Перейти до контенту

«Кримський коридор»

«RF WAR» «Crimean corridor» 2015

«Кримський коридор»

Ймовірні напрямки ударів РФ

Без паніки — ми не на "Путаніку"!
На цій мапі позначено лише ймовірні напрямки ударів РФ (Росії Фашистської) в разі початку широкомасштабного вторгнення для отримання так званого "Кримського коридору". Ще ніхто нікуди не наступає!
А то у нас є такі, хто побачили мапу і попадали з диванів як оті котигорошки чи міньйони!
🙂

Отже, спробуємо спрогнозувати тактику і стратегію ймовірних ударів РФ (Россії Фашистської) з огляду на погіршення поточної ситуації і ескалації бойових дій по всій лінії фронту та кремлядськими провокаціями а-ля Ґляйвіц в оккупованому Криму.

Підкреслю: це мій прогноз ще від 15.01.2015, але він він все ще актуальний, практично нічого не змінилось. Змінилась лише дещо лінія фронту, тому на постер-мапі Ви бачите лінію фронту станом на 15.01.2015, коли ще Дебальцеве контролювали війська ЗСУ. Повторюю публікацію свого прогнозу з огляду на аналогічні прогнози від аналітиків NATO, «Stratfor».

По-перше, одразу варто зазначити головне: жодних сумнівів у Збройних Силах України немає, Захисники України не дозволять россійсько-фашистським оккупантам захопити терени України, розташовані між двома оккупованими частинами України — доведено Кіборгами та донецьким аеропортом!

Українці не мають жодних сумнівів ні в Захисниках України, ні в командуванні, ні в Головнокомандувачу і Президенті України!
Але мова зараз йде про можливу стратегію Кремля — які стратегічно важливі цілі будуть намагатись захопити російсько-фашистські війска, куди будуть бити та по яким напрямкам пробиватись.
І що саме не завадило б почати робити вже зараз, щоби упередити ці удари або принаймі затримати ворога.

А цілі Кремля і стратегія лишаються незмінними: "пробіваніє Крымскоґо корідора" з метою суходольного шляху на Крим, а також заволодіння Запорізькою АЕС, яка забезпечує енергопостачання Криму і Каховською ГЕС, що забезпечує водопостачання на півострів. Ну і звісно, створення плацдарму для подальшого наступу на Україну, зокрема, на Одесу та "Пріднєстровьє".

Погляньмо на мапу.
Червоні стрілки — ймовірні напрямки ударів РФ, синім кольором позначено лінії оборони, які б варто було все ж таки розпочати будувати ще торік!
Жовтим кольором на мапі позначено терени України, червоним кольором — територія РФ (Росія Фашистська).
Прозорий червоний колір — оккуповані території Криму та Донецької України, причому, більш насиченим і темнішим на Донбасі позначені оккуповані территорії, які були контрольовані загарбниками на момент збиття авіалайнеру МН-17 17.07.2014.
Варто нагадати, у липні і серпні ЗСУ майже добивало терористичні угрупування, роздробивши оккуповані территорії на частини. Після збиття "Боїнга" увага Світу та України були прикуті до трагедії, АТО призупинилось, чим скористалась РФ і ввела війська, взявши врешті-решт у кільце наших солдат, що призвело до ще однієї трагедії в Іловайську... Зрештою, для цього вони й збивали пасажирський лайнер...
Ці події значно вибили всіх з рівноваги і дозволили РФ захопити відбиті раніше території на півдні (Новоазовськ) та вийти впритул до Маріуполя...

Зараз Армія України вже підготовлена до можливого наступу РФ, є досвід, контролюється лінія фронту і вже неодноразово були спроби ворога пробити лінію фронту в різних напрямках — марно!

Втім, розглядаємо, які цілі цікавлять россіянсько-фашистських загарбників найбільше на шляху до Криму з Донбаса і з Криму на Донбас.

Варто зазначити, що в разі початку широкомасштабної наступальної операції РФ, наступ почнеться з усіх можливих напрямків!
РФ вже розташувала ударні військові бази в Клінцах біля білоруського кордону і в Валуйках — це ударні групи для київського і харківського напрямів. Тобто, удари можуть розпочатись не лише з боку ОРДіЛО, та з окупованого Криму, але й по всьому кордону РФ з півночі на схід, а також можливо з боку так званого "Пріднєстровья".
На південному фронті зі сходу — Ростовська ударна група з боку Ростова і Таганрогу нанесе удар в бік Маріуполя з метою просуватись у бік Бердянська та Мелітополя.
З півдня — Крим і Кубань. Ймовірні авіаудари по Бердянську, Мелітополю та Маріуполю через Азовське море як з кримських аеродромів, так і з кубанських (авіабаза в Єйську). Контрольовані РФ-загарбниками кримські військові аеродроми "Джанкой", "Ґвардєйскоє", "Бєльбєк", "Кіровскоє", "Баґєрово" (Керч), "Новофёдоровка", "Євпаторія", "Донузлав" вщент забиті літаками, технікою і навіть ЗРК С-300 (SA-20 "Gargoyle").
Північ окупованого Криму вщент забита россіянсько-фашистською військовою технікою, зокрема, в Армянську зафіксовані РСЗО "Ґрад" БМ-21, поблизу Чонгара зафіксовано ракетні комплекси С-400, які є на озброєнні лише у РФ — це баллістичні ракети з радіусом ураження 400 кілометрів, спроможні нести легку ядерну боєголовку, такі РФ використовувала в Сирії.

