„Громовержці“

„Громовержці“

 
Запорожський іллюстратор Михайло Дяченко присвятив воякам запорожської 55 окремої артилерійської бригади арт-серію „Громовержці“.
Неповторна м'яка графіка з забарвленням теплих вогняних відтінків, гармонійне поєднання холодних і теплих кольорів, немов хрещення вогнем й кригою — тільки так варто змальовувати Богів Артилерії!
Крізь вогонь і кригу, у спеку й мороз Боги Артилерії зупинять ворогів!..

 Автор арт-серії „Громовержці“ Михайло Дяченко розповів за Героїв:

— Це їм дякували „Кіборги“ за допомогу в обороні аеропорту. Комбат „Сан Санич“ врятував з тилу ворога під Іловайськом своїх 8 товаришів по службі. Під командуванням комбата Андрія „Десни“ на початку 2015 року перша гаубична батарея вийшла з­під Дебальцева з мінімальними втратами. Старшого лейтенанта Юрія Смирнова, який опинився у полоні, сепаратисти закликали перейти на їх бік. Утім онук Героя Совєтського Союзу, він лишився вірним присязі, після звільнення продовжує захищати Україну. „Серцем батареї“ називали загиблого під Красним Лучем заступника командира батареї Петра Третяка... Старший солдат Олексій Аванесян після поранення й ампутації став волонтером київського Військового Госпіталю. Офіцер 55-­ки Ярослав Шерстюк розробив програму для артилеристів „Укроп“. Молодший сержант Крячко: він користується великим авторитетом серед побратимів. Його фото зі снарядом „За рідне Запоріжжя“ облетіло соцмережі...

Михайло Дяченко народився і виріс в селі Орлянське на Запорожжі, в 2007 році закінчив Запорізький Січовий колегіум. По тому продовжив навчання у Харківській державній академії дизайну і мистецтв. За роки навчання пан Михайло отримав досвіт з основ проектування інтер’єрів, живопису, малюнку, кераміки, вітражу. Наразі працює вільним художником, переважно у напрямку цифрового арту.
Михайло Дяченко співпрацює з благодійним фондом «Добра листівка», які розмістили попередню арт-серію „Хрещені вогнем“ на поштівках. Всі виручені кошти фонд надає центрам реабілітації дітей з особливими потребами. Також частину прибутків зі своїх робіт Михайло перераховує військовим волонтерам на потреби Захисників України.

„Кожен громадянин має удосконалювати себе і свою країну“ — підкреслює Михайло Дяченко.

Вельми талановитий художник!

Серію „Хрещені вогнем“ можна переглянути на портфоліо художника:
„Хрещені вогнем“ — „Baptized in fire“
Наступна серія, присвячена воякам Запорожської 55 окремої артилерійської бригади:
„Громовержці“
Також доволі цікавим є альбом, присвячений Україні:
„Ukraine“
Портфоліо Михайла Дяченка
Фейсбук Mykhailo Diachenko
Сторінка у Facebook «Mykhailo Diachenko Art»

Матеріял укладався з відкритих джерел.
З ґречною вдячністю і повагою до творця чудових постерів.