратистів, коллабораціоністів, терористів і бойовиків. Нахабний "обмін" півтори сотні звільнених терористів і вбивць на сім десятків полонених, серед яких лиш 12 військових, а решта невідомо хто, передача РФ вбивць Майданівців — все це свідчить про те, що Героїв Небесної Сотні розстрілював кремль. Двічі: 20.ІІ.2014 і 29.ХІІ.2019, коли було знищено розслідування масового вбивства та звільнено всіх вбивць!
Причому, якщо раніше Верховний Головнокомандувач і Президент України Петро Порошенко шляхом тиску на кремль забезпечував звільнення полонених бранців саме з пазурів РФ, здійснюючи обмін безпосередньо з РФ, то зє-колаборанти здійснювали свій "обмАн" з невизнаними квазіутвореннями ОРДЛО, тим самим показуючи Світові що "на Украінє ґражданская вайна, внутрєнній канфлікт", а РФ тут ніби й ні до чого.

Демонтаж Державності України відбувається стрімкими темпами! За півроку було знищено всі досягнення України як на міжнародній арені, так і в середині країни. Вщент розграбовано Армію! Вщент розграбовано бюджет країни! Адже оліґарх-злочинець коломойскій прийшов грабувати Україну, пропхавши на "трон" блазня-маріонетку. Але цей блазень не стільки маріонетка коломойскоґо, скільки маріонетка і виконавець кремля!
Кремль всадив ключового "зєлёноґо чєловєчка" у президентське крісло!
І вже за півроку вщент знищено абсолютно все, розтоптано імідж України, розтоптано Гідність…

Гідність… 5 років поспіль Українці відчували Гідність! Справжні Українці, звісно, не малорóсси. Проте, Майдан не встиг довершити Революцію Гідності через початок широкомасштабної війни на сході України. Не вдалось багато чого зробити: реформу МВС завалив злочинець авакян, реформу суддівської системи не дозволили провести так звані "судді", бо більшість з них сєпари. Прокуратура теж лишилась "пшонной". Як наслідок, з початком реваншу саме судді, прокурори і мєнти стали основною зброєю проти України! Прикриваючись іменем Держави вони знищують нашу Державу за наказами аґентів кремля — всих цих портнових, риґів та зє-нечисті.
І вони зробили висновки після Майдану!
Тепер просто так вони не віддадуть владу, захопивши її міцно своїми пазурями!

Зє-коллаборанти вже почали "квартальную фєдєралізацію" України, втілюючи хуйлову мрію про "боснійскій сценарій на Украінє". Пошматування України на купу квазіутворень зє-коллаборанти показали ще у серіалі "слуґа народа".
"Собіратєль ісконно русскіх зємєль" Хуйло у свою чергу вже заявив "права" на "укрáінскій юґа-васток" та реанімував трупік "наварóссіі".

З Україною миттєво перестали рахуватись західні політики. Втім, вони ще за спиною Порошенка вже домовлялись з Хуйлом — Макрон кланявся у реверансах перед плюгавим дєдушкой ще в травні 2017-го у Версалі та вилизував дупу плюгавому в Пєтєрбурґе в грудні 2018-го. Франція і Россія у цілковитій enténte з 1914-го! Адже Франція ну дуже боїться відповідальності за роздмухування Великої Війни спільно з Россією в 1914 році, хоча це "секрет Полішенеля".

Вже на кінець 2019 року долю України без України вирішили в Москві й Парижі, як і 105 років тому вирішували там же як краще роздмухати Велику Війну, як краще організувати Сараєвське вбивство Ерцгерцоґа Фердинанда, як і 100 років тому у Версалі на ганебній Паризькій мирній конференції 1919 року вирішували кинути дипломатично визнану Україну на пошматування невизнаним Совєтам і Польщі, як і чверть століття тому вирішили забрати у України ядерну зброю…

Велика Війна, у вирі якої Україна, все ще триває…
Гравці на арені одні й ті ж!
Велика Війна триває…

19-й рік минув… 19-й рік відбувся…
Висновки…

Висновки вельми невтішні…
Україна зависла над прірвою, як і в 1919 році…
Якщо найближчим часом не буде створено опір та національно-визвольний рух, якщо найближчим часом не буде скинуто маріонетковий зє-колаборантський режим, керований не лише оліґархом-злочинцем коломойскім, але й насамперед кремлем, якщо Революція Гідності і Майдан не будуть доведені до логічного завершення, якщо всі антиукраїнські сили не будуть покарані й фізично ліквідовані — нас чекає повторення кривавого ХХІ століття!
Знову доведеться в Зимових Походах відчайдушно намагатись врятувати Україну чи те що від неї лишиться… Знову доведеться пережити черговий "красный тєррор"
А після 19-го року завжди приходить 33-й…

А потім рештки поодиноких повстанців з новітньої УПА будуть ховатися по криївках десь в Карпатах, а новітні москвинські чєкісти та прислужні їм відрижки зє-сєпарів будуть відстрелювати поодиноких повстанців по óдному як зайцíв…
І Світ та Європа знову і вкотре відвернуться, осліпнуть та оглухнуть!
Власне, вже відвернулись, осліпли та оглухли…