Крім ППО в Криму оккупанти РФ розташували і ядерну зброю малої та середньої дальності, про що NATO звітували і все ще вимагають пояснень у РФ.
Сухопутні удари з Криму будуть у двох напрямках — через Чонгар на Мелітополь і через Перекоп на Каховку, Херсон.
Також ймовірний удар з моря по Одесі та Миколаєву з морських баз оккупантів у Севастополі та Донузлаві. Втім, присутність американців в Чорному морі дещо охолоджує "гарячі голови" аґресорів РФ.

Тепер розглянемо всі ці ймовірні удари дещо докладніше.

Почнемо зі сходу.
Так як нас цікавить в першу чергу "Крымский Коридор" (саме так ще восени 2014 охрестили свою амбіцію в Кремлі), ми акцентуємо увагу саме на цій території.
На Луганщині та Донеччині певно вже давно Генштабом України розроблена стратегія зупинки наступу ворога. Третій рік війни довів, що на Генштаб України і Штаб АТО можна покладатись.
Єдине, що гнітить — відсутність захисту кордону з РФ на контрольованих Україною територіях. Наприклад, сумно відоме Мілове це взагалі дірка, через яку з россійського Міллєрово відкритий прямий шлях аж на Харків через Старобільск і Сватово, та по Щастю в тил вдарити простіше простого... А жодних ліній оборони там так і немає... Та й через те ж Мілове територією України проходить 34-кілометрова ділянка РЖД, якою спокійно з центру на південь РФ курсують військові ешелони. Це єдина залізниця, яка зв'язує Ростов і Москву, і 34 кілометри проходять по території України, не пов'язані з українськими залізницями. Чому за три роки ділянка РЖД не блокована — не зрозуміло...

Повертаємось у Приазов'я та на Запорожжя.
Що в першу чергу цікавить РФ на цій территорії між оккупованими Кримом та Донбасом?

1. Запорізька АЕС — найбільша атомна електростанція Європи (6 реакторів), яка живить енергією Крим. Крім того, у місті Енергодар розташована ще й велика Запорізька ТЕЦ.
2. Каховська ГЕС, Каховське водосховище і Кримський канал, які живили водою Крим.
3. Мелітополь — ключовий, єдиний наразі і найбільший військовий аеродром між Кримом та Донбасом. Мелітополь — ворота Криму!
4. Маріуполь — морський порт, аеропорт, індустріальний центр.
5. Бердянськ — морський порт, є злітна смуга аеропорту.
6. Запоріжжя — індустріальний центр, "Мотор-Сич" коллабораціоніста Боґуслаєва, імперія коллабораціоніста Ріната Ахмєтова (перебралися з Донецька), підприємства, ну і звичайно ж, "сакральный" ДніпроГЕС, який теж дає відсоток енергоспоживання для Криму.
7. Залізниці та автомагістралі, які б зв'язали суходолом Крим з РФ. Найкоротша залізниця з Криму у Донбас: Мелітополь — Токмак — Комиш-Зоря — Волноваха.
8. Залізничні та транспортні вузли: Мелітополь, Федорівка, Таврічєськ (Василівка), Запоріжжя, Пологи, Комиш-Зоря, Верхній Токмак, Бердянськ, Токмак (географічний центр Запорізької області). А також Новоолексіївка, Генічеськ та Чонгар, звичайно!

Отже, основні цілі такі мають бути для початку у РФ.
Щоб рухатись суходолом далі на Одесу чи на Дніпро, які для РФ не менш важливі, необхідні будуть ресурси. Спочатку їм необхідно спробувати захопити хоча б Запорізьку область.
При цьому, оккупантам не обов'язково буде брати штурмом такі важливі міста, як Маріуполь та Бердянськ.
Вони їх просто обійдуть та візьмуть в облогу!
Місто Запоріжжя теж, ймовірно, чіпати поки що не стануть.
А от Мелітополь, Енергодар та Каховку їм треба взяти за будь яку ціну!
Вірогідно, якщо припустити, що РФ вдасться здійснити удар у напрямку Мелітополя зі сходу, їх дії будуть такі. Взявши в облогу Маріуполь та Бердянськ, частини РФ можуть розділитись і висунутись на запорізький напрямок. Це можуть бути напрямки Маріуполь — Запоріжжя та Бердянськ — Токмак — Запоріжжя. Останній точно їх зацікавить, бо з нього можна йти і на Запоріжжя, і на Енергодар, і з півночі блокувати Мелітополь.

