„Кацоязычіє“

katcoyazychie

„Кацоязычіє“

 

"Русскаґаварящіє укрáінцы" — ось такий у нас феномен з'явився останнім часом в Україні...
Зараз в Україні зростає культ "русскоязычія" — куди не кинь оком — кругом одні лиш "русскаґаварящіє", як в Рязані... Виявляється, у нас і на фронті воюють одні лиш "узкаґаварящіє", і навколо теж "узкоязычныє", а україномовних Українців якось і немає ніби...
В свій час Хуйло створило на РФ (Россіі Фашистській) культ "дєды-ваєвалє", а у нас створюється культ "русскаґаварящіє ваєвалє" та "на-украйнє-живёт-падавляющєє-бальшинство-русскаґаварящіх"...
"Русскаґаварящіє", "русскаязычныє", "падавляющєє-бальшинство-русскаґаварящіх", "я-рузскаґаварящій-укрáінєц", "я-рузскаґаварящій-патріёт-украйны", "русскаґаварящіє-воєны", "русскаґаварящіє-байцы-із-акопав", "какая-разніца", "какая-разніца-на-каком-языкє", "і-так-паймут", "мова-нє-на-часє", "адін-нарот" — і це лиш основні фразеологізми, якими себе ідентифікує ця біомаса покручей та ментальних чи етнічних кацапів, орків, котрі осіли в Україні за часи совєтсько-кацапської окупації.
"Кацоязычіє", "кацоязычныє", "узкоґаварящіє", "узкоязычныє" — так буде точніше називати цю категорію ґаспод ґаспидів.

 

Чому так різко й радикально, запитає шановний читач.
Тому що, свідомі люди, справжні патріоти України, свідомо переходять на українську мову.
Тому що ці "кацоязычныє" — вороги Українців, адже вони вельми аґресивно переслідують україномовних Українців насамперед за українську мову! Вищесказане стосується саме такої аґресивної категорії "саґраждан".
Але при цьому, варто зауважити, в нашому суспільстві все ще є навіть россійськомовні чи етнічні московіти, які з повагою ставляться до України! Так, є такі, на щастя, і серед знайомих також є — ці люди не володіють українською, хоч і розуміють її, але жодним чином НЕ переслідують україномовних і, навпаки, підкреслюють, що ми повинні боротись за свою мову і за свою Україну.
Так, їм важко перейти на українську, втім частина з них все ж вчить мову і свідомо переходять. При цьому, ніхто не збирається забороняти цим людям розмовляти рідною мовою. Є й ті, кому зовсім важко розпочати говорити українською, попри те, що мову за все життя в Україні вони вже розуміють, але вони бодай не забороняють україномовним говорити рідною мовою.
Тобто, ці люди поважають Україну, українську мову і україномовних Українців.
Велика дяка й пошана таким людям. Та таких одиниці, на жаль...

А ось решта ґаспод ґаспидів дедалі аґресивніше піднімають свої двоголові "двухязычныя" пики, відстоюючи своє "кацоязычіє"!

Яскравим прикладом цього протистояння є соціальні мережі, насамперед, ФСБук.
(Так, будемо вже називати речі своїми іменами: кацапів — кацапами, чергову кремлядську соцмережу під крилом ФСБ — ФСБук.)

Взагалі, все, до чого торкаються кацапи — перетворюється на лайно!
Будь-яка ідея, будь що, до чого б не доторкнувся кацап своїми загребущими лапами — миттю перетворюється на гівно!
Флешмоб? Це в Цивілізованому Світі флешмоб ще залишився флешмобом, на пост-совєтському просторі найяскравішим прикладом "флєшмобіка" є акція "ґєорґієвская лєнта", яка швидко стала колорадською і символом РФ (Россії Фашистської).
Аналогічно можна сказати про "наваґоднєє паздравлєніє", "абєд на ґраніце", ну і звісно ж, "флєшмоб" від наших "русскаґаварящіх байцов із акопав" під назвою "Я русскаґаварящій патріёт".
Все, до чого торкаються кацапи — перетворюється на лайно!
Соцмережі не виключення.