…Цю підсумкову публіцистику 2019 року відкриває титульний постер з коллажем листівок учасника Перших Визвольних Змагань, сотника Армії УНР Миколи Битинського: Соборна Україна з різдвяної листівки та козак, який борониться від двоголової гадини з россійсько-імперською короною та совєтською звездой. Сили Українців у 1919-му виявились нерівними, як ми знаємо з уроків історії, бо ціла низка причин є у поразці України: глобальна ситуація, помилки українських та європейських політиків і політиканів, отаманщина та інфантильність і глупство народу, який повірив у обіцянки-цяцянки та за шмат гнилої ковбаси віддав ворогам Україну…
Соборну Україну, змальовану на листівці, ми вже ніколи не побачимо вочевидь. Винищено вщент Українців на Кубані й Підкавказзі, на Східній Слобожанщині та Стародубщині — там тепер "русскій мір", винищено Українців і на окупованих Польщею Західних Теренах України — Лемківщина, Надсяння, Холмщина, Підляшшя, Берестейщина…
Після Голодомору заселено кацапами схід та південь України…
У нас України лишилось дуже мало, насправді…
Скоро може зовсім не лишитись…

Ми маємо нарешті вивчити уроки історії!
Її Величність Історія — найголовніша наука людства! У своїх шухлядках Історія тримає всі ключики від питань сьогодення, всі відповіді закладено в уроках історії. І якщо народ не вчить уроки історії, то історія повторюється до тих пір, доки народ не засвоїть її уроки, або доки цей народ не пощезне…

Ми маємо усвідомити дуже прості речі.
Наші вороги розуміють тільки силу! Наша слабкість лиш дає їм стимул, а ось будь-якій опір їх одразу лякає й вони починають верещати зі своїх мєщёрскіх або мазовєцкіх багнищ про "бандеровцев" чи про Хунту. Чому вони так ненавидять Мазепу, Петлюру, Коновальця, Бандеру, Шухевича? Тому що ці Провідники Нації добряче драли сраки окупантам! Аналогічно Совєти ненавидять, наприклад, Каудильйо Франціско Фрáнко, ставлячи в один ряд поруч Порошенка та захлинаючись верещаннями про Хунту! А чому? Тому що Каудильйо Франко врятував свою Еспанію від совєтської окупації під час "ґражданской вайны" 1936—1939 років і добряче надер сраки совєтскім "іхтамнєтам" з "інтербріґад" та місцевим марксістам-сталіністам-троцкістам.
Порошенко, на жаль, не став з різним причин українським Каудильйо Фрáнко, а дарма — бандерівська Хунта, про яку 5 років поспіль верещали й захлинались москалі, врятувала б Україну, і не відбулося би ніякого реваншу зєбілів та малорóссов.
Ворог розуміє лише мову сили!

Чому вони так ненавидять Україну, Українців і все українське?
Бо Україна і Українці не одне століття мужньо захищають себе від кацапських окупантів! Українці, не малорóсси — коли ми говоримо про Українців, то мова йде саме про усвідомлених і свідомих Українців, а не про змакуртілих покручів "хахлов-маларóссав". І не треба тут патякати про "нєнада раздєлять народ" — нада! Треба, треба ватніків товкти писками у власне лайно, аби зрештою хоча б починали розуміти, що бути покручем і "хахлом-маларóссом" це огидна й мерзенна ганьба ганебна, за котру не пробачать ні предки, ні нащадки. І той хто почне усвідомлювати ці очевидні речі, той почне самостійно перетворювати себе з покруча на Українця. І варто зауважити, що бути покручем не смертний гріх, бо всіх нас в таке становище поставила совєтська окупація, всі були в різній мірі покручами свого часу, всіх нас намагались перетворити на "хахлов-маларóссав". Але частина Українців змогла цьому протистояти — хтось зміг повністю вистояти, комусь довелось з початком війни вичавлювати з себе по краплинці совєтського раба — але головне, що у тих, хто прагнув змінити себе на краще, відродилась свідомість — українська свідомість!
Так, нехай свідомих Українців менше, аніж х`тілося б, проте ми ж войовнича меншість!
Ми не "хахлы-маларóссы", не "совєтскіє ґражданє", ми — Українці!
Ось за це вони й ненавидять нас — ми чинимо опір!
Ми маємо Гідність!
Ми не падаємо на коліна!
І не впадемо!

19-й рік минув… 19-й рік відбувся…
2020 рік обіцяє бути ще більш жахливим, аніж 2019…
Тож, перед неминучою війною варто запам'ятати головні тези:

• Гарний кацап — мертвий кацап!
• Побачив кацапа — вбий, доки кацап не вбив тебе!
• Кацапів треба вбивати!Це дозволить вам вижити у вирі війни.
Даруйте, які часи, такі й побажання.
З Новим, 2020 роком…

І, Вельмишановне Панство, не забувайте ще дещо…
Свобода та Гідність — це не щось нами набуте. Це те, що завжди у нас було і те, що ми не віддамо ні за яку ціну.
Ми — нація борців.
Шануймося, будьмо гідними та вільними Українцями!
Шануймося, ми того гідні!
Бережіть себе й Україну!
Борімося — поборемо!
Україна переможе!

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

СЛАВА НАЦІЇ!
СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

УКРАЇНА
ПОНАД УСЕ!

✠ ✠ ✠
✠ ✠ ✠

Dem'än Dzüba
© «Porohivnyçä»
2019.ХІІ.31

1 коментар до “„19-й рік минув… 19-й рік відбувся…“

  1. Сповіщення: ❄ З Новим 2020 Роком! Щасливого Різдва! ❄ – ПОРОХІВНИЦЯ

Коментарі закриті.