„Зло не покаране!“

ww-2_1-10

Совєтські міфи Другої Світової війни

Нюрнберг. 70 років. Зло не покаране!
70 років тому, 1 жовтня 1946 року закінчився Нюрнберзький процесс, який тривав майже рік.
Але зло не покаране! Нацизм засуджено, а комунізм ні! Сталін, який разом з Гітлером розпочав Другу Світову війну і втягнув Світ у найглобальніший військовий конфлікт в історії Землі, вийшов сухим з води. Більш того, Сталін використав Нюрнберзький процесс, щоб виправдати себе і СССР.

Лицемірство Сталіна не знало меж – він хотів, щоб весь Світ був йому вдячний. Так з`явився совєтський міф, що Сталін – рятівник і визволитель, герой і переможець.
Але, насправді, Сталін такий самий злодій та вбивця, як і Гітлер, тому він також заслуговував на покарання. На жаль, Сталін, як і його комуністичний режим, уникнув тоді трибуналу. Страшно те, що він і досі його успішно уникає, бо відтепер у “диявола” є надійний адвокат – путінська РФ (Россія Фашистська).
Міф продовжила РФ (Россія Фашистська) – "Рассія спасла Європу ат нацизма!"
І ця історична помилка в наші дні обернулася новою війною й може привести вже до Третьої Світової війни.
Адже безкарність породжує вседозволеність.

 

По завершенню Другої Світової війни Сталін не лише відбілив свій режим на Нюрберзькому процессі, але й на Ялтинській конференції (лютий 1945) змусив Черчилля та Рузвельта прийняти саме сталінські умови створення ООН замість Ліги Націй, де СССР мав би виключні права і був би представлений аж чотирма представниками "странамі-аснаватєльніцамі": СССР, а також як "сувєрєнниє рєспублікі" РСФСР, УССР та БССР. Тобто, для ООН Українська і Білоруська ССР були не лише країнами-співзасновницями, але й представляли себе там як "суверенні республіки". Таким чином, окрім виключного право вето, СССР мав ще додаткові три голоси з правом вето!
Після розпаду СССР статус країн-співзасновниць ООН у Біларусі та України залишився, але виключне право вето РФ залишила собі!
Зараз Світ регулюється фактично сталінським кремлівським ООН!
І саме сьогодні, 1 жовтня 2016 року, в 70 річницю завершення Нюрберзького процессу, РФ (Россія Фашистська) в ООН знову обійняла керуючу посаду країни-головувальниці в Раді Безпеки ООН.
Окрім того, як це не парадоксально звучить, всі три роки цієї війни РФ (Россія Фашистська) в ООН керує комітетом з ...Прав Людини!..

 

Руйнуймо совєтські міфи, щоб врятувати себе, щоб врятувати світ.
Війна і міф: невідома Друга Світова війна
Півсотні розвінчаних совєтських міфів про Другу Світову війну від Українського Інституту Національної Пам'яті.

© «Україна. Згадати Все»