З Криму тим часом ударні групи РФ можуть суходолом висунутись через Чонгар на Мелітополь, розділившись навіть для удару в обхід Мелітополя на Енергодар. Таким чином, якщо на Мелітополь підійдуть ударні групи з півдня та сходу і північного сходу, а частина обійде в напрямок Енергодару, то Мелітополь опиниться в облозі і військовий аеродром там буде блоковано...
(Враховуючи той факт, що представлений ФСБ РФ "командір укрáінской ДРҐ" Євген Панов виявився колишнім водієм ЗАЕС і був напередодні викрадений з власної дачі біля Енергодару — доречно зауважити, що справжні ДРГ РФ вже шастають під ЗАЕС!)

Водночас з Перекопу ударні групи РФ спробують вийти на Каховку. Херсон їм поки що не потрібен, бо там і Олешківські піски з лісами, і Дніпро, і кручі... Їм важлива Каховка і канал! З каховського напрямку вздовж Дніпра також можна здійснити фланговий удар на Енергодар...
Виходити поки що на правий берег Дніпра оккупанти не будуть. Хіба що вже потім, якщо почнуть штурм Запоріжжя, спробують форсувати Дніпро у Запоріжжі, щоб взяти правобережну частину та Хортицю і закріпитись там для створення плацдарму на правобережжі. (Хоча, про яке форсування мова — запорізькі ватніки-маршрутчікі задарма перевезуть на Хортицький!)

Власне, приблизно так можуть виглядати удари РФ...
Для того, щоб запобігти цьому, необхідно вже зараз будувати лінії оборони та укріплення. Не ті піарні, на яких піарилися перед виборами торік, а справжні. Хоча, будувати укріплення варто було давно...

Суттєвими лініями оборони можуть стати:

— для початку вже давно повинна бути створена ар'єргардна лінія оборони від Бердянська до Курахово і Покровська (екс-Красноармійська). Високі береги рік Берда та Мокрі Яли сприяють будівництву фортифікаційної лінії оборони для запобігання ударів на запорожський та кримський напрямки.

Тепер детальніше, що варто було б зробити безпосередньо на Запорожжі.
— лінії оборони навколо міста Запоріжжя на лівобережжі — Запоріжжя зі сходу можна захистити аж трьома лініями оборони, і цьому вельми сприяє рель'єф. Пагорби та гори від Запоріжжя до Василівки (залізничний вузол Таврічеськ) також сприяють будівництву ліній оборони. Високі береги ріки Конка східніше Запоріжжя в районі Комишувахи і лінія на Вільнянськ, звідти до міста Дніпро. Резервні тилові лінії оборони на правому березі Дніпра у Запоріжжі вздовж Хортиці.
— високий правий берег ріки Берда, також укріпити Бердянськ. Від річки Берда до верхів'я річки Мокрі Яли дугою створити лінію навколо Розівки, яка не дасть вийти на Більмак та залізничні вузли Комиш-Зоря й Пологи, на запорожський та токмакський напрямки.
— захистити залізничні вузли Комиш-Зоря, Пологи, Верхній Токмак, Федорівка.
— для створення внутрішньої лінії оборони навколо міста Токмак оптимальним стане у нагоді високий правий берег річечок Беґім-Чокрак та Куркулак південніше Токмака — це дозволить затримати ворога на підступах до наступної лінії оборони на Молочній річці. Також варто подумати про захист Токмака зі сходу. Високий пагорб і глибока балка Салган з південного сходу міста сприяють будівництву оборонних фортифікаційних ліній на бердянському напрямку. Складніше зі сходу, там широка долина ріки Токмак...
Оккупанти в Токмак в першу чергу прийдуть з боку Більмака і Комиш-Зорі, або з боку Бердянська. З півдня на шляху у окупантів Мелітополь. Власне, Токмак цікавить загарбників саме як плацдарм для блокування Мелітополя з півночі — саме для цієї мети місцеві коллабораціоністи збудували в 2015 році базу для військ РФ під виглядом "уґольного склада ЮЗ" — ангари, висока огорожа з колючим дротом. Вугілля за рік там так і не з'явилось!
Вихід та взяття Токмака дозволить противнику мати вихід на Запоріжжя та Енергодар з південно-східного напрямку, та вихід на Мелітополь з півночі.
Щоправда, для цього доведеться здолати Пришиб-висоту...
— високий правий берег ріки Молочної — це Пришиб-висота, на якій війська Вермахту в 1943 році вже будували потужну лінію оборони «Вотан», яка тягнулась від Дніпровських Плавнів і далі по всій Пришиб-висоті західніше Токмака вздовж Молочної ріки та Молочного лиману до Азовського моря.
«Votan» — «Вотан», бог війни. (Наразі ця назва звучить вельми ватно, та ми й не Гітлер з його любовію до містики. "Ватаны" нам не потрібні!)
Ми Українці! І необхідно вже зараз починати будувати лінію оборони! Бо стратегічність цієї лінії дійсно важлива.
Молочна лінія оборони затримає оккупантів і не дасть змоги вийти на Запоріжжя, Мелітополь та Енергодар зі сходу.
У 1943 році німці доволі довго стримували радянські війська на цій лінії. Тож по цій лінії й будувати нашу лінію оборони. Крім того, вкрай важливо захистити Мелітополь...
Одна проблема — половина місцевого населення вщент ватне, особливо серед етнічних россіян, яких вельми багацько навколо Мелітополя.
— Лінія захисту Мелітополя.
Найважливіша, певно, лінія, причому, з усіх боків навколо міста, залишивши шпарину на півночі для зв'язку з Україною. Зі сходу, півдня та заходу Мелітополь повинен бути захищений!
— лінія оборони вздовж Сиваша від Перекопу до Генічеська, включно з фортифікаціями на Чонгарі та Арабатській Стрілці.
— лінія оборони навколо Каховки: міста Каховка, Нова Каховка, Таврійськ. також вздовж каналів резервні лінії не завадили б.
— лінія оборони вздовж Олешківськіх пісків — це, до речі, найбільша пустеля Європи! Зовні густо засаджена лісом, але піски там зибучі, рухаються і це доволі небезпечні піски. Рашкоцапи точно про них мало що знають. Якщо попадуть туди, будуть потім все життя шарахатись від піску, як солдати Вермахту від пустелі Наміб на Березі Скелетів.
— друга Олешківська лінія оборони вже з боку Дніпра, яка захистить і Херсон, і міста Олешки та Голу Пристань.