Колись був такий блоґхостинг "LiveJournal", на пост-совєтському просторі відомий, як "ЖЖ".
Це був американський блоґхостинг. І він був популярним майданчиком для вільного висловлювання думок, для ведення різноманітних блоґів. Та це, звісно ж, не влаштовувало чєкістів, тому Кремль викупив "ЖЖ" і швидко перетворив на помийну яму.
Як тільки в "ЖЖ" з'явились сотні кремлядських блоґєров та тисячі кремлєботів, кремлядська цензура та зовнішнє чєкістське керування — за рік найбільший у світі блоґхостинг здох! "Живой Журнал" став "Мёртвым Журналом"!
Аналогічне зараз відбувається і з "Facebook"!
З початком війни РФ (Россії Фашистської) проти України політика цієї соцмережі кардинально змінилась, що відчули навіть західні користувачі: посилилась цензура, посилились хвилі банів, соцмережу забили чисельні кремлівські боти. Все відбувається точно так, як відбувалось і з "LiveJournal". За таких умов глобальна інтернет-мережа швидко перетворюється на вигрібну яму. Або, радше, стає схожою на совєтську армєйську казарму під наглядом товаріщєй чєкістов. Цензура, "шаг вправо, шаг влєво — расстрєл!"
Хвилі банів та блокувань особливо зачепили українських користувачів. Адміністрація "Facebook" відмовилась відкрити регіональне українське представництво та відкинула закиди щодо співпраці з Кремлем, заявивши, що в Москві у них немає офісу, натомість є "дублінскій офіс". Щоправда, кремлядські вуха так стирчать, що не помітити цього неможливо!
А все тому, що 5% акцій "Facebook" Марк Цукерберґ залюбки продав "Газпрому" та "Mail.Ru.Group".
Таким чином єврейський хлопчик з Америки перетворився на звичайного кремлядського жидка Маркушу сцуКҐБерга.

Перевтілення та мутація найпопулярнішої глобальної соцмрежі "Facebook" у "ФСБук" дала змогу кацапам почуватись в цій соцмережі "столь нєпрінуждённо", як і в "Гамнаклассніках" та "ВКонтактє".
А особливо "вольґотно" почувають себе саме "кацоязычныє", "падавляющєє-бальшинство-русскаґаварящіх" та всілякі "русскаґаварящіє-байцы-із-акопав".

І зараз ця когорта покручів та ґаспидів активно і часто аґресивно витісняють україномовних Українців з кремлядської соцмережі "ФСБук". Є ціла орава активних "русскаґаварящіх байцов" (не "із акопав", а диванних), які цілодобово, "дєнно-і-нощно" бігають по всім аккаунтам, сторінкам, коментарям, де обговорюється українська мова або спілкуються україномовні Українці, провокують там суперечки, скріншотять, щоби потім "паказать какіє ані ватэті раґулі, куґуты і вышыватнікі" на своєму фейсьбучіку для купки своїх кацоязычных фанатів.

Цікаво, на що розраховують кацапи?
Ну витіснять зрештою основну частину україномовних з кремлядського ФСБук, і що? Ну залишаться "патріёты" наодинці з такими "русскаязычнымі" ватніками з РФ. Люди просто знайдуть інші майданчики, та й годі...
Українці точно не залишаться без майданчиків для комунікації.
Де ви бачили Українця без свого майданчика? 🙂
У кожного Українця є персональний майданчик! 🙂

А чєкісти, кремляді і, зрештою, кацапи — так і будуть намагатись заткнути роти людям з усього Світу: будуть щоразу купувати глобальні соцмержі, вкладати мільярди нафтобаксів в тотальну цензуру та контроль над глобальними соцмережами, а все, до чого вони будуть торкатись — буде перетворюватись на лайно й здихати, люди будуть тікати подалі від козломордих, а кацапи будуть наздоганяти... Бідолашні, так і бігають вже 100 років поспіль...
Кацапи дійсно схожі на колорадських жуків 🙂
Певно, дустом їх вже не витравиш, треба ґазенвагени, чи шо 🙂
(Це чорний гумор, разслабьтє булкі, кацапы!)

dzyubas-pearls-fsbook-carl

Ґаспада ґаспіди пажалавалі, наприклад, на нашу "Facebook"-сторінку «Порохівниця»...
29 вересня 2106 усі адміни сторінки не змогли увійти нормально вкремлядську соцмережу "ФСБук", позаяк один ґлубоко абіженный кацап із саратовской ґубєрнії, що мешкає в київському гуртожитку, прийшло і настукало, як і належить робити всім кацапам.
Ми звісно ж розуміємо, що така вже у цього недонародця ментальна суть — бігати, срати довкола себе, стукачєством займатись — така вже у орків ментальність. Кацапи...
Ці недолюди намагаються перетворити у лайно все, до чого торкаються.
Втім, зі свідомими Українцями цього не вийде.
Навіть якщо цей саратовскій кацап (чи йому подібні) своєю настирливістю зрештою остаточно відправлять нашу ФСБук-сторінку у якийсь вічний бан — то нікуди не дінеться сайт і блоґ «Порохівниця», та просто буде створено нову ФСБук-сторінку.
(Стучі, пацак, стучі — ваш мерзенний орківський недонарод нічого іншого робити й не в змозі, а тебе з лютого 2016 корчить корчмами!).

«ДВУЯЗЫЧНЫЯ»

Понаїхало кацапів
в Україну нашу!
І будують вони тут
Свою "нову рашу"!

Україна, звісно ж, переможе!
І ось тоді таких кацапських покручів та кацапів, які понаїхали в нашу Україну й смердять тут своєю українофобією ми будемо видушувати точно так, як вони зараз це роблять.
Фільтрація, депортація — к бєрьёзкам і к Хуйлу! На історічєскую родєну, в багнища мєщорскія.
Тільки депортація!

«К берёзкам и Хуйлу»