Вже наявність цих ліній оборони дозволить затримати наступальну операцію РФ. А може й зупинити...
Від дій Генштабу України та військових чиновників залежить, захоплять російсько-фашистські війська для Хуйла "Крымский Корридор", чи Україна дасть відсіч та надає по пискам цьому ватному стаду ще на підступах...
Звісно ж, жодних сумнівів немає відносно наших стійких і сміливих Захисників України!
Тому єдиний коридор, який чекає у майбутньому Хуйла та його приспішників — коридор Гаагського Трибуналу!

© Дмитро Дзюба | «Tokmak-city Blog»
2015.01.15 — 2016.08.13
P.S.:
Звичайно, великі сподівання на те, що черговий блеф Хуйлофюрера, недолуга імітація Ґляйвіцької провокації та амбіції щодо загарбання України так і залишаться блефом. Санкції вже не дають РФ можливості задіяти ті ресурси, якими Кремль міг розкидуватись на початку війни в 2014 році. То ж, сподіваємось, що далі клоунади у плюгавого недомірка не дійде.
Втім, не варто недооцінювати ворога. Треба усвідомлювати, що ми маємо справу не з людьми, а з кацапами, а ці дикуни володіють другим у світі ядерним арсеналом! І нехай це металобрухт та "брудні бомби", але від того не краще. Неадекватні кацапи будь-якої миті можуть почати жбурляти валянки на "красныє кнопкі", попри те, що половина ядерного металобрухту попадає їм на голови. Але все ж...
Крім того, коли кацапи усвідомлять, що Україна їм не дістанеться, то з верещаннями "так нє даставайся ж ты нікаму", знову ж таки, як не каскад ГЕС на Дніпрі спробують знищити, так ЗАЕС ту саму... Саме для цього С-300 і С-400 й понавозили...

_____
Russia’s Build-up In and Around Ukraine: August 12, 2016
РФ сконцентрувала сили навколо України
Франклін Ґолкомб і Кетлін Вейнберґер звертають особливу увагу на ракетні комплекси С-400 з радіусом ураження до 400 кілометрів, які на озброєнні має лише РФ і які вже Кремль використовував в Сирії.

What comes next?

II► Wargaming Russia's Military Options in Ukraine
«Stratfor» examines six offensive military options that Russia could conduct in Ukraine.
«Stratfor» розглядає шість наступальні військові варіанти, які Росія могла б провести в Україні.

РФ ПЕРЕКИНУЛА ДО ОКУПОВАНОГО КРИМУ НОВІТНІ РАКЕТНІ КОМПЛЕКСИ С-400

В Крым свозят ракеты способные нести ядерный заряд — Мустафа агъа Джемилев (16.01.2015)

Відносини Росія-НАТО: факти

